Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΓΕΝΝΗΣΑ ΚΙ ΕΓΩ(PINELOPI)


Recommended Posts

Πηνελοπη μου να σου ζησει!!!!Πανεμορφος ειναι!!!Να τον χαιρεσαι,να τον καμαρωσεις αντρα γερο και δυνατο!!!Πολλα φιλακια:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχου μια ψυχουλα ενας μπεμπαρος-παιδαρος!!!!!!! να σου ζησεικουκλα μου, φτου φτου ειναι για ζουμπιγμα το κουκλι σου!!!!! καλη λοχεια και να ειστε γεροι ολη η οικογενεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει.. ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥ!!

Είναι σωστό κουκλάκι!! Να σου ζήσει και πάλι! Καλή λοχεία και σε σένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζήσει Πηνελόπη μου!!!!!είναι ένας κούκλος ο μικρός σου!!!!να είναι γερός και καλότυχος σε όλη του ζωή εύχομαι!!!!και εσύ καλή λοχεία κοπέλα μου!!!!

άντε να έρθει και η δική μας η ώρα(αν και αργεί πολύ ακόμα).....

φιλάκια πολλά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πηνελόπη μου να σου ευχηθώ και στο mammy, να σου ζήσει, να είναι καλοφώτιστος και πάνω από όλα υγεία.

Η ιστορία του τοκετού σου, πραγματικά ακούγετε σαν περίπατος ( με λίγο πόνο ) και έτσι δίνεις κουράγιο σε πολλές μέλλουσες μανούλες.

Να σου ζήσει και πάλι κοπέλα μου, είναι ένας κούκλος. :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ όλες!!

Να ευχηθω με τη σειρά μου να εχετε ενα ευκολο τοκετο οσες περιμενετε τη μεγαλη ωρα κ να σας ξαναπω να μην φοβάστε.

Σε όσες περιμενουν το πελαργό,ευχομαι να τους συναντησει γρήγορα.Έχετε πίστη κορίτσια κ αναψτε κ κανα κεράκι, πιστεψτε με βοηθάει....!!!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χωρις καμια αναισθησια! Μπραβο! ετσι λεω να γεννησω κι εγω αν ολα πανε καλα... φιλια και Καλη Ανασταση!να σου ζησει ο ζουζουκος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πηνελοποη μου να σου ζησει το αντρακι σου και να τον δεις οπως ποθεις. του ευχομαι να ειναι η ζωη του στρωμενη με ροδοπεταλα και να ειναι παντα γερος δυνατος και ευτυχησμενος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΛΕΠΩ ΠΑΝΤΩΣ ΠΩΣ ΣΤΙΣ 7/4 ΗΤΑΝ ΓΟΥΡΛΙΔΙΚΗ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ!!!

ΗΔΗ 3 ΓΕΝΝΗΣΑΝ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ!!!ΔΥΟ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΣΟΥ ΤΟ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ,ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΟΠΩΣ ΠΟΘΕΙΤΕ,ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟ ΔΥΝΑΤΟ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟ!!!

ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...