Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ...ΞΕΝΕΡΩΣΑ!!!!!!!!


Recommended Posts

mikroula μου! Μη στενοχωριέσαι καθόλου! Καταρχήν όπως ήδη θα κατάλαβες και από τις απαντήσεις των άλλων κοριτσιών, πολλές είχαν μεγαλύτερο πρόβλημα και έμειναν μια χαρά εγκυούλες :) Και έτσι θα μείνεις κι εσύ :)

Εγώ αυτό που έχω να προτείνω μιας και συνήθως οι πολυκυστκές συνδέονται με αυξημένο βάρος, σωστή διατροφούλα να τα χάσουμε τα παλιοκιλά...για να φύγουν κι οι παλιοπολυκυστικές και να πάνε από κει πού 'ρθαν ;)

Όσο για το ... αχαλίνωτο σεξ που...επιβάλεται μιας και είσαι στις μέρες σου...δε σε φοβάμαι καθόλου! Το 'χεις! Δώσ' του να καταλάβει!:P :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 335
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

dallia έγραψε:

Βρε κορίτσια λύστε μου μια απορία! Όταν έχεις περίοδο δεν είναι ένα ή περισσότερα ωάρια που απλά δεν γονιμοποιήθηκαν;; Πως είναι δυνατόν να έχεις περίοδο και να μην έχει προηγηθεί ωορηξία;;

Δεν είναι ακριβώς τα ωάρια...είναι το ενδομήτριο (δηλαδή το εσωτερικό τοίχωμα της μήτρας) που σε περίπτωση που δε γίνει σύλληψη, δεν απελευθερώνονται οι κατάλληλες ορμόνες για να το διατηρήσουν και ... εκπίπτει όπως λένε.

Πάντως συνήθως οι κοπέλες που έχουν πολυκυστικές έχουν πολύ άστατη περίοδο....εσύ mikroula είχες σταθερή? Κάθε μήνα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MHN AGXONESAI KATHOLOU KALH MOU.MIA FILH MOU ME AKRIVOS TO IDIO PROVLHMATAKI POU EXEIS KI ESY EXEI KANEI DUO YPEROXA AGORAKIA!!!!!

KI EGO PROSPATHO GIA DEYTERO PAIDAKI EDO KAI ARKETOUS MHNES ALLA......

LOIPON OXI AGXOS ETSI?FILIA:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην αγχώνεσαι καθόλου γι'αυτό. Η κολλήτη μου έιχε κύστες και στις δυο ωοθήκες , η πέριοδος της δε ασ'τα ήταν εντέλως άστατη. Χωρίς καμια θεραπέια έμεινε έγκυος έκανε 2 αγοράκια και τώρα έιναι έγκυος στο τρίτο της παιδί. Ασε που έμεινε έγκυος αμέσως.

Γι'αυτο κοριτσάκι μην στεναχωριέσαι καθόλου δεν έιναι τίποτα το ανησυχητικο θα δεις οτι δεν θα έχεις κάνενα προβλημα στο να μείνεις εγκυος.

Συντομα να μας πεις εύχαριστα νεα!!

:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φιλενάδα. Δεν σου λέω να μην αγχώνεσαι και να μη στεναχοριέσαι γιατί οι περισότερες αυτό κάνουμε, θα σου πω όμως ότι πολλές γυναίκες έχουν το ίδιο πρόβλημα, έτσι και ΄γω. Η αριστερή μου οωθήκη είναι πολυκυστική και πριν ένα χρόνο και αφού πήρα την απόφαση να αλλάξω γιατρό, ανακαλυψαμε ότι η δεξιά είχε μία κύστη.Έκανα θεραπεία με αντισ. για δύο μήνες και αφού δεν είδαμε αποτέλεσμα την αφαιρέσαμε λαπαροσκοπικά και από τότε η δεξιά είναι μια χαρά. Τώρα για την αριστερή θα δούμε. Πάντος και ο δικός μου γιατρός μου είπε ότι αργα ή γρήγορα όλες οι γυναίκες με πολυκυστικές θα μείνουν κάποια στιγμή έγκυος. Λοιπόν νομίζω ότι άρχισα τη πολυλογία.

