Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΑΒΟΛΗ ΟΝΕΙΡΟΥ... (gynofen 35 ξερετε κατι??)


Recommended Posts

scarletaki μου δεν ξερω αν σε παρηγορησει αυτο αλλα εγω επαιρνα τα gynofen σαν αντισυλληψη γυρω στα 2 χρονια αυγουστο του 2007 τα σταματησα γιατι ηθελα να καθαρισει ο οργανισμος μου για να βαλω μπρος για παιδακι το επομενο καλοκαιρι και...δεκεμβρη του 2007 εμεινα εγκυος με την πρωτη μου ελευθερη επαφη

μην το βαζεις ποτε κατω γλυκια μου φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

scarlet καλημερα κ απο εμενα, αγαπη μου 6 μηνες ειναι μονο θα περασουν δες το κ απο τη θετικη πλευρα οπως κανεις παντα με ολες μας,θα πας στη θαλασσα θα απολαυσεις τις διακοπες με τον αντρουλη σου, κ πριν τελειωσει αυτη η χρονια θα εχεις ενα μικρο φασολακι να μεγαλωνει στην κοιλιτσα σου ;) υπομονη αγαπη μου, κ κατι αλλο ισως ειναι μια ευκαιρια να νου φυγει κ το ανχος πανω σ'αυτο το θεμα;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Scarletaki λυπάμαι πολύ που πρέπει να μπεις σ' αυτήν την διαδικασία.....

Σκέψου όμως ότι θα είναι για καλό!!!!

Όπως ακριβώς είπες σε 15 μήνες ίσως (και το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου!!!!) να κρατάς ένα μικρό ζουζουνάκι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Scarlet mou agapi mou...

Se parakalw min stenaxwriesai agapi mou...

Aman sou eipe o giatroullis pws etsi prepei na ginei gia 6 mines...

Simenei etsi prepei na ginei {{{GIA KALO SKOPO}}}

Mwraki mou,,,

sou euxwme ola ta kalitera kai na perasoun oi 6 mines GRIGORA...

Filia polla polla polla...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

scarletaki μου,μην στεναχωριέσαι γλυκειά μου για κάποιο λόγο στα έδωσε ο γιατρός σου τα αντισυλληπτικά...δυστυχώς δεν τα γνωρίζω εγώ χρησιμοποιούσα άλλη μάρκα...θα έρθει γλυκειά μου και συμφωνώ με την αναστασία,σε 15 μήνες εύχομαι να πονάς πολύ στο κρεβάτι του μαιευτηρίου για να φέρεις στον κόσμο το παιδάκι σου!!!!!τα φιλιά μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα Αρτζη μου, γλυκο μου κοριτσακι...

το ξερω οτι ειναι δύσκολη η αναμονη...πρεπει να περιμενεις 6 μηνες..φανταζει πολυ μεγαλο το χρονικο διαστημα...και εγω 3 μηνες πρεπει να περιμενω..σε καταλαβαινω...τουλαχιστον αυτο το διαστημα γνωριζοντας πλεον οτι πρεπει να σταματησεις τις προσπαθειες, θα χαλαρωσεις λιγο απ' το αγχος ( της προσπαθειας) θα κανεις την θεραπεια σου και μετα με ορεξη πολυ και αφου θα εχουν φτιαξει όλα...με ψυχολογια ανεβασμενη..εχοντας λυσει το προβλημα...θα ερθει το μωρακι σου και θα εισαι ο πιο ευτυχισμενος ανθρωπος στον κοσμο....σκεψου οτι αυτοι οι 6 μηνες προετοιμαζουν το εδαφος για να αποκτησεις αυτο που τοσο πολυ επιθυμεις!!! καθε μερα..καθε βδομαδα ..καθε μηνασ που θα περνα..θα σε σε φερνει ολο και πιο κοντα στο να αποκτησεις το μωρακι σου!!!χαμογελα τωρα..γιατι ολα εχουν μπει σε μια σειρα, στο δρομο τους..τα καλυτερα ερχονται!!!!! σε φιλω ζουζουνα μου ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σκαρλετούδι μου μικρό και ζαχαρένιο μη μου στεναχωριέσαι :S Θα 'ρθει το μπεμπεκάκι και δεν θα κρατιέσαι από τη χαρά σου, θα το δεις. Τα gynofen 35 να τα πάρεις. Τα έπαιρνα κι εγώ για 5 χρόνια περίπου για να αντιμετωπίσω μια ορμονική αστάθεια που είχε προκληθεί από δίαιτα (ξέρω ξέρω, μου είπες, δεν έχεις τέτοιο θέμα) και δεν έπαθα τίποτα. Το είχα ψάξει τότε και θυμάμαι είχα βρει οτι τα δίνουν για να αντιμετωπιστούν ορμονικές αστάθειες επειδή έχουν κάπως πιο αυξημένη ποσότητα ορμονών. Δεν θα γίνεις σαν μπαλίτσα, μη φοβάσαι :laugh: Απλά, θα αφρατέψεις λίγο! Ε, πώς αλλιώς να βγει αφρατούλι το τσουρεκάκι σου μετά? Αχ, μου άρεσε πολύ ο χαρακτηρισμός τσουρεκάκι! Να 'χεις μια τέλεια μέρα σκαρλετούδι μου!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Scarlet μου,

