Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΡΑΓΑΔΕΣ-ΧΑΛΑΡΩΣΗ


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ:)

ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΣΑΣ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΪΟΝ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΧΑΛΑΡΩΣΗΣ ΚΑΙ ΤΩΝ ΡΑΓΑΔΩΝ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ?

ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΣΥΣΤΗΣΕΤΕ?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ....;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκεια μου,μετα την εγκυμοσυνη δυστηχως οτι χαλαρωση κ οτι ραγαδες εχεις δεν φευγουν.Η γνωμη μου ειναι μην μπλεξεις με αυτα γιατι ειναι πεταμενα λεφτα.Μονο με πλαστικη επανερχεται το σωμα,ολα αυτα που λενε για διαφορα προιοντα ειναι χαζομαρες.Τα κιλακια σου να προσεξεις,να ερθεις στα φυσιολογικα σου κ αν υπαρχει λιγο χαλαρωση κ καμια ραγαδιτσα δεν τρεχει κ τιποτα!!!ολοκληρο παιδι εκανες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα ο γιατρός μου είπε ότι είναι στο σώμα της κάθε γυναίκας! Αν είναι να κάνεις ραγάδες, θα κάνεις! Κι αναλόγως τι κοιλιά έχεις κατά την διάρκεια της εγκυμοσύνης! Μου συνέστησε να πάρω κρέμα να βάζω, να ενυδατώνω την περιοχή ώστε να προλάβουμε έστω μην γίνουν έντονες! Πήρα μια από το φαρμακείο της Elancyl η οποία είχε 25 Ευρώ, και 2 από την Oriflame που δουλεύει μια φίλη μου, τις οποίες είχαν βγάλει προσφορά στα 15 Ευρώ από 25 ευρώ.Σίγουρα ότι βάζεις καλό είναι! Βέβαια για μετά την εγκυμοσύνη, θα σε συμβούλευα να μην πιστέψεις ανθρώπους που το μόνο που θέλουν είναι να πουλήσουν προιόντα! Ρώτα κάποιον έμπιστο σου που να γνωρίζει από αυτά και δε σε βλέπει σαν τσέπη, διότι τα έχουν ακριβά όλα αυτά και κοροιδεύουν τον κόσμο στην αδυναμία τους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην στεναχωριεσαι αν εχεις αποκτησει και καμοια ραγαδα Φροντισε απλα να χασεις τα κιλα που ειχες παρει με σωστη διατροφη και αυτο ειναι λεπτομερεια

Και εγω εχω αποκτησει 2-3 στην κοιλια αλλα τι να κανουμε καλυτερα ενα μπουμπουκι και μερικες ραγαδες παρα χωρις και τελειο σωμα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΞΕΡΩ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ,ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΟΣΑ ΛΕΤΕ,ΑΠΛΑ ΗΜΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΣΤΕΚΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΨΙΛΟΚΑΚΟΦΑΙΝΕΤΑΙ:dry:

ΑΥΡΙΟ ΣΑΡΑΝΤΙΖΟΥΜΕ, ΑΠΟ 81 ΚΙΛ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΕΙΜΑΙ 61, ΕΙΧΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΕΚΕΙ ΚΑΤΙ.

ΡΑΓΑΔΕΣ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΦΗΒΕΙΑ.

ΓΙΑΥΤΟ ΡΩΤΑΩ ΕΣΑΣ,ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΪΟΝ,ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΠΑΩ ΣΕ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΘΑ ΜΕ ΓΔΑΡΟΥΝ...

ΣΗΜ:ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΠΑΣΑΛΙΒΟΜΟΥΝ ΜΕ ΚΡΕΜΕΣ, ΑΛΛΑ ΤΖΙΦΟΣ!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΝΤΩΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι πολύ δύσκολο να φύγουν οι ραγάδες. Το ξέρω από μένα. Εγώ έχω και δεν φεύγουν τελείως. Λένε ότι προλαμβάνονται και όταν είναι κόκκινες. Όταν γίνουν λευκές, δεν γίνεται τίποτα.

Όσο για τη χαλάρωση, θέλει διατροφή και γυμναστική.

