Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑΣ ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΜΗΝΑΣ...


Recommended Posts

....ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ...ΚΕΝΟ..

ΕΝΑΣ ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΜΗΝΑΣ ΧΩΡΙΣ ΜΩΡΟ(ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΕ ΑΡΚΕΤΟ ΣΕΞ!!ΚΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΑΥΤΟ!!ΚΑΝΟΝΙΚΑ Ο ΤΙΤΛΟΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΟΝΟΜΑΣΤΕΙ "ΕΝΝΙΑΜΙΣΗ ΒΔΟΜΑΔΕΣ" ΑΛΛΑ ΑΣ ΜΗΝ ΚΟΛΑΣΤΟΥΜΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ!!)

ΗΘΕΛΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΛΟΥΚΑ ΜΕΓΑΛΗ Η ΧΑΡΗ ΤΟΥ,ΝΑ ΤΟΥ ΑΝΑΨΩ ΚΕΡΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ(ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ ΘΥΜΑΣΤΕ)ΚΑΙ ΡΩΤΗΣΑ ΤΗ ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΚΟΝΤΑ ΕΧΕΙ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΕΣΤΕΙΛΕ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΕΚΚΛΗΣΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΛΕΕΙ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ.ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕ ΤΟ ΑΜΑΞΑΚΙ ΟΛΟ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΨΑΧΝΟΥΜΕ...

ΒΡΗΚΑΜΕ ΤΗΝ ΣΧΕΤΙΚΗ ΤΑΜΠΕΛΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΟΔΗΓΗΣΕ ΣΕ ΕΝΑ ΜΕΡΟΣ ΟΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΝ ΕΡΓΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΕΓΕΡΣΗ ΤΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ!!(ΟΥΤΕ ΣΤΑ ΜΠΕΤΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΦΤΑΣΕΙ!!Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΝΤΙΑ!!ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΦΑΝΤΑΖΟΜΟΥΝ ΚΙ ΕΤΣΙ!!)

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΕΓΩ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΚΙΝΗΣΗ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΕΚΤΙΜΗΣΕΙ Ο ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΑΝ ΚΑΙ ΧΛΩΜΟ ΤΟ ΒΛΕΠΩ. ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΜΟΥ ΠΕΙ "ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Η ΕΚΚΛΗΣΙΑ,ΕΛΑ ΝΑ ΥΠΟΒΑΛΕΙΣ ΜΕΤΑ ΜΙΑ ΑΙΤΗΣΗ ΜΑΖΙ ΜΕ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΟΥΜΕ"!!!

ΤΟ ΞΕΡΩ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΕΤΣΙ,(ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΛΑΣΦΗΜΩ ΑΛΛΑ ΛΙΓΗ ΠΛΑΚΙΤΣΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΗ) ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ..

ΕΣΤΕΙΛΑ ΠΡΟΧΘΕΣ Ε ΜΑΙΛ ΣΕ ΕΝΑ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΟΤΙ ΔΕΔΟΜΕΝΗΣ ΤΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΘΑ ΣΥΛΛΑΒΩ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΕΡΑ..(ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΥΝΕΛΑΒΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΕΡΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΝ ΙΟ ΚΑΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΕΘΑΝΕΙ Ο ΛΑΙΜΟΣ ΜΟΥ!ΑΛΛΟ ΙΟΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΓΙΟΣ ΓΙΑΤΡΕ ΜΟΥ, ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΔΗΛΑΔΗ!)ΚΑΙ ΠΕΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ.ΤΟΤΕ ΤΙ ΣΤΑ ΚΟΜΑΤΙΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ??ΤΟΣΟΣ ΚΑΙΡΟΣ ΠΕΡΑΣΕ!!

ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΣΥΝΙΣΤΟΥΣΕ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΣΕ ΑΛΛΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΟΥ ΛΕΕΙ,ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ..ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ??????ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ Η ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ????ΕΠΙΣΗΣ ΠΟΣΟ ΚΟΣΤΙΖΟΥΝ????ΠΟΤΕ ΝΑ ΠΑΩ???ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑΤΙ Η ΠΑΡΑΝΟΙΑ ΚΟΝΤΕΥΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ!!ΗΔΗ ΤΗΝ ΑΚΟΥΩ ΠΟΥ ΠΑΡΚΑΡΕ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alkost..καλε μη κανεις ετσι...υπαρχουν και πολυ χειροτερα,,,εγω ειμαι της αποψης να μην αφηνετε τον χρονο να περναει..ο χρονος ειναι πολυτιμος ,να πατε να κανετε ολες τις απαραιτητες εξετασεις..δεν ξερω αλλα εμεις επειδη θελαμε πολυ ενα μωρο και ειχαμε ανχος σαν εσενα πηγαμε κατευθειαν και τα ελενξαμε ολα...ετσι βρηκαμε το προβλημα στο σπερμα και απλα ξεραμε με τι εχουμε να κανουμε...και το πολεμησαμε...

κριμα δεν θα ηταν να περναγε ο καιροσ ετσι?

φιλια:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φώναξε την τροχαία να τη μαζέψει γερανός...

Μα τι'ναι αυτά που λες καλή μου;

Δεν έχεις καταλάβει ακόμη ότι ΟΣΟ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΝΟ ΓΙΟΣ;;;

Άστο στην τύχη του βρε κοριτσάκι μου,ΞΕΡΕΙΣ (λόγω της προηγούμενης εγκυμοσύνης σου) ότι το "σύστημα" λειτουργεί.

ΕΣΥ το μπλοκάρεις.

Πείσε τον εαυτό σου ότι όποτε θέλει εκείνο θα έρθει.Τελεία και παύλα.

Όσο πιο πολύ το σκέφτεσαι,τόσο χειρότερα τα κάνεις.Εγώ το πήρα απόφαση πια.Όποτε θέλει ας έρθει.Εγώ θα κάνω έρωτα μόνο για την απόλαυση!

Παρ'όλα αυτά γέλασα πολύ με το κείμενό σου.Συνέχισε έτσι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια απο την δικη μου την περιπτωση μπορω να σας πω εγγυημενα οτι ενα μηνα δεν το σκεφτηκα και εμεινα εγκυος. δεν το ειχα εννοια....με απασχολουσαν αλλα. και εδω που τα λεμε δεν περιμενα να ειμαι εγκυος για αυτο εκανα ενα τεστ την 7η μερα καθυστερησης. ηθελα να παρω Primolut και ειπα ας κανω ενα, δεν ξερεις ποτε. και να σας πω και την αληθεια μου με ολα οσα εγιναν μεσα στον Μαρτη μονο μια φορα καναμε ερωτα με τον αντρα μου. οσο το σκεφτομαστε αγχωνομαστε. ετσι ειναι και το ξερουμε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΜΑΝΙΑΜΟΥΝΙΑS ΜΟΥ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΜΕ ΠΑΡΗΓΟΡΕΙ ΚΑΠΩΣ.ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.ΛΕΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ,ΑΦΟΥ ΕΜΕΙΝΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΘΑ ΞΑΝΑΜΕΙΝΩ.ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΟΩΡΗΞΙΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΕΧΩ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΔΥΟ ΑΥΓΟΥΛΑΚΙΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΤΑ ΚΑΗΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ(ΑΥΤΟΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΟΥΣΕ ΣΤΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΑΣ!ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΕΣΤΗΝΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΣΑΝ ΧΑΖΗ!ΕΤΟΙΜΑΖΟΤΑΝ ΠΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΠΟΥ ΟΣΟ ΤΑ ΕΙΧΑΜΕ.ΟΥΤΕ ΓΑΜΠΡΟΣ ΝΑ ΓΙΝΟΤΑΝ!ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΕΝΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΤΗΣΕΙ ΕΜΕΝΑ ΣΤΗΝΕΙ ΤΑ ΑΥΓΑ ΜΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ??ΟΧΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΥΤΟΣ,ΤΑ ΣΠΕΡΜΑΤΟΖΩΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΝΑΙ..(ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΥΧΕΙ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΝ ΠΕΡΝΑΝΕ ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΥΓΟ ΕΠΙΔΕΙΚΤΙΚΑ ΚΑΙ ΟΛΟ ΥΦΟΣ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΓΕΙΑ,ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΓΥΡΝΑΝΕ ΝΑ ΤΟΥ ΡΙΞΟΥΝ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ!!)ΒΕΒΑΙΑ ΕΜΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΣΥΝΑΝΤΙΟΜΑΣΤΑΝ ΑΡΓΑ Η ΓΡΗΓΟΡΑ!!ΑΡΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΕΛΠΙΔΑ, ΚΑΠΟΤΕ ΘΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΑΥΓΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΑ ΣΠΕΡΜΑΤΟΖΩΑΡΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΗΣΥΧΑΣΩ Κ ΕΓΩ..)ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΝΟΙΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΜΕ ΕΠΙΣΚΕΦΘΗΚΕ ΗΔΗ.ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ ΝΑ ΚΑΛΕΣΩ ΤΗΝ ΤΡΟΧΑΙΑ...ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΘΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΣΤΗΝ ΤΥΧΗ ΤΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ,ΤΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ,ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alkost εγραψε:

....ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ...ΚΕΝΟ..

ΕΝΑΣ ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΜΗΝΑΣ ΧΩΡΙΣ ΜΩΡΟ(ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΕ ΑΡΚΕΤΟ ΣΕΞ!!ΚΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΑΥΤΟ!!ΚΑΝΟΝΙΚΑ Ο ΤΙΤΛΟΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΟΝΟΜΑΣΤΕΙ "ΕΝΝΙΑΜΙΣΗ ΒΔΟΜΑΔΕΣ" ΑΛΛΑ ΑΣ ΜΗΝ ΚΟΛΑΣΤΟΥΜΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ!!)

ΗΘΕΛΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΛΟΥΚΑ ΜΕΓΑΛΗ Η ΧΑΡΗ ΤΟΥ,ΝΑ ΤΟΥ ΑΝΑΨΩ ΚΕΡΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ(ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ ΘΥΜΑΣΤΕ)ΚΑΙ ΡΩΤΗΣΑ ΤΗ ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΚΟΝΤΑ ΕΧΕΙ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΕΣΤΕΙΛΕ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΕΚΚΛΗΣΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΛΕΕΙ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ.ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕ ΤΟ ΑΜΑΞΑΚΙ ΟΛΟ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΨΑΧΝΟΥΜΕ...

ΒΡΗΚΑΜΕ ΤΗΝ ΣΧΕΤΙΚΗ ΤΑΜΠΕΛΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΟΔΗΓΗΣΕ ΣΕ ΕΝΑ ΜΕΡΟΣ ΟΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΝ ΕΡΓΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΕΓΕΡΣΗ ΤΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ!!(ΟΥΤΕ ΣΤΑ ΜΠΕΤΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΦΤΑΣΕΙ!!Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΝΤΙΑ!!ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΦΑΝΤΑΖΟΜΟΥΝ ΚΙ ΕΤΣΙ!!)

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΕΓΩ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΚΙΝΗΣΗ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΕΚΤΙΜΗΣΕΙ Ο ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΑΝ ΚΑΙ ΧΛΩΜΟ ΤΟ ΒΛΕΠΩ. ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΜΟΥ ΠΕΙ "ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Η ΕΚΚΛΗΣΙΑ,ΕΛΑ ΝΑ ΥΠΟΒΑΛΕΙΣ ΜΕΤΑ ΜΙΑ ΑΙΤΗΣΗ ΜΑΖΙ ΜΕ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΟΥΜΕ"!!!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Συγνωμη ρε κοριτσακι που γελαω....Δεν γελαω με τον πονο σου αλλα με το κειμενο σου.... χαχαχαχχα

Κουκλα..ολα θα πανε καλα!!!!

Οσον αφορα στα "ψωνισμενα" σπερματοζωαρια του αντρα σου -που δε γυρνανε να ριξουν ενα βλεφαρο στα αβγουλακια σου-.....παρε τη γιαγια για συμβουλες....:P :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Πλακα πλακα.... να δεις που θα σου πει...."τυλιξε" τα (οπως ελεγαν παλια στα "κοριτσια της παντρειας"....:laugh: :laugh: :laugh:

Μη σου πω οτι θα σου δωσει και κανενα "μπουγιουμ" (copy απο μαγισσες της Σμυρνης)....:silly: :blink: :laugh: :laugh: :laugh:

Και μετα....:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Θα τρεχουν ξοπισω σας....B) B) B) B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alkost εγραψε:

....ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ...ΚΕΝΟ..