Κράτα αυτό που γράφεις στον τίτλο σου, "αναβολή" είναι μόνο! Και απ' ό,τι έχω ακούσει μόλις κόψεις τα αντισυλληπτικά (δεδομένου ότι τα παίρνεις για λίγο καιρό) γίνεσαι πιο γόνιμος! Μου το είχε προτείνει κι εμένα ο γιατρός μου γιατί έχω άστατη ωοριξία αλλά επειδή εμείς έχουμε και πρόβλημα με το σπέρμα, δεν θα λυνόταν μόνο έτσι το πρόβλημα και το παρακάμψαμε το βήμα. Έτσι παίρνω μόνο χάπια για να ενισχύω την ωοριξία κάθε μήνα (κιτρική + cyclacur, και μετά utrogestan για τη ενίσχυση της μήτρας.)Aλλά αυτά πότε έχουν αποτέλεσμα και πότε όχι, ενώ αυτό που κάνεις εσύ είναι η σωστή και σίγουρα αποδοτική μέθοδος.

Μια απόφαση είναι κι αυτό κοριτσάκι μου, τουλάχιστον για 6 μήνες θα είσαι χαλαρή και δεν θα αγονοιάς θα'ρθει, δεν θα'ρθει... Μετά έχει ο Θεός! Θα δεις που όλα θα πάνε καλά!! Θα κάνεις και τις διακοπούλες και θα είσαι super!!

Και όχι άλλα δάκρυα, ε;

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SKARLETAKI MOU KALIMERA:)

MPOREI NA EXOUME XATHEI LIGAKI ALLA PANTA SE DIAVAZO KAI SE NOIAZOMAI OPOS KAI TA ALLA KORITSIA MAS POU PROSPA8OUN....

EMENA PALI GIATI KATI MOU LEEI OTI MESA SE AYTOYS TOUS MINES 8A XALARWSEIS KAI 8A ERTHEI APO MONO TOU? EKEI POU DE TO PERIMENEIS? STO EYXOMAI OLOPSIXA NA SOU SYMBEI...

THN MELAGXOLIA SOU THN ENIOSA GIATI BRETHIKA STHN 8ESI SOU... ALLA EIMAI SIGOURI OTI ESTW KAI META APO EKSI MINES 8A ERTHEIS KAI SY STHN DIKI MOU 8ESI...KAI PISTEPSE ME TOTE 8A EINAI I PIO GLYKEIA 9MHNH ANAMONH THS ZWHS SOU...

KALI DYNAMH KAI SOU EYXOMAI KAI SE SENA KAI STON SYNTROFO SOU TO PIO AFRATO TSOUREKAKI TOU XROUNOU TETOIES MERES NA TO KRATATE STHN AGKALIA SAS:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σκαρλετάκι μου, Άρτζη μου.. :)

Καταρχήν να σου πω ότι μετά τα αντισυλληπτικά αυξάνονται πολύ οι πιθανότητες σύλληψης, δεν ξέρω γιατί και πως, αλλά πάντως αυξάνονται. Το'χω ακούσει πολλές φορές να λέγεται. Την πρώτη φορά που έμεινα έγκυος ήταν το μήνα που έκοψα το χάπι! :P

Γι'αυτό κοριτσάκι μου, μην το βλέπεις ως αναβολή ονείρου.. :dry:

