Μετάβαση σε περιεχόμενο

7η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ || 10-5-2009


Crazy

Recommended Posts

Κορίτσια καλημέρα, πραγματικά θέλω πάααααραπολύ να έρθω αλλά δεν μπορώ γιατι την επόμενη Κυριακή Βαφτίζω τον γιό μου και θα έρθουν οι κουμπάροι σπίτι....:(

Τι κρίμα, και είμαι τόσο ενθουσιασμένη με την επικοινωνία μας. Ελπίζω όμως να κανονίσετε κι άλλη συνάντηση και να τα καταφέρω τότε.

Σας εύχομαι να περάσετε τέλεια, να γνωριστείτε όλες και να αναπτυχθεί μια δυνατή φιλία....και μην ξεχνάτε κι εμάς που θα λείπουμε.:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 193
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Rapanaki δεν ειναι καθολου αργα... να ερθετε να σας γνωρισουμε...:)

Mirlitsa μην ανυσηχεις... κανουμε τοσο συχνες συναντησεις που θα βαρεθεις να μας βλεπεις... χιχιχι...:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να πω στα κορίτσια που δεν έχουν έρθει ποτέ σε συνάντηση πως:

1. Εννοείται πως μπορούν να έρθουν! Η παρέα του mammyland μεγαλώνει σε κάθε συνάντηση! :)

2. Αν θέλουν, να μου στείλουν αριθμό κινητού για να μπορούμε να συνεννοούμαστε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aristina έγραψε:

Αν και ειμαι ντροπαλουλα :blush: θα με στρωσει η Ρουλα μεχρι να φτασουμε :laugh: :laugh: ανυπομονω Δημητρουλα μου :kiss: :kiss:

Ντροπαληηηηη! Μην αγχώνεσαι θα ειναι και η marianda που ειναι λίγο ντροπαλή οπότε μια χαρά! Πάντως όλες στην αρχή είχαμε μια αμηχανία αλλα κράτησε κανα 5λεπτο!:P Τώρα νιώθουμε οτι γνωριζόμαστε χρόνια!:kiss: Βέβαια θα φας μια φλασια γιατι εγω ειμαι λιγο σουργελο οπως λεει και η φιλη μου η marianda!Μην τρομαξεις!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου ποσο στεναχωριεμαι που δεν θα μπορεσω να ερθω να δω τις φιλεναδες μου και να γνωρισω και τα υπολοιπα κοριτσια:( :( :( :(

καντε και κανενα κουτσομπολιο και για μενα θα σας σκευτομαι και που εισαι ρουλακι,δημητρουλα να κανονισετε συντομα και αλλη συναντηση γιατι θα σκασω:( :( :( :( :( :( :( αμαν αυτες οι υποχρεωσεις πρεπει να παω στην κερκυρα σημερα γιατι βρεθηκε αγοραστης για το σπιτι που πουλαμε και θα γυρισω κυριακη βραδυ ουφ καλη η κερκυρα αλλα θα ηθελα πιο πολυ να βρισκομαι μαζι σας

θα παρω το pc μαζι μου να μαθαινω νεα σας καλα να περασετε πιειτε και για μενα ενα καφεδακι και μαζευτηκαμε και πολλες αυτην την φορα:woohoo: :woohoo: φιλακια πολλα σε ολες να δωσετε απο εμενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dimitroula29 έγραψε:

Aristina έγραψε:

Ντροπαληηηηη! Μην αγχώνεσαι θα ειναι και η marianda που ειναι λίγο ντροπαλή οπότε μια χαρά! Πάντως όλες στην αρχή είχαμε μια αμηχανία αλλα κράτησε κανα 5λεπτο!:P Τώρα νιώθουμε οτι γνωριζόμαστε χρόνια!:kiss: Βέβαια θα φας μια φλασια γιατι εγω ειμαι λιγο σουργελο οπως λεει και η φιλη μου η marianda!Μην τρομαξεις!:woohoo:[/quote:1gg7k3kz]

Μπραβο ρε δημητρα βγαζεις τα απλυτα μου στη φορα ε!! τωρα θα ειμαι η ντροπαλη του μαμμυλαντ χαχαχα!!!:blush: και δεν ειμαι καθολουυυυυυ:blush: :blush: :blush: χαχα:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου καλημερα,τελικα και μενα εχει ρεπο αυριο το μωραι μου και του ειπα για την συναντηση,μαλλον θα ρθουμε και μεις:) θα συ νατηθουμε στις 17.30 ?