Να χαίρεσαι το μικρό σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην ανυσηχεις θα το συνιθισεις και εμενα στην αρχη μου ειχε κακοφανει η τρελη αυξηση βαρους Πηρα μεχρι τωρα 11 κιλα και ειμαι ακομα στον 7ο μηνα:S:blink::huh:

Ευτηχως πλεον εχω σταθεροποιηθει και τα περισοτερα κιλα τα εχω παρει στην κοιλια

Αφου προχθες με ειδε μια γνωστη μου που επειδη παω απο το μαγαζι που δουλευει και ψωνιζω 15 χρονια τωρα και με ρωταει

Σε ποιο μηνα εισαι????

Στον 7ο θελω ακομα 10 εβδομαδες να γεννησω

Μεγαλη κοιλια εχεις για τον μηνα σου μεγαλο μεγαλο θα κανεις!!!:laugh:

:laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που εισαι βρε Κρητικοπουλα μου με τον παιδαρο σου!!!!Τον βλεπω στη φωτο και τρελλαινομαι με το φατσουλινι του!!!!Πως τα πας ψυχη μου?καιρο εχω να σε δω στο τσατ,αααα...βρε μου ελλειψε το χιουμορ σου:laugh: :P

Για τις ραγαδες η μονη δραστικη λυση ειναι το λειζερ,υπαρχουν ομως κρεμες που τις απαλυνουν!!!Για να μην ξοδευεσαι αδικα να ξερεις πως μονο αυτες που ξεφλουδιζουν την επιδερμιδα κανουν καποια δουλεια,μπορεις να πας σε ενα φαρμακειο και να ζητησεις,οι δερματολογοι επισης συνταγογραφουν κρεμες που στις φτιαχνει φαρμακοποιος και ειναι φτηνες!Προσαχη μεγαλη στον ηλιο,με το μαυρισμα φαινονται περισσοτερο!!!Αντε πολλα ειπα ,τα υπολοιπα θα στα πω στο τσατακι....:laugh: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΥΒΟΝΝΑΚΙ!

ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ (ΜΕ ΤΑ ΦΕΓΓΑΡΙΑ ΜΑΣ ΒΕΒΑΙΑ-ΕΙΔΙΚΑ ΕΓΩ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ)

ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΩ,ΟΤΑΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ.....

ΣΕ ΦΙΛΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι ειναι στην αρχη Τεο μου,σκαμπανεβασματα...,ολα θα φτιαξουν σιγα σιγα θα δεις,βρε οι ορμονες σου ακομα χορευουν!!!!Τυχερη εισαι παντως που γεννησες σε τελεια εποχη,θα αρχισετε να βγαινετε βολτουλες,θα κανεις μπανακια...και την κορμαρα σου θα την φτιαξεις παλι !!!:woohoo:

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑ ΠΟΛΛΑ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TEO COOL έγραψε:

"...ΑΥΡΙΟ ΣΑΡΑΝΤΙΖΟΥΜΕ, ΑΠΟ 81 ΚΙΛ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΕΙΜΑΙ 61, ΕΙΧΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΕΚΕΙ ΚΑΤΙ..."

Κοριτσάκι μου, κατάλαβα καλά???

Εχασες 20 κιλά σε 40 ημέρες???

Πες μου, πες μου λεπτομέρειες..........................βτρελένομαι!!!

Να σου ζήσει το μπεμπάκι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ, τι ζουζούνι είναι αυτό;

Τι τρελό χαμόγελο που έχει;

Κοριτσάκι μου, να τον χαίρεσαι τον κούκλο σου!!!

& γω γιο θα κάνω... κρίμα... θα συμπεθερεύαμε :)

Να σου πω... μ' αυτό το κουκλί δίπλα σου ξέχνα τις ραγάδες!

Ένα χαμόγελο του αρκεί!!!

Αντιλαμβάνομαι οτι μας πιάνει κάτι με όλα αυτά... αλλά τι να κάνουμε... μανούλες γινόμαστε!!!

& μόνο που έχασες 20 κιλά μέσα σε 40 μέρες, είναι ρεκόρ!

Να του δώσεις 1 γλυκό φιλί από μένα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξεκινησα την εγκυμοσυνη στα 52 κιλα και τη μερα πριν γεννησω ζυγιζα 66!

