Μετάβαση σε περιεχόμενο

4 mines meta apo apoxesi xana egkuos


Recommended Posts

Kαλημερα κοριτσακι μου κι απο εμενα!!Σου ευχομαι ολα να ειναι ενταξει και σε λιγους μηνες να κρατας αγκαλια τη κορη η το γιο σου με υπερηφανεια!!Πολλα φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη επιτυχια!!να σε ξεκουφανουν απο ευτυχια οι χτυποι της καρδουλας του.....

μη στεναχωριεσαι,ολα θα πανε καλα!!Εχεις τις ευχες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παολα μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑ!!!!!σου ευχομαι καλη μου αυτη τη φορα οοοοοολα να πανε κατ ευχην!Η Παναγια να ειναι κοντα σας και με το καλο να ερθει στην ζωουλα σας!!!Μην σκεφτεσαι αρνητικα, αλλα θετικα οτι θα τα καταφερεις και οολα θα πανε καλα!!!Την Τεταρτη ευχομαι να ξετρελαθεις απο χαρα!!!!!

Ειμαστε μαζι σου με ολη μας την θετικη ενεργεια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΟΥΠΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΠΡΑΒΟ κοπελα μου:laugh: Σου ευχομαι να εχεις την καλυτερη εγκυμοσυνη που υπαρχει!!! Καταλαβαινω απολυτα το αγχος σου ομως μη το κανεις αυτο. Εγω τη πατησα το Δεκεμβρη αλλα πιστευω και ευχομαι αυτος ο μηνας να με βγαλει εγκυουλα :cheer: Να προσεχεις, πολλα πολλα φιλακια:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια Πάολα εύχομαι να πάνε ολα καλά και αυτη την φορά να ακούσεις την καρδούλα του.Περιμένουμε τα ευχάριστα νέα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΕΥΧΕΣ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!ΕΓΩ ΤΟΝ ΓΕΝΑΡΗ ΕΙΧΑΜΕ ΜΙΑ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΚΑΙ 8,5 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΕΙΧΑ ΑΙΜΜΟΡΑΓΙΑ!ΕΝΑ ΘΑ Σ ΠΩ...ΔΕΝ ΞΑΝΑΕΙΔΑ ΠΕΡΙΟΔΟ,ΕΜΕΙΝΑ ΑΜΕΣΩς ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ 8 ΕΒΔ.+3ΗΜ. ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σού εύχομαι και εγώ με την σειρά μου καλή τύχη. Όλα να πάνε καλά,όλα τα όνειρα να γίνουν πραγματικότητα. Ο Θεός μαζί σου κοριτσάκι μου !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα rozi! Συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου. Πως τα καταφερες βρε θηριο? Το Δεκεμβρη ειχα μια παλινδρομη κι απ' τον Ιανουαριο προσπαθω αλλα με τον κυκλο που ειχα... Τη μια φορα στις 32 μερες την αλλα φορα στις 35 μερες, μονο τον προηγουμενο μηνα ηρθε στις 26 μερες, ευτυχως!!! Οπως καταλαβες αυτο το μηνα ειδικα αυτη τη βδομαδα του δωσα και καταλαβε. Μακαρι να εχω ευχαριστα νεα τον αλλο μηνα μακαρι.... Και παλι μπραβο και καλως μας ηρθες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia!!!

Den exo logia na ekfraso tin eygnomosyni mou pros oles esas ponemenes i min gia tin tetoia ypostirixi pou den ksero an tha mporousa na vro allou! Sas eyxaristo oles!!! Diavaza ta grammata sas kai dakrysa. Opos dakrysa kai xthes ston yiatro otan akousa tin kardia na xtupaei mesa mou!!! gia proti fora sti zoi mou! opos eipe o giatros san kampanaria. :P

Oso mavri fainotan i zoi mou prin 4 mines tora einai san oneiro pou ksipnao kai den pistevo oti exo ksipnisi.

To evxomai se oles esas!

Elpizo kai oi eksetaseis aimatos na vgoun kales, kati pou anefere o yiatros gia toxoplasma. Ayta tha ta ksero ayrio.

Koukles mou, i fysi kserei tin douleia tis, meso mias apoleias mathainei i gynaika na ektima pragmatika!

Sas filo oles kai tis kalyteres eyxes se oles kai na anthizoun ola gyro sas kai kainouries zoes mesa sas! :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο Παολα. Καλη εγκυμοσυνη να χεις και να την απολαυσεις οσο περισσοτερο μπορεις!

Ευχομαι σε ολες τις κοπελες να ακουσουν συντομα "καμπαναρια" να χτυπουν!!!!

φιλια .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο κοπελα μου συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!Ολα θα πανε μια χαρα αυτη την φορα μην ανησυχεις!!!Να χεις μια τελεια εγκυμοσυνη!!!

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια κοπέλα μου!:laugh:

Με το καλό να υποδεχτείς το νινάκι σου και να μην έχεις καθόλου άγχος για τίποτα!:P

tirogaridaki μου με το καλό το δευτερο αγγελούδι σου!!!Να χαίρεσαι και τον μικρούλη σου:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kai go kali moy, eixa mia apoksisi apo palindromi kiisi, meta ton gio moy, alla poli sintoma emeina egkyos stin kori mou, pou einai tora 2 xronon. Einai mia apesia empeiria, alla tote mono katalavaineis ti tha pei na eisai mitera kai na anisixeis gia to moro pou exeis mesa soy...

xoris na thelo na thikso kamia... anisixies tha exeis... omos exe pisti kai na parakalas na ginei o,ti einai kalitero gia sena kai gia to moro!Eyxomai ola volika!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...