Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΒΟΗΘΕΙΑ!!!


Recommended Posts

Βαρβιε μου για να είναι εξωμήτριο πρέπει να πονάς πάρα πολύ , ο πόνος να είναι οξύς και όχι σαν περιόδου και συνήθως εντοπιζεται στα δεξιά ή στα αριστερά ανάλογα δηλαδή με την ωοθήκη που μπορεί να έχει γίνει η έκτοπη κύηση.Σαφώς και θα φανεί στον υπέρηχο αλλά και πρέπει να έχεις και παρόμοια συμπτώματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά είμαι τυφλή ...τώρα είδα το δυσάρεστο...λυπάμαι πολύ κορίτσι μου..εύχομαι να λύσεις το πρόβλημα σύντομα και να κάνεις το όνειρό σου πραγματικότητα!!!Μη το βάζεις κάτω!φιλιά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελα μου κουραγιο!!!! ειμαι σιγουρη οτι θα ολοκληρωσεις μια εγκυμοσυνη και θα εχεις ενα γλυκιτατο μωρακι

θα κανεις τις εξετασεις και θα δεις τι φταιει και θα πανε ολα καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελα μου κουραγιο!!!! ειμαι σιγουρη οτι θα ολοκληρωσεις μια εγκυμοσυνη και θα εχεις ενα γλυκιτατο μωρακι

θα κανεις τις εξετασεις και θα δεις τι φταιει και θα πανε ολα καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

ΕΠΑΘΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΕΡΙΠΟΥ.ΤΟ ΑΣΤΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Ο ΕΝΑΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΕΒΑΛΑ ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΟΤΙ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ,ΠΑΡΟΤΙ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΕΠΕΦΤΕ,ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!ΚΟΙΝΩΣ ΜΕ ΤΡΕΛΑΝΑΝ..ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΑΙΜΑ..ΦΥΣΙΚΑ ΙΣΧΥΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ!!

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ?ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ..

ΑΠΛΑ ΕΛΠΙΖΩ ΟΤΙ Η ΦΥΣΗ ΗΞΕΡΕ ΤΙ ΕΚΑΝΕ..

ΥΠΟΜΟΝΗ..ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΘΑ ΤΟΥ ΛΕΜΕ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΤΡΑΒΗΞΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΡΘΕΙΣ?ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΜΑΚΡΙΝΑ..

;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsaki mou eimai kenourgia syi parea sas.ilikrina lupame polu alla mi to bazeis kato ego 3 xronia prospatho bebea exo kani isteroskopisi giati eixa diafragma kai prin 4 mines xeirourgithika eixa endomitriosi tin opia mou tin fountose polu h eneseis pou ekana gia exosomatiki

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...