Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΧΕΤΕ ΑΓΟΡΑΚΙΑ???? ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ????


Recommended Posts

Ουπς το αγαπημενο μου θεμα..... στο σοι της γυναικας μου ειναι ολοι αγορια... δηλ εχει 2 ακομα αδερφια και ολα τα ξαδερφια.... στο σοι το δικο μου ειμαστε αλλα 2 αδερφια (3 στο συνολο δλδ) και μονο αγορια ξαδερφια και ανηψια!!! :)

Οποτε ενα κλικ προς το θυληκο το ειχαμε ... αλλα με την αυχενικη ειδαμε πως ειναι αγορακι... προσωπικα εγω δεν εχω κανενα κολλημα αλλα η γυναικα μου ακομα δεν το χωνεψε... δεν θελει να το πιστεψει..(εχει περασει και μια βδομαδα) και εχω και την γειτονισσα (οικογενειακη φιλη) που ψιλοστραβωσε στο ακουσμα! και αρχισε να λεει για ροζ κορδελες και τετοια!! βεβαια κανω υπομονη και δεν το κανω θεμα... γιατι οπως και να χει ειναι λιγο χαζο και ασοβαρο.... αλλα αν ξανακουσω και αλλες πα@@ριες θα τα παρω!!!:angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ όπως ξέρετε έχω κοριτσάκι (99,9%). Η αλήθεια είναι οτι πάντα ονειρευόμουνα μια ροζ ζουζουνα γιατί και εγώ είμαι η ροζαλία της μαμάς και του μπαμπά και .... καταλαβαίνετε.... Πριν 7 μήνες (και κατα σύμπτωση 04/09 οπως είναι και η ΠΗΤ μου) γέννησε η αδελφή του άντρα μου εναν ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΜΠΟΜΠΙΡΑ με τον οποίο μένουμε στην ίδια πολυκατοικία. ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΠΛΑΚΑ με αυτό το μωρό και αν περάσει μέρα που δεν τον δω παθαίνω στέρηση. Αυτά τα γελάκια του, τα σαλάκια που τρέχουν, τα χεράκια που σε ακουμπάνε..... ΑΛΛΟ ΠΡΑΓΜΑ.... Όλα τα μωρά είναι τέλεια. Με το καλό σε όλες μας να χαιρόμαστε τα μωρά μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΝΑΝΑΙ ΚΑΙ ΝΑΝΑΙ ΓΕΡΟ.ΜΑ ΚΑΤΑ ΒΑΘΟΣ ΗΘΕΛΑ ΑΓΟΡΑΚΙ.ΕΠΙΑΝΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ.ΒΑΣΙΚΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΟΥ ΕΧΑΣΑ ΤΟ ΕΛΕΓΑ ΑΝΟΙΧΤΑ ΟΤΙ ΗΘΕΛΑ ΓΙΟ.ΤΩΡΑ ΗΜΟΥΝ ΠΙΟ ΣΥΜΜΑΖΕΜΕΝΗ ΓΙΑΤΙ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΚΡΥΑΔΑ ΤΟΥ ΝΑ ΧΑΝΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΝΑΧΩ ΚΑΙ ΠΡΟΤΗΜΗΣΗ.ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΓΓΕΛΛΕΚΙ ΜΑΣ ΑΠΟ ΚΕΙ ΠΑΝΩ ΕΙΠΕ ΤΗΝ ΕΥΧΗ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΣΤΟ ΘΕΟΥΛΗ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΣΤΕΙΛΕ ΤΟ ΑΔΕΡΦΑΚΙ ΤΟΥ ΟΠΩΣ ΤΟ ΘΕΛΑΜΕ.ΝΑΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΕΡΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΑΛΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΚΟΡΗ.ΛΕΩ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΓΙΑ 3.ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑΜΑΣΤΙ ΑΞΙΟΙ ΚΑΙ ΥΓΙΕΙΣ.ΚΑΙ ΣΕ ΣΑΣ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΦΑΣΟΛΑΚΙΑ ΣΑΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑΝΑΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΣ ΜΠΩ Κ ΕΓΩ Η ΑΓΟΡΟΜΑΝΑ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ!!!ΧΙ ΧΙ

ΚΙ ΕΓΩ ΣΕ 1,5 ΠΕΡΙΠΟΥ ΜΗΝΑ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΦΕΡΩ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ!ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΝΤΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΓΟΡΑΚΙ...ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΟ ΠΡΩΤΟ!!!ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΒΑΦΤΗΣΤΗΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΧΘΕΣ ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΑ 4 ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΕΙΧΑ ΤΡΕΛΑΘΕΙ!!

ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΤΟΥ ΕΧΩ ΤΡΕΛΗ ΑΔΥΝΑΜΙΑ,ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΣΕ ΜΕΝΑ!!!

ΚΑΛΥΤΕΡΑ Κ ΑΠ ΤΗ ΜΑΜΑ ΤΟΥ!!ΧΙΧΙ!!

ΜΕΡΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΧΟΥΝ ΤΟΥΠΕ ,ΕΙΝΑΙ ΣΝΟΜΠ(ΑΠΟ ΜΙΚΡΑ!!!)ΚΑΙ ΔΕ ΣΕ ΤΡΑΒΑΝΕ...

ΟΧΙ ΟΛΑ ΟΜΩΣ!!ΟΝΤΩΣ ΕΧΕΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣΕΠΙΛΟΓΕΣ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΣΤΙΚΑ,ΑΛΛΑ ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ!!!

ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΓΕΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΞΕΡΤΗΤΟΥ ΦΥΛΟΥ ΒΕΒΑΙΑ!!!

ΦΙΛΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw epeidi den eixame kana mwraki konta mas.............alitheia den eixa protimisi!!!!!!o antras mou ithele agoraki(kai telika pios antras de thelei!!!!!!!)alla egw den eixa problima ...otan mou eipan oti exw agoraki epatha apla ayto pou leei kai i mpempoulis............koitousa magazia kai olo gia koritsakia gia agorakia tipota idiaitero...arxisa na koitaw kordeles kokkalakia rouxa mpalou.............alla twra den ton allazw ton mpempikouli mou me tipota.....kai opws leei kai i veni.kai mena einai toso xamogelastos me olous......kai katholou gkriniaris..........

alla oti na nai gero na einai..oso kai bareto na akogetai prepei etsi na skeftomaste dystixws

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...