Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!


Nickis

Recommended Posts

Καλωε ορισες Νικη στη παρεα μας!! :)

Θα περνας τις ωρες σου πολυ ωραια μαζι μας!! Εγω ειμαι μελος πανω απο ενα χρονο και καθημερινα μπαινω για να μαθω νεα απο ολες τις κοπελες!!

Σου ευχομαι συντομα να γινεις μανουλα!!

τα λεμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 50
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλως ήρθες στην παρέα μας!

Είμαι η Βάσω, 26 χρονών και δεν έχω παιδάκι ακόμα!

Θα περάσεις υπέροχα στο μάμμυ...Εμένα προσωπικά με βοήθησαν πάρα πολύ τα κορίτσια σε διάφορα θέματα και απορίες που είχα!!!

Θα τα λέμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νικη καλως ηρθες....η παρεα του μαμμι ειναι απαιχτη....τι χρειαστεις θα ειμαστε παντα εδω.....

ειμαι η αρετη 30 χρονων και εχω ενα γιο 2 χρονων..

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nickis καλωσόρισες στην παρέα μας! Μόλις απέκτησες ένα σωρό καλές δικτυακές φίλες! Έτσι ένιωσα κι εγώ όταν πρωτοσυνδέθηκα πρώτη φορά πριν 6 μήνες.

Είμαι η Ιφιγένεια, σχεδόν 30 κι έχω μια κορούλα, το Μαράκι μου, 8 μηνών.

Εύχομαι σύντομα και η δική σου κοιλίτσα κι έπειτα αγκαλίτσα να γεμίσει με ένα μωράκι..

Σε φιλώ..

Θα χαρώ να τα λέμε!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζησουν οι διδδυμουλες σου και καλο κουράγιο. εχω και εγω διδδυμα αγορια 2.5 ετων και ξερω ποσο δυσκολα περνας. ευχομαι να εχεις βοηθεια και κουραγιο.:woohoo: B):(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κι από εμένα Νίκη

καλώς ήρ8ες στη παρέα μας. Χρόνια πολλά και Χριστός Ανέστη.

Εγώ είμαι η EleNitSa λιγότερο από 2 μήνες έμειναν για να μπω στα πρώτα -άντα και είμαι σχεδόν 2 μηνών.

εύχομαι τα καλύτερα και να περνάς όμορφα τόσο στη ζωή σου, όσο κι εδώ.

Φιλιά πολλά πολλά :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Annelia,VASOMITIS, σας εύχομαι σύντομα να γευτείτε κι εσείς την χαρά και την ευλογία της εγκυμοσύνης!

Τόμα, ήδη νομίζω ότι γνωρίζω κάποιες από εσάς χωρίς καν να έχω μιλήσει μαζί σας..Με τις δημοσιεύσεις σας με έχετε συγκινήσει τόσο που σας νιώθω φίλες μου.

αρετη1,Ifigeneia , σας ευχαριστώ πολύ! Να χαίρεστε τα μωράκια σας!

toniantoni, δεν έχω ακόμα μωράκι και μακάρι ο θεούλης όταν αποφασίσει να μου στείλει να είναι διδυμάκια!!!!

ΕleNitSa μου σ'ευχαριστώ πολύ για το καλωσόρισμα! Εύχομαι να έχεις μία ήρεμη και 'συγκινητική' εγκυμοσύνη :laugh:

Φιλιά σε όλες σας!:kiss: :kiss: :kiss:

line_line_typew3_beg_d_typew7_time_1226725200_text_c5dfece1f3f4e520e5f5f4f5f7e9f3ecddedefe9.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nickis να σε καλωσορισω κι εγω με τη σειρα μου στην παρεα μας :) ειμαι η στελλα, παντρεμενη με ενα αγορακι 8 μηνων. σου ευχομαι να αποκτησεις συντομα ειναι γερο μωρακι. να εισαι παντα ευτυχισμενη. φιλια;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοσορισες στην παρεα του mammyland!!Ειμαι η Ελενη 24 ετων και ειμαι εγκυος στην 31η εβδομαδα

Ειμαι σχετικα νεο μελος και εγω και ολα τα κοριτσια εδω μεσα ειναι ευγενικα και προθυμα να σου δωσουν την συμβουλη τους οπου μπορουν και εχουν καποιες γνωσεις πανω σε ενα θεμα

Ελπιζω ο πελαργος να μην αργησει να σε επισκεφτει και μιας και τωρα αρχισες τις προσπαθειες μην αγχωνεσαι οσο μπορεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου και σενα!και γω προσφατη ειμαι :) μου φαινεται ειναι ωραια εδω,και το βασικο μπορουμε να "πρηζουμε" η μια την αλλη κατι που ειναι δυσκολο στην καθημερινοτητα μας (την δικη μου τουλαχιστον)λογω του οτι ειμαι κλεισμενη τους τελευταιους 7 μηνες με το μωρο μου στο σπιτι,βαλε οτι δεν εχουν και ολοι την ορεξη μου :P αλλοι επειδη δεν ειναι στην ιδια φαση και αλλοι επειδη ειναι στον κοσμο τους (δυστυχως ανακαλυψα μετα την γεννα οτι εχω αρκετους τετοιους γυρω μου-απογοητευση μεγαλη!)

αλλα τι καλα που υπαερχει και το μαμυ ε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε καλοσωρίζω και εγώ με τη σειρά μου αν και εγώ καινούργια είμαι!

Σου εύχομαι να ζήσετε και σύντομα ο πελαργός να κάνει την εμφάνισή του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bebadomama, έχεις δίκιο κοπέλα μου σε αυτά που γράφεις.. Όταν έχουμε την ανάγκη των γύρω μας συνήθως κάτι έχουν να κάνουν!! Σου εύχομαι καλύ υπομονή και να χαίρεσαι το μωράκι σου! Είμαι εδώ για όποτε θελήσεις να 'πρήξεις' κάποιον! :)

Kyriaki78, IRENEMOUR, σας ευχαριστώ πολύ! Είσαστε πολύ καλές! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγάπη μου καλώς μας ήρθες και εύχομαι να μην ταλαιπωρηθείς καθόλου να μείνεις έγκυος.

Εγώ είμαι η Δήμητρα,είμαι 24 ετών και προσπαθούμε με τον άντρα μου 9 μήνες...κι απ'ότι φαίνεται πάμε και για τον 10ο...

Αυτό που έχω να σε συμβουλεύσω εγώ για αρχή,είναι να μη σκέφτεσαι καθόλου ότι θες μωρό,γιατί όσο πιο πολύ το σκέφτεσαι,τόσο πιο πολύ δε θα'ρχεται!Διαπιστωμένο από ένα σωρό κοπέλες εδώ!

Ο δικός μου ο πελαργός έχασε το GPS του και ένας Θεός ξέρει πότε θα πάει να πάρει άλλο.

Την καλησπέρα μου,καλώς μας ήρθες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maniamounias, είσαι φαβερη!!! Καλά! Εχω σκάσει στα γέλια με κάποια posts σου:laugh: :laugh: και όχι τιποτ'άλλο αλλά μπαίνω στο mammyland από το γραφείο και με κοιτάνε ξαφνικά όλοι να γελάω και νομίζουν ότι εχω σαλτάρει!!!!

Σ'ευχαριστώ κοπέλα μου για τις συμβουλές σου! Το ξέρω ρε γαμώτο ότι δεν πρέπει να αγχώνομαι αλλά μ'έχει πρήξει η μάνα μου (μένει κάτω από εμένα και έχει ήδη 3 εγγόνια!!!). Να φανταστείς ότι όταν γυρίσαμε από το γαμήλιο ταξίδι με ρώτησε εάν μου έχει έρθει περίοδος!!! Κουφάθηκα γιατί από την αρχή της έλεγα ότι θα προσπαθήσω για παιδάκι τον επόμενο χειμώνα (είχαμε κουραστεί πολύ με το να ετοιμάζουμε σπίτι, γάμο και να δουλεύουμε συγχρόνως). Τώρα της είπα ότι μας βγήκε να κάνουμε ελεύθερα αυτό το μήνα αλλά μην το δέσει κόμπο γιατί σπάνια πιάνεις πλέον παιδί με τις πρώτες προσπάθειες και αυτή τί κάνει;;;;; Δεν με αφήνει να σηκώνω βάρη!!! Το έχουμε χάσει τελείως, έτσι;

Τέλος πάντων! Όλα καλά!

Σου ευχομαι κοριτσάκι μου γρήγορα να δω posts σου με τικεράκι μία κοιλίτσα!!!

Φιλιά:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ηρθες και χρονια πολλα!!εγω ειμαι η Κατερινα, μωρακι δυστυχως δεν εχω ακομα αλλα που θα παει!!ευχομαι να ζησετε με τον αντρουλη σου, να σαστε παντα ευτυχισμενοι και συντομα να αποκτησεις ενα γλυκο μωρακι!!φιλια!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...