Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ.


Recommended Posts

κοπέλα μου και εμένα η δικιά μου το καλοκαίρι που έκλεινε τα δύο εκπαιδεύτηκε στη τουαλέτα. καντο σαν παιχνίδι. είναι η κατάλληλη εποχή και πρώτα θα κόψει τη πάνα την ημέρα και για το βράδυ υπολόγισε μετά από ένα χρόνο. το πρώτο καιρό της είχα πάρει πάνες βρακάκια και τη κυνήγαγα με το γιο-γιο. πάρε μικρά πραγματάκια με τα οποία θα την ανταμείβεις στο τέλος της μέρας εφόσον δεν έχει βρέξει τη πάνα της. καλό κουράγιο σου εύχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 169
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΤΙΣ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΤΙ ΖΑΧΑΡΩΤΑ! ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕ(ΟΧΙ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ) ΤΗΣ ΕΔΕΙΝΑ ΚΑΙ ΕΝΑ. ΟΤΑΝ ΠΙΑ ΣΥΝΗΔΗΤΟΠΟΙΗΣΑ ΟΤΙ ΕΤΡΩΓΕ ΑΡΚΕΤΑ ΤΟ ΕΚΟΨΑ! ΤΩΡΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΑΡΧΙΣΩ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΗΠΟΘΕΣΗ ΟΤΙ ΘΑ ΤΗΣ ΔΕΙΝΩ ΕΝΑ ΟΤΑΝ ΠΑΕΙ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ! ΟΥΦ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sou kali mou.emeis ta kopsame arga 3.5 xronwn giati eixe provlima doiskiliotitas.omologo na po pos se 1 mina tsisa kai kaka sto gio gio ta kaname.kalo tha einai na rwtas ana 10 lepto mipos thes tsisa?to xerw einai kourastiko kai pros theou mi to maloseis to paidaki sou an tixon tou figoun kai ta kanei pano tou.exoplisou me eidika vrakakia kai ola tha pane kala.kalo koyragio.filia polla

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

exo kai ego enan gio 2,5 eton.prin mia ebdoma ksekinisa tin ekepebebsi.i dyo protes meres dikoles,tora kapos to katefernoyme,stin arxiton rotaga kathe 2 ores kai ton peigena stin toyaleta mexri na sinithisi.rotatin kathe 2 ores kai pegenetin stin toyaleta,mi tis bazeis brakaki kai an tha ta kanei panotis ni tin pleneis,pesteis oti einai megali poia kai tha prepei na pai toualeta opos ola ta paidia.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΞΥΠΝΗΣΕ, ΤΗΝ ΠΗΓΑ ΝΑ ΚΑΤΟΥΡΗΣΕΙ. ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΩΣ ΤΟ ΜΠΕΜΠΙΛΙΝΟ ΕΙΝΑΙ ΣΤΕΓΝΟ! ΛΕΤΕ ΝΕ ΚΟΨΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥΝΟ? ΤΗΝ ΠΗΓΑΙΝΩ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ ΣΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΔΥΩΡΟ ΘΑ ΜΟΥ ΞΑΝΑΚΑΤΟΥΡΗΣΕΙ. ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΩΡΑ ΤΗΝ ΠΑΩ. ΤΑ ΚΑΚΑ, ΠΑΛΙ ΕΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΣΤΟ ΓΙΟ ΓΙΟ! ΤΑ ΤΣΙΣΑ ΟΜΩΣ... ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΧΡΟΝΟΥ. ΕΧΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ. ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ, ΟΙ ΑΝΥΨΙΕΣ ΜΟΥ ΣΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΑΘΑΝΕ, ΑΛΛΑ Η ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΤΙΣ ΔΕΙΝΕ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΞΥΛΙΑ. ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΩΣΤΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΑΥΤΟΣ. ΑΣ ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΣΕΙ! ΔΕΝ ΜΕ ΒΙΑΖΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ela bre elenh mou tha ta katafereis siga siga mhn anxonese .kala kaneis kai den thn piezeis me asximo tropo .

kati asxeto o dikos xthes emathe otan tou allazw pana na pianei to poulaki tou .....frikh egw giati meta bazei to xeri sto stoma!!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

oso gia to ksilo den kanei tipota,baltin timoria sto domatio etsei kano ego kai mila tis sinexeia oti den einai sosto.me logoia einai kalitera tha se katalavi.o goios moy den theli na bali oyte to bradi mpempilino ala epeidi eimai egoios fovame mipes tha me parei o oipnos kai tha ta kanei panotou.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AFRODITH έγραψε:

ela bre elenh mou tha ta katafereis siga siga mhn anxonese .kala kaneis kai den thn piezeis me asximo tropo .

kati asxeto o dikos xthes emathe otan tou allazw pana na pianei to poulaki tou .....frikh egw giati meta bazei to xeri sto stoma!!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΑΦΡΟΔΙΤΗ, ΟΤΑΝ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΝΑ ΠΙΑΝΕΙ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙ ΤΗΣ, ΚΟΠΙΚΑΝ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ! ΑΚΟΜΗ ΓΕΛΑΩ ΜΕ ΤΟ ΠΩΣ ΑΙΣΘΑΝΘΗΚΑ! ΚΑΙΡΟΣ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΤΟΥ ΠΛΕΝΕΙΣ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καντινου έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ. Η ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 2,5 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΤΗΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΩ ΣΤΗΝ ΧΡΗΣΗ ΤΟΥ ΓΙΟ ΓΙΟ. ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΠΕΡΙΣΙ 18 ΜΗΝΩΝ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ. ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΤΟΙΜΗ. ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΗΡΘΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ. ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΞΕΡΩ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΣΑΣ ΕΜΠΙΡΕΙΕΣ. ΜΟΥ ΦΕΝΕΤΑΙ ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ!

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.! ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΑΣ, ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΗ ΣΑΣ. ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΣΑΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΑΣ. ΣΑΦΩΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΤΕ ΤΗΝ ΑΓΩΓΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ, ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΤΟ ΓΙΟ-ΓΙΟ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ, ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΕΤΕ ΝΑ ΚΑΘΗΣΕΙ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ, ΧΩΡΙΣ ΟΜΩΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ. ΤΟ ΚΑΘΕ ΠΑΙΔΙ ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΑΠΟΧΩΡΙΖΕΤΑΙ ΤΗΝ ΠΑΝΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ. ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΤΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ, ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΙΕΖΕΤΕ, ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΑΓΧΟΣ, ΕΚΝΕΥΡΙΣΜΟ. ΑΣ ΜΗ ΞΕΧΝΑΜΕ ΟΤΙ Η ΠΑΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΕΝΑ ΕΙΔΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΟΣΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟ ΠΑΙΔΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ, ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΙ ΣΤΗ ΄ΜΕΓΑΛΗ΄ ΑΡΚΕΤΟ ΑΓΧΟΣ, ΩΣΤΕ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΜΗ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΝΑ ΚΟΨΕΙ ΤΗΝ ΠΑΝΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΣΕ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ, ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΠΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΟΣΟ ΠΡΟΟΔΟ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ. ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ, ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΙΕΖΕΤΕ. ΟΤΑΝ ΑΙΣΘΑΝΘΕΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΕΤΟΙΜΗ, ΝΑ ΤΗΣ ΘΥΜΙΖΕΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΤΟ ΠΕΙ. ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΘΑ ΤΟ ΞΕΧΝΑΕΙ. ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗ ΣΥΓΚΡΙΝΕΤΕ ΜΕ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΦΟΡΟΥΝ ΠΑΝΑ Η ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΤΕ/ΜΑΛΩΝΕΤΕ ΟΤΑΝ ΛΕΡΩΝΕΤΑΙ. ΦΥΣΙΚΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΘΑ ΤΗΣ ΦΟΡΑΤΕ ΠΑΝΑ, ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΣΤΕΓΝΗ ΟΛΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ. ΜΕΤΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΣ ΤΗΝ ΦΟΡΕΣΕΤΕ ΚΑΙ ΤΗ ΝΥΧΤΑ, ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΡΟΣΔΟΚΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ. ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΞΕΧΝΑΤΕ ΝΑ ΤΗΝ ΕΠΙΒΡΑΒΕΥΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΝΘΑΡΡΥΝΕΤΕ. ΑΠΟΦΥΓΕΤΕ, ΚΑΘΕ ΤΟΙΜΩΡΙΑ Η ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΣΧΟΛΙΟ ΟΤΑΝ ΛΕΡΩΝΕΤΑΙ. ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ. ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ.!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ, ΦΥΣΙΚΑ ΟΛΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΟΤΙ ΚΑΘΕ ΠΑΙΔΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ! ΓΡΑΦΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΤΙΣ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ! ΚΑΚΑΚΙΑ ΠΑΝΩ ΤΗΣ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΑΙΣΘΑΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ! ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΟΥΝ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΚΑΙ ΜΕ ΦΩΝΑΞΕ ΝΑ ΤΗΝ ΣΚΟΥΠΙΣΩ! ΕΜΕΙΝΑ ΑΦΩΝΗ! ΠΗΓΕ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΕΒΓΑΛΕ ΤΟ ΒΡΑΚΑΚΙ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΚΑΚΑΚΙΑ! ΤΩΡΑ ΜΕΝΟΥΝ ΤΑ ΤΣΙΣΑ! ΟΣΟΝ ΑΦΩΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ ΣΤΕΓΝΗ. ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΘΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΝΩ ΤΗΣ. ΦΑΦΑΟΥΛΙ ΜΟΥ ΟΛΛΑ ΣΤΗ ΘΕΩΡΡΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ! ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ ΟΜΩΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καντινου έγραψε:

ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ, ΦΥΣΙΚΑ ΟΛΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΟΤΙ ΚΑΘΕ ΠΑΙΔΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ! ΓΡΑΦΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΤΙΣ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ! ΚΑΚΑΚΙΑ ΠΑΝΩ ΤΗΣ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΑΙΣΘΑΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ! ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΟΥΝ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΚΑΙ ΜΕ ΦΩΝΑΞΕ ΝΑ ΤΗΝ ΣΚΟΥΠΙΣΩ! ΕΜΕΙΝΑ ΑΦΩΝΗ! ΠΗΓΕ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΕΒΓΑΛΕ ΤΟ ΒΡΑΚΑΚΙ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΚΑΚΑΚΙΑ! ΤΩΡΑ ΜΕΝΟΥΝ ΤΑ ΤΣΙΣΑ! ΟΣΟΝ ΑΦΩΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ ΣΤΕΓΝΗ. ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΘΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΝΩ ΤΗΣ. ΦΑΦΑΟΥΛΙ ΜΟΥ ΟΛΛΑ ΣΤΗ ΘΕΩΡΡΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ! ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ ΟΜΩΣ...

Καταλαβαίνω...Μπορεί να μην έχω δικά μου παιδιά, αλλά έχω αρκετά ανίψια και συναναστρέφομαι και με πολλά άλλα παιδιά, τόσο σε παιδικούς, όσο και από γνωστούς και έχω δει τη γλύκα. Τα λόγια μου ίσως να φαίνονται λίγο 'τα ξέρω όλα' αλλά καμια σχέση...Μάλλον εγώ θα μάθω από εσάς. Χαίρομαι που το κοριτσάκι σου αντιμετωπίζει τόσο καλά το θέμα. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα καντινου:) Εμεις τη πανα ξεκινησαμε να κοψουμε αλλα καταληξαμε να κοψουμε τη πιπιλα:P Μαλλον δεν ειναι ετοιμη ακομα... Φυσικα στο σπιτι την αφηνω μονο με το βρακακι της αλλα ουτε για αστειο δε παει:huh: Οταν θελει να τα κανει μου λεει "καθαρο μπεμπιλινο μαμα":blink: Για να δουμε θα καταφερουμε να κοψουμε και τη πανα? Τρεις μηνες ειναι αρκετοι? Για να δουμε, τι θα δουμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ, ΟΧΙ ΚΑΙ ΤΑ 2 ΜΑΖΙ! ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΝΑ ΚΟΨΕΙΣ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ! ΜΠΡΑΒΟ! ΑΣΕ ΤΗΝ ΜΕ ΤΟ ΒΡΑΚΑΙ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΙΕΖΕΙΣ! ΟΧΙ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΜΑΖΙ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εχω κι εγω προβλημα με τον αντρακο μου και με τουαλετα και με δακτυλο(δακτυλακιας...)

Εχω ξεκινησει καιρο την εκπαιδευση για τουαλετα αλλα δυστυχως δεν υπαρχει μεγαλη συνεργασια ουτε για τουαλετα ουτε για το δακτυλο...

Δυστυχως ουτε και η κοπελα που μου τον κραταει μεχρι το μεσημερι εχει και πολυ ορεξη.

Ειμαστε στην φαση να κανει κακα μονο στην λεκανη και τα υπολοιπα πανω του η και οπου αλλου βρει. Το δακτυλακι παω και του το βγαζω κρυφα το βραδυ αλλα το πρωι παλι τα ιδια... ειμαι απελπισμενη κοριτσια γιατι ο δικος μου ειναι και μεγαλος. Και να σκεφτειτε ηταν σε ολα του πολλυ γρηγορος (περπατημα, ομιλια, φαγητο...) σ αυτο ειμαστε χιλιομετρα πισω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ. ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΕΙ. ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΡΗΣΚΟΜΑΣΤΕ! ΤΑ ΚΑΚΑ ΣΤΗ ΛΕΚΑΝΗ ΚΑΙ ΤΑ ΤΣΙΣΑ ΠΑΝΤΟΥ. ΥΠΟΜΩΝΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Τι να κανω και εγω; Προσπαθουμε να την κοψουμε την πανα αλλά τίποτα. Απλά δεν θέλει. Καταλαβαίνει τι της λέμε αλλά θέλει να κάνει τα κακά πάνω της και να τα κρατάει για ώρα. Μερικές φορές την κυνηγαω για να την αλλάξω.

Τις προάλλες ειδε μια τουαλέτα μινιατουρα στη Ντισνεϋλαντ και πήγε μόνη της να κάνει πιπι.

Όλο μου λέει σήμερα στην πάνα, αύριο στην τουαλέτα. Και όταν κάνω κακά στην τουαλέτα ο μπαμπάς θα χαμογελάει και θα χαιρεται!

Καμια ιδεα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενη μου με εχουν τρελανει... τα δικα τους τα παιδια ηταν τα παιδια θαυματα και 1 ετους ειχαν βγαλει τα παμπερς... τι εχω ακουσει δεν μπορεις να φανταστεις... οτι 6 μηνων ελεγαν το φεγγαρακι μου λαμπρο, οτι 9 μηνων περπατησαν, οτι ετρωγαν και χωρις δοντια απο πολυ νωρις κανονικο φαγητο... αν τους πιστεψω θα πρεπει να ανυσηχω για το παιδι μου που ολα αυτα τα εκανε με τουλαχιστον 3 μηνες καθυστερηση... και η συγκριση να δινει και να παιρνει... τα νευρα μου ειναι κροσσια... :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΑΠ'ΟΤΙ ΙΣΧΥΡΙΖΟΝΤΑΙ ΟΛΛΟΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΜΑΘΕ ΝΑ ΚΑΤΟΥΡΑΕΙ 9 ΜΗΝΩΝ!!!!!!!!!!!!!!!!!! Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΚΟΝΤΕΥΕΙ 3 ΧΡΟΝΩΝ ΚΙ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΕΜΑΘΕ! ΕΥΤΗΧΩΣ ΠΟΥ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΗΡΕ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΤΗΣ! ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΧΤΗΚΑ ΠΙΕΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΩΚΙΜΑΣΑ ΚΑΙ ΠΕςΡΙΣΣΙ 18 ΜΗΝΩΝ, ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ. ΑΚΟΜΗ ΔΗΛ. ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καντινου έγραψε:

ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΑΠ'ΟΤΙ ΙΣΧΥΡΙΖΟΝΤΑΙ ΟΛΛΟΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΜΑΘΕ ΝΑ ΚΑΤΟΥΡΑΕΙ 9 ΜΗΝΩΝ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

...και δεν τον εγραψαν ακομη στο βιβλιο Γκινες?!?!?

Αυτο παλι που ολα τα καλα τα πηραν απο αυτους κ ολα τα στραβα απο εμας ποτε δε θα το καταλαβω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ, ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΑΠΕΛΠΗΣΤΕΙ! ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΗ! ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΚΑ ΛΕΕΙ! ΤΑ ΤΣΙΣΑ ΠΑΝΤΟΥ! ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΗΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΟΝΟ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΗΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ 2 ΜΗΝΕΣ ΤΩΡΑ! ΝΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΩ ΕΞΩ ΧΩΡΙΣ ΜΠΕΝΠΙΛΙΝΟ, ΝΑ ΒΡΑΧΕΙ, ΝΑ ΝΙΩΣΕΙ ΑΣΧΗΜΑ? ΚΑΙ ΤΑ ΤΣΙΣΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΠΙΟΣ ΘΑ ΤΑ ΜΑΖΕΥΕΙ? Μ'ΑΡΕΣΕΙ ΟΤΑΝ ΕΙΠΑ ΣΤΗΝ ΜΗΤΕΡΑ ΤΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΟΥ ΟΤΙ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΒΓΑΛΑΜΕ ΤΑ ΠΑΜΠΕΡΣ, ΜΕ ΚΟΙΤΑΞΕ ΜΕ ΑΠΟΡΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ"ΓΙΑΤΙ????" ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ!!! ΠΟΣΗ ΥΠΟΜΩΝΗ?? ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΞΥΠΝΗ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ! ΑΥΤΟ ΠΩΣ ΑΡΓΗΣΕ ΝΑ ΤΟ ΜΑΘΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καντινου μου ναι... Ισως αν ντροπιαστει να καταφερεις κατι! Δοκιμασες να την αφησεις βρεγμενη ωστε να αισθανεται ασχημα?

Να της πεις δηλ. οτι αν πηγαινε στο γιο γιο δεν θα βρεχοτανν!

Παντως μην την συγκρινεις με αλλο παιδακι! Ειναι οτι χειροτερο!

Καθε παιδακι εχει τα δικα του! Εμενα πχ, ετρωγε αλεσμενο φαϊ μεχρι τα 2,5! Ας τη βρεμενη κι ας σε παρακαλαει να την αλαξεις! Στην τελικη μαλωσε την λιγο αν χρειαστει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΥΣΤΗΧΩΣ BELL ΤΟ ΜΑΛΩΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΗΣ ΜΕΤΡΙΤΗΣ! ΓΕΛΑΕΙ! ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΚΑΤΟΥΡΑΕΙ! ΓΕΝΙΚΩΣ. ΓΙ'ΑΥΤΟ ΑΠΟΦΕΥΓΩ ΝΑ ΤΗΝ ΜΑΛΩΣΩ! ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΠΑΡΩ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙΑ ΜΙΚΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΤΖΑΜΠΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΤΥΛΙΞΩ! ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΓΙΑ ΤΣΙΣΑ ΝΑ ΤΗΣ ΔΕΙΝΩ ΚΑΙ ΕΝΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βεβαια! η επιβραβευση βοηθαει πααααρα πολυ! Να σου πω? στη λεκανη τη βαζεις ή σε γιο γιο? Πιστευω οτι σε γιο γιο ειναι πιο ευλολο διοτι εχει αμεση και γρηγοροτερη προσβαση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...