Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗ ΚΥΗΣΗ


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ. ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗ ΚΥΗΣΗ ΤΟΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΜΑΣ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 81
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα, καλώς όρισες στο mammyland.Σου εύχομαι γρήγορα να μείνεις έγγυος και να ξεχάσεις αυτή τη δυσάρεστη εμπειρία, που δεν είναι σπάνια περίπτωση, συμβαίνει σε πολλές γυναίκες.

Είμαι και εγώ στην προσπάθεια για μωρό και είχα μιά παρόμοια ατυχία στο παρελθόν. Όλες οι κοπέλες εδώ θα σου δώσουν κουράγιο και αισιοδοξία. Εύχομαι ν'ακούσουμε γρήγορα καλά νέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΒΑΣΣΙΛΙΚΗ ΜΟΥ. ΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΩ, ΛΟΙΠΟΝ, ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και καλως μας ηρθες!!Ευχομαι ολα να πανε καλα αυτην την φορα και να εχουμε συντομα τα ευχαριστα νεα!!!Σου ευχομαι ολοψυχα καλη επιτυχια καλη μου!!!Ειμαι η Κωνσταντινα!Χαρηκα!Να περνατε καλα και πανω απ ολα υγεια,να σκεφτεσαι θετικα και να μην αγχωνεσαι και το θαυματακι θα γινει!Φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xenianek μου καλησπέρα και καλώς όρισες στην παρέα μας!!!!

είχα και εγώ μια παλλίνδρομη την περασμένη εβδομάδα και ξέρω ακριβώς πως μπορεί να νιώθεις....

καλά κάνεις κοπέλα μου και ξεκινάς προσπάθειες αμέσως...

και εμένα ο γιατρός μου μου είπε μετά από 2 μήνες.

εύχομαι να πάνε όλα καλά και να μας ανακοινώσεις σύντομα τα ευχάριστα...

και να αποκτήσεις το πιο γερό μωράκι του κόσμου!!!σε φιλώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσήρθες xenianek στην παρέα μας!!!

Καταλαβαίνω κι εγώ πως νιώθεις μιας και το πέρασα πριν 2 μήνες!Εγώ βέβαια πρέπει να περιμένω γύρω στο 6μηνό λόγω κάποιων προβλημάτων που προέκυψαν...

Εύχομαι να πάνε όλα καλά σε όλες μας όποτε ξαναρχίσουμε τις προσπάθειες...

Εύχομαι ένα περισσότερο για σένα μια και ήρθε η ώρα για να προσπαθήσεις πρώτη!!!

Αντε κάνε την πρωτιά να ακολουθήσουμε και οι υπόλοιπες!!!;)

Καλή επιτυχία σε όλες μας!!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι να πάνε όλα καλά και γρήγορα να κάνεις ένα μωράκι! Μην απογοητεύεσαι, κοίταξε πάνω απο όλα να περνάς καλά και να μην αγχώνεσαι με το πότε θα τα καταφέρετε!

Πέρασα και εγώ μια απο τα ίδια αλλά τώρα έχω το κοριτσάκι μου :silly: :silly: :silly:

Περιμένουμε τα ευχάριστα νέα σύντομα! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχομαι να εισαι γερη και να μεινεις αμεσως εγκυος..κι εγω ειχα μια παλινδρομη και ηταν η χειροτερη στιγμη της ζωης μου και ξερω πως νιωθεις...ευχομαι ολες οι κοπελες που το περασαμε συντομα να καλυψουμε αυτη την απωλεια που ειχαμε γιατι.....ρε γαμωτο "μας το χρωσταει" η ζωη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλωσηρθες και απο μενα!ευχομαι γρηγορα να ξαναμεινεις εγκυος και να πανε ολα τελεια αυτη τη φορα!να χεις μια καλη εγκυμοσυνη και να αποκτησεις ενα γερο μωρακι!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ XENIANEK.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ ΟΠΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ.ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗ ΠΕΡΥΣΙ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ.ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ 6,5 ΜΗΝΩΝ.ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΠΩΣ ΘΕΣ.ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκι μου τα χω περασει κ εγω δυστηχώς με παλινδρομη ξεκινησα

αλλα τωρα εχω μια κορακλα δεκα μηνών. Θα σου πάνε ολα καλα θα το δεις

και σε λιγο θα μας ανακοινώσεις τα ευχαρισταααα. Υπομονη θελει και οχι ανχος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΕ. Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΙΚΡΑΘΗΚΑ ΛΙΓΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΜΙΚΡΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΙΧΑΜΕ ΑΡΧΙΣΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΧΕΔΙΑ. ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΜΩΣ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΟΤΙ ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΚΑΛΟ, ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΒΙΟΨΙΑ ΤΟΥ ΚΥΗΜΑΤΟΣ ΒΡΕΘΗΚΑΝ ΧΡΩΜΟΣΩΜΑΤΙΚΕΣ ΑΝΩΜΑΛΙΕΣ ΚΑΙ ΘΡΟΜΒΩΣΗ. ΕΠΕΙΤΑ ΕΚΑΝΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΒΓΗΚΑΝ ΤΕΛΕΙΕΣ! ΕΤΣΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΕ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΥΟ ΔΙΑΔΟΧΙΚΕΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥΣ, ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ FILICINE ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΔΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΣΑΛΟΣΠΙΡ, ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΡΑ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΩΝ ΘΡΟΜΒΩΣΕΩΝ.

ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΗ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΩ ΔΕΝ ΦΑΝΤΑΖΕΣΤΕ ΠΟΣΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΒΡΕΘΗΚΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝ ΟΤΙ ΤΟ ΕΙΧΑΝ ΠΑΘΕΙ ΚΑΙ ΟΙ ΙΔΙΕΣ! ΕΠΑΘΑ ΠΛΑΚΑ!!!!!!!!!!!!

ΤΩΡΑ ΟΙ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 6/05 ΕΩΣ 13/05 ΚΑΙ Η ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΤΗΣ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 22/05. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΛΑ ΝΕΑ. ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΒΑΛΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΜΠΡΟΣ........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

XENIANEK καλωσηρθες στο mammyland .Ειμαι η ολια και προσπαθω και γω για μωρακι.Ευχομαι να πανε ολα καλα και γρηγορα να αποχτησεις ενα γερο παιδακι .Περιμενουμε τις ιδιες μερες .Εγω γυρω στις 20/5 .Μακαρι να χουμε καλα νεα αυτο το μηνα...B):) :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεία σου ΧΕΝΙΑΝΕΚ,καλως ήρθες στην παρέα!!!!!

προσπαθώ και εγω για μωράκι εδω και λίγο καιρό μετα απο μια εξωμήτρια κύηση και αφαίρεση της μια σαλπιγγας.ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ!!

Ολα Θα πάνε καλα και στα τέλη του μήνα να έχουμε ευχάριστα και απο σενα και απο την oliax73 !!!

Γρήγορα και ευχαριστα νεα ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!:woohoo:

;) :silly: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ΧΕΝΙΑΝΕΚ!

Να σε καλωσορίσω και εγώ με την σειρά μου στην παρέα μας!!!!

Και εγώ σχετικά καινούριο μέλος είμαι και προσπαθώ και εγώ για μωράκι! Ήμουν σχεδόν σίγουρη αυτή τη φορά (είχα και διαίσθηση τρομάρα μου! ) οτι ήμουν έγκυος.... δυστυχώς όμως σήμερα με το καλημέρα σας ήρθε κουνιστή και λυγιστή η "καταραμένη" και οπως πάντα πιστή στα ραντεβού της.... αχ....

Εύχομαι ολόψυχα τέλος του μήνα να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!!!!! Καλή προσπάθεια κοπέλα μου και πάντα να έχεις θετική σκέψη!

Και μην ξεχνας.... να βάλεις τον αντρούλη σου στον αποχυμωτή!!!!!

Ευχαριστήσου την κάθε στιγμή και θα δεις πως θα σου έρθει ένα υγιέστατο μωράκι!!!!!!

Φιλιά πολλά! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακι μου καλωσηρθες στην παρεα μας! Λεγομαι Ελενη και πριν τρεις μηνες ημουν στη θεση σου, στην 11η εβδομαδα παλινδρομη κυηση:( Σε καταλαβαινω απολυτα και αν ειναι η πρωτη προσπαθεια ειναι μεγαλυτερος πονος. Ομως προσπαθησε να μη σε παρει απο κατω, δυστυχως ειναι μια εμπειρια που πρεπει να περασουμε.... Ηρεμησε σκεψου θετικα και ολα θα πανε καλα. Φιλακια πολλα:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ πόσο σε καταλαβαίνω. Απόξεση 28/09/09. Έχω ξεκινήσει προσπάθειες από τον Δεκέμβριο. Τίποτα ακόμα γιατί δεν έχω ωορρυξία. Θα πάρω serpafar. Πάντα είμουν δύσκολη με την περίοδο αλλά απόγινε.

Αφού εσύ δεν έχεις πρόβλημα όλα θα πάνε καλά. Αντε να μας βοηθήσει ο θεός να μπούμε στην άλλη στήλη. Αν πόσο θέλω να γράψουμε όλες στην ανακοίνωση εγκυμοσύνης τα δικά μας χαρμόσυνα. Άντε Παναγία μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ πόσο σε καταλαβαίνω. Απόξεση 28/09/08. Έχω ξεκινήσει προσπάθειες από τον Δεκέμβριο. Τίποτα ακόμα γιατί δεν έχω ωορρυξία. Θα πάρω serpafar. Πάντα είμουν δύσκολη με την περίοδο αλλά απόγινε.

Αφού εσύ δεν έχεις πρόβλημα όλα θα πάνε καλά. Αντε να μας βοηθήσει ο θεός να μπούμε στην άλλη στήλη. Αν πόσο θέλω να γράψουμε όλες στην ανακοίνωση εγκυμοσύνης τα δικά μας χαρμόσυνα. Άντε Παναγία μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

B) Σου εύχομαι καλή επιτυχία. βρήσκομαι σε παρόμοια φάση, μετά από δύο παλλινδρόμες( η μία μερική μυλή κύηση ) παίρνω tb fillicine απο τον Δεκεμβριο και πριν δυο μήνες ξεκίνησα κορτιζόνη και salospir. Tώρα αναμένω αποτέσματα ( ελπίζω θετικο ). Κάνω υπομονή εως τις 08/05/2009

Ευχομαί σε όλες τα καλύτερα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και απο μενα , ειχα και γω μια παλινδρομηση δυστυχως , ειδαμε οτι τελικα ειχε το εμβρυο χρωμοσωμικες ανωμαλιες .Σου ειπαν τι χρωμοσωμικη ανωμαλια ειχε ?

Και μεις ξεκιναμε τωρα , ευχομαι οτι καλυτερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...