Μετάβαση σε περιεχόμενο

εΧΩ ΠΙΕΙ...


apis

Recommended Posts

γλυκο μου κοριτσακι, σε καμια περιπτωση δεν θα πρεπε ΚΑΝΕΙΣ, να σε κανει να νιωθεις υπευθυνη...:( :(

λυπαμαι τοσο πολυ που καποιοι ανθρωποι δεν υπολογιζουν τον ΠΟΝΟ του συνανθρωπου τους... εστω κι αν ειναι οντως καλοπροαιρετοι (δυσκολευομαι να το πιστεψω), εστω κι αν δεν εγινε το αποψινο απο κακη προθεση, σε τετοια ζητηματα θα επρεπε να στεκομαστε ολοι ευλαβικα προσεκτικοι...:( και να μετραμε τη καθε λεξη που ξεστομιζουμε, μπροστα σε εναν ανθρωπο που βιωσε τον μεγαλυτερο πονο...:(

λυπαμαι τοσο πολυ που βρεθηκε καποιος να σε κανει να αισθανθεις τοσο ασχημα αποψε, γιατι δεν σου αξιζει...:(

και ΦΥΣΙΚΑ δεν υπερβαλλεις............

ΕΜΕΙΣ ειμαστε εδω για σενα..............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 52
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσια ευχαριστω για ολα

Ξυπνησα με αγωνια να σας γραψω οτι ολα οκ ηταν ενα ξεσπασμα που τροφοδοτηθηκε με μπολικο αλκοολ και καποια αστοχα σχολια

Το οτι ειχα επισκεπτες και δεν μπορουσα να εκτονωσω αυτην την κατασταση με εφερε στα ορια.. μπηκα στο φορουμ χωρις να σκεφτω καθολου

Θελω οι ευχες σας και τα καλα σας λογια να τα κανω να πιασουν τοπο και να μη βρισκομαι ξανα και ξανα στη θεση να με στηριζετε(αν και ξερω εσεις εισαστε ακουραστες )..καμια φορα νομιζω οτι τρεχω σε κυκλο..

Ξημερωνει μια υπεροχη μερα να την απολαυσετε!

Παω να φαω κανα λεμονι να στρωσει το στομαχι

Το ευχαριστω ειναι πολυ λιγο αλλα οτι και να πω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΡΙS ΜΟΥ!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΧΘΕΣΙΝΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΤΟ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΓΡΗΓΟΡΑ Κ ΝΑ ΚΟΙΤΑΣ ΜΟΝΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΠΟ ΔΩ Κ ΠΕΡΑ... ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΜΕΡΑ! ΣΕ ΦΙΛΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου οταν ειχα διαβασει την ιστορια σου ειχα σαπίσει στο κλαμα και οταν κοιταζα και την φωτογραφια χειροτερα. ΜΗΝ ΑΦΗΝΕΙς ΟΜΩΣ ΝΑ ΣΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ βαλε τα δυνατα σου να ευχαριστησεις το αγγελουδι σου και να του προσφερεις ενα αδερφακι που θα το προσεχει απο ψηλά. Γινε δυνατη παρολο που ξερω οτι αυτα που λεω δεν πιανουν τοπο αλλα μονη σου πρεπει να το παλεψεις. Οταν με το καλο θα ερθει το δευτερο παιδακι σου θα απαλυνει λιγο ο πονος σου. Δεν ειπα οτι θα ξεχασεις ποτε αλλα θα αισθανθεις λιγο καλυτερα και θα ξερεις και οτι εχεις εναν φυλακα αγγελο να σας προσεχει. Να εισαι καλα και να εισαι δυνατη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Apis mou agapi mou kalimera...

Egw tha sou pw pws den upervalleis...

Den einai ligo ayto pou perases agapoulla mou...

Emeis pou kseroume tin istoria kai exoume dei kai tis fotografeies...

Den mas feugei ap to mualo...

Skeftou esu ti pernas pws skeftesai,,,pws zeis,,,ktl...

Agapi mou ekfrastou wpos theleis,,,

klapse,,,spase,,,neuriasai...

Oti thes na kaneis kanto...

Exeis to kathe dikaiwma agapoulla mou glukia...

Wmos se parakalw oti thes opote thes emeis eimaste edw gia sena...

Asxeto an eimaste ligo makria i mia ap tin alli...

Mwraki mou sou euxwme TA KALITERA...

O theoullis PANTOTE mazi sou...

Kai eipame oti thes edw eimaste AGAPI MOU...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λινακι μου γλυκο καλημερα.....χαιρομαι που ξυπνησες με ωραια διαθεση...

ειναι τραγικο αυτο που βιωσες αλλα κοιτα μπροστα...ξερω τα λογια δεν μπορουν να καλυψουν το κενο που εσυ νιωθεις ...και δεν προκειται να καλυφτει ποτε.....ειναι λογικο....θα συμφωνησω με την βανια....βγαλε αυτα που νιωθεις ....ξεσπασε....σε περιμενουμε για ποτακι στο τσατ οποτε το θελησεις.....φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anna_80 έγραψε:

Λινάκι μου τι έγινε;:( Ξέρω την δύσκολη περιπέτεια που είχες και πίστεψε με δεν υπερβάλλεις καθόλου...Προσπάθησε να ηρεμήσεις...Αχ γλυκιά μου σε καταλαβαίνω:( Έχω περάσει και εγώ απο τον πρόωρο τοκετό,την θερμοκοιτίδα,το κλάμα,την ανασφάλεια που νιώθεις όταν δεν σου εγγυάται κανένας πως την επόμενη φορά που θα πας στο νοσοκομείο θα ζει το μωράκι σου:( Είναι πραγματικά τραγικό και καταλαβαίνω πως είναι στιγμές που την σκέφτεσαι και νιώθεις να πνίγεσαι...Κάνε μια προσπάθεια να ηρεμήσεις...Όλα θα πάνε καλά.Οι δοσκιμασίες είναι για τους ανθρώπους και όλα γίνονται για κάποιο λόγο.Έχεις ένα αγγελάκι που φυλάει εσένα,τον μπαμπά του και τα αδερφάκια του που θα ακολουθήσουν...Ο πόνος της μάνας που χάνει το παιδί της δεν περνάει ποτέ δυστυχώς:(

Κάνε κάτι για να νιώσεις καλύτερα.Δημιούργησε μέσα απο τον πόνο σου απο αυτή την απώλεια...Εμείς θα είμαστε πάντα εδώ για να σε βοηθήσουμε...

Αν χρειαστείς οτιδήποτε μην διστάσεις να μου στείλεις προσωπικό μήνυμα...

Καλή σου νύχτα

Συμφωνω με την Αννα... Λινα μου δεν την ηξερα την ιστορια σου... πολυ λυπαμαι που το μαθαινω... δυσκολο να το ξεπερασεις σιγουρα... μπορω να σε καταλαβω... σου ευχομαι κουραγιο και να βλεπεις τη ζωη θετικα... αλλιως δυσκολα θα τα καταφερεις...!!!:dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις είδα το νέο σου ποστ. Χαίρομαι που τελικά κατάφερες να το ξεπεράσεις για μία ακόμη φορά και να φανείς δυνατή.

Εύχομαι ένα νέο μωράκι που θα έρθει να να σε κάνει να ξεχάσεις τον πόνο σου και να σου μείνει μόνο η βαθιά αγάπη που έχεις για το Μελινάκι σου.

Σε σκέφτομαι πάντα γλυκά όταν μπάινω στο μάμμυ και φυσικά δηλώνω παρούσα σε ό,τι χρειαστείς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

miou30 έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΝΙΩΘΩ ΟΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙΣ, ΑΛΛΑ Η ΘΛΙΨΗ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΑΣ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΤΗΝ ΚΡΥΨΟΥΜΕ ΜΕ ΠΑΓΩΜΕΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΚΑΙ ΔΙΘΕΝ ΧΑΡΑ!! ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΠΕΡΑΣΕΣ ΠΟΛΛΑ!!! ΕΧΑΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΜΠΕΜΠΑ ΣΤΗΝ ΔΕΚΑΤΗ ΕΝΑΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ, ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΑΕΙ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ !! ΜΗΝ ΡΙΧΝΕΙΣ ΦΤΑΙΞΙΜΟ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΓΡΑΦΤΟ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ, ΑΧ ΠΟΣΟ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ!!!

:( :( :( :( :( Πολυ λυπαμαι... σου ευχομαι γρηγορα να αποκτησεις το μωρακι σου... !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λινακι καλημερα κι απο μενα. εχεις περασει δυσκολα και ειναι απολυτα λογικο να ερχονται στιγμες που λυγιζεις. αλλα εχεις αποδειξει πολλες φορες οτι κι εσυ εισαι πραγματικη αγωνιστρια να πραγματικα σε θαυμαζω. χαιρομαι που η επομενη μερα σε βρηκε με εντελως διαφορετικη διαθεση! να εισαι παντα καλα και ευχομαι ολοψυχα να αποκτησεις ενα γερο μωρακι. φιλια;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αpis,πριν λίγω καιρό με είχες βοηθήσει πολύ με τα λόγια σου, ελπίζω έστω και λίγο να σε βοηθήσω και εγώ!Έχουν περάσει 5 μήνες για μένα και σκεφτόμενη το πως αισθάνομαι τώρα, σε θεωρώ μια πολύ γενναία γυναίκα!

Μήν αφήσεις κανέναν να σε κάνει να αισθάνεσαι ενοχές ή να σε θεωρεί αδύναμη. Αυτό που κατάλαβα μεχρι στιγμής είναι ότι ποτε δεν ξεπερνάς μια τέτοια απώλεια απλά την βάζεις σε ένα μέρος της ψυχής σου και το κουβαλάς για την υπόλοιπη ζωή σου. Όμως έχουμε χώρο και για άλλες εμπειρίες, ευχάριστες, όπως η εμπειρία να γίνουμε πάλι μανούλες και να γράψουμε στην ψυχή μας ένα νέο βιβλίο με ευχάριστες εικόνες.

Όταν αισθάνεσαι άσχημα μην το κρύβεις, να εκφράζεσαι! Εγώ ποτέ δεν καταπιέζω τα συναισθηματά μου, ακόμη με πιάνουν τα κλάματα στα καλά καθούμενα. Απλά πιστεύω ότι αυτή η απώλεια θα σου δώσει την δυνατότητα

να γίνεις πιο δυνατή, πιο ώριμη, πιο δοτική στο παιδί που θα αποκτήσεις,

και θα έχεις πολύ πολύ αγάπη να του προσφέρεις.

Σου εύχομαι από και εμπρός μόνο να χαμογελάς και να έχεις ευχάριστες εκπλήξεις!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν έχω τι να πω, μπροστά σε τόσο δυνατούς ανθρώπους, εκτός από μια πραγματική ιστορία:

Η μαμά μου γύρω στα 34 χρόνια πριν γέννησε δίδυμα... ένα ξανθό παχουλό και ένα μελαχρινό ψιλόλιγνο και τα δύο κοριτσάκια ... τότε δεν υπήρχαν θερμοκοιτίδες... ή μάλλον υπήρχε μία στην Αθήνα και η μαμά μου ήταν πολύ μακριά... δεν πρόλαβαν.

Τρία χρόνια αργότερα γέννησε εμένα, ένα ξανθό μωρό...

Έξι χρόνια μετά γέννησε την αδερφή μου, ένα μελαχρινό ψιλόλιγνο μωρό...

Νομίζω για πρώτη φορά έκλαψε για τα διδυμάκια όταν είδε την αδερφή μου... από τότε έχει να λέει ότι τα παιδάκια της έφυγαν για λίγο και μετά ξαναγύρισαν!!!

Μην χάνετε το κουράγιο σας... Σύντομα η αγκαλιά σας θα είναι γεμάτη γέλια και κλάμματα ενός γερού και τυχερού μωρού!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωχ κωσταντινακι με συγκινησες τωρα με την ιστορια της μανουλας σου....πολυ ομοε=ρφο αυτο που ειπες....οτι εφυγαν αλλα ξαναγυρισαν!!! ετσι ειναι λινακι,θα ξαναρθει για αγκαλιτσες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Apis, έχω συγκλονιστεί...

Με πάγωσε το post σου.. Εύχομαι μέσα από τα βάθη της καρδιάς μου να σε ανταμείψει γρήγορα ο θεούλης και να σου στείλει ένα μωράκι!

Κοπέλα μου μπορώ να σε καταλάβω γιατί έχασα τον πατέρα μου όταν ήμουν 16 ετών.. Μην ακούς τί λένε οι άλλοι.. Όσοι δεν έχουν βιώσει κάποια απώλεια δεν ξέρουν πραγματικά τί σημαίνει πόνος.

Σταμάτα να ταλαιπωρείς τον εαυτό σου σκέφτοντας ποιος φταίει. Κανείς δεν φταίει! Απλά.. έλειπε ένας άγγελος από το πλάι του θεούλη και προτίμησε τον δικό σου!

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελειωσαν τα ψεμματα φιλεναδες!!! περιμενω να αδιαθετησω, θα παω μετα στο γιατρο να με δει (γιατι εκανα πριν 20 μερες υστεροσκοπηση) και.. θα αρχισω τις προσπαθειες( αν ολα ειναι επιτελους ενταξει)

Ξεσπασματα τελος

Αρκετα κλαψατε κι εσεις για τη μπεμπα μου..και δεν ειναι οτι καλυτερο για τις εγκυες να διαβαζουν τετοια ποστ

ΣΑς ευχαριστω πολυ πολυ για την αγαπη σας..τρυφερες μου ψυχουλες !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ! Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΟΥ ΣΕ ΚΑΘΕ ΣΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ! ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΘΕΤΙΚΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

apis!!! σου εχω πει ποσο σε γουσταρω ε?????? ε τωρα σε γουσταρω χιλιες φορες πιο πολυ!!!!!!!! ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!!! ΚΑΙ....ΚΑΛΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ!!!!! χαλαρα ε??? μη το περνεις σαν προσπαθεια!!!(πολυ μου αρεσει οταν δινω συμβουλες τις οποιες εγω για να τηρησω εφαγα χαστουκακια)!! απλα πολυ σεχ κανε εσυ και ολα θα γινουν!!! χιχιχιχι!!!! (οσο για τα ξεσπασματα, και να ξαναγινουν δεν ειναι για κακο,για καλο ειναι...για να ηρεμει η ψυχουλα σου και να παιρνεις τη δυναμη που χρειαζεσαι,οπως τωρα καλη ωρα που πηρες αυτη τη φοβερη αποφαση!!!) φιλακια πολλα φλυκια φιλεναδιτσα...!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μικρουλα ενοειται θα το παρουμε χαλαρα..ας αργησει και λιγο να ευχαριστηθουμε το καλοκαιρακι..

Οσο για τα ξεσπασματα (αχρειαστα να ναι) θα γινονται με pm !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...