Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εχασα....


Recommended Posts

Sia mou...

ti na pw?dinami soy eyxomai!lipithika para poli!se niwthw kai eilikrina einai mia asximi empeiria!mono min niwtheis pws eisai moni,to exw pathei k egw prin 3 mines!to ti klama erixa, to ti katathlipsi perasa de mporw na perigrapsw!

eniwtha pws pote de tha to xepernousa!KI OMWS!de lew pws to xeperasa, pws to xexasa!oxi!an to elega ayto tha elega psemata!alla niwthw kalitera, o xronos voithaei na epoulwthoun oi pliges!

omws agapi m ta aggelakia mas vriskontai se kala xeria!ta exei O THEOS konta tou!ta ithele mazi tou, kati ixere kalitera apo mas!

thelw na sikwseis to kefali psila, na peis ston eauto sou PAME GIA ALLA,efoplisou me aisiodoxia kai tha antameiftheis kali mou!egw eimai edw oti ki an xreiasteis!mi distaseis!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 61
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

sia mou lipamai poli gi auto pou sinevei omos se parakalo min to valeis kato akous??o theos einai megalos kai tha se voithisei.tha gineis grigora manoula na eisai sigouri kai na exeis pisti.

ola ta pragmata exoun ena logo pou ginontai.ekeinos mono xerei to giati kai panta mas deinei dokimasies mexri ekei pou tis antexoume.

euxomai na einai i teleutaia gia sena kouklitsa mou.na eisai aisiodoxi kai enomeni me ton antra sou pano apo ola kai se kamia periptosi na min katigoreis ton eauto sou.DEN FTAIS ESI!!MIN TO XANAPEIS POTE AUTO.ΞΕΧΑΣΕ ΤΟ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΟ ΠΕΙΣ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ!

ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΘΑ ΔΕΙΣ;):kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπάμαι, πραγματικά λυπάμαι......έχε κουράγιο και ο χρόνος θα απαλύνει τον πόνο σου.....Μην το βάλεις κάτω όλα θα γίνουν όπως τα θες!

Με τις καλύτερες ευχές

dev208pb___.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σία μου

στεναχωρεθηκα παρα πολυ με τα νέα σου:(

Οπως και άλλα κοριτσια εδώ μεσα, το έχω περασει αυτο το στάδιο και σε νιώθω βρε κοριτσάκι...:dry: ποναει πολυ...

Δεν έχει να κατηγορήσεις για κατι τον εαυτο σου όμως...ειναι κατι το οποιο δεν οριζεις εσυ.Αν ήταν στο χερι σου σιγουρα δεν θα το είχες αφησει να συμβει!!!Οποτε...

Χρόνο χρειάζεσαι και μόνο χρόνο.Ολα τα άλλα θα έρθουν:)

Μην καταπιεσεις τα συναισθηματα σου, οσο πιο πολυ τα εξωτερικευεις τοσο πιο γρηγορα θα ερθει η ηρεμια στη ψυχούλα σου...

Σε σκεφτομαι:)

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια μου σας ευχαριστώ ειλικρινά όλες μέσα από την καρδιά μου για τα λόγια σας...δεν μπορείτε να φανταστείτε πόση δύναμη μου δίνουν...

ήταν,είναι και θα είναι η πιο άσχημη εμπειρία για όλες τις γυναίκες που το περνάνε...και εύχομαι σε όσες κοπέλες δεν το έχουν ζήσει να μην το περάσουν ΠΟΤΕ...

ξέρω οτι δεν θα το ξεπεράσω ίσως ποτέ αλλά τουλάχιστον ελπίζω οτι κάποια στιγμή θα πάψει να με πονάει τόσο...

τουλάχιστον με παρηγορεί οτι το παιδάκι μου που δεν έφταιξε σε τπτ είναι ένα μικρό αγγελάκι δίπλα στον Θεούλη...και ίσως κάποια στιγμή όταν με αξιώσει ο Θεός να κάνω παιδάκι να είναι ο φύλακας Άγγελός του...

ειλικρινά σας ευχαριστώ και πάλι όλες...σας αισθάνομαι δίπλα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:( SIA,KALISPERA!

EIMAI KAINOURGIA STIN PAREA.DIABASA TIN ISTORIA SOY K THIMITHIKA TA DIKA MOY.(AN K DEN KSEXNIOYNTE).META APO POLLES PROSPATHIES PRIN APO 2 XRONIA EMINA EGYOS!H XARA MOY HTAN POLY MEGALI!ALLA KRATISE LIGO.MONO 2 MINES.PISTEYA OTI EGO DEN THA EXO POTE ENA MORO.ALLA AYTI TIN STIGMI KRATAO STIN AGALIA MOY TO ASTERI MOY,TIN PRIGIPISA MOY K DEN MPORO NA TO PISTEPSO.GI'AYTO MIN STENOXORIESE!THA DEIS OTI K ESY SE LIGO KAIRO THA EXIS STIN AGALIA SOY TO MORO SOY K THA EISAI POLY EYTIXISMENI!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SIA ΜΟΥ,ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ......:(

ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΟ ΠΟΣΤ ΣΟΥ.

ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΕΧΑΣΑ ΤΑ ΔΥΟ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΟΥ,ΣΤΗΝ 22η ΕΒΔ.ΚΥΗΣΗΣ ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΟ ΚΕΝΟ,ΤΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΝΟΧΕΣ ΠΟΥ ΝΙΩΘΕΙΣ....

ΜΠΟΡΩ ΟΜΩΣ ΝΑ ΣΕ ΔΙΑΒΕΒΑΙΩΣΩ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΟΤΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΘΑ ΑΠΑΛΥΝΕΙ ΤΗΝ ΠΙΚΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙΣ,ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΝ ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΔΙΑΝΟΗΤΟ ΤΩΡΑ.

ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΤΕΣΑΙ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΗΝ ΒΑΣΑΝΙΖΕΙΣ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΟΤΙ ΕΣΥ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΤΙ ΛΑΘΟΣ.ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΥΧΑΙΟ.

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΦΕΡΕΙ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗ ΣΟΥ!!!!!! :) :) ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σια να σαι δυνατη και ολα θα γινουν.περασα αυτο το σταδιο κ εγω και σε νιωθω. ο χρονος βοηθαει,και να μιλας μη τα κρατας μεσα σου.ολα θα γινουν,θα δεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sia δεν σε ξέρω, αλλά λυπήθηκα πάρα πολύ με την ιστορία σου....

Δεν ήξερα τι να σου γράψω... είχα στεναχωρηθεί τόσο που το είπα στην μητέρα μου (έχει χάσει διδυμάκια σε αρκετά προχωρημένη εγκυμοσύνη, γιατί τότε δεν υπήρχαν τα μέσα που υπάρχουν σήμερα)...και θέλω να σου πω τι μου είπε η μαμά, ελπίζοντας να βοηθήσω... Μου είπε το εξής:

"Η φίλη σου (δεν της εξήγησα για φόρουμ κλπ) περνάει μεγάλη δοκιμασία, αλλά θα βρει τη δύναμη να το ξεπεράσει, για τα επόμενα παιδιά που περιμένουν να τα φέρει στον κόσμο. Αν όταν έχασα τα δίδυμα μπορούσε κάποιος να μου δείξει μία φωτογραφία μου λίγα χρόνια μετά με σένα και την αδερφή σου στην αγκαλιά μου, δεν θα έχανα τόσους μήνες να αρνούμαι να παλέψω τη θλίψη. Μακάρι να μπορούσες εσύ να δείξεις μια αντίστοιχη φωτογραφία στη φίλη σου, όμως τουλάχιστον πες της για μένα. Ίσως να νιώσει καλύτερα και να αρχίσει να ονειρεύεται τα γερά και χαρούμενα μωρά που είναι γραφτό να γεννηθούν σύντομα από την κοιλίτσα της!"

Αυτά μου είπε η μαμά μου. Και ελπίζω να σε κάνουν να νιώσεις πράγματι καλύτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλιτσα μου! Το θεμα σου με γυρισε 5 μηνες πισω, τον Δεκεμβρη το χασα κι εγω 11 εβδομαδων.... Μην απογοητευεσαι εχε πιστη στο Θεο και ολα θα γινουν. Μην αφησεις ο πονος σου να γινει θυμος γιατι δε θα κερδισεις τιποτα, δυστυχως ειναι μια δοκιμασια που πρεπει να περασουμε, μια ασχημη εμπειρια:( :( Καταλαβαινω οτι ειναι δυσκολο να το ξεπερασεις, ειναι ενα βαρος στη καρδια που δε προκειται να φυγει γιατι παντα σκεφτομαστε, "μηπως εκανα κατι που δεν επρεπε"? Συνεχισε τη ζωη σου, μη σε παρει απο κατω. Αυτο που περασες ας γινει πεισμα, θεληση να κανεις και ενα και δυο και τρια και τεσσερα παιδια(που λεει και το τραγουδι):) Μη χασεις τη πιστη σου.....Φιλακια πολλα:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι σοβαρο αυτο και ταυτοχρονα ψυχοφθορο το εχω παθει και εγω το καλοκαιρι αλλια μεχρι εκει δε φταις εσυ για αυτο η φυση ξερει πρεπει να παρεις θαρρος και να το ξεχασεις και να ξαναπροσπαθησεις

αλλωστε αυτο ειναι η ζωη μας δινει και παιρνει:dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε ξέρεις πόσο στεναχωρήθηκα με αυτά που διάβασα σήμερα!!! Είμαι και εγώ πρώτη φορά έγκυος και δε ξέρεις πόσο σε καταλαβαίνω!!! Αυτό μόνο που μπορεί να σε παρηγορήσει είναι ότι μπορείς να είσαι έγκυος ξανά και αυτή τη φορά το μωράκι σου να τα καταφέρει!!! Σου εύχομαι μέσα από τη ψυχή μου να πάνε όλα καλά και σύντομα ένα άλλο αγγελάκι να έρθει κοντά σου και να απαλύνει το πόνο σου!!!!

Κουράγιο ψυχούλα μου, κουράγιο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...