ΕΝΑΣ ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΜΗΝΑΣ ΧΩΡΙΣ ΜΩΡΟ(ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΕ ΑΡΚΕΤΟ ΣΕΞ!!ΚΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΑΥΤΟ!!ΚΑΝΟΝΙΚΑ Ο ΤΙΤΛΟΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΟΝΟΜΑΣΤΕΙ "ΕΝΝΙΑΜΙΣΗ ΒΔΟΜΑΔΕΣ" ΑΛΛΑ ΑΣ ΜΗΝ ΚΟΛΑΣΤΟΥΜΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ!!)

ΗΘΕΛΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΛΟΥΚΑ ΜΕΓΑΛΗ Η ΧΑΡΗ ΤΟΥ,ΝΑ ΤΟΥ ΑΝΑΨΩ ΚΕΡΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ(ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ ΘΥΜΑΣΤΕ)ΚΑΙ ΡΩΤΗΣΑ ΤΗ ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΚΟΝΤΑ ΕΧΕΙ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΕΣΤΕΙΛΕ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΕΚΚΛΗΣΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΛΕΕΙ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ.ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕ ΤΟ ΑΜΑΞΑΚΙ ΟΛΟ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΨΑΧΝΟΥΜΕ...

ΒΡΗΚΑΜΕ ΤΗΝ ΣΧΕΤΙΚΗ ΤΑΜΠΕΛΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΟΔΗΓΗΣΕ ΣΕ ΕΝΑ ΜΕΡΟΣ ΟΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΝ ΕΡΓΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΕΓΕΡΣΗ ΤΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ!!(ΟΥΤΕ ΣΤΑ ΜΠΕΤΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΦΤΑΣΕΙ!!Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΝΤΙΑ!!ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΦΑΝΤΑΖΟΜΟΥΝ ΚΙ ΕΤΣΙ!!)

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΕΓΩ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΚΙΝΗΣΗ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΕΚΤΙΜΗΣΕΙ Ο ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΑΝ ΚΑΙ ΧΛΩΜΟ ΤΟ ΒΛΕΠΩ. ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΜΟΥ ΠΕΙ "ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Η ΕΚΚΛΗΣΙΑ,ΕΛΑ ΝΑ ΥΠΟΒΑΛΕΙΣ ΜΕΤΑ ΜΙΑ ΑΙΤΗΣΗ ΜΑΖΙ ΜΕ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΟΥΜΕ"!!!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Συγνωμη ρε κοριτσακι που γελαω....Δεν γελαω με τον πονο σου αλλα με το κειμενο σου.... χαχαχαχχα

Κουκλα..ολα θα πανε καλα!!!!

Οσον αφορα στα "ψωνισμενα" σπερματοζωαρια του αντρα σου -που δε γυρνανε να ριξουν ενα βλεφαρο στα αβγουλακια σου-.....παρε τη γιαγια για συμβουλες....:P :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Πλακα πλακα.... να δεις που θα σου πει...."τυλιξε" τα (οπως ελεγαν παλια στα "κοριτσια της παντρειας"....:laugh: :laugh: :laugh:

Μη σου πω οτι θα σου δωσει και κανενα "μπουγιουμ" (copy απο μαγισσες της Σμυρνης)....:silly: :blink: :laugh: :laugh: :laugh:

Και μετα....:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Θα τρεχουν ξοπισω σας....(τα "ψωνια"...):laugh: B) B) B) B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΕΤΣΙ!!ΛΕΣ???ΤΟ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΚΑΙ ΕΡΙΧΝΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΤΕ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΟΦΕΙΛΩ ΝΑ ΟΜΟΛΟΓΗΣΩ,ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΦΟΒΗΘΗΚΑ ΚΑΙ ΠΕΤΑΞΑ ΤΗΝ ΤΡΑΠΟΥΛΑ..ΑΣΕ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΟΝΕΙΡΑ..ΤΗ ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΗ ΡΩΤΑΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΑΘΥΡΟΣΤΟΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΗΣ (ΘΑ ΚΟΥΦΑΘΕΙΣ ΑΜΑ ΤΗΝ ΑΚΟΥΣΕΙΣ) ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΣΙΧΑΘΩ ΤΟ ΣΕΞ ΓΙΑ ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ!!!ΠΑΝΤΩΣ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΤΟ ΔΙΑΣΚΕΔΑΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ..ΑΣ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΕΤΣΙ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alkost εγραψε:

