Μετάβαση σε περιεχόμενο

Άλλο ένα μωράκι χάθηκε !


Recommended Posts

Τελικά αυτό το forum είναι καταφύγιο ψυχών. Με κάνατε να νιώσω ζεστασιά ! Σας ευχαριστώ ολόψυχα όλες σας. Εύχομαι ο Θεός να διαβάζει ότι όνειρο έχει η κάθε μια από εσάς ξεχωριστά και να σας το κάνει πραγματικότητα. Είστε όλες ξεχωριστοί άνθρωποι ... με ευαισθησία !

Όσο για εσένα "matakiaefh" έχω διαβάσει σχετικά με την δική σου περίπτωση και έκλαψα πολύ ώρα ! Όπως και για όλες τις αντίστοιχες περιπτώσεις που είχαν την ατυχία την δικιά μας ! Σου εύχομαι με την σειρά μου να έρθει η ευλογημένη ώρα να εκπληρωθεί και το δικό σου όνειρο κοριτσάκι μου και να σφίξεις στην ζεστή αγκαλιά σου το δικό σου αγγελούδι....

Σε ευχαριστώ για την συμπαράσταση... Όλες σας ευχαριστώ θερμά...

matakiaefh έγραψε:

καλησπερα κοριτσακι μου...

και εγω μολις πριν 10 μερες εκανα αποξεση..παλλινδρομη κυηση ηταν και ημουν 8 εβδομαδων και...

ομως οσο και αν στεναχωρηθηκα και εκλαψα , ειπα δεν θα το βαλω κατω ουτε θα παθω καταθλιψη...

θελω να το ξαναζησω αυτο το ονειρο αγαπη μου...κανω θετικες σκεψεις και περιμενω να περασει ο καιρος να μου ξαναερθει η περιοδος και να ξαναρχισω τις προσπαθειες με τον αντρουλη μου..

θα σου πω αυτο που μου ειπε ο γιατρος μου..ΜΠΟΡΟΥΜΕ να κανουμε παιδια..αυτο εχει σημασια..

βγες απ' τον εφιαλτη...σηκωσε το κεφαλι και να δεις που με το καλο θα ξαναερθει ενα μωρακι υγιεστατο και με το καλο θα το κρατησεις στην αγκαλιτσα σου..αυτο να σκεφτεσαι...και χαμογελα..ολα θα πανε καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 88
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

giolahda mou.ime sigouri pos meta to pasxa tha ise poli kala.to pos niothis tora

ine fisiologiko.kane oti sou ipe o giatros.kai katares den iparxoun.kai an iparxoun fevgoun me thetiki skepsi.pola pola glika filia kai mia megali agalia apo mena.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Giolanda ... είναι πολύ δύσκολο ... το πέρασε η κολλητή μου πριν 2 μήνες ... ότι και να σου πω ή ότι και να σου κάνουν οι άλλοι ... εσύ είσαι αυτή που πρέπει να βρείς την δύναμη να προχωρήσεις μπροστά.

Να σκέφτεσαι ότι μία άτυχη στιγμή (δεν μπορώ να σκεφτώ κάποιο καλύτερο χαρακτηρισμό ... ) και πως η επόμενη θα είναι μία πολύ καλή εγκυμοσύνη.

Πάντως ότι θελήσεις εμείς είμαστε εδώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

giolanda μου δεν έχω περάσει παρόμοια κατάσταση και 'ετσι δεν μπορώ να σου απαντήσω σε αυτό που ρώτησες για το αν θα καθαρίσεις από μόνη σου....θα σου πώ μόνο να μην στεναχωριέσαι και να ξαναπροσπαθήσεις όποτε αισθανθείς έτοιμη..και είμαