Μετάβαση σε περιεχόμενο

keimeno baftisis


sisi 84

Recommended Posts

koritsia kalimera,

xreiazomai boitheia!!!!

prepei tin alli ebdomada na doso to keimeno gia ta prosklitiria kai akomi dern exo brei kati na mou aresei

tha einai gamos kai baftisi mazi se ena prosklitirio kai to fabtazomai san na to leei i mpoempa. p.x. "sas proskalo sto gamo toy mpampa kai tis mamas mou................. kai meta mi figete tha boutikso ki ego........ "

kati tetoio

kamia idea kaneis????????????????:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sisi μου καλή σου μέρα. Δε μου έρχεται αυτή τη στιγμή κάποια ιδιαίτερη έμπνευση να σε βοηθήσω, αλλά εγώ θα σου έλεγα πως μου αρέσει πολύ αυτό που διάβασα! Μου έκανε κλικ που λέμε!!! Με το καλό και τα 2 υπέροχα αυτά γεγονότα στη ζωή σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SISAKI Καλημερα τι κανεις?:cheer:

καιρο εχω να μαθω νεα σου φανταζομαι θα τρεχεις και με την δουλεια και την μικρη..:unsure:

κοιτα κατι να συνδιαζει και τα 2 γεγονοτα δεν ξερω αλλα θυμαμαι και μια αλλη κοπελα ( η evhdal) που ειχε βαλει ιδιο θεμα και ειχαμε γραψει καποια κειμενακια..

για δες το δεν ξερω αν θα βρεις κατι που να τα συνδιαζει

http://mammyland.com/index.php?option=c ... 0&id=65772

φιλακια και καλες ετοιμασιες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΝΑ ΠΩ. ΑΝ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΒΟΥΤΙΑ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΝΤΥΣΟΥΝΕ ΟΜΟΡΦΗ ΣΤΑ ΑΣΠΡΑ, ΡΟΖ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΕΙΣ ΟΤΙ Η ΜΑΜΑ ΖΗΛΕΨΕ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΩΡΑΙΟ ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙ ΠΟΥ ΝΑ ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΝΤΥΘΕΙ ΝΥΦΟΥΛΑ ΚΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΓΑΜΠΡΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΤΑΙ? ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΜΩΡΕ. ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΙ ΕΓΡΑΦΕ ΤΟ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΟ ΤΟΥ ΚΟΥΜΠΑΡΟΥ ΜΑΣ ΠΟΥ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑΝ Κ ΒΑΦΤΙΣΑΝ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ.

ΤΟ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΟ ΕΓΡΑΦΕ ΟΤΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΗΝ ΤΑΔΕ ΤΟΥ ΜΗΝΟΣ Κ ΣΤΗΝ ΤΑΔΕ ΕΚΚΛΗΣΙΑ " ΘΑ ΦΟΡΕΣΩ ΤΑ ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΨΩ ΤΗ ΜΑΜΑ Κ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ Κ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ". ΗΤΑΝ ΛΙΤΟ Κ ΩΡΑΙΟ. ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΑ ΕΣΤΩ Κ ΛΙΓΟ... ΦΙΛΑΚΙΑ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κείμενα Βάπτισης - Γάμου ΜΑΖΙ

1. Σας προσκαλώ στο γάμο της μαμάς μου, και του μπαμπά μου , που θα γίνει στον _________, στις_____________ και ώρα ________. Ο Νονός μου __________ , θα σας πει το όνομά μου αμέσως μετά. Σας περιμένω, Ο Μπέμπης

2. Ο __________και η ___________σας προσκαλούν στο γάμο τους και στη βάπτιση του γιού τους που θα γίνει το________και ώρα____ στον Ιερό Ναό ______________.

3. Είμαι ένα μωρό όμορφο και ζωηρό! Θέλω πολύ να βαπτιστώ και στο νεράκι να βρεθώ. Ελάτε όλοι να με δείτε και τη βουτιά μου να χαρείτε. Πριν από μένα όμως προηγείται ο γάμοε των γονιών μου. Και περιμένουμε όλοι μας να 'ρθείτε. Την_________και_________στον Ιερό Ναό________

Σισυ αυτα τα βρηκα στο internet... αν βρω και τιποτα καλυτερο θα στο στειλω... φιλακια και με το καλο η βαπτιση και ο γαμος...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sisi 84 έγραψε:

koritsia kalimera,

xreiazomai boitheia!!!!

prepei tin alli ebdomada na doso to keimeno gia ta prosklitiria kai akomi dern exo brei kati na mou aresei

tha einai gamos kai baftisi mazi se ena prosklitirio kai to fabtazomai san na to leei i mpoempa. p.x. "sas proskalo sto gamo toy mpampa kai tis mamas mou................. kai meta mi figete tha boutikso ki ego........ "

kati tetoio

kamia idea kaneis????????????????:S[/quoteπες μας ποτε θα γινει ημερα και ωρα ημερομηνια δηλαδη και σε ποια εκκλησια το ονομα του ναου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισυ μου δεν ξερω αν σου αρεσει παντως ακου κατι τετοιο:

Στις 12 ιουλη ημερα Κυριακη θα πρεπει να ειστε όλοι εκει,

να δειτε τους γονεις μου να κανουν γιορτη θα βαλουν τα " καλα τους "!

θα ειμαι και εγω εκει να κλεψω τη παρασταση βρεγμενος σαν παπι , η βουτια δεν θα επαναληφθει!

Η αυτο :Τη Κυριακη 12 ιουλη και ωρα 6 μην χασετε το γεγονος της χρονιας και δενειναι ενα αλλα δυο !

Η μαμα με τον μπαμπα θα φορεσουν τα καλα και στην εκκλησια τη παναναγια θα κατσουν ορκο ιερο να δωσουν μα η αυλαια θα κλεισει στις 7 με εμενα με μια μεγαλοπρεπι βουτια για αυτο να μην αργειτε αν θετε να τη δειτε.

Αμα σκεφτω τιποτα αλλο θα σου πω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Σισι μου παρα πολυ ωραιο το κειμενακι,ειδες που αγχωνοσουνα!!!!!

Ειδικα το "Σας προσκαλω στο γαμο της μαμας και του μπαμπα" πολυ πολυ καλο!!!

Αντε η ωρα η καλη σας ευχομαι!!!!

Α!στο ειπα και απο κοντα,το Αφροδιτη ειναι ΤΕΛΕΙΟ:):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sisi πολυ ωραιο το κειμενο..τα συνδιαζει παρα πολυ ωραια και τα 2 γεγονοτα..η ωρα η καλη και με το καλο και βαφτιση της μικρης σας!!

περιμενουμε και το προσκλητηριο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

yperoxo einai !!!kai ti oreo onoma!!:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: (oxi den tha to peneusw:laugh: :laugh: :laugh: )

ante euxaristw gia to themataki na pernw kai egw idees gia thn gmo-baftish ,me to kalo glukia mou kai thelw meta analitika ta panta....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισακι μου τελειο το προσκλητηριο,πολυ πρωτοτυπο και η μπεμπα με το καπελο της φοβερη!!!!!!

Αντε με το καλο η βαφτιση,να ειναι παντα γερη και καλοτυχη στη ζωη της!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...