Δες το ως προγραμματισμό ονείρου! :) Μια διαδικασία που ναι, οκ, τραβάει λίγο παραπάνω απ' όσο θα'θελες, αλλά σημασία έχει ο στόχος! Μη βλέπεις λοιπόν το δέντρο, δες το δάσος! :)

Ξέρεις πόσο σημαντικό είναι αυτό;; Το να έχεις έναν ορίζοντα μπροστά σου;; Ναι, μπορεί τώρα να βαδίζεις στην έρημο κι όλα να φαίνονται στεγνά και άδεια, όμως βλέπεις μπροστά σου την όαση και ξέρεις πως βαδίζεις σ'ένα μονοπάτι συγκεκριμένο, που θα σε οδηγήσει εκεί.

Trust me, αυτό είναι πολύ σημαντικό, κυρίως για την ψυχολογία σου. Εγώ που δεν το έχω αυτό (ξέρεις τι εννοώ) και παρ'όλο που (θεωρητικά) δεν έχω πρόβλημα σύλληψης, με τρελαίνει! Μου ρίχνει πάρα πολύ την ψυχολογία μου και δεν έχω από κάπου να πιαστώ, σε κάτι να στοχεύσω ώστε να παίρνω δύναμη και να κοιτάω μπροστά. Αυτή η έλλειψη χρονοδιαγράμματος για μένα είναι εξοντωτική.. :(:S

Θα περάσει ο καιρός, θα περάσουν οι έξι μήνες και μετά θα επιστρέψεις δριμύτερη στον αγώνα! ;) Κι είμαι σίγουρη πως σε κανά χρόνο από τώρα θα μιλάμε για υπερήχους, ζαλάδες, στρογγυλές κοιλίτσες και για ζωγραφιές της Υβόννης μας στο παιδικό δωμάτιο!! :laugh: ;) :woohoo:

Και μην ξεχνάς, είσαι η αγαπημένη μας!

Κι έχεις όλη τη θετική ενέργεια του mammy coming your way! ;)

Φιλάκια πολλά!! :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ SCARLET ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.

ΕΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΥΠΟΜΟΝΗ.. ΞΕΡΩ, ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ.

ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΗΡΕΜΙΣΕΙΣ, ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ..

ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΟΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ..

ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

scarlet30 έγραψε:

Αναβολη ονειρου (οπως λεει και ο τιτλος) για 6 μηνες...:S

Σημερα πηγα στον γιατρο και μου εγραψε τα gynofen 35....

Θα τα παρω για ενα 6μηνο.... Αληθεια γνωριζει καποια σχετικα μ'αυτα τα χαπια???

Δεν ειμαι "πεσμενη" ψυχολογικα...

Ηλπιζα βεβαια...μεχρι τελευταια στιγμη....σ'ενα "μαγικο"....

Δεν ηρθε...:(

Νιωθω περιεργα ομως... Δεν εχω ξαναπαρει αντισυλληπτικα και να...που τα παιρνω τωρα... που θελω να κανω ενα "τσουρεκακι" (για να ειμαι και επικαιρη..:P ) Αντιφατικο-ΤΑΤΟ!!!:blink:

Το ειχα στο πισω μερος του μυαλου μου....αλλα μαλλον το ειχα στριμωξει πολυ...πισω-πισω... γιατι μολις εφυγα απο το ιατρειο...ενιωθα πολυ παραξενα...!!!

6 μηνες αναβολη!!! (αυτο σκεφτομουν...) Γιατι ρε γμτ???

Μετα εφαγα κατι (χθεσινα) μηλοπιτακια και μου περασε...:P :laugh:

Γελαω για να ξεχναω...Γελαω για να μην ποναω...

Μ'αυτο το "μοτο" εχω καταφερει και πορευομαι ολον αυτο τον καιρο...

κι ετσι θα συνεχισω...;)

Σκεφτομαι...οτι σε...6 (μηνες) + 9 (μηνες) = 15 (μηνες) απο σημερα ισως κραταω στην αγκαλια μου την αγαπη που μοιραζομαι με τον λατρευτουλη μου....κλεισμενη σ'ενα υπεροχο μοσχομυριστο απαλουτσικο μωρουδιακο κορμακι.... και παρηγοριεμαι...:unsure::)

(Διορθωνω την πρωτη μου φραση....Δεν ημουν πεσμενη ψυχολογικα.... γιατι μολις μου βγηκε ενας βαθυς αναστεναγμος....και ενα δακρυ εβρεξε το spacebar...)