ΤΗ ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΗ ΡΩΤΑΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΑΘΥΡΟΣΤΟΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΗΣ (ΘΑ ΚΟΥΦΑΘΕΙΣ ΑΜΑ ΤΗΝ ΑΚΟΥΣΕΙΣ) ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΣΙΧΑΘΩ ΤΟ ΣΕΞ ΓΙΑ ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ!!!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Ρε συ να σαι καλα..!!! Και το ειχα αναγκη αυτο σημερα...:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Ρε την σεξουλιαρα τη γιαγιακα...:P :laugh: :laugh: :laugh:

Εγω παντως θα την ειχα κανει "κολλητη" μου...:silly: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alkost έγραψε:

...ΗΘΕΛΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΛΟΥΚΑ ΜΕΓΑΛΗ Η ΧΑΡΗ ΤΟΥ,ΝΑ ΤΟΥ ΑΝΑΨΩ ΚΕΡΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ(ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ ΘΥΜΑΣΤΕ)ΚΑΙ ΡΩΤΗΣΑ ΤΗ ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΚΟΝΤΑ ΕΧΕΙ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΕΣΤΕΙΛΕ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΕΚΚΛΗΣΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΛΕΕΙ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ.ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕ ΤΟ ΑΜΑΞΑΚΙ ΟΛΟ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΨΑΧΝΟΥΜΕ...

ΒΡΗΚΑΜΕ ΤΗΝ ΣΧΕΤΙΚΗ ΤΑΜΠΕΛΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΟΔΗΓΗΣΕ ΣΕ ΕΝΑ ΜΕΡΟΣ ΟΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΝ ΕΡΓΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΕΓΕΡΣΗ ΤΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ!!(ΟΥΤΕ ΣΤΑ ΜΠΕΤΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΦΤΑΣΕΙ!!Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΝΤΙΑ!!ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΦΑΝΤΑΖΟΜΟΥΝ ΚΙ ΕΤΣΙ!!)...

Είσαι σίγουρη ότι πήγες στο σωστό μέρος; :dry: Γιατί κι εγώ πήγα, την προηγούμενη Κυριακή και δεν είχε καμία σχέση αυτό που περιγράφεις μ'αυτό που είδα! :ohmy:

Καταρχήν αυτός ο Άγιος Λουκάς ο Γιατρός που λες δεν έχει δικιά του εκκλησία (τουλάχιστον όχι ακόμα, μπορεί όντως κάπου να γίνονται έργα). Υπάρχει ένα μικρό εκκλησάκι μέσα στη Μονή Σαγματά, δίπλα στην εκκλησία της Μονής, όπου έχουν λείψανα του Αγίου και έκθεση από διάφορα αντικείμενα δικά του, φωτογραφίες από τη ζωή του, σχέδιά του κλπ κλπ. Δες εδώ κάποιες εικόνες: http://www.agiosloukas.org/sagmata.html

Φεύγοντας από κει, περνάς από το χωριό Ύπατο. Εκεί ήταν ο πελαργός που βρήκα, με τα πελαργάκια του και ανέβασα τη φωτογραφία την περασμένη εβδομάδα! :laugh: :P :woohoo:

Κατά τ' άλλα, θα πω κι εγώ τα τετρημένα, πλην σωστά: μην αγχώνεσαι, αφού έμεινες μια φορά έγκυος, σίγουρα θα ξαναμείνεις.

Όλη αυτή η αγωνία και το άγχος και η πίεση που βιώνουμε με αυτήν την κατάσταση, μόνο κακό μας κάνει. Τίποτε άλλο. Μπλοκάρουμε τον οργανισμό μας, την περίοδό μας, την ωορρηξία μας.. τα πάντα!

Πρώτα απ' όλα κοίτα να περνάς καλά εσύ και ο άντρας σου και να χαίρεστε την αγάπη σας και τον έρωτά σας.. Ας μην ξεχνάμε ότι ένα παιδί είναι το προϊόν της αγάπης που μοιράζονται δυο άνθρωποι, όχι μια διαδικασία με πιστοποίηση ISO, που πρέπει να ακολουθούμε κατά γράμμα!

Γι' αυτό ξέχνα μέρες, ώρες, θερμόμετρα κλπ κλπ..

Και να δεις που θα χαλαρώσεις και θα'ρθει το νινάκι.. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΜΑΘΙΑ (ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΛΙΓΟ ΕΞΩ ΑΠΟ ΒΕΡΟΙΑ.)ΕΣΥ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΑΛΛΟ ΜΕΡΟΣ ΜΙΛΑΣ.ΕΔΩ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ ΔΟΒΡΑ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ ΕΤΣΙ ΛΕΓΕΤΑΙ Η ΜΕΓΑΛΗ Η ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΚΑΙ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΧΤΙΣΤΗΚΑΝ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΕΚΚΛΗΣΙΕΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ ΠΟΥ ΧΤΙΖΕΤΑΙ ΤΩΡΑ.ΕΠΙΣΗΣ ΕΔΩ ΚΟΝΤΑ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΕΝΑ ΧΩΡΙΟ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΚΑΙ ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΚΑΙ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙ..ΘΑ ΤΟΝ ΒΡΩ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ.ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy εγραψε:

Καταρχήν αυτός ο Άγιος Λουκάς ο Γιατρός που λες δεν έχει δικιά του εκκλησία (τουλάχιστον όχι ακόμα,

Γιατι Ρουλακι??? Ειχε χαμηλο Ε9 και δεν του εδιναν στεγαστικο και ετσι εχει ξεμεινει στο νοικι???:laugh: :laugh: :laugh:

Μα....ετσι που το εγραψες βρε κοπελια....ΕΛΕΟΣ!!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχαχαχα.. δίκιο έχεις! Πάντα είχα ένα προβληματάκι στο συντακτικό! :P :p :P χαχαχαχαχαχαχα....

Αχ Alkost μου, τι ωραία που είσαστε εκεί πάνω στην Ημαθία! Έχω φίλους στην Αλεξάνδρεια κι είχα έρθει μια φορά! :)

Πάντως αυτή η Μονή που λέω εγώ είναι κοντά στη Θήβα... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ωραία είμαστε και ησυχα..δε θα αλλαζα με τίποτα το μέρος αυτό αν και είναι λιγο κακόφημο τα τελευταία χρόνια,με δύο περιστατικά που συνέβησαν kai πήραν δημοσιότητα.απο αλεξάνδρεια είχε μια κοπελα ο αδερφός μου,αλλα αλλους δεν ξερω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Alkost, να σου πω την αλήθεια μου, εγώ κάθε φορά που ανάβω κεράκι, λαμπαδίτσα και τέτοια και εύχομαι για παιδάκι περιλαμβάνω μέσα στις ευχούλες μου και όλα τα κορίτσια του mammy (και όχι μόνο!). Άρα .... αφού οι Άγιοι μας "βομβαρδίζονται" από τόσες πλευρές, δεν μπορεί βρε, κάποια στιγμή θα μας δώσουν απάντηση!!

Υπομονή και επιμονή λοιπόν και τώρα που εκ των πραγμάτων θα πάμε εκκλησία λόγω Πάσχα (γιατί εγώ δεν πηγαίνω και πολύ συχνά για να είμαι ειλικρινής...) ας ενώσουμε τις ευχές μας μπας και δούμε κι εμείς "άγιο" φως φέτος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχεις δίκιο..οτι πει ο Θεος.Εκείνος ξέρει καλύτερα.Αλλωστε έχει πει πως οτι και να θέλεις αρκεί να Του το ζητήσεις και να Τον πιστέψεις πραγματικά και θα σου το δώσει..Θα γίνουμε όλες μανούλες αργά ή γρήγορα και θα θυμόμαστε όλες τις δύσκολες στιγμές που περάσαμε και τους κόπους και πραγματικά θα νιώθουμε οι πιο τυχερές γυναίκες του κόσμου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...