Α και κατι αλλο με τα μπλουζακια μας θα ρθουμε???πλακα θα χει...

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα! :)

Εννοείται πως θα φοράμε τα μπλουζάκια μας!!! :woohoo:

Γιατί τα φτιάξαμε καλέ;;;; για να τα βλέπει το συρτάρι;;; :P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον επειδη θα καθηστερησουμε να φυγουμε απο δω βλεπετε ο αντρας μου θελει να δει τη φορμουλα θα φυγουμε μολις τελειωσει κατα της 5 τελειωνει καλα με το αυτοκινητο θα ερθουμε αλλα δεν ξερω ποση ωρα θα το κανουμε ακριβως αναλογα τη κινηση παντως να μας περιμενετε στη καφετερεια .Τελικα ποσες μαζευομαστε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βάνια μου, μην αγχώνεσαι, ό,τι ώρα φτάσετε. Δε φαντάζομαι να κάνετε πάνω από μισή ώρα. Πόση πια κίνηση θα'χει;;;

Μ' έναν πρόχειρο υπολογισμό που έκανα, μαζευόμαστε καμιά 20αριά μέλη (+συζύζους και τέκνα). Θα γίνει χαμοοοοοοοοοοοοοοος!!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy έγραψε:

Βάνια μου, μην αγχώνεσαι, ό,τι ώρα φτάσετε. Δε φαντάζομαι να κάνετε πάνω από μισή ώρα. Πόση πια κίνηση θα'χει;;;

Μ' έναν πρόχειρο υπολογισμό που έκανα, μαζευόμαστε καμιά 20αριά μέλη (+συζύζους και τέκνα). Θα γίνει χαμοοοοοοοοοοοοοοος!!!! :woohoo:

Τα μωρα πολυ κανετε και τα παιρνετε μαζι σας,αλλα τους αντρες.....ε...δεν με ενθουσιαζει η ιδεα....:S :laugh: χαχαχαχαχαχχ:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ φάση θα'χει!! Και να πω κάτι στα κορίτσια που είναι λιγάκι ντροπαλά!! Κορίτσια μη μασάτε!! Και εγώ είχα ένα άγχος την πρώτη φορά, αλλά ήταν ακριβώς όπως το είπε η Δημητρούλα!! Ούτε πέντε λεπτά δεν κράτησε η αμηχανία! Ένιωσα σαν να τις ξέρω όλη μου την ζωή!!

Είναι σούπερ... Μην χάνετε τις συναντήσεις για τίποτα!! Περνάμε ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!! Ααααα!! Βρήκα τζιν!!!! Εγκυμοσύνης!! Μου το έδωσε μια φίλη μου που γέννησε πρόσφατα!! Οπότε... Θα το φορέσω με το μπλουζάκι μου!!!!! Είμαι πολύ χαρούμενη που θα βρεθούμε πάλι!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Mariandaki επιτέλους να σε δω κι από κοντά! Μένουμε και στην ίδια περιοχή τόσα χρόνια, πηγαίναμε στο ίδιο σχολείο... Χιχιχι πολύ φάση!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υβοννη έγραψε:

Τα μωρα πολυ κανετε και τα παιρνετε μαζι σας,αλλα τους αντρες.....ε...δεν με ενθουσιαζει η ιδεα....:S :laugh: χαχαχαχαχαχχ:P

Υβοννη για να προσέχουν τα μωρά το κάνουμε!:P :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχθες ο βραδυ ηρθαν οι διδυμουλες κολητες μου απο Σαλονικα, εκπληξουλα!!!!!!!

Περιμενω να ξυπνησουν για να βγαλουμε προγραμμα

Αν ερθουμε θα ειμαστε τρεις..αν οχι θα μας συγχωρησετε ..εχω τρελαθει απο τη χαρα μου ..μου ειχαν λεψει πολυ οι ζουζουνες μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!! Χρόνια πολλά στις μανούλες!!!

Έχει υπέροχη μέρα!! Καλοκαιρινή!! Θα περάσουμε σούπερ! :woohoo:

Ραντεβού σε λίγες ώρες!! Φιλάκια!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ!! dimitroula SOS!!!!απο οτι βλεπω μονο εσυ εισαι ακομα on line.με λενε αναστασια και δεν ξερω ακομα που ακριβως θα συναντηθουμε!!!!!!!!!!!! Μηπως μπορεις να με βοηθησεις? πλιζζζζζζζζζ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...