Θα κρατησει η πικρα μου ομως μονο....οσο θα κανει το δακρυ να στεγνωσει... Κι αυτο ειναι υποσχεση!!!!

Υποσχεση σ'εμενα....στον αντρουλη μου....σε σας που ζειτε τις δικες σας χαρες και αγωνιες.... στη ζωη..που καποιος μας χαρισε και πρεπει να ειμαστε ευγνωμονες...!!!

Φιλια μικρες μου cyber-φιλεναδιτσες...:kiss:

Σκαρλετ μου θα σου πω και τη δικη μου εμπειρια - αναμονη!!

Λοιπον ξεκίνησα τις προσπαθειες για μωρο τον Σεπτεμβριο του 2007. Δεκέμβρη επισκεπτομαι τη γιατρο. Μια κυστη που ειχα στην ωοθηκη πρεπει να αφαιρεθει. Γεννάρη του 2008 κανω λαπαροσκοπηση. Το αποτελεσμα της βιοψιας ειναι ενδομητριωση :( ! Πρεπει να κανω και εξι ενεσεις για παυση της περιοδου και αφου μου ερθει περιοδος να ξαναρχισουμε προσπαθειες! Να σημειωσω οτι περιοδος μου ηρθε τρεις μηνες αφου εκανα τη τελευταια ενεση! ΑΡΑ 4 μηνες προσπαθειας, 1 μηνας η λαπαροσκοπηση, 6 μηνες οι ενεσεις, 3 μηνες ωσπου να μου ερθει κανονικα περιοδος συνολο 14 ΜΗΝΕΣ αναβολη!! Οκτωβριο 2008 μου ηρθε επιτελους περιοδος και 28 Νοεμβρη 2008 ειχα για τελευταια φορα περιοδο διοτι τα καταφερα επιτελους και ημουν εγκυος!!

Σκαρλετ μου ολα γινοντε για ενα σκοπο.

Κανε υπομονη το μωρακι σου ειναι στο δρομο!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

scarletaki γεια σου κι απο μενα.κι εγω τα επερνα αυτα τα χαπια για 2 χρονια λογω ορμονικων διαταραχων(ανεβασμενη τεστοστερονη).τα σταματησα λιγο μετα το γαμο μου και μεσα σε 2 μηνες χωρις εντατικες προσπαθειες εμεινα εγκυος στην τοσοδουλα μου!δεν το περιμενα να γινει τοσο ευκολα αλλα τελικα μαλλον θα βοηθησαν τα χαπια κι εγινε!!!!να σου πω και κατι αλλο βρε κοριτσαρα μου?τωρα καλοκαιριατικα αν εμενες εγκυος δεν θα μπορουσες να κανεις ευκολα μπανακια,θα ζεστενοσουν,δεν θα πηγαινες διακοπουλες.........ενω τωρα χαλαρωνουμε και..........με τα πρωτα κρυα αρχιζουμε να χουχουλιαζουμε(και οχι μονο),κατω απο τις κουβερτουλες!μμμμμμ!!!χαλαρωνουμε λεμε τωρα!!!πολλα πολλα φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Jurgita μου....οι 6 μηνες...θα περασουν... σε 6 μηνες...;)

ουτε νωριτερα....ουτε αργοτερα.... Αυτο το γνωριζω καλα...

Σ'ευχαριστω για τη δυναμη που μου στελνεις...:)

oliax73 σ'ευχαριστω πολυ!!!

Ιφιγενεια εγραψε:

Υ.Γ. Ελπίζω αν όντως έχεις τα δυσάρεστα αυτά συμπτώματα όταν μείνεις έγκυος, από την πολλή σου τη χαρά, να ξεχάσεις το συγκεκριμένο ποστ μου! χαχαχαχα...

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

"sisteroula".... εκτος απο σωματοτυπο....εχω ΚΑΙ μνημη ελεφαντα!!!:blink::P :laugh:

Σ'ευχαριστω για τις.....ευχες (:unsure: :silly: ) και περιμενω γλυκια μου.... να ερθει η στιγμη που θα κανεις το δευτερο για να στις.... ανταποδωσω!!!!B)

karamelenia μου.... δεν προκειται να το βαλω κατω... ;)

snowgirl εγραψε:

Perimenw pws kai pws th stigmh poy - se 6 akribws mhnes apo twra - tha mas anakoinwseis me to monadiko soy tropo ... poy oles latreyoyme ... oti ena mikro treloscarletaki (e, ligh trela ap'th mamascarlet sigoyra tha parei ) erxetai ston kosmo!

