Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γεννησα κι εγω...βιαστικη η μπεμπα!


Recommended Posts

Να μαστε κι εμεις!Γεννηθηκε η μπεμπα μας 26/4 ξημερωματα κυριακης δηλαδη με ΠΗΤ 20/5. Βιαστικουλα!Εύχομαι με το καλο ολες η μελλουσες μαμαδες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζησει η μπεμπα!!

Το βασικο ειναι οτι ολα ειναι μια χαρα και δεν ειναι τιποτα το οτι ηρθε πιο νωρις!!

Παντα ευτυχισμενη, χαρουμενη και γερη να ειναι!! Να σου ζησει και παλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζησει!!!!!Να την χαιρεστε την μπεμπα σας!!!!Βιαστηκε να δει τη μαμα και τον μπαμπα της!!!!:woohoo: Καλη λοχεια να εχετε!!!!Φιλακιαααααα:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζησει το κοριτσακι σου!Ηθελε γρηγορα αγκαλιτσες εεε?Να τη χαιρεστε,υγεια κ ευτυχια!

Πες μας κι αλλα για την κορουλα κ την εμπειρια σου αν θελεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας ζησει το μπεμπε ευχομαι τα καλυτεροτερα καλο σαραντισμο γλυκια μου σου ευχομαι το καινουριο μελος να ειναι παντα γερο κ τρισευτυχισμενο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει Ελευθερία μου, να τη χαίρεσαι, να 'ναι γερη και ευτυχισμένη ... Πολύ βιαστικη βρε η άτιμη !!!:woohoo:

Κι έλεγα τι έγινε αυτο το κορίτσι ... Χάθηκες ... Αντε και στα δικά μας βρε ... Να παίρνουμε κι εμεις σειρά ;)

Πες μας βρε Ελευθερία την εμπειρία σου ... Πως σου σου φάνηκε ? Θέλουμε λεπτομέριες :cheer: :cheer: :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...