Μετάβαση σε περιεχόμενο

ακουσαμε καρδουλα!!!!!!!


Recommended Posts

:) κοριτσακια μου καλα,χθες γυρισα απο τις πολυημερες διακοπες μου και πηγα κατευθειαν στην γυναικολογο μου.......ολα ειναι καλα και ακουσαμε και την καρδουλα του......:woohoo: τελικα οσες φορες και να το ζησεις καθε φορα ειναι και μοναδικη!!!!!!!:) ελπιζω ολα να πανε καλα!!!!!

πολλα φιλια!!!!!!!!:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και ελεγα κι εγω που χαθηκε το γιωτακι μας!!!:) :) χαρηκα που εισαι καλα και ακουσατε την καρδουλα του ωραια αισθηση ε?????

φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ ωραιο συναισθημα!!!και γω καθε φορα που πηγαινα για υπερυχο και ακουγα την καρδουλα του ηρεμουσα και αγαλλίαζα ταυτοχρονα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα μου τι κανεις? χρονια πολλα...ειχα μερες να σε δω online κ θα σου εστελνα μηνυμα...να χαίρεσαι τον γιο σου, πολύχρονος κ σιδερενιος μιας κ ειχατε κ τα βαφτισια...ελπιζω να πηγαν όλα καλα...

Πολύ ωραια νεα μας εφερες...με το καλο κοπελα μου...οντως.. η καθε φορά ειναι μοναδικη...θα ερθεις στην συνανηση την Κυριακή?:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sugxaritiria!

kai egw piga xthes kai ekana uperixo kai akousa tin kardoula tou....

to moraki mou einai 1 ekatosto kai i kardoula tou xtupage para polu grigora...

eimai polu xaroumeni!

kali sunexeia stin egkumosuni sou!!!

;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

IRENEKANTE έγραψε:

Γιωτα μου τι κανεις? χρονια πολλα...ειχα μερες να σε δω online κ θα σου εστελνα μηνυμα...να χαίρεσαι τον γιο σου, πολύχρονος κ σιδερενιος μιας κ ειχατε κ τα βαφτισια...ελπιζω να πηγαν όλα καλα...

Πολύ ωραια νεα μας εφερες...με το καλο κοπελα μου...οντως.. η καθε φορά ειναι μοναδικη...θα ερθεις στην συνανηση την Κυριακή?:kiss:

ειρηνακι μου!!!!!!!!!!!!!!!δυστυχως δεν μπορω να ερθω γιατι εχω πολλες δουλειες να κανω στο σπιτι καθως ελειπα σχεδον 15 μερες και γινεται χαμος.....ειναι ευκαιρια που θα ειναι και ο αντρας μου και ετσι θα με βοηθησει.;) ........σε ευχαριστω για τις ευχες σου.....περασαμε ωραια αλλα κουραστηκα παρα παρα πολυ:angry: γινοτανε ενα χαμος.......ευχομαι να περασες και εσυ καλα!!!!!!πολλα ρουφηχτα φιλια στο μπεμπακο σου....:kiss:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο Γιωτουλα μου!!!Χαιρομαι πολυ!!!Σιγουρα οσες φορες και να το ζεις αυτο ειναι μοναδικο!!!!Ευχομαι ολα να πανε καλα και να εχεις μια πολυ καλη συνεχεια!!!!Φιλακια πολλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΩΡΑΙΟΤΕΡΟΣ ΗΧΟΣ ΠΙΣΤΕΥΩ.ΕΓΩ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΩ ΤΗ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΗΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΣ ΚΛΑΙΩ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΡΑΤΗΘΩ ΣΑΣ ΛΕΩ.ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΑΚΡΥΖΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΚΔΗΛΩΤΙΚΟΣ ΦΑΝΤΑΣΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωτακι μας ελειψες..........χρονια πολλα χριστος ανεστη.....να χαιρεστε το καινουριο σας ονομα και περιμενουμε φωτο....

μπραβο και για τα καλα σου νεα...δεν ειναι τελειο ;;;;;καθε φορα σαν να ειναι ηπρωτη πρεπει να ειναι εεεεεεεεεεε;;;;;;;;;;;φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλίτσα καλώς ήρθες και πάλι :)

Πολύ ευχάριστα τα νέα σου κορίτσι μου!!

Να σας ζήσει ο μικρούλης :P πώς τον ονομάσατε?

Πολλά φιλιά και μήν κουράζεσαι,να προσέχεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Γιωτά μου! Με το καλό να και όλα τα υπόλοιπα! Να χαίρεσαι και το πρώτο σου παίδαρο! Είναι ασύλληπτο συναίσθημα όταν ακούς την καρδούλα του παιδιού σου να χτυπάει! Λες αυτό το φασολάκι είναι μέσα μου και ζει!! Είναι τέλειοοοοο!!!!

Καλή συνέχεια και με το καλό ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Γιώτα!! Να σας ζήσει ο "μεγάλος"!! :laugh: ;):)

Με το καλό να'ρθει και το μικρό σας!!

Να προσέχεις με τις δουλειές εε;;!

Ελπίζω να σε δούμε σε μια επόμενη συνάντηση! Εκτός κι αν αλλάξεις γνώμη κι έρθεις την Κυριακή!! ;):P

Φιλάκια!!! :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bourique mou kalimera agapoulla mou...

mia xara ola kai eutixws...

Giwtaki mou sou euxwme mia teleia egkumwsini...

O theoullis mazi sas...

Kai suntoma o giwrgakis adelfos megalos...

Filia agapi mou...

Posi diafora ilikias tha exoune???

Sxedwn 2 xronia???

Emena tha exoune sxedwn 15 mines diafora...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου σας ευχαριστω για τις ευχες σας!!!!!!!:) :) :) τον μικρουλη μου τον βγαλαμε Γιωργακη οσο για τις φωτο θα προσπαθησω να τις ανεβασω οσο γινεται πιο γρηγορα........και μενα μου λειψατε παρα πολυυυυυυυυυυ!!!!!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα μου πράγματι υπέροχη στιγμή που σίγουρα δεδν την χορταίνεις όσες φορές και να την ακούσεις!:laugh: Με το καλό το δεύτερο αγγελούδι σου και να χαίρεσαι το αγοράκι σου!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...