Κι εγω περιμενω.... να δω τη φατσουλα τη φατσουλα της χιοναμπαλιτσας σου.....;) Να εισαι καλα...κι εσυ και το Νορβηγο-Ελληνακι που εχεις στην κοιλιτσα...:kiss:

lovie (Νατασουλινι μου) "ουδεν κακο αμιγες καλου"...

Τουλαχιστον....τοτε.... θα εχει μεγαλωσει η μπεμπα και θα μπορει να σε "οδηγει" στην Εγνατια...:P :laugh: :laugh:

lena μου (καλη και πανεμορφη διαχειριστρια...-σλουρπ! σλουρπ! για να μην ξεχνιομαστε-:P .... εγραψες:

τί την θες καλοκαιριάτικα την κοιλία;

Το θεμα ειναι οτι την κοιλια.... με τοσο αγωνα την εχτιζα...και την εχω ηδη....το περιεχομενο μου λειπει...;)

litaki μου σ'ευχαριστω για το....."χρυσωμα του χαπιου"...:P :laugh: Η αναμονη μου ηταν γλυκια μεχρι τωρα (ηδη προσπαθησαμε 7 μηνες).....ελπιζω να μην αλλαξει η "γευση" της απο δω και μπρος...:dry:

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ..... πως να με παρηγορησει αυτο που ειπες???:blink:

Σταματησες το χαπι τον Αυγουστο και εμεινες εγκυος...4 μηνες μετα???

Θα πρεπει να βγαλω παλι το κομπιουτερακι απο την τσεπη και να αρχισω την προσθεση???:blink::S

ninina μου οντως ειναι πολυ καλο που "πεφτει" σε καλοκαιρινη περιοδο.... Βεβαια εγω δεν ειχα αγχος μπορω να πω....και πολυ φοβαμαι μηπως αποκτησω οταν τελειωσει η θεραπεια που πια.... θα το "περιμενω"....:unsure:

papitsa μου σ'ευχαριστω για τις ευχουλες!!!! :)

Τζοαννακι μου -που εχεις παντα μια γλυκια κουβεντα για ολους- δε στενοχωριεμαι.... Λιγο "βαρυ" μου επεσε...αλλα θα το χωνεψω σιγα σιγα.... Εδω εχω χωνεψει πικαντικες "παστιτσαδες" (κερκυραϊκο φαγητο).... Αντεχει αυτο το στομαχι....ειναι εκπαιδευμενο καλα...;)

sia24 εγραψε:

σε 15 μήνες εύχομαι να πονάς πολύ στο κρεβάτι του μαιευτηρίου για να φέρεις στον κόσμο το παιδάκι σου!!!!!τα φιλιά μου!!!

Μολις μπηκες στη λιστα.... με οσες θα τους..."ανταποδωσω" αντιστοιχες ευχες....:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Θα με κανετε στο τελος....να επιλεξω να παιρνω μονιμα τα χαπια....

Μου εχετε ηδη δημιουργησει φοβιες....:P :laugh:

matakiaefh....Εφουλα μου....τι να πω??? Ντρεπομαι και μονο που ανοιξα το θεμα...οταν εσυ-που τοσο προσφατα περασες τοσο πονο- μου δινεις τοσο απλοχερα αυτη τη θετικη σου σκεψη...

Σ'ευχαριστω!!!:kiss: :kiss:

ΜamaToBe εγραψε:

Απλά, θα αφρατέψεις λίγο!

:blink::S:dry::angry::(:unsure::P :laugh:

Κι αλλο??????????

Καλα βαλτες ειστε ολες??? (Η φωτο σου ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!)

JUNO σ'ευχαριστω για την ενημερωση....Σου ευχομαι ολοψυχα να εχεις τα καλυτερα αποτελεσματα με την αγωγη σου!!!!

aeriko32..... εγραψε:

EMENA PALI GIATI KATI MOU LEEI OTI MESA SE AYTOYS TOUS MINES 8A XALARWSEIS KAI 8A ERTHEI APO MONO TOU? EKEI POU DE TO PERIMENEIS? STO EYXOMAI OLOPSIXA NA SOU SYMBEI...

