Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ.ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ.

ΓΕΝΝΗΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΣΤΙΣ 7/4

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΑ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΠΟΙΑΣΕ ΚΑΛΑ Η ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟΣ ΑΛΛΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΟΛΑ ΤΑ ΕΧΩ ΞΕΧΑΣΕΙ ΤΩΡΑ.

Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΑΣ ΜΑΣ ΞΕΓΕΛΑΣΕ ΜΕΧΡΙ 3400 ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΤΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΜΑΣ ΒΓΗΚΕ 4100 ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΚΑΙ 53 ΠΟΝΤΟΥΣ

ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕΙ:cheer: :cheer:

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΑ

ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ.ΟΛΕΣ ΟΙ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ ΠΕΡΑΣΑΝΕ.

ΧΘΕΣ ΕΒΓΑΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΡΑΜΜΑΤΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑΤΡΟ

Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟΣ

ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΕ ΟΛΑ

ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ

ΤΟΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΟΝΕΣΑ ΛΛΛΑ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΑ ΞΕΧΑΣΑ ΟΛΑ.ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ.ΤΩΡΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ ΜΑΣ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗ ΘΗΛΑΣΩ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΑΥΤΟ ΚΑΝΩ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΑΣ.ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΟΣΕΣ ΘΗΛΑΣΑΤΕ?ΕΜΕΝΑ ΣΥΝΕΧΩΣ ΠΕΤΡΩΝΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΖΩ ΑΛΛΙΩΣ ΑΝΕΒΑΖΩ ΠΥΡΕΤΟ.Η ΜΙΚΡΗ ΞΥΠΝΑΕΙ ΚΑΘΕ 3 ΩΡΕΣ ΝΑ ΦΑΕΙ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΡΕΥΤΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΩ ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ.ΜΕΧΡΙ ΠΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΖΩ?ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ.ΠΟΝΑΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ

ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ,ΤΑ ΕΙΠΑ ΟΛΑ ΜΑΖΙ.ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΑΝ ΚΛΕΙΣΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΞΑΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ.ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ.ΤΗΝ ΛΑΤΡΕΥΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ .

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑ ΠΟΥΜΕ ΟΤΑΝ ΜΠΟΡΕΣΩ ΚΑΙ ΜΠΩ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΟΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφουλα μου να σουζησει η κουκλιτσα σου!!!!!!! γερη να ειναι και τυχερη στη ζωη της!!! και εσεις,η χαζομαμα και χαζομπαμπας να την καμαρωνετε!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφούλα μου!!!!!!!!!!!!!!ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ!!!!!!!!!γερο και δυνατο το μωρακι σου πάντα!!!καταλαβαινω πως αισθανεσαι και γω γεννησα στις 28-03 και τα συναισθηματα ειναι αμετρητα και τα πιο γλυκά που υπάρχουν παρόλη την κουραση!!!

οσο για το θηλασμο δεν εχω να σου πω και πολλα μιας και πρωταρα και γω ακομα παιρνω συμβουλές απο αλλους..:P Η παιδίατρος θα σε καθοδηγησει σωστα!!εγω επειδη εχω επιπεδες θηλές βαζω πλαστικες με σιλικόνη..ειναι πολύ ζορι θα ελεγα γιατι ο μπέμπης ειναι και λιγο φαγανος...:P Τρωει ανα τρεις ώρες περίπου..αλλα μπορει και λιγοτερο..τον βλέπω όπωτε χώνει χερια στο στομα του..γυριζει το στομα..ψάχνει γενικώς..αν και η παιδιατρος μου ειπε οτι του δινω πολυ γιατι αντι 25-30 γραμμαρια που πρεπει να παρει την μερα αυτος παιρνει 60!!:huh: :huh: :ohmy: :ohmy: Το γαλα οσο θηλάζεις τοσο περισσοτερο παραγεται νομιζω..ψαξε και αλλα θεματα εδω που λενε για θηλασμο...!!

φιλάκια πολλα!!!και παλι να χαιρεσαι την ζουζούνα σου!!!!

ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ!!!!!!!!!!!:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο θα πει πασχαλινο δωρο!!!

4100???Φανταζομαι μαγουλακια:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Να την χαιρεσαι και να την δεις οπως επιθυμεις !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Efoula να σου ζήσει το κοριτσάκι σου. Να είναι πάντα καλά σου εύχομαι. Μια από τα ίδια κι εγώ με την επισκληρίδιο (που δεν έπιασε καθόλου). Για τον θηλασμό δεν ξέρω να σου πώ γιατί δεν θήλασα καθόλου (δίδυμα, το ένα στα πρόωρα, γάλα δεν είχα...). Πάντως όσον αφορά στο ταϊσμα τα ίδια έχω κι εγώ με το μπιμπερό. Μέχρι να ταϊσω, να ρευτεί, να την κοιμήσω.... και μετά η άλλη μπέμπα μια από τα ίδια. Το 3ωρο ισχύει και για μένα και μου φαίνεται τόσο μικρό.... με τα δύο μωράκια. Να κάνουμε όμως υπομονή κοριτσάκι μου. Κι αυτά σκέψου ότι το μόνο που μπορούν να κάνουν είναι να τρώνε και να κοιμούντε και γι'αυτά ακόμη χρειάζονται τη φροντίδα και τη βοήθεια μας. Υπομονή κούκλα μου, και προσπάθησε να ευχαριστηθείς και να ζήσεις όλες αυτές τις στιγμές. Υπάρχουν φορές που τα "παίζω" με τα δύο, αλλά.... δεν είναι ευλογία? ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EFΟYLA ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ.ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΕΒΓΑΛΕΣ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΩΤΑΡΑ ΕΙΜΑΙ,ΓΕΝΝΗΣΑ 17/3 ΚΑΙ ΑΚΟΜΗ ΕΧΩ ΑΓΧΟΣ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΟΠΩΣ ΘΗΛΑΣΜΟ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.ΝΑ ΤΗ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ.ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

efoula έγραψε:

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ.ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ.

ΓΕΝΝΗΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΣΤΙΣ 7/4

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΑ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΠΟΙΑΣΕ ΚΑΛΑ Η ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟΣ ΑΛΛΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΟΛΑ ΤΑ ΕΧΩ ΞΕΧΑΣΕΙ ΤΩΡΑ.

Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΑΣ ΜΑΣ ΞΕΓΕΛΑΣΕ ΜΕΧΡΙ 3400 ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΤΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΜΑΣ ΒΓΗΚΕ 4100 ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΚΑΙ 53 ΠΟΝΤΟΥΣ

ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕΙ:cheer: :cheer:

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΑ

ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ.ΟΛΕΣ ΟΙ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ ΠΕΡΑΣΑΝΕ.

ΧΘΕΣ ΕΒΓΑΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΡΑΜΜΑΤΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑΤΡΟ

Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟΣ

ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΕ ΟΛΑ

ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ

ΤΟΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΟΝΕΣΑ ΛΛΛΑ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΑ ΞΕΧΑΣΑ ΟΛΑ.ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ.ΤΩΡΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ ΜΑΣ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗ ΘΗΛΑΣΩ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΑΥΤΟ ΚΑΝΩ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΑΣ.ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΟΣΕΣ ΘΗΛΑΣΑΤΕ?ΕΜΕΝΑ ΣΥΝΕΧΩΣ ΠΕΤΡΩΝΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΖΩ ΑΛΛΙΩΣ ΑΝΕΒΑΖΩ ΠΥΡΕΤΟ.Η ΜΙΚΡΗ ΞΥΠΝΑΕΙ ΚΑΘΕ 3 ΩΡΕΣ ΝΑ ΦΑΕΙ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΡΕΥΤΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΩ ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ.ΜΕΧΡΙ ΠΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΖΩ?ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ.ΠΟΝΑΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ

ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ,ΤΑ ΕΙΠΑ ΟΛΑ ΜΑΖΙ.ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΑΝ ΚΛΕΙΣΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΞΑΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΟΥ.ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ.ΤΗΝ ΛΑΤΡΕΥΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ .

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑ ΠΟΥΜΕ ΟΤΑΝ ΜΠΟΡΕΣΩ ΚΑΙ ΜΠΩ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΟΛΑ

ΓΕρες και οι 2!!! να ειστε καλα και με καλο σαραντισμο!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εφουλα μου να σου ζησει το νινακι σου. ευχομαι να ειναι σε ολη του την ζωη γερο δυνατο και ευτυχησμενο και να το δειτε οπως ποθειτε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζησει κοπελα μου..

γερη και τυχερη!!!

και εμενα μεγαλη γεννηθηκε:woohoo:

3870γρ(μας φαγατε!!)και 55 ποντους (σας φαγαμε!!:laugh: :laugh: :cheer: :cheer: :) :silly: :woohoo:

εγω εχω κανει μπρατσα δεν χρειαζομαι γυμναστηριο!!χιχι!!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εφουλα μου εγω δεν ξερω απο θηλασμο αλλα θα σου ευχυθω να σου ζησει το μωρακι σου να ειναι παντα γερη και ευτυχισμενη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΟΥ!!!!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΗ ΠΑΝΤΑ!!!

ΝΑ ΤΗ ΧΑΙΡΕΣΤΕ!!!ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ!!!

ΦΙΛΙΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na sou zisei efoula mou k kali anastasi...

toso poli gala exeis?

emeis eimaste 2 minon k exei kana 15 meres pou m0pikame se programma..

stin arxi olo thilaza k eimoun komatia..

tora strosan..ta katafera k met o thilasmo..

einai pantos teleio sinaisthima na thiilazeis...palepse to...

simboulepsou k tin paidiatro sou...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια Εφούλα! Κι εγώ μια απο τα ίδια 4 κιλά ο μπέμπης και τζούφια η επισκληρίδιος αλλά όλα πέρασαν τα έχω ξεχάσει, ο μπέμπης μας αποτρέλανε! για το θηλασμό δεν ξέρω τι να σου πω εγώ δεν χρειάστηκε να το βγάλω αλλά ο μπέμπης το έχει συνέχεια στο στόμα του, ειδικά στην αρχή καθε μια ώρα τον θήλαζα και θήλαζε και με τις ώρες τώρα είμαστε λίγο καλύτερα τρώει καθε δυο ώρες και θηλάζει περίπου ενα τέταρτο, το τρίωρο που λες εσυ ανυπομονω πολύ να το ζήσω, όταν κοιμήθηκε για πρώτη φορά 2 ώρες ο μπέμπης κι εγώ μαζι, ένιωσα απίστευτη ξεκούραση ακόμα και μια ώρα κάνει την διαφορά οπότε το τρίωρο θα είναι δώρο για μένα!

Να σας ζήσει λοιπόν η κούκλα, να είναι γερή και καλότυχη και να σας γεμίζει πάντα με χαρά.

Καλή Ανάσταση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσει η μπέμπα.

Να την χαίρεστε.

Με το θηλασμό πρέπει να κάνεις υπομονή. Στην αρχή είναι πάντα δύσκολα τα πράγματα. Εγώ γέννησα 21/03 και ακόμα δεν έχουμε μπεί σε πρόγραμμα. Μπορεί να θηλάζουμε και κάθε μισή ώρα. Να συμβουλευτείς την παιδίατρο σου για το θέμα του θηλασμού.

Καλά σαράντα να έχετε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζησει το κοριστακι σου και να εισαστε και οι δυο καλα!Θελει υπομονη ο θηλασμος.Μεχρι η μπεμπα μου να καταφερει να με θηλασει το εβγαζα με το θηλαστρο τωρα με θηλαζει χωρις κανενα προβλημα.Θα το δεις και εσυ ειναι ακομα πολυ μικρουλα και κουραζεται,οταν μεγαλωσει ομως λιγο δεν θα εχετε κανενα προβλημα:P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...