Μετάβαση σε περιεχόμενο

GEIA SAS!!!!!!!!


Recommended Posts

GEIA SAS KORITSIA!

PRIN 7 MINES ANAKALIPSA TO MAMMYLAND K ME BOITHISE POLY STIN EGYMOSYNI.SIMERA APOFASISA NA MPO K EGO SE AYTI TIN OMORFI PAREA.EIMAI MANOYLA ENOS KORITSIOY 2 MINON POY EINAI OLI MOY H ZOH!!!!!!!!

ELPIZO NA ME THELETE STIN PAREA SAS!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ ΒΟΥΛΑ.ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΣΕ ΘΕΛΟΥΜΕ.ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΕΣ ΕΔΩ.ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΣΟΥ.ΚΙ ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΣΕ 3 ΜΗΝΕΣ.ΦΙΛΑΚΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VOULA MOY ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΜΑΣ!!!ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΗΣ.ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΑΝΝΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ 9 ΜΗΝΩΝ.ΘΑ ΧΑΡΩ ΝΑ ΞΑΝΑΒΡΕΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΤΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΑΠΟΨΕΙΣ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΥΟ ΣΑΣ!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VOYLA καλως ηρθες στην παρεα μας κ να χαιρεσαι την κορουλα σου,η αληθεια ειναι πως το mammyland εχει βοηθησει πολλες κοπελες στο να μαθουν πολλα πραγματα,εγκυμονοσες κ μη κ μια απο αυτες κ εγω που περιμενω τον μπεμπακο μου περιπου σε 2 μηνες;) θα χαρω πολυ να τα λεμε:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Βουλιτσα! :) :)

Να σας ζησει το μωρακι σας.Να ειναι παντα γερο και ευτυχισμενο! :)

Καλως μας ηρθες στο mammy! Φυσικα και σε θελουμε στην παρεα μας!!

Εγω ειμαι η Φανη και περιμενω τελη του αλλου μηνα το πρωτο μου παιδακι!

Ελπιζω να να τα λεμε συχνα!

Φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα και καλως ήρθες!!! να σου ζήσει και το μπεμπάκι σου, το βλασταράκι σου!!!

Η καλύτερη παρέα βρίσκεται εδώ και σε περιμένει!!!!!!

Να΄σαι καλά !!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSIA SAS EYXARISTO POLY!!!!

NA SAS ZISOYN TA MORAKIA SAS.PROSPATHO NA BALO K MIA FOTOGRAFIA TIS ZOYZOYNAS MOY POY IRTHE META APO POLY KOPO K META APO PROSPATHIES 3 XRONON GIA NA DEITE POSO OMORFI EINAI ALLA DEN KSERO AN THA TA KATAFERO!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ!!ΒΟΥΛΑ.:) ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ.:dry: ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΠΑΕΙ?:P ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ!!ΝΑ ΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ!!:) ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεία σου Βούλα!!!!καλως Όρισες!!να σου ζήσει η κορούλα σου!!!!!!!!!!:laugh:

και εγώ ειμαι νέο μέλος, δεν εχω ακόμα μωρακι, αλλα προσπαθω, που θα μου πάει, πιστεύω κάποια στιγμή να τα καταφέρουμε και εμεις!!!!:silly:

Δεν απογοητευόμαστε!!!

εχώ μάθει τόσα πολλα απο το mammyland και όλα τα κορίτσια ειναι ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ!!!!!

καλως ήρθες!!

:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

voula... καλως ορισες....το μαμμυ ειναι ενα καταπληκτικο site και ειναι σιγουρο πως εδω μεσα θα βρεις πολλες φιλες,,,η αγκαλια ειναι ανοιχτη για ολες.......φιλια:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Βούλα κι από μένα! Καλως ήρθες στην όμορφη παρέα του mammy!! Να σου ζήσει και το κοριτσάκι σου! Εγώ είμαι η dallia( Έλενα ) και είμαι έγκυος στο πρώτο μου παιδάκι! Είναι αγοράκι κι έχω περίπου άλλους τρεις μήνες για να γεννηθεί! Θα χαρώ να τα λέμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DALLIA MOY ME TO KALO NA ERTHI TO AGORAKI SOY!OSO GIA TA KORITSIA POY PROSPATHOYN TO MONO POY MPORO NA PO EINAI OTI XRIAZETE YPOMONI K KATHOLOU AGXOS.AN K DEN KSERO AN GINETE NA MIN AGXONESE.EGO 3 XRONIA PROSPATHOUSA NA KANO MORO K DEN TA KATAFERNA GIATI IMOYN POLLY AGXOMENI.GI'AYTO...HREMIA K OLA THA GINOYN!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα και καλώς ήρ8ες Βούλα κι από εμένα στη παρέα.

Εύχομαι να περάσεις όμορφα. Ειμαι η Έλενα και περιμένω το πρώτο μου μπεμπέ.

να σου ζήσει το νινάκι και να το χαίρεσαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσόρησες Βουλιτσα....Να χαίρεσαι την κορούλα σου...ειμαι η Ειρήνη κ εχω εναν μπεμπη 4 μηνων....θα τα λεμε,οτι θελεις, εδω ειμαστε..φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βούλα καλώς ήρθες στην παρεούλα μας!!!να σου ζήσει και το μωράκι σου!!!!Εγω είμαι η Ελλη και ειμαι στις προσπαθειες για μωράκι(που θα μου πάει θα έρθει,χα!χα!).φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βουλα μου καλως ορισες στην παρεα μας φυσικα και σε θελουμε ειμαστε μια παρεα με μια μεγαλη αγκαλια για ολες.να σου ζησει το κοριτσακι σου εγω ειμαι η αναστασια και εχω ενα αγορακι 9 μηνων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...