Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Κορίτσια μου είχε καμμιά σας milk blister κατα τη διάρκεια του θηλασμού? Είναι σαν να κατακρατήθηκε μια σταγόνα γάλα μέσα σε ένα πόρο της θηλής. Πώς το αντιμετωπίσατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

epsaksa kai ematha .

lipon einai apoti katalaba fragmenos poros sthn thilh .fenete panw sthn thilh ena aspro shmadaki kai auto paei na pei oti exei graksei kai den bgazei gala .mporei na emfanisei to stithos kai petroma an exei kati tetio .

o tropos antimetopishs einai opos kai to petroma zestes kompreses zesto pmanaki kai masazaki kai fysika to moro panw sto sththos gia na ksemagosei .

MamaToBe an to exeis pathei mhn anisixeis kane auta kai mexri to telos ths meras tha sou fisgei .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MamaToBe έγραψε:

Κορίτσια μου είχε καμμιά σας milk blister κατα τη διάρκεια του θηλασμού? Είναι σαν να κατακρατήθηκε μια σταγόνα γάλα μέσα σε ένα πόρο της θηλής. Πώς το αντιμετωπίσατε?

Με ζεστες κομπρέσες , ζεστό μπανιο και μετά θηλασμος και με μασαζ ! Βοηθάει πολυ να θηλάζεις το μωρο σκυβοντας απο πανω του . Κατάλαβες πως?

Οτι χρειαστεις ειμαστε εδω :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eυχαριστώ πολύ!!! Αυτά για τις κομπρέσες και το μασαζ τα είχα βρει και τα έχω κάνει. Μειώθηκε μεν αλλά δεν έφυγε τελείως. Έλεγα μήπως το έβγαλε και καμια άλλη μανούλα.. Έχω ψιλοαγχωθεί μη μου δημιουργήσει κανένα μεγαλύτερο πρόβλημα. Θα δείξει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MamaToBe μην ανησυχεις,αν κανεις αυτα που σου ειπαν τα κοριτσια μαζι με θηλασμο οσο μπορεις πιο συχνα,θα φυγει!!!!το επαθε και μια αλλη κοπελα απο δω μεσα και εκανε αυτα[ζεστες κομπρεσσες,συχνο θηλασμο]και εφυγε!!!!Υπομονη κοριτσι μου και περαστικα!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...