Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Κοριτσάρες μου καλημέρα!!! Τελικά, την προηγούμενη Δευτέρα στις 11 παρα τέταρτο το βράδυ μου έσπασαν τα νερά και το αντράκι της ζωής μου αποφάσισε να 'ρθει στον κόσμο και στη ζωή μας με φυσιολογικό τοκετό! 11 και τέταρτο ήμουν στο ΜΗΤΕΡΑ με πόνο ανα 3λεπτο και στις 3 παρα τέταρτο τα ξημερώματα άκουσα το κλάμα του το αγαπημένο.. όχι ουα ουααααα αλλά ΜΑ ΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ (έχω και μάρτυρες όσους ήταν παρόντες στον τοκετό:laugh: :laugh: )! Γυρίσαμε σπίτι χτες το απόγευμα και είμαστε πιο ευτυχισμένοι από ποτέ! Ορίστε και μια φωτογραφία μας από το πρώτο διήμερο της ζωής μας! Αυτή η στάση ύπνου είναι η αγαπημένη μας και την ονομάσαμε "στάση χερουβείμ".:laugh: :woohoo: :woohoo:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ για όλες τις συμβουλές όλο αυτόν τον καιρό, για όλη την αγάπη σας και μας εύχομαι να χαιρόμαστε τις μπέμπες και τους μπέμπηδες μας σε εμάς που γεννήσαμε και καλή λευτεριά σε όσες περιμένετε!

post-5260-13873934691111_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 70
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ρε κοριτσακι...λεγαμε τι εγινες...ειναι κουκλακι...αλήθεια...

ειναι τελειος κ κοιμαται σαν μεγαλος....

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ...ολα τα καλα του θεού να εχει κ πολύ πολύ υγεία..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MamaToBe Να τον χαίρεστε!!!Είναι ένας κούκλος,σκέτο αγγελάκι!Να είναι πάντα υγιής και χαρούμενος!Καλό σαράντησμα

Φιλακια στα μαγουλάκια του!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: Συγχαρητηρια κουκλα μου!!!!Να σας ζησει και να τον χαιρεστε τον μπεμπη σας!!!!!Ειναι κουκλος!!!!!Πολυ ομορφος!!!!:woohoo: Χαιρομαι που πηγαν ολα τοσο καλα!!!!!Το υπεροχο δωματιο που του φτιαξατε τωρα πηρε ΖΩΗ απο τα μουτρακια του!!!!!Φιλακια πολλα σε σενα και στο αγγελουδι σου!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΤΡΕΛΑ!!ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΚΟΥΚΛΙ!!ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ!!ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ !!:) ΝΑ ΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ!!:) ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια!!!!!! τι υπεροχο πλασμα ειναι αυτο!!!δεν εχω δει πιο ωραια φωτο απο νεογγενητο ειναι σωστο αγγελουδι, να σας ζησειιιιιιιιιι!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!

ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΑΣ...

ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ-ΚΑΛΟΤΥΧΟ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ.

ΝΑ ΣΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΓΕΡΟΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΜΑΡΩΝΕΤΕ.

ΚΑΛΟ ΣΑΡΑΝΤΙΣΜΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...