Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΚΑΝΑ ΤΟ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ


Recommended Posts

καλησπερα κοριτσακια τι μου κανετε? επιτελους εχθες εκανα τον υπερηχο β επιπεδου και ολα πηγαν παρα πολυ καλα.η μπεμπουλα μας ειναι παρα πολυ καλα, μεγαλωνει φυσιολογικα και ειναι 480 ολοκληρα γραμμαρια. μου εφυγε ενα μεγαλο βαρος και ειμαι πολυ χαρουμενη που ειναι καλα η μπουμπουκα μου....

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΛΕΝΑΚΙ!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΜΗΝΕΣ.

ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΑ ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ....ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΗΤΑΝ ΚΙ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ.

ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΜΕ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΟ.;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο Λενα μου μα υποδεχτεις την κορουλα σου!

Μπραβο που ολα πηγαν μια χαρα!!

Εμεις θα παμε σημερα για τη Β επιπεδου!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lenaki, μπράβο για το μωράκι σου! Πολύ χαίρομαι!! Με το καλό και τα υπόλοιπα! Καλη συνέχεια!!

xmaria, εγώ την β-επιπέδου την έκανα στο ιατρείο του γιατρού μου, είναι σαν ιατρικό κέντρο, έχει πολλά γραφεία και σύγχρονα μηχανήματα! Μου κόστισε 100 Ευρώ εμένα, αλλά στο Ιασώ νομίζω πρέπει να κοστίζει 150 Ευρώ. Αλλά ψιλοδιαφέρουν οι τιμές στα διαγνωστικά και στα νοσοκομεία! Αναλόγως που θα πας τελικά να την κάνεις, κάνε έναν κόπο και πάρε ένα τηλέφωνο πριν πας και ρώτα!! Καλή επιτυχία εύχομαι και σε σένα κοπέλα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lenaki ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΟΥ. ΚΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΣΗΜΕΡΑ. ΤΕΛΕΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ??? ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕΣ?? ΕΛΕΓΑ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΑΝ ΦΩΝΑΞΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΜΜΥ ΘΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΜΙΑ? ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΚΟΣΤΙΣΕ 130 ΕΥΡΩ ΑΛΛΑ ΟΧΙ 3D. ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΠΑ ΕΓΚΑΙΡΩΣ.:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπράβο λενάκι!!!!απίστευτο να βλέπεις το μωράκι σου,ε;;;

με το καλό νε έρθει και να είναι γερή!!!!

άντε και στα δικά μας ,δεν έμεινε πολύς καιρός!!!!

φιλάκια πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω κοριτσακι ολες σας για τα καλα λογακια. ασε δεν μπορουσα να χορτασω με τιποτα την ζουζουνιτσα μου ετσι που την εβλεπα στον υπερηχο. εμενα με εστειλε ο γιατρος μου σε εναν υπερηχογραφο στην βασ. σοφιας, παρα πολυ καλο, Κουρτη τον λενε αμα τον εχετε ακουσει και μου στοιχισε 100€.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • @Katiana1987 @Elk Ευχαριστώ κορίτσια, ξεκαθάρισε το τοπίο!! 🙂
    • Ααα τότε λαθος θυμάμαι θέλει να κλεισεις και την 37 εβδομάδα τότε 
    • Πρόωρο ονομάζεται κάθε μωρό που γεννιέται πριν τις 37 εβδομάδες κύησης. Μεγάλο (ή όψιμο) πρόωρο είναι το 34-36 εβδομάδων, πολύ πρόωρο είναι το 28-32 εβδομάδων και εξαιρετικά πρόωρο το <28 εβδομάδων κύησης. Συνήθως τα πρόωρα μωρά έχουν και χαμηλό βάρος γέννησης, δηλαδή ζυγίζουν λιγότερο από 2,5 κιλά. Εν έτη 2023 ένα μωρό μπορεί να γεννηθεί στις αρχές του 6ου μήνα της εγκυμοσύνης (ή την 22η εβδομάδα κύησης) με εξαιρετικά χαμηλό βάρος γέννησης 500 γραμμάρια ή και λιγότερο και να επιβιώσει. 
    • Αν γεννήσεις πριν την 36 εβδομάδα θεωρείτε πρόωρο  Αν γεννησεις μετα την 36 είναι τελειομηνη έτσι κατάλαβα γιατί μετά την 36 εβδομάδα μπορούν να σου σπάσουν τα νερά οποιαδήποτε στιγμή 
    • Ναι λαθος μου από την βιασύνη μου δεν το έγραψα σωστά μπερδεύτηκα 😅 Όταν μπήκα στην 31 εβδομάδες  (8ο μήνα )  πηγαινα 1 επίσκεψη κάθε 2 βδομαδες δηλαδή μέσα σε ένα μήνα πήγαινα 2 φορές  μετα όταν μπήκα στον μήνα μου στις 36 εβδομάδες πήγαινα μια φορά την εβδομάδα 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...