Καλε πως θα γινει αυτο αφου θα παιρνω αντισυλληπτικα??? Υπαρχει αυτη η περιπτωση????? Πες το μου να πεταχτω απ την καρεκλα....

Σ'ευχαριστω για την αισιοδοξια που μου δινεις....:)

crazy...Ρουλακι μου...."σπιρτουλη" μου.... εχεις εναν δικο σου μοναδικο τροπο...να παρουσιαζεις τα γεγονοτα με ενα τροπο....ορθολογικο και τρυφερο μαζι!!! Κανεις τον αλλο να δει την ουσια και να νιωσει οτι αυτο που βλεπει για βουνο...ειναι απλως ενα εμποδιακι... Σ'ευχαριστω!!! Ξερεις ποσο πολυ θα χαρω οταν μαθω για σενα τα ευχαριστα....Το ξερεις... Και ειμαι σιγουρη οτι πριν προλαβω να τελειωσω την αγωγη μου... θα εχεις αλλαξει "θεση" στη...γνωστη λιστα....;)

xristina83....θα ειμαι ηρεμη...-δεν εχω και αλλη επιλογη- και θα συνεχισω να κανω ονειρα...;)

Τομα....σ'ευχαριστω που μοιραστηκες την εμπειρια σου....

Αν και ταλαιπωρηθηκες...χαιρομαι που ολα πηγαν κατ'ευχην!!!:)

Μακαρι να ειναι και για μενα ετσι...και για ολες τις κοπελες που τοσο πολυ επιθυμουν και προσμενουν γι αυτο το θαυμα...!!!

Κοριτσια ειστε ολες ΥΠΕΡΟΧΕΣ!!! Δεν ξερω πως μπορω να σας δειξω... ποσο ευεργητικα ηταν για μενα τα μηνυματα σας!!!

Δε μπορουσα να φανταστω ποση ενεργεια πραγματικα θα μπορουσα να παρω απο αυτην την καταπληκτικη ομαδα-παρεα του ΜΑΜΜΥ μας...!!!!

Ευχομαι σε ολες -αναλογα το "σταδιο" στο οποιο βρισκεστε- τα καλυτερα!!!! Ο,τι εχει ονειρευτει η καθεμια σας... να γινει πραγματικοτητα!!!! Σας ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K.T.K. μου ειναι πολυ αισιοδοξο για μενα να ακουω αντιστοιχες περιπτωσεις....Σ'ευχαριστω!!! Οσο για τα μπανακια.... θα κανω τοσα...ωστε να δει το "υποψηφιο" σπορακι....πως πουθενα αλλου δε θα περναει καλυτερα...:ohmy:;):P :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eιμαι σιγουρη οτι μολις τελειωσεις με τα χαπια θα γκαστρωθεις με δοξα και τιμη και ολα θα πανε καλα...και θα θυμασαι ολα οσα περασεσ απλα σαν ενα κακο ονειρο..ξεχνα το για εξι μηνες,ουτε που θα καταλαβεις για ποτε θα περασουν και μετα τσουπ...θα γεμισει και η κοιλιτσα σου και θα την καμαρωνεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Scarlet skepsou oti einai gia kalo.

Ki ego ekana ena dialleima 7 mines giati eprepe na meino me tin mama mou ellada ara horia apo ton antra mou (i manoula mou eihe ena atuhima)

Stin arhi stravosa meta omos mporo na sou po oti aisthanomoun tromeri xenoiasia kathe mina pou den me enoiaze pote tha erthei i periodos ,pote eho ooruxia ktl.

Einai kai oi files mou ston kosmo tous kai xehasa to thema paidi teleios.

Tora einai o defteros minas prospatheias apo tin arhi kai mpaino pali sto trupaki.Anarotiemai pos perasan etsi grigora oi efta mines xenoiasias!

Ante kai kata to Dekemvri sou efhomai na mpeis gia megalepivoli anakoinosi.Purotehnimata tha petahtoun sto mammy!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγάπη μου,μη στεναχωριέσαι...

Για να σου συστήνει τέτοια θεραπεία ο γιατρός,σίγουρα κάτι θα ξέρει!

Μη στεναχωριέσαι καθόλου!

