Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Είναι πανέμορφος! Γλύκας!! Κοριτσάρα μου, να σου ζήσει το μωράκι σου! Να έχει πάντα ΥΓΕΙΑ και ΠΟΛΥ ΤΥΧΗ στην ζωούλα του! Να το καμαρώσετε όπως επιθυμείτε!!

Καλή λοχεία και σε σένα!!

Κι εμείς ευχαριστούμε και για τις συμβουλές που μας δίνεις και θα μας δώσεις φυσικά... σαν μαμά πλέον... και για τις ευχούλες σου! Κι ότι χρειαστείς.. ξέρεις!! Εμείς..εδώ είμαστε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 70
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Mama σκέτο (:P) και όσο σε αναζητούσαμε την προηγούμενη εβδομάδα!

Να χαίρεστε τον ομολογουμένως πανέμορφο Φοιβάκο σας! Να ζήσει μια ζωή παραμυθένια και γλυκιά σαν μέλι! Να έχει υγεία, αγάπη και καλή τύχη!!!

Καλά σαράντα και σε σένα!

Και θα το ξαναπώ!

Πεθαίνω για πρησμένο ματάκι από νεογέννητο! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι υπέροχος!!Και έχει πολύ πλάκα έτσι όπως κοιμάται!!! :D Να τον χαίρεστε και να τον δείτε όπως επιθυμείτε! Να είναι πάντα γερός και με υγεία!!

Κ εχθές είδα ένα μηνυμά σου που έλεγε ότι γεννας πρωτομαγιά και αναρωτιόμουν τι να έγινε τελικα!:) Μπράβο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει το μωρουλίνι είναι πραγματικά ομορφούλης. Τις καλύτερες ευχές μου, να είναι πάντα υγιής και ευτυχισμένος.

Μάλλον τώρα θα πρέπει να αλλάξεις και το όνομά σου ίσως σε became mama ή happy mama ή πριγκηπομαμά!! ή...... όπως αλλιώς θέλεις.

Θα γιορτάσεις και την γιορτή της μητέρας!!!!:silly: :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ! ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ! ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ! ΚΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ Ο ΛΕΒΕΝΤΑΚΟΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΠΩΣ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ ΠΡΟΣΕΥΧΟΥΛΑ! ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΑΛΑ!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ!ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ,ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ!ΕΙΧΕΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΗ ΓΕΝΝΑ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΗΤΑΝ 4ΚΙΛΟ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΟΥ!!!!

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟΣ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΟΣ!!!

ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ!!!!

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΠΡΙΓΚΗΠΟΠΟΥΛΟ ΣΟΥ!!ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ.ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟΣ!!ΕΙΧΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΟ ΤΟΚΕΤΟ ΤΥΧΕΡΟΥΛΑ.ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕΣ ΔΕ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΟΥΤΕ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟΣ Ε;;ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΧΑΡΙΖΕΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΗΦΑΝΙΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια,κοπέλα μου!!!!!!!!!!!Τι παιδί είναι αυτό;Εμ...με τόσο κούκλα μαμά.Να σας ζήσει,να είναι τυχερό και ευτυχισμένο σε όλη του τη ζωη.Ανυπομονώ κι εγώ να γεννήσω...για να αισθανθώ αυτές τις στιγμές.Περιμένουμε κα λεπτομέρειες από την εμπειρία σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια κοπελα μου!!! να σας ζησει το παμεμορφο μικρουλι σας!!!:cheer:

ειναι ενα αληθινο αγγελουδακι!!!:cheer:

υπεροχη γεννα, τσακ-μπαμ!!! μπραβο γλυκια μου, μακαρι ΟΛΕΣ οι κοπελες να γεννουν ευκολα και γρηγορα!!!;)

με το καλο να σαραντισετε!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑχχχ!!!!Τι ομορφος που ειναι!!!Να σας ζησει το αγγελούδι!!!Να εισαστε παντα ευτυχισμένοι και σας ευχομαι οτι καλυτερο για την ζωούλα σας!!!!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mamtobe agapi mou...

Se gureua...

Agapoulla mou kali na sou zisei to mwraki sou to omorfo...

Ma einai teleios sou lew...

Eilikrina sou miazei mwro mou...

Kala saranta na exetai...

Na ton xeresai...

Kai ola ta kala tou kwsmou apo mena na exetai...

Filia polla polla polla...

Na sten panta eutixeis kai ugeihs...

O theoullis pantote mazi sas...

X.x.X

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ όλες τόσο πολύ μέσα από την καρδιά μου!!! Ο μπεμπάκος σε λίγο θα ξυπνήσει και θα τρέμει πάλι το χειλάκι του από την πείνα, οπότε γράφω ό,τι προλαβαίνω :laugh: Κορίτσια είναι φτυστός ο άνδρας μου! Μπαίνει χτες ο παιδίατρος, τον βλέπει, κοιτάζει και τον Μάρκο και του λέει "ωραία φωτογραφία" :laugh: :laugh: :laugh: Η γέννα ήταν γρήγορη μεν αλλά επισκληρίδιο μου έβαλαν στις 2 ώρες και ένα τέταρτο, όταν πλέον άρχισα να φωνάζω "κάντε κάτι, δεν αντέχω άλλο". Μετά, όλα έγιναν απίστευτα γρήγορα.. Προς το παρόν θηλάζουμε αποκλειστικά και αγαπιόμαστε υπερβολικά! Ο άντρας μου ήταν παρόν στον τοκετό και με βοήθησε απίστευτα όχι μόνο ψυχολογικά αλλά και πρακτικά και από εκείνη τη στιγμή και μετά δεν σταμάτησε να μας φροντίζει και τους δυο. Τους λατρεύω απίστευτα τους δυο άντρες της ζωής μου!!! Νιώθω απίστευτα ευτυχισμένη και ευλογημένη και εύχομαι σε όλες τις γυναίκες που προσπαθούν, γρήγορα να γίνουν κι αυτές μανούλες! Αν και το πρόγραμμά μας είναι ακόμα λίγο "σκόρπιο", θα προσπαθήσω να μπαίνω και να τα λέμε όπως και πριν. Φιλάκια πολλά πολλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια πολυ πολυ πολυ γλυκια καλημερα κ απο μενα mamatobe δ εχω λογια να σας ζησει αυτος ο υπεροχος ανρακλας να ειναι παντα γερος κ δυνατος καλο σαραντισμα ευχομαι κ σε εσενα να τον χαιρεστε φιλια πολλα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...