Μετάβαση σε περιεχόμενο

γειά σας


Recommended Posts

γεια σου αλεκα!!!!!!και καλως μας ηρθες .....με λενε γιωτα και εχω ενα αγορακι 1 χρονου και ειμαι εγκυος στο δευτερο!!!!!!

φιλια πολλα και οτι επιθυμεις στην αγκαλια σου να το βρεις!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου κοπέλα μου! Καλώς μας όρισες! Είμαι η Πηνελόπη κι ανυπομονώ να μείνω εγκυούλα!Ελπίζω να κολλήσεις κι εσύ με το Mammyland! Ελπίζω να τα λέμε συχνά! Ό,τι επιθυμείς! Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Αλεκα.Εγω ειμαι η Χαρα μενω Αθηνα κ εχω 2 αγορακια.Οι απαντησεις μου πολλες φορες ειναι τηλεγραφικες γιατι γραφω με το ενα χερι.Στο αλλο κραταω τον μικρο!!Ειναι κουτσομπολης θελει να βλεπει τι γραφω...δεν εξηγηται αλλιως!!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας! Ειμαι η Μαρια. Ειμαι και εγω νεο μελος. Θελω και εγω συντομα ενα μωρακι.... Ελπιζω οντως το mammyland να ειναι γουρλιδικο..... Καλη επιτυχια σε ολες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου αλεκα και μαρακι....ειμαι η αρετη και εχω ενα αγορακι 2 χρονων....ευχομαι συντομα και στις δυο σας να αποκτησετε αυτο που θελετε.....φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κουκλίτσα μου, σαν καινούργια κι εγώ σε καλωσορίζω στην παρεούλα μας. Λοιπόν θα περάσεις απίστευτα όμορφα εδώ!:)

Είμαι η Ασπασία και έχω δύο παιδάκια.:woohoo:

Τα λέμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα Αλέκα και Μαρία κι από μένα! Εγώ είμαι η dallia ή Έλενα , είμαι 27 χρονών και είμαι έγκυος στο πρώτο! Είναι αγοράκι και έχω αγωνία να δω την φατσούλα του και φυσικά πάνω απ'όλα να είναι γερός!! Θα χαρώ να τα λέμε! Καλώς ήρθες και πάλι στην πιο όμορφη παρέα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα και καλώς ορίσατε Αλέκα και Μαριά στην παρεούλα μας!!!

Ειμαι η Ιωάννα , νέο μέλος και εγώ, δεν έχω μώρακι ακόμα αλλά προσπαθώ!!

φιλία:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια και απο εμενα.ειμαι η Βιβη 29 απο το Λουτρακι εχω ενα γιο στα 6 και ειμαι εγκυος στο δευτερο.ευχομαι σε ολες τις εγκυμονουσες μια καλη εγκυμοσυνη κ με εναν πονο κ σε οσες προσπαθουν μακρια το αγχος κ τοτε θα ερθει....το νινακι σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσορίσατε κορίτσια!

Είμαι η Φαίδρα επίσης πρόσφατο μέλος και έχω κολλήσει κυριολεκτικά με το μάμμυ!:woohoo: Είμαι μανούλα τριων αγγέλων και περιμένω και το τέταρτο μωράκι μου με ΠΗΤ 13/12/2009;) .Είμαι 32 ετών,φιλόλογος,από Αθήνα!

Θα χαρώ πολύ να λέμε!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας κορίτσια.Σας ευχαριστώ για το καλοσόρισμα χθες.Να σας πω και ΄γω δυο λόγια για ΄μένα (χθες έτρεχα για τη δουλειά).Λοιπόν, είμαι 32 χρόνων και παντρεμένη 10 χρόνια. Προσπαθώ και ΄γω για παιδάκι(όπως πολλές κοπέλες), αλλά τα πράγματα δεν είναι τόσο εύκολα.Σας εύχομαι καλή επυτιχία σε όσες προσπαθούν. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο εμενα και καλως ορισες στην παρεουλα μας μην το βαζεις ποτε κατω το μαμυ ειναι γουρλιδικο οσες μπαινουν εδω καταληγουν εγκυουλες:) :) :) :)

ειμαι η αναστασια 33 χρονων και εχω εναν μπεμπη 9 μηνων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

misha έγραψε:

αχ Φαίδρα μου, ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ!!!! και με το καλό να υποδεχτείτε και το νέο μέλος στην οικογένεια!!!!

πολύτεκνη!!!:woohoo:

Ευχαριστώ πολυ κουκλίτσα μου!:laugh:

Σου ευχομαι οτι ποθείς να γίνει σύντομα πραγματικότηατα!

Θα χαρώ να τα λέμε:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλεκα μου ειμαι η αναστασια 33 χρονων και εχω ενα αγορακι 9 μηνων καλως ηρθες στο μαμμυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

θα χαρω πολυ να τα λεμε.............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:

καλημερα και απο εμενα και καλως ορισες στην παρεουλα μας μην το βαζεις ποτε κατω το μαμυ ειναι γουρλιδικο οσες μπαινουν εδω καταληγουν εγκυουλες:) :) :) :)

ειμαι η αναστασια 33 χρονων και εχω εναν μπεμπη 9 μηνων

_________________3-b2a6697499cd3fcc9625291d67079cea.gif

Σ΄ευχαριστώ πολύ. Να χαιρεσε το νινάκι σου. Μακάρι να είναι όπως τα λες και να είναι γουρλίδικο.Δεν το βάζω κάτω, μετά και τη 2η εξωσωματική το έχω βάλει πείσμα, δε θα μου τη γλιτώσει.B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...