Μετάβαση σε περιεχόμενο

γειά σας


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια! Ευχαριστω και εγω για το θερμο σας καλοσωρισμα! Οπως προειπα ειμαι η Μαρια, 29 ετων. Θελουμε και εμεις ενα μωρακι με τον συντροφο μου, αν και ειμαστε απλως αρραβωνιασμενοι. Αποφασισαμε να δωσουμε προτεραιοτητα σ'αυτο, λογω γυναικολογικου προβληματος το οποιο ανακαλυψαμε πριν ενα χρονο....Προσπαθουμε μονο δυο μηνες και ελπιζουμε στο καλυτερο...

Φιλια σε ολες..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσια για τη θερμή υποδοχή σας.Νομίζω πως βρίκα μια παρέα που δε θα κουραστεί να ακούει τις ανησυχίες μου μιας και πολλές από μας έχουν τις ίδιες (ανησυχίες).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Αλέκα και καλως ήρθες στην παρεα του mammyland και από μενα!!!!

είμαι η Χρυσούλα και είμαι έγκυος στο πρώτο μου παιδάκι!!!

ό,τι καλυτερο !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα alekap κ απο εμενα κ καλως ηρθες στην παρεα μας σ'ενα σημειο γραφεις.....

Καλημέρα σας κορίτσια.Σας ευχαριστώ για το καλοσόρισμα χθες.Να σας πω και ΄γω δυο λόγια για ΄μένα (χθες έτρεχα για τη δουλειά).Λοιπόν, είμαι 32 χρόνων και παντρεμένη 10 χρόνια. Προσπαθώ και ΄γω για παιδάκι(όπως πολλές κοπέλες), αλλά τα πράγματα δεν είναι τόσο εύκολα.Σας εύχομαι καλή επυτιχία σε όσες προσπαθούν.

κ εγω ειμαι επισης 10 χρονια παντρεμενη κ φετος πανω στο κλεισιμο τους θα εχω αγκαλια τον μπεμπακο μου μιας κ τον περιμενω αρχες ιουλιου,αν δεν κανω λαθος εχεις κανει καποιες προσπαθειες με εξωσωματικη,κ εγω το ιδιο κ ο μπεμπακος ειναι αποτελεσμα της δευτερης προσπαθειας .σου ευχομαι λοιπον συντομα να μας ανακοινωσεις κ εσυ τα ευχαριστα μια κ το mammyland ειναι οντως γουρλιδικο φιλακια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!:) ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΕΔΩ ΚΑΙ 3 1/2 ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΩ ΣΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ.ΘΑ ΧΑΡΩ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑ!!:P ΦΙΛΙΑ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...