Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΤΕ ΘΡΕΦΕΙ Η ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ!!!!!


Recommended Posts

ΤΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ! ΕΧΩ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 14 ΜΑΡΤΙΟΥ ΚΑΙ ΕΝΩ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΦΟΡΕΣΑ ΤΖΗΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΑ ΣΠΙΤΙ ΑΠΟ ΒΟΛΤΙΤΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΟΥΚΟ ΜΟΥ Η ΤΟΜΗ ΜΟΥ ΕΒΓΑΖΕ ΑΙΜΑ!!! ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?? ΦΟΒΑΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΝΑ ΠΑΡΩ!!! ΘΑ ΜΕ ΠΕΙΤΕ ΧΑΖΗ ΤΟ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΑΛΛΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΠΡΩΤΑ! ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΣΑΣ! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιτα εγω εμενα εχουν περασει 7 μηνες αλλα δεν εχω φορεσει καθολου στενα πραγματα που να ακουμπανε μηπως εγινε απο το τζιν?παρε τον γιατρο σου γιατι οτι και να ειναι μηπως τωρα αυτο μολυνθει μην το αφησεις και βαλε λιγο betadin

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ τι αίμα? Δεν σου έκαναν πλαστική κατευθείαν?

Να πάρεις οπωσδήποτε τηλ τον γιατρό σου, δεν είναι για να φοβάσαι βέβαια, θα σου πει τι να κάνεις για να "θρέψει" επιτέλους.

Εγώ γέννησα 5 Φεβρουαρίου και η τομή κατά τόπους δεν φαίνεται καν... όχι να ανοίξει κιόλας.. :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελένη μου και γω γεννησα 28-03 και ακομα μπορω να σου πω μερικες φορέ με τραβάνε τα ράμματα..τζίν προσπάθησα να βάλω μια μερα αλλα πολύ στενο ακομα και με ενοχλεί..Να πάρεις τον γιατρό σου ισως ερεθιστηκε απ το παντελονι γι αυτο ματωσε.φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μου κανει εντυπωση αυτο που λες. Εγω Δευτερα γεννησα,Παρασκευη μου βγαλε ο γιατρος μου τα ραμματα,και ηταν λιγο κοκκινη.Σε μια βδομαδα το πολυ ειχε ξεκοκκινισει.Ασε που απο την πρωτη μερα που γεννησα σηκωνα το μωρο. Αλλα κακως δεν πηρες τον γιατρο σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΜΕΣΩΣ ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΑ ΤΟ ΑΙΜΑ ΚΑΘΑΡΙΣΑ ΤΗΝ ΤΟΜΗ ΜΕ ΟΞΥΖΕΝΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΒΑΛΑ ΜΠΕΤΑΝΤΙΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΚΛΕΙΣΑ! ΤΕΛΙΚΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΦΟΒΙΤΣΙΑΡΑ ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΜΠΕΤΑΝΤΙΝ Η ΠΟΥΛΒΟ! ΕΤΣΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΑ ΤΟ ΓΡΑΦΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΦΡΙΚΑΡΟΥΝ ΚΙ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ (ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΥΧΕΙ ΣΕ ΚΑΜΜΙΑ)! ΑΑΑΑΑΑ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΣΑΡΑΝΤΑΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΠΛΑΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΟΧΛΗΣΕ ΠΟΤΕ Η ΤΟΜΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΣΧΕΔΟΝ! ΙΣΩΣ ΓΡΑΤΖΟΥΝΙΣΤΗΚΕ ΤΙ ΝΑ ΠΩ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καμια ασχετη γρατσουνια ειναι,καλα εκανες και πηρες τον γιατρο,δεν εισαι φοβιτσιαρα -εδω ολοκληρο χειρουργειο εκανες στη γρατσουνια θα μασησεις?:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...