Τις πρωτες 3 ραγαδες στην κοιλια τις ειδα την 37η εβδομαδα παρολο που πασαλλεφομουν συνεχεια!

Μετα τη γεννα επεστρεψα σπιτι στα 61,5.Για τις επομενες 3 εβδομαδες εφτασα στα 58 και απο τοτε(Εδω και ενα μηνα )εχω κολλησει στα 58...

Με ριχνει πολυ ψυχολογικα το σωμα μου.

Εκτος απαυτο θελω να φτασω στα 50 γιατι τοσο ημουν παντα!

Οι ραγαδες ειναι πονεμενη ιστορια.

Αφου γεννησα εκανα καποιες χαμηλα στην κοιλια.

Πηρα μια θεραπεια με αμπουλες της elancyl για τη μερα που διαρκει 8 εβδομαδες και το βραδυ πριν τον υπνο βαζω την kelοsoft η οποια ειναι επουλωτικη κρεμα για εγκαυματα και ουλες.

Ενα θα σου πω...Κανει θαυματα!

Σε 1,5 μηνα ειδα απιστευτα αποτελεσματα!

Σου την προτεινω ανεπιφυλακτα...

Την κelosoft πρεπει να τη φορεσω τουλαχιστον ενα εξαμηνο χωρις διακοπη...

Το κακο ειναι οτι ειναι ενα σωληναριο των 25ml και εχει 40 ευρω...

Στην ιδια τιμη ειναι και οι αμπουλες που το κουτι ειναι για 20 μερες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TEO COOL έγραψε:

ΤΟ ΞΕΡΩ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ,ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΟΣΑ ΛΕΤΕ,ΑΠΛΑ ΗΜΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΣΤΕΚΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΨΙΛΟΚΑΚΟΦΑΙΝΕΤΑΙ:dry:

ΑΥΡΙΟ ΣΑΡΑΝΤΙΖΟΥΜΕ, ΑΠΟ 81 ΚΙΛ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΕΙΜΑΙ 61, ΕΙΧΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΕΚΕΙ ΚΑΤΙ.

ΡΑΓΑΔΕΣ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΦΗΒΕΙΑ.

ΓΙΑΥΤΟ ΡΩΤΑΩ ΕΣΑΣ,ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΪΟΝ,ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΠΑΩ ΣΕ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΘΑ ΜΕ ΓΔΑΡΟΥΝ...

ΣΗΜ:ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΠΑΣΑΛΙΒΟΜΟΥΝ ΜΕ ΚΡΕΜΕΣ, ΑΛΛΑ ΤΖΙΦΟΣ!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΝΤΩΣ

τεο κούλ μια απ τα ίδια!!!!τι λάδια στην εγκυμοσυνη τι κρεμες τιποτα!!εχω βγαλει κοκκινες ραγαδες στην κοιλια και στους γοφους..και γω ειχα απο πριν ραγαδεν..ειναι το σωμα μας ετσι μάλλον οπώτε οτι και να βα΄λουμε δεν τις αποφευγουμε...εγω πάντως πηρα την simylisiun κάπως ετσι λεγεται 25€ απο φαρμακειο..σιγα μην φυγουν αλλα λεμε τωρα..:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν και απο παλιά διαιτα είχα κάνει ραγαδες στα γόνατα και στους μηρούς,κατα τη διάρκεια της εγκυμοσύνης δεν έκανα ούτε μία. Δε ξέρω αν έπαιξε ρόλο το οτι είχα μικρή κοιλίτσα και δεν έβαλα πολλα κιλά(12). Ημουν σίγουρη οτι θα κάνω ραγαδες και εβαζα κρέμες και λάδια απο τον 3ο αλλα τελικά τη γλίτωσα!Ούτε μία!Oσο για κρέμα κατα της χαλάρωσης χρησιμοποιω μια της Dior αλλα δε ξέρω κατα ποσο βοηθάει... Σταδιακά η κοιλιτσα μαζευει. Τώρα είμαι 59 κιλα και μου έμειναν άλλα 2 κιλα να χασω. Αλλα η χαλάρωση στη κοιλιά δε συνηθίζεται!!Ελπίζω σταδιακα και με λιγους κοιλιακους να επανελθει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου συνιστώ όχι κρέμες, εγώ τουλάχιστον δεν πιστεύω σε αυτές, δεν τις χρησιμοποίησα στην εγκυμοσύνη και, ενώ είχα ήδη ραγάδες από μικρή, δενέκανα ούτε μία.

Επειδή όμως η κοιλιά-κυρίως - είναι χαλαρή, προσπάθησε να κάνεις γυμναστική. Σου συνιστώ ιδιαίτερα το pilates. Κάνω όποτε μπορώ (κατά μεσο όρο 2 φορές την εβδομάδα) από τις 30 μέρες μετά τον τοκετό και έχω δει μεγάλο αποτέλεσμα στη σύσφιξη, μάζεψε τελείως η κοιλίτσα, κι ας μην έχω καταφέρει να χάσω όλα τα κιλά.

(πριν την εγκυμοσύνη ήμουν 61 κιλά, πήρα 11 κιλά και τώρα είμαι 65, λόγω μάσας:blush: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia mou omorfa kalimera kai apo mena...

Egw stin prwti mou egkumwsini ksekinisa me 53 kali kai dustixws eixa ftasei 72 kila...{{{KAKOS MOU}}}

Mwlis gennisa lipon ton Kwnstantino mou 7.3.08 arxisa austiri diaita...

Me tin voitheia tou prasinou tsai{{{STAGONES}}} {{BIO}}

Kai mesa se 2 mines akrivws eixa xasei 25 kila...

Kai eixa ginei 46 kila...

Fusika me Ypsos 1.52 konti eimai...

Oso gia kremes eixa valei meta tin egkumwsini mia ap to farmakeio pou stixizei 50euro tis collistar...

Itane poli kali kai eixa dei poli diafora...

Se auti tin egkumwsini mou ksekinisa me 47 kila kai exw valei 10 kila...

Wmos oute ragada eee...

Oute mia akomi...

Kai elpizw na min vgalw...

Mwlis gennisw pali tha arxisw tin diaita mou...

Epidi nai eimai kompleksikia me to kormi mou...

Panta sevwmouna to kormi mou...

Kai nai einai asximo pragma mia gunaika na vlepei ton eauto tis na xalaei...

Kai na sas pw kai kati allo egw den pisteuw pws uparxoune asximes gunaikes ston kwsmo...

Oles mas an theloume kai exoume tin thelisei,,,eimaste omorfes...

Giauto kouklares mou na prosexetai ton eauto sas oso mporeitai...

Sas euxwme ta kalitera...

Kai o theos mazi sas...

Filia...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lovie έγραψε:

....Πηρα μια θεραπεια με αμπουλες της elancyl για τη μερα που διαρκει 8 εβδομαδες και το βραδυ πριν τον υπνο βαζω την kelοsoft η οποια ειναι επουλωτικη κρεμα για εγκαυματα και ουλες.

Ενα θα σου πω...Κανει θαυματα!

Σε 1,5 μηνα ειδα απιστευτα αποτελεσματα!

Σου την προτεινω ανεπιφυλακτα...

Την κelosoft πρεπει να τη φορεσω τουλαχιστον ενα εξαμηνο χωρις διακοπη...

Το κακο ειναι οτι ειναι ενα σωληναριο των 25ml και εχει 40 ευρω...

Στην ιδια τιμη ειναι και οι αμπουλες που το κουτι ειναι για 20 μερες.

θα συμφωνησω και εμενα με βοηθησε αρκετα παρολο που την ξεχναω να την βαλω πολλες φορες!:blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Το ίδιο με πριν προς το παρόν καθε 3-4 βδομάδες παμε... Εγώ έχω πάρει και από τα δύο. Newborn και 1-3. Σε περίπτωση π βγει ψηλός 🤣 να είμαι προετοιμασμένη 
    • Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ πραγματικά. Καλή ανάρρωση και σωματική και ψυχική και όλα θα πάρουν το δρόμο τους προς το καλύτερο να είσαι σίγουρη. Στην τελευταία μου αποβολή η γιατρός με έστειλε να κάνω εξετάσεις για θρομβοφιλία. Έχεις κάνει αντίστοιχες εξετάσεις; 
    • Καλησπέρα κι από μένα κορίτσια μου! Δε γράφω τακτικά αυτές τις μέρες γιατί βρισκόμαστε στον πυρετό των προετοιμασιών για τη βάπτιση όπου γίνομαι νονά ❤️ διαβάζοντας όμως τα μνμτα θέλω κι εγώ να στείλω ένα μήνυμα συμπαράστασης στα κορίτσια μου που έχουν πέσει: @anna30 πέρυσι ακριβώς 2 μήνες αφότου είχα αποβάλλει το 11εβ μωράκι μας, πήγα στη βάπτιση της κόρης μιας ξαδέρφης μου. Μια γειτόνισσα της που με ήξερε φατσικα μόνο, είχε το θάρρος τότε να μου πει "εσύ δε ζηλεύεις τώρα την ξαδέρφη σου που έχει δύο κορίτσακια; Δε θα θέλες ένα κι εσύ;". Νομίζω ήταν απ' τις χειρότερες ατάκες που είπε κανείς εκείνη την περίοδο του πένθους για μένα και το σύντροφό μου. Προφανώς αυτή η κυρία δε γνωρίζε τι μου συνέβαινε, αλλά αυτό δε δικαιολογεί το τι σκέφτηκε να μου πει. Όπως σου είπε η @Diwni εγώ εκείνη τη στιγμή αυτόματα βουρκωσα ενώ την κοίταζα στα μάτια. Κι απλά απομακρύνθηκα. Ίσως καταλάβε κι ένιωσε ασχημα, ίσως και θεώρησε ότι ήμουν απλώς αγενής. Δε με ενδιαφέρει καθόλου. Τι θέλω να σου πω Μ αυτό; Ο κόσμος θα λέει ο,τι βλακεία του κατέβει γιατί δε σκέφτεται πριν μιλήσει. Εσύ δε χρειάζεται ούτε να τους δικαιολογήσεις αλλά ούτε και να είσαι κάπως απέναντι τους. Ο,τι σου βγει. Αν έχεις το σθένος να τους βάλεις στη θέση τους, κάντο. Αν πάλι θέλεις να τους αγνοήσεις, κάντο. Να κάνεις ο,τι περνάει απ' το χέρι σου να ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ. Οποιαδήποτε απώλεια είναι απώλεια και ο θρήνος είναι απόλυτα σεβαστός.  Σου κάνω μια τεράστια αγκαλιά ❤️❤️❤️ @Mpourmpoulo μου γλυκό, έχεις περάσει πολύ δύσκολες εβδομάδες και οι πληγές της απώλειας είναι νωπές. Το κοριτσάκι σας θα σας βλέπει από ψηλά και είμαι σίγουρη πως είναι πολύ περιφανή που είστε οι γονείς της - οι πιο δυνατοι, επίμονοι, με πάρα πολλή αγάπη. Θα σας στείλει το ουράνιο τόξο σας και θα είναι ακόμα καλύτερα απ' ότι είχατε ονειρευτεί 🌈❤️ απ' την άλλη, λυτρωτικά τα αποτελέσματα μιας και ήταν όντως τυχαίο γεγονός - εμας δε μας άφησαν να κάνουμε καρυότυπο πέρυσι μιας και ήταν η "πρώτη" φορά, κάτι που δε το καταλάβα ποτέ, λες κι αυτή η ψυχούλα δε μετρούσε γι αυτούς. Τέλος πάντων, κρατά τα θετικά, σφιξε τα δόντια και τα καλύτερα έρχονται! Έχεις παααααρα πολύ δύναμη μέσα σου αγάπη κι η ζωή σίγουρα θα σ ανταμείψει ❤️❤️
    • Καλησπέρα κορίτσι μου εγω δεν γνωρίζω καθόλου να σου πω την αλήθεια οι γιατροι τι σου είπαν ;
    • Έχεις απόλυτο δίκιο, δεν είσαι μόνη σου όμως! Όλες ε΄δω είμαστε με τα ίδια όνειρα, τις ίδιες αγωνίες και τους ίδιους φόβους. Θα το δεις στο τέλος όλα θα είναι μια κακή ανάμνηση. 🌈 Όχι δεν στενεύουν τα περιθώρια. Είσαι ακόμα 38! Το ποτήρι είναι μισογεμάτο❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...