Μετάβαση σε περιεχόμενο

εΧΩ ΠΙΕΙ...


apis

Recommended Posts

apis έγραψε:

Τελειωσαν τα ψεμματα φιλεναδες!!! περιμενω να αδιαθετησω, θα παω μετα στο γιατρο να με δει (γιατι εκανα πριν 20 μερες υστεροσκοπηση) και.. θα αρχισω τις προσπαθειες( αν ολα ειναι επιτελους ενταξει)

Ξεσπασματα τελος

Αρκετα κλαψατε κι εσεις για τη μπεμπα μου..και δεν ειναι οτι καλυτερο για τις εγκυες να διαβαζουν τετοια ποστ

ΣΑς ευχαριστω πολυ πολυ για την αγαπη σας..τρυφερες μου ψυχουλες !!!!!!

κοριτσακι μου γλυκο ολα θα πανε καλα,θα το δεις.....ευχομαι γρηγορα να μεινεις εγκυουλα και να μας πεις τα ευχαριστα......σε συμπαθω πολυ και δε θελω να μου στεναχωριεσαι:( .....ξερω οτι ειναι μεγαλη απωλεια αλλα ερχονται καλυτερες μερες για σενα και τον αντρουλη σου.....:)

ολου του κοσμου τα καλα στα χερια να ερθουν!

φιλια:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 52
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λινακι μου....

εχω να μπω περιπου 10 μερες..+

και μολις ερχομαι πεφτω πανω στο θεμα σου...

Θα συμφωνησω με την Ιφιγενεια... σε οσα ειπε και δε θα αναφερθω στο θεμα αφου κι εσυ εισαι καλυτερα...

Παντως σε νιωθω....

Ελπιζω να πανε ολα καλα στις προσπαθειες σου και συντομα η ζωη να σε αποζημιωσει...

Υ.Γ: Με το τσιγαρο πως παει?? Κι εγω μπηκα στην ιδια φαση πριν κανα δεκαημερο και γι αυτο αποφευγω το ΜΑΜΜΥ... Ζοριζομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

apis έγραψε:

Τελειωσαν τα ψεμματα φιλεναδες!!! περιμενω να αδιαθετησω, θα παω μετα στο γιατρο να με δει (γιατι εκανα πριν 20 μερες υστεροσκοπηση) και.. θα αρχισω τις προσπαθειες( αν ολα ειναι επιτελους ενταξει)

Ξεσπασματα τελος

Αρκετα κλαψατε κι εσεις για τη μπεμπα μου..και δεν ειναι οτι καλυτερο για τις εγκυες να διαβαζουν τετοια ποστ

ΣΑς ευχαριστω πολυ πολυ για την αγαπη σας..τρυφερες μου ψυχουλες !!!!!!

Μπράβο έτσι χρειάζεται να χειρίζεσαι τις καταστάσεις. Αυτή η ζωή έχει πολλά γυρίσματα και πολλά πάνω κάτω. Πράγματι το post με το αγγελουδάκι σου είναι "τραγικό". Εγώ έκλαιγα συνέχεια μιας και έχω πρόσφατα περάσει μια αποβολή, δεν μπορούσα να συνέλθω για πολύ ώρα μετά. Τι να σου πώ ότι ακόμα το σκέφτομαι και τρελαίνομαι ? Ματάκια μου σου εύχομαι τα καλύτερα και όλα θα τα καταφέρουμε. Η μοίρα διαλέγει κάποιους από εμάς και τους πονάει πιο πολύ. Όμως όλα έχουν λόγο που γίνονται.

Σου εύχομαι ολόψυχα τα καλύτερα ! ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ !

Φιλιά και μια θερμή πολύ πολύ θερμή αγκαλίτσα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...