Μετάβαση σε περιεχόμενο

Επέστρεψα με τα δίδυμα!!!


Recommended Posts

Γειά σας σε όλες τις μαμάδες και γενικά σε όλα τα κορίτσια. Μου έλειψε να μπαίνω εδώ. Γέννησα τέλη Ιανουαρίου τα δίδυμα κοριτσάκια μας και λόγω χρόνου (δεν υπάρχει καθόλου χρόνος, τα μεγαλώνω μόνη μου, χωρίς βοήθεια), είχα πολύ καιρό να μπώ στο φόρουμ. Όμως μου έλειψαν και τα ξενύχτια που έκανα έγκυος εδώ. Τώρα δε μπορώ να σας περιγραψω τί κούραση έχω από την αϋπνία δυόμιση μήνες! Τί να κάνω όμως, παρακαλάω τον Θεό να μου δίνει δύναμη να αντέχω και να μην καταρεύσω. Τα κοριτσάκια μου είναι μια χαρά. Θέλω να σας δείξω φωτογραφίες, να τις βάλω εδώ, αλλά δεν τα έχω καταφέρει. Βγάζει ένα μήνυμα ότι είναι μεγάλο το μέγεθός τους. Αν ξέρει καμία από σας τί να κάνω ας μου πεί. Λοιπόν καλή μου επιστροφή στην όμορφη παρέα σας !!! Θα τα πούμε πάλι σύντομα, εξάλλου έχω πολλά να ρωτήσω. :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσουν SOFOU μου....ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ...

φανταζομαι τι κουραση εχεις τραβήξει, δεν ξερεις ποιο να πρωτο ηρεμήσεις ε? θα ειναι κ ωραια όμως...εδω ενα εχουμε ...που εσυ με δυο?

Πόσο ακριβώς Γενάρη γέννησες?

αντε περιμένουμε φωτο απο τις μικρές πριγκήπισσες σου...

φιλιά πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Na sou zisoune kali mou, panta geroi k eutixismenoi!!!!

Kalo kouragio sou euxomai kathos na megaloneis 2 zouzounia tautoxrona einai diskolo fantazomai, alla oi xares 2ples!!!!!!!

Distixos den mporo na se voithiso me to anevasma ton foto, den to exo dokimasi. An vreis tin akri omos tha xaroume poli na doume tis zouzounes sou k sena!!!!

Sas filo k tis 3 :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΕΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΑΝΟΥΛΑ!!!ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΓΕΡΑ!!!

ΣΟΥΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΓΙΑΤΙ Η ΑΝΑΤΡΟΦΗ ΚΑΙ ΤΟΜΕΓΑΛΩΜΑ ΕΝΟΣ ΠΑΙΔΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΟΒΑΡΗ ΥΠΟΘΕΣΗ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ.ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΤΑΝ ΕΙΝΑΙ 2 ΜΑΖΙ!!!

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ Ν ΣΟΥ ΣΥΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!! ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝΕ ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου sofou... να σου ζησουν τα μωρακια σου... εισαι πολυ τυχερη που εχεις διδυμα... θελει λιγη υπομονη βεβαια... κουραγιο σου ευχομαι και να τα χαιρεσαι...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na sou zisoun sofou

kali dinami sou eyxomai..

popo diskola na megaloneis 2 xoris boitheia...esei to zeis emeis to fantazomaste...

kaneis tis foto anoigma me zografiki..meta pas sti pano mpara pas sto eikona k patas ekei pou leei ayksomeiosi paramorfosi k to kaneis 30 epi 30

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσουν κοπέλα μου τα ζουζούνια σου!! ΥΓΕΙΑ να έχουν και ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ!! Όσο για τις φωτογραφίες, πρέπει να τις μικρύνεις! Δεν είναι δύσκολο! Κάνεις δεξί κλικ στην φωτογραφία, άνοιγμα με microsoft office powerpoint, επεξεργασία εικόνας, resize, και διαλέγεις μέγεθος web μεγάλο! Και μετά κάνεις αποθήκευση ως, γράφεις μια άλλη ονομασία για να μην σβήσεις την αρχική και είναι έτοιμη! Αρκεί να έχεις microsoft office!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sofou ti wraia!!Sou euxomai ta ninia sou na einai gera kai eutyxismena kai kalo kouragio se sena!K gw perimenw didyma! :woohoo:

Kale pes mas,stis poses evdomades gennhses?Kai posa kila htan ta mwrakia sou?Pws gennhses,kairarikh?Pes mas perissotera :woohoo:

Ande anevase photo na ta kamarwsoume :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SOFOU να σου ζησουν τα ζουζουνακια σου!!!!

Οσο μεγαλη ειναι η ταλαιπωρια σου τοσο μεγαλη ή μαλλον μεγαλυτερη ειναι η ευτυχια σου φανταζομαι!!!!

Ευχομαι να περνας υπεροχες στιγμες μαζι τους και να εχεις δυναμη να αντεχεις....;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζησουν αγαπη μου τα γλυκα σου κοπελακια!!!!!!Να τις καμαρωσεις και νυφουλες οταν ερθει η ωρα!:laugh: Διπλη κουραση και διπλη χαρα ηρθε κοριτσι μου!Να τις χαιρεστε τις μπεμπουλες σας!!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΩ,ΠΩ ΧΑΡΕΣ!!!

SOFOU MOΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΟΙ ΝΕΡΑΙΔΟΥΛΕΣ ΣΟΥ!

ΝΑ ΤΙΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΕΣ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ!

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΚΑΛΑ!

ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΙΣ ΠΑΤΟΥΣΙΤΣΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζήσουν sofou μου τα κοριτσάκια σου!!!!να είναι γερές,υγιείς και ευτυχισμένες σε όλη τους τη ζωή!!!!!!λογικό είναι να είσαι πτώμα με δυο ωρά ταυτόχρονα και μόνη σου, αλλά φαντάζομαι τη διπλή χαρά οταν τις χαζεύεις.....θέλουμε όμως και άλλες λεπτομέρειες να μας πεις...και περιμένουμε τις φωτογραφίες μόλις τα καταφέρεις....φιλάκια πολλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι να σου ζησουν οι κορακλες σου!!!!!

Υγιεις και ευτυχισμενες μια ζωη!!!

Με ενα μωρο και τρελλαινεσαι....

Φανταζομαι πως ειναι με δυο!!!!

Να τις χαιρεσαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...