Γρήγορα με ένα + αποτέλεσμα σε όσες προσπθούμε. Φιλάκια.:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ, καθόλου να μην το στεναχωριέσαι! Όπως είδες κι από εδώ, οι περισσότερες κοπέλες έχουν μια μικρή ή μεγάλη εμπειρία από πολυκυστικές. Έτσι κι εγώ. Με θεραπεία και συμβουλές απο το γιατρό όμως τα κατάφερα, καταρχάς να στρώσω τον κύκλο μου (το πρόβλημα ξεκίνησε από την εφηβεία με κύκλο 40-50 ημερών!) και κατά δεύτερον να περιμένω τώρα την κουκλίτσα μου!

Καλή διάθεση, πολλά γουτσου γούτσου και όλα 8α γίνουν. Κι απ'ότι κατάλαβα είσαι σε ηλικία που δεν πρέπει να αγχώνεσαι για το ότι σε πήραν και τα χρόνια! Άντε φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μη στενοχωριέσαι καθόλου! Μία ξαδέρφη μου είχε το θεματάκι αυτό κι όλα πήγαν μια χαρά. Διάβασε σύντομη ιστοριούλα:

Προσπαθούσαν 7-8 μήνες χωρίς θετικό αποτέλεσμα. Αγχώθηκαν, τρελάθηκαν και ο γιατρός τους είπε να ηρεμήσουν και να πάνε το καλοκαίρι διακοπές χωρίς προσπάθειες για μωράκι. Θα άρχιζαν πάλι το Σεπτέμβριο.

Η αλήθεια είναι ότι χαλάρωσαν, διασκέδασαν και η ξαδέρφη έμεινε έγκυος στις διακοπές!!!

Σε πληροφορώ κοριτσάκι μου ότι πάει για τον τρίτο παίδαρο και όλα μια χαρά. Κάθε δυο χρόνια έχουμε γεννητούρια!!!

Ηρεμία μικρούλα μου και όλα θα πάνε (όπως λέω πάντα) υπέροχα!!!

Καλημέρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσακι μου μη μου στεναχωριεσαι.........για αρχη σου λεω οτι πρεπει να αποβαλεις το αγχος γιατι κοιταζοντας το τικερακι σου με τις γονιμες μερες υποτειθεται οτι εχουν περασει εδω και 5 μερες και εσενα τωρα ειναι οι γονιμες...οποτε τοσο καιρο μπορει και να εκανες προσπαθειες σε λαθος μερες.......και στο λεω αυτο γιατι και εγω για 3 με 4 μηνες αυτο εκανα...αλλα μια που βρηκα τη γονιμη μια που εμεινα εγκυος....οποτε να μη στεναχωριεσαι γιατι που ξερεις μπορει να ειναι αυτος ο μηνας σου.....α!!!!να μη ξεχασω το μηνα πριν μεινω εγκυος ειχα παει και εγω στη γυναικολογο μου και μου ειχε βρει μια κυστη η οποια επρεπε να φυγει γιατι εμποδιζε την αναπτυξη των ωαριων και μου ειπε η πρεπει να μεινεις εγκυος μιας και ειναι η καλυτερη μεθοδος για να φυγει η μπορει να φυγει με τη περιοδο δυσκολα βεβαια η επρεπε να παρω αντισυλληπτικα για 2 με 3 μηνες......ασε τι με θες εμενα χαλια μαυρα.......τελικα εγινε το πρωτο.....εμεινα εγκυος......ευχομαι το ιδιο και σε σενα......πολλα φιλακια:kiss: και καλες ζουζουνιες....;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μικρούλα μου!!!!!

Αυτό το αυγουλάκι που έχεις δεν είναι οτι κι οτι!!!! Είναι kinder εκπληξη!!!

Εκμεταλεύσου το όσο μπορείς!!!!!

Οσο για τις κύστες ... η κολλητή μου έχει από τα 17 της προβληματάκι αλλά με περίοδο κάθε μήνα και σχετικά σταθερή. Παρακολουθούσε τις κυστούλες της κάθε 6 μήνες. Πέρυσι (που η φίλη μου ήταν 21 ετών και αρραβωνιασμένη) οι 3 γιατροί που επισκέφθηκε είπαν όλοι οτι περίπτωση για εγκυμοσύνη χωρις ιατρική βοήθεια δεν θα υπάρξει. Κλάμα, στεναχώρια, δεν σου περιγράφω. Κάποια στιγμή είχε καθυστέρηση αλλά ο γιατρός της είπε οτι είναι ανωμαλία από τις κύστες και να μην ανησυχεί. Ελα όμως που την έτρωγε οτι μπορεί να ήταν έγκυος γιατί παρόλο που δεν έκανε ελεύθερο, ΜΙΑ φορά τους ... ξέφυγε! Λοιπόν, πήγε για χοριακή και ήταν 7 εβδομάδων έγκυος παρακαλώ!!!!!!!! Τώρα είναι στον όγδοο μήνα και περιμένει έναν μπέμπαρο!!!!!

Όλα αυτά στα λέω μπας και καθησυχαστείς λιγάκι! Όλα είναι πιθανά! Τα πάντα γίνονται!!! Μόνο του σπανού τα γένια δεν γίνονται!!!!! χιχι!!!!

Σου εύχομαι καλή επιτυχία και σύντομα ένα σποράκι να θρονιαστεί στην κοιλίτσα σου!!!!!!

Πολλά φιλάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκό μου κοριτσάκι,

Μην αγχώνεσαι καθόλου, η περίπτωση σου να ξέρεις πως είναι από τις πιο ελαφρειές!! Κι αφού κάνεις ωοριξία, έστω και όχι κάθε μήνα, σημαίνει ότι έχεις όλες τις πιθανότητες να γίνεις μανούλα όπως και οι υπόλοιπες κοπέλες!

Κι εγώ είχα πολυκυστικές και επίσης δεν εκάνα κάθε μήνα ωοριξία, είχα και πολύ άστατο κύκλο (30-35 ημερών αλλά συχνά πυκνά έφτανα και τις 40-45 ημέρες!) και τελικά έμεινα έγκυος ύστερα από ένα μήνα κατά τον οποίο δεν μου ήρθε καθόλου περίοδος - ούτε λόγος δηλαδή για ωοριξία.

Αν ο γιατρούλης σου πάντως σου συστήσει να πάρεις για λίγο καιρό αντισυλληπτικά, γνώμη μου είναι να το κάνεις. Εμενα μου το είχε προτείνει πριν από 10 μήνες να πάρω χάπια για 4 μήνες και του είπα όχι γιατί ήθελα να μείνω έγκυος. Τελικά όμως έμεινα έγκυος τώρα, άρα άμα είχα πάρει τα χάπια ίσως και να έμενα νωρίτερα. Στην δική μου περίπτωση βέβαια, οι κύστες δεν παρέμεναν ποτέ, αποβάλλονταν μεχρι την επόμενη περίοδο, γι' αυτό και δεν επέμεινε και τόσο στα χάπια, πιο πολύ μου τα πρότεινε για λόγους προγραμματισμού.

Σου ζητάω όμως σα χάρη να ξεαγχωθείς κοριτσάκι μου! Ξέρεις πόσα πολλά συμβαίνουν στο σώμα μας από το άγχος??? Προσπάθησε να το αποβάλεις - το ξέρω πως δεν είναι εύκολο - και θα δεις που όλα θα γίνουν!!!

Καλή επιτυχία και γι'αυτό το μήνα!!!;) Βάλε κάτω τον αντρούλη σου και ξεζούμισε τον!! :silly:

Φιλιά:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) ΚΟΥΚΛΕΣ ΜΟΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!! συγνωμη που εχθες δεν μπηκα να δω εκεινη τηνωρα τις απαντησεις σας,τωρα μπορεσα να μπω... σας ευχαριστω ΟΛΕΣ!!!!:) δεν ξερετε τι χαμογελα μου χαρισατε οσο διαβαζα τα μηνυματακια σας!!!

dallia μου ξυλο πρεπει να φαω καλα τα ειπες!!! αγχωθηκα μωρε πολυ....ευτυχως ομως εχω σταθερο κυκλο και μου ειπε ο γιατρος οτι ειναι σπανιο με πολυκυστικες να εισαι σταθερη αλλα οτι ειναι πολυ καλο!!!

απιστευτες οι ιστοριες σας με τις φιλες σας που ειχαν τοσα προβληματα και ομως εμειναν εγκυουλες χωρις να το καταλαβουν! quinta00 και alkost λετε να εχει γινει η ομελετα στα αληθεια??? αχ πολυ χαρουμενη με κανετε!και τωρα μην εει γινει η ομελετα,τουλαχιστον θα γινει καποια στιγμη ε??? marker με το καλο τα διδυμακια σου!!!!! και εσυ και ολες οι εγκυουλες παρακαλω ευχουλες να δωσετε,που πιανουν!!!!!!!!!! :silly: tirogaridaki μου ειναι φιλος μου ο γιατρος, ουτε καν μου περνει λεφτα...ο πατερας μου με τον πατερα του ηταν φιλοι απο παιδια!!εχουν γινει ομηρικοι τσακωμοι για τα λεφτα και δεν περνει με τιποτα ο τρελος! δεν μου ειπε οτι δενθα κανω παιδια,ισα ισα μου ειπε οτι θα κανω 10 παιδια και πανευκολα μαλιστα!!!!και να μην ανησυχω καθολου και οτι δεν εχω τιποτα σοβαρο,οτι απλως εγω ειμαι τρελη!!!:blink:yiotaki η φραση που ειπε το πως να κανεις παιδια, το ειπε γιατι τον ειχα γραψει και με επερνε συνεχεια τηλ και ελεγε ναπαω για εξεταση!και οταν ειδε τις πολυκυστικες μου ειπε πως να κανεις μωρη τρελη παιδια αφου δεν ερχεσαι να σε σω να φτιαξουμε το προβληματακι??? δηλαδη το ειπε καταλαβες με ποιο τροπο...για να με μαλωσει που δεν τον ακουω! :Pgrousi μου συγχαρητηρια και απο εδω για την εγκυμοσυνη σου!!!! :) σε ευχαριστω πολυ για τα λογια σου, ξερετε τι?τωρα δεν νοιωθω οτι εχω αγχος για να μεινω εγκυος,απλα τρομαξα μολις ειδα αυτα τα στρογγυλα στον υπερηχο,αγχωθηκα μηπως δεν φτιαχνονται...και εκεινη την ωρα μου μηλουσε ο γιατρος,με καθυσυχαζε και εγω ημουνα στον κοσμο μου!!!!:side:αρετη1 εσυ πως την βρισκεις την ωορηξια? να παρω λες κανενα τεστακι να εχω καθε μηνα,να μην αγχωνομαι κιολας??? snowgirl για να δεις τι καλο κοριτσι ειμαι,9 κιλα εχω χασει σημερα μετρηθηκα!!! ο γιατρος ειπε αυτο πουειπες και εσυ δηλαδη για τα κιλακια να χασω λιγα αλλα χωρις αγχος,και του ειπα ποσα ημουνα και ποσα εγινα (ημουνα 95 ) και οτι εχασα 9 κιλακια μεσα σε 1μιση μηνα και μου ειπε οτι καταρχιν δεν φαινομαι για 85 κιλα,οτι φαινομαι για 75 χαλαρα!!! και οτι η κοιλιτσα λιγο που φουσκωνει ειναι απο τις κυστουλες,μπορει να φταινε εκεινες επειδη την κοιλιτσα την εκανα αποτομα. και μου ειπε οτι απο τα 85 που ειμαι τωρα αν παω για αρχη 80 θα ειμαι μια χαρουλα ,και μετα αν μπορω αλλα 5-6 κιλακια και θα ειμαι μια χαρα!! :) οσο για το αχαλινωτο σεχ....ξερω εγω παιδι μου οτι δεν με φοβασαι!!!!!!!!!!!!!:side: αλιμονο!!!!!!!! τωρα θα με μαθεις!!!!!!??? :woohoo: bourique1983 και εγω αυτο πιστευω αν βρω την επομενη ωορηξια θα γινει η ομελετα που λεγαμε πριν!!!!!!!! χιχιχιχιχιχιιχχι!!! λες και εμενα να μην χρειαστει η θεραπεια γιατι θα εχει πετυχει το αυγουλακι το τυχερο ???? μακαρι!!!!!! επειδη εχω αλλα στο κεφαλι μου αυτο τον καιρο δεν το σκεφτομαι σχεδον καθολου και ετσι πιστευω θα ερθει και πιο ευκολα!!! maryloo28 ποσο δικιο εχεις με την παροιμια σου, την λεει η μαμα μου συνεχεια!!! να σαι καλα ειμαι και εγω πολυ αισιοδοξη οτι με χαλαρωση και χωρις υστερια θα γινει μια ομελετα,.....ολα τα λεφτα!!!!!:)JUNO ιλικρινα εχεις δικιο σε ΟΛΑ!!!! θα τον ακουσω τον γιατρουλη μου και θα πανε ολα τελεια!!!!!!!!!!!!!! ελπιζω να μην ξεχασα καμια ,αχ συγνωμη αν ξεχασα , και για το μηνυμα το τεραστιο!!! απλα ηθελα να προσπαθησω να παντησω σε ολες μου τις φιληναδιτσες!!!!!!!!!!!:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

min stenaxoriesai kale !!! kane esy kathe mera sex k ola tha pane kala..

opws moy eipe o dikos moy giatros (giati k egw exw ayto to problima)oi ginekes me ayto to problima oxi oti dn kanoyn paidia

kanoyn.. k me to parapanw..

alla einai i proti fora na kaneis paidaki meta molis silabeis pios se pianei!!kaneis osa thes min stenaxoriese filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μικρουλι μου εννοειται δε μασαμε..

Αφου εχεις και σταθερο κυκλο μια χαρα!! Ακου και τον γιατρο για να γινει μια ωρα αρχιτερα!!!!!Σε φιλω σταυροκουμπωτα! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tetoulina σεχ??????? αααααααα σε παρακαλω!!!!! ακους εκει σεχ!!!! ντροπηηη!!! εγω δεν κανω τετοια πραγματα!!! ε αντε σε καμια λαμπα να σκαρφαλωσω,σε κανεναν τοιχο να με πεταξει ο χρηστος, αντε στη τελικη και και σε κανα τζακουζι να μπω!! αλλα σεχ σκετο ,ε οχι,δεν θα το αντεξω να κανω κατι τοσο προστυχο!!!! χιχιχιχιχιχααχχαχααχαχαχχιχιχιχιχιιχιχιχιχιχιχιχιιχιχιχαααααααααααααααχιχιχιχιχιιχ!!!!!!

apis δε μασαμε με τιποτα!!! δεν κολονει η ομαδα!!!! αυτο παλι με τον σταθερο κυκλο τι σου λεει??? απο τη μια να δειχνουν ολα νορμαλ και απο την αλλη μου ηρθε η πετρια στο κεφαλι!!! μολις ειμαι στην τριτη μερα του κυκλου θα κανω μιαμιση σελιδα λιστα με εξετασεις, μολις βγουν τα αποτελεσματα θα αποφανθει ο ντοκτορ τι θα κανουμε για να λυθει το θεματακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tora diabasa to arthro sou!min apelpizesai mporo na sou onomaso kamia 50 kopeles me polikistikes pou emeinan egyoi etsi xoris kan therapeia!i mipos oi palies ginaikes xserane ti einai polikistikes?emeis eimaste tixeres pou exoume kai ayta ta sigxrona mixanimata pleon pou to mono pou katafernoun einai na mas agxonoun...tha sou elega na min pareis test...kane eleythera kai opote esi thes me ton antrouli sou kai tha erthei to moraki...i an den mporeis kathe mera opos ego(sexsomanis katantisa)hahahah na blepeis tis meres pou ta ugra sou einai san to aspradi tou aygou i na metras ti thermokrasia kathe proi molis deis kai pigainei gia anodo aneba ki esy!filakia kai kali epityxeia!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gai μου σε ευχαριστω για τις συμβουλες!! επειδη το πασχα επαθα μια γκαντεμια,ενω ειχα καθυστερηση και ολα τα συμπτωματα και ημουνα σιγουρη,τελικα αδιαθετησα και απο εκεινη τη στιγμη δεν ξαναμετρησα θερμοκρασια και δεν ξανακοιταξα γονιμες μερες!!! ειπα μεσα μου οτι θα κανουμε αγκαλιτσες(και εμεις σεξομανεις ημαστε χιχιχιχι) οποτε θελουμε χωρις να βαζουμε στοχο το μωρο,γιατι δεν θα ερθει ποτε!!! και πλακα πλακα καλυτερα ετσι χωρις προγραμμα!!! ουτε να περιμενω 3 μερες πριν τις γονιμες για να ειναι δυνατο το σπερμα ουτε τιποτα απο ολα αυτα!!! απλα κανουμε συνεχεια για να ημαστε μεσα σε ολες τις μερες!!! μακαρι να πετυχει!!!!! αφου εχω διωξει απο μεσα μου ολο αυτο το αγχος,ελπιζω να τα καταφερουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζοαννακι μου σε ευχαριστω πολυ!!!!!! και εσυ με το καλο το νινι σου,ολα να πανε τελεια με υγεια κοριτσι μου.. ειμαι γνωστη αγχωτικη εγω!!!!δεν εχω αναγκη!!!!!!!! χιχι απλως ειναι μεχρι να καταλαβω τι ακριβως ειναι αυτο πουεχω και πως λυνεται!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμ...εχω ερωτησουλα!!! οι κοπελες που εχουν πολυκυστικες ωοθηκες πονανε εκει κατω ?? εγω ,που μαυρη η ωρα και η στιγμη ανακαλυψα οτι εχω απο δεξια μερια, ποναω γμτ χαμηλα απο τη δεξια μερια σχεδον συνεχεια!!! απο αυτο ειναι??? πρεπει να παρω τον γιατρο να τον ρωτησω??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΠΟΝΑΣ ΕΚΕΙ ΟΠΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΚΥΣΤΟΥΛΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΠΙΟ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ..ΧΑΠΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΟΡΗΞΙΑ ΣΟΥ ΕΔΩΣΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω αλκοστ μου,θα τον παρω να μου πει...γιατι ειναι πολυ σπαστικο,ποναω συνεχεια.. χαπια δεν μου εδωσε ακομα γιατι πρεπει την επομενη φορα που θα μου ερθει περιοδος,την τριτη μερα να κανω κατι εξετασεις και μετα να αποφασισει τι θα μου δωσει κτλ.. εχουν σχεση οι ημικρανιες με τις πολυκυστικες/????? ξερεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΙΤΑΞΕ,ΠΙΘΑΝΟΝ ΟΙ ΗΜΙΚΡΑΝΙΕΣ ΣΟΥ ΝΑ ΣΧΕΤΙΖΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΟΡΜΟΝΕΣ ΣΟΥ ΠΟΥ ΚΑΠΟΥ ΛΙΓΟ ΜΠΛΟΚΑΡΟΥΝ ΚΑΙ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΚΥΣΤΕΣ,ΗΜΙΚΡΑΝΙΕΣ,ΝΕΥΡΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΝΤΟΝΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ..ΑΜΑ ΤΙΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ(ΠΡΟΦΑΝΩΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΑΥΤΟ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕ.ΘΕΛΕΙ ΔΗΛ ΝΑ ΔΕΙ ΠΩΣ "ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ" ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΘΑ ΚΡΙΝΕΙ ΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙ)ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕΤΑ ΓΙΑΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΡΟΛΟΙ ΣΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΔΕ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ

ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗΜΟ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ,ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΒΑΡΙΑΣ ΜΟΡΦΗΣ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΕΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ..

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΟΟΟΛΑ ΚΑΛΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δικιο εχεις, πηρα το γιατρο αλλα δεν προλαβα να μιλησω πολυ γιατι τον πηραν για γεννα!!!!! ουαου ε??? απο οτι προλαβε να πει ειναι να μην ανησυχω καθολου,ολα θα τα φτιαξει ειπε!!!

ναι δεν ειναι μεγαλο το προβλημα,εχω κατι κυστουλες αλλα μο0νο στη δεξια μερια και μου ειπε οτι εγινε προσφατα! απλα με στενοχωρησε οταν μου ειπε για την ωορηξια οτι δεν γινεται παντα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακολούθησε τις συμβουλές του γιατρού και όλα θα πάνε καλά.Έχω κι εγώ εδώ και χρόνια, αλλά ωορηξία ευτυχώς έχω κάθε μήνα. Είναι κάτι συνυθισμένο πλέον και αντιμετωπίζεται...Ευχαριστήσου το σεξ με τον αντρούλη σου χωρίς να σκέφτεσαι συνέχεια το μωρό και να δεις ότι θα σου κάνει μόνο του την έκπληξη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bluerose μολις τωρα ειδα την απαντηση σου,συγνωμη αλλα δεν παω καλα,ολο ξεχναω να κοιταξω καλα τα ποστ. μου φανηκε τοσο περιεργο να υπαρχουν αυγουλακια που να μην φευγουν απο την ωοθηκη!!!!!! και ψαχνω τροπους να τα κανω να φυγουν!!! ο γιατρος με λεει τρελη!! χθχιχιιχχιχιχαχαχααχ πιστευω οτι με το να μην εχω αγχος ολα θα γινουν.... απο το πασχα και μετα χαλαρωσα πολυ!!!!!! :) ειμαι και αισιοδοξη γιατι πηγα στο γιατρο αυτο το μηνα και μου ειπε να παω εκεινη την ωρα για σεχ,γιατι κατεβηκε ωαριακι και ηταν στην καλυτερη στιγμουλα του!!!!!!! μακαρι να πετυχε η συνταγη!!! αλλα απο την αλλη δεν το πιστευω γιατι ποναω συνεχεια κατω δεξια(εκει που ειναι η πολυκυστικη μου) απο την παρασκευη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...