Μετάβαση σε περιεχόμενο

εχω αποκολληση


Recommended Posts

bourique,

ego den xero an exo apokolisi, omos ta igra pou paraponiomoun to proi, eginan anoixto kafe to apogevma, pira to giatro moy kai moy eipe na paro k go utrogestan k na xaploso...

me kathisixase arketa legontas moy oti einai poli sini8ismeno na xreiazetai ligos kairos xekourasis k xaplas to proto trimino...

prospatho na min agxonomai an k prepei na bro mia lisi gia ena dikastirio pou exo tin paraskebi...

pantos pistevo k gia sena k gia mena oti 8a pane ola kala...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bourique αφού ήταν και η γιατρός σου καθησυχαστική δεν έχεις παρά να διώξεις το άγχος και να ξεκουραστείς παραπάνω!:) Όλα θα πάνε μια χαρούλα

Φιλάκια πολλά!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα μου κατσε οσο χρειαστει κοριτσακι μου κι εμεις θα σου κανουμε παρεα!!Εισαι τυχερη που εχεις και τους δικους σου να σε φροντιζουν αφησου στις περιποιησεις τους!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bourique μου, ξεκουραση και προσοχη, αλλα οχι και αγχος. "εκμεταλεύσου" οσο μπορεις τους γονεις σου:laugh: και απολαυσε την περιποιηση. Καλη αναρρωση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εννοείται ότι όλα θα πάνε καλά!! Δεν το συζητώ!!!

Θετική αντιμετώπιση θέλει και θα δεις που όλα θα πάνε θαυμάσια.

Μερικές μέρες ξεκούρασης είναι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωτακι στο Σταυρο ειχα δυο αποκολλησεις μια στον 4 μηνα και μια στον 6 και της δυο φορες με εβαλε να κατσω απο 10 μερες ξαπλα μονο τσισα καιμπανιο εκανα γιατι ειχα δει και αιμα καφε ευτυχως για μια μονο ημερα τη καθε φορα και ολα περασαν απλα προσεχε τις κινησεις σου ξερεις δεν ειναι μονοα ν σηκωνουμε κατι βαρυ αλλα και οτρπος που το σηκωνουμε .Ολα θα πανε καλα ενημερωνε μας.Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτάκι καλή ξεκούραση και καλή.. συγκόλληση πλακούντα! ;)

Να προσέχεις κοριτσάκι μου και όλα μια χαρούλα θα πάνε!

Δόξα τω Θεώ η αποκόλληση αντιμετωπίζεται!

Σε φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου ολα καλά θα πανε. Κοιτα να ξεκουραστεις και ολα θα ειναι σε λιγο περασμενα ξεχασμένα. Ευτυχως που εχεις την μανουλα σου και μπορει και σε βοηθαει με τον μικρουλη σου. Υπομονη και ξεκουραση. Κι εγω ειχα δει αιματακι στην μπεμπα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!Σημερα κ καθε μερα!

μη στεναχωριεσαι Γιωτακι μου!!Εισαι τυχερη που ο γιατρος το ειδε γρηγορα πριν κουραστεις..πριν δεις αιματακι!!Σε αυτην μου την εγκυμοσυνη πηγε κ μενα να μου γινει τετοια δουλιτσα..Ξαπλωσα πηρα πρεπαρ..κι ενω ο γιατρος μου ελεγε οτι μπορει να δω καφε ή λιγο αιματακι..δεν ειδα τιποτε!!!!Η ξεκουραση εκανε το θαυμα της κ το καφε ή το αιματακι το απορροφησε ο οργανισμος!!!:)

ευχομαι να πανε κ σε σενα το ιδιο!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bourique1983... κοπέλα μου ξεκουράσου και ξε-αγχώσου κι είμαι σίγουρη πως όλα θα πάνε πάρα πολύ καλά! Μπράβο στη γιατρό σου που το εντόπισε νωρίς! Καλή συνέχεια και πολλά-πολλά φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...