Εμείς είμαστε εδώ!Μη το ξεχνάς αυτό ΠΟΤΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκιά μου Σκάρλετ δεν ξερω για τα συγκεκριμενα φάρμακα..το μονο που θα σου πω ειναι να έχεις υπομονή και θα δεις οτι γρήγορα θα εχεις και συ ενα σποράκι στην κοιλίτσα σου!!Κάποια πράγματα έρχονται απρόσμενα..εκει που δεν τα περιμένεις..ειναι ενα δωρο που γρηγορα θα σου στειλει ο θεος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε Σκαρλετακι τωρα το ειδα βρε ....δηλ τωρα διαβασα τι ειναι το ποστ γιατι στην αρχη νομιζα πως ειναι απο αυτα που βαζεις συνηθως και μας φτιαχνουν:laugh:

Λοιπον αγαπη μου 6 μηνες μανι μανι θα περασουν!!!Μαζι σου θα ειμαστε και θα δεις τι γρηγορα που θα περασει αυτος ο καιρος!!!καθε μηνας που θα περναει σε φερνει πιο κοντα και στο ονειρο σου...,εσυ να συνεχισεις οπως εισαι.. χαρουμενη,αισιοδοξη και θετικη και θα το δεις το θαυμα να σου συμβαινει πιο συντομα απ οσο υπολογιζεις!!!!!φιλααακιααα πολλαααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ΄μαι κι εγω... ερχομαι κουτσα κούτσα...αργά αλλά σταθερά...λογω ηλικιας...καταλαβαινεις εεεε???

Ρε βρωμοσκαρλετιτσα... τι να σου πω τωρα?:dry:

Μόλις τωρα έπεσα πανω στο ποστ σου.

Κοίτα επειδή τα περασα ΚΑΙ αυτά,νομιζω οτι οι πρωτες μερες ειναι ζορικες μεχρι να χωνεψεις την κρυαδα που πηρες:S

Μετα θα μπεις στο προγραμμα και θα νιώθεις οτι καθε μερα που φευγει, σε φερνει πιο κοντα στη μερα που θα ξεκινησεις παλι την διαδικασία.

Οπως ελεγε και η αγαπημενη μου γιαγιακα "Παιδακι μου, μερα που περναει δε ξαναρχεται...".Φραση σοφη απο οποια πλευρα και αν τη δεις...:)

Ολα θα γινουν οπως τα θελεις εσυ... στο χερι τους ειναι?:blink:

Και φυσικα ειμαστε ολες εδω για να στηριζουμε η μια την αλλη, εχουμε συγκριτικο πλεονεκτημα, φιλεναδα!!!;)

Ισα και τους φαγαμε ολους!Και τους γιατρους και τα χαπια και την αναμονη.:woohoo:

Σου στελνω μια πολυ ζεστη αγκαλια και τη αληθινη εννοια μου... :)

Πολλα πολλα φιλια

Μαθουσαλας - ΚΑΠΗ κιμ' Δημ.Διαμερισματος Θεσσαλονικης

ΥΓ.Εχεις τις πιο θερμους χαιρετσμούς απο ολα τα "παιδια" του ΚΑΠΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ifigeneia έγραψε:

Πάντα έτσι, να αντιμετωπίζεις τις δυσκολίες σου με χιούμορ μέσα στη λύπη, με χαμόγελο μέσα στο δάκρυ, με σάτιρα μέσα στη στεναχώρια σου! Μπορεί σωματικά να μην είσαι ακόμα έτοιμη να συλλάβεις για να γίνεις μανούλα, αλλά ψυχικά είσαι! Έχεις τόση αγάπη να δώσεις σε ένα παιδάκι, στο παιδάκι σου, που είναι κρίμα να πάει χαμένη! Ο Θεός θα σε ανταμείψει, διπλά και τριπλά!

Δεν θα μπορούσα να το πω καλύτερα! Πάντως άμα θες να περάσει το 6μηνο γρήγορα σου κάνω ένα πακετάκι τον Δημητρακη και τον στέλνω!:blink::P Αρχίζω τις απειλές είμαι σίγουρη ότι θα πιάσει!);) Marianta πες και εσύ!:P :P :P τώρα χωρίς πλάκα ο καιρός θα περάσει δίχως να το καταλάβεις!Υπομονή σου εύχομαι και ότι θες είμαστε εδώ για να σε βοηθήσουμε!Σε περιμένουμε να μας έρθεις και Αθήνα!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...