Μετάβαση σε περιεχόμενο

7η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ || 10-5-2009


Crazy

Recommended Posts

κοριτσακια μου ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ...

Ελπιζω να περασετε καλα, τελεια ...

εγώ δυστυχώς δεν θα μπορέσω να ερθω γιατι ειμαι μοναχούλα....στεναχωρήθηκα πολύ αλλα....

Δημητρούλα περιμενω να δω φωτος κ οπωςδήποτε θα βρεθούμε στην επομενη συνάντηση...πολλά φιλάκια κ πιειτε κ ενα καφεδάκι για ΄μενα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 193
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα κοριτσια. Μολις τωρα γυρισα σπιτι και ειμαι μεσ την απογοητευση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:( :( :( :( μετα απο δυομιση ωρες ψαξιμο και τελικα δεν καταφερα να σας βρω!!!!! Τα νευρα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:angry: :angry: :angry: περιμενω να μου πειτε πως περασατε!!!!!!! αν και πιστευω οτι ηταν τελεια!!!!!!

ΠΕΡΙΜΕΝΩ!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.ΤΕΛΙΚΑ ΔΕ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΕΡΘΩ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΗ.ΕΛΠΙΖΩ ΣΤΗ ΕΠΟΜΕΝΗ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΕΡΘΩ.ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΤΕΛΕΙΑ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ ΦΩΤΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε steisi, ήρθες μέχρι εκεί και δε μας βρήκες;;;; :( :(

Γι'αυτό είπαμε, όσες θέλετε να'ρθετε να στείλετε τα κινητά σας για να μπορούμε να συνεννοηθούμε.. Στεναχωρήθηκα τώρα.. :(

Κρίμα, ελπίζω αυτό να μην σε αποθαρρύνει και να έρθεις σε επόμενη συνάντηση.. :)

Είχε πολύ ωραία μέρα και περάσαμε πολύ όμορφα! :)

Λεπτομέρειες και φωτογραφίες αργότερα.. :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα κοριτσια με απογοητευσαν οτι δεν θα μπορεσω να το βρω και δεν τολμησα να ρισκαρω. Δεν ξερω και καθολου τα μερη προς κει και η μικρη γκρινιαζει μεσα στο αυτοκινητο. Μου ειπαν οτι αν το περασω μετα δεν θα μπορεσω να γυρισω πισω γιατι πρεπει να φτασω μεχρι Γλυφαδα και πολλα πολλα αλλα μην σας κουραζω.... :(

παραπληροφορηση ηταν ολα αυτα που ειπαν; εσεις που πηγατε το βρηκατε ευκολα; εκτος απο τη steisi την καημενη που χαθηκε.

Ειμαι σιγουρη παντως οτι περασατε υπεροχα... Θα περιμενω να δω φωτογραφιες. Για μια ακομη φορα :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια γυρισα και εγω απο την συναντηση εφαγα και μπηκα μαμυ χαχα. περασαμε πολυ ωραια βεβαια ταλαιπορηθηκαμε με το παρκινγκ δεν βρισκαμε και αφησαμε το αμαξι μακρυα και πηραμε τραμ, τελοσπαντων λυπαμαι δεν καταφερα να μιλησω με ολα τα κοριτσια γιατι πηγα και στις κουνιες να καμαρωσω τον γιο μου που επαιζε, μετα που γυρισα στην καφετερια περασαμε πολυ ωραια καναμε κους κους και οι αντρες μας το δικο τους πηγαδακι αλλα ειχαν φυγει και καποιες κοπελες ελπιζω την επομενη φορα να καταφερω να μιλησω και με τις υπολοιπες, ηταν πολυ ωραια και ο μικρος το ευχαριστηθηκε και εμεις περασαμε καλα φιλια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Steisi στεναχωρηθηκα!Φαντασου οτι σε ειχα και στο μυαλο μου!Ρωταγα την RUBELA για σενα!Νομιζα οτι θα εχεις μιλησει με καποιον!Στην επομενη τηλεφωνο!:P Κοριτσια απο θεμα αισθητικο ηταν πολυ ωραια!Κατα τα αλλα εντοπισα καποια μειονεκτηματα. Παρκιν καθολου, ταλαιπωρηθηκαμε πολυ. Οπτικη επαφη με την παιδικη χαρα δεν υπαρχει!:woohoo: Παρ ολα αυτα περασαμε τελεια! Οσο για τους αντρες μια χαρα τα βρηκαν!Ουτε εμεις στην πρωτη συναντηση ετσι!:blink: Επανέρχομαι με φωτογραφίες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα καλά με το που φτασατε σπίτι κατευθείαν στον Η/Υ?!?!? :woohoo: :woohoo:

Αθεοφοβες!!! Δε σας προλαβαίνω...!! :blink::blink: :woohoo: 11:15 μπήκαμε στο σπίτι. 18 πίεση ανέβασε ο άντρας μου!! χαχαχα!! Ευτυχώς βρέθηκε ενας καλός ταξιτζής και μας έφερε μεχρι το σπίτι!

Κωνσταντίνα μου σε ευχαριστώ για τη βοήθεια κουκλίτσα!! Χάρηκα πολύ για τη γνωριμία, είσαι πολύ γλυκειά! Στο ταξί σκεφτόμουν οτι έπρεπε να έρθεις μαζί μας! κάναμε μεγάλη βλακεία... :blush::blush: Τέλοσπάντων... την επόμενη φορα! B)

Για μία ακόμη φορά περάσαμε πολύ όμορφα! Σας ευχαριστώ για την όμορφη παρέα!! :lol::lol::lol: :silly: :silly: :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια περασαμε τελεια... γνωρισαμε και τους συζυγους και φεραμε και τα παιδακια μας σε επαφη... η αληθεια ειναι οτι κι'εμεις ψαχναμε 30 λεπτα να παρκαρουμε... γινοταν χαμος... αλλα το μερος ηταν φανταστικο οπως επισης και η μερα ηταν καλοκαιρινη...:) εμενα ο μικρουλης μου το καταευχαριστηθηκε... τον πηγε ο μπαμπας του και στις κουνιες και επαιξε με αλλα παιδακια και ολη την ωρα εκανε χαρουλες... :laugh: αντε κοριτσια ανυπομονω για την επομενη συναντηση μας...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ έγραψε:

Μα καλά με το που φτασατε σπίτι κατευθείαν στον Η/Υ?!?!? :woohoo: :woohoo:

Αθεοφοβες!!! Δε σας προλαβαίνω...!! :blink::blink: :woohoo: 11:15 μπήκαμε στο σπίτι. 18 πίεση ανέβασε ο άντρας μου!! χαχαχα!! Ευτυχώς βρέθηκε ενας καλός ταξιτζής και μας έφερε μεχρι το σπίτι!

Κωνσταντίνα μου σε ευχαριστώ για τη βοήθεια κουκλίτσα!! Χάρηκα πολύ για τη γνωριμία, είσαι πολύ γλυκειά! Στο ταξί σκεφτόμουν οτι έπρεπε να έρθεις μαζί μας! κάναμε μεγάλη βλακεία... :blush::blush: Τέλοσπάντων... την επόμενη φορα! B)

Για μία ακόμη φορά περάσαμε πολύ όμορφα! Σας ευχαριστώ για την όμορφη παρέα!! :lol::lol::lol: :silly: :silly: :)

Σισσυ μου να την χαιρεσαι την κουκλιτσα σου... πολυ γλυκια... να της δωσεις πολλα πολλα φιλακια...:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα ξεκινήσω με την όμορφη οικογένεια της Βανιας μας! Βανια μου συγχώρεσε με που δεν ξέρω το όνομα του άντρα σου!Που να μου αφήσει μυαλό ο Δημητρακης μου!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Aristina μας που έτυχε να είναι Αθήνα και ηρθε στη συνάντησή μας!Τι να πω για σένα!Από το φτύσιμο που σου έριξα πρέπει να έγινες μούσκεμα!Είσαι πολύ γλυκό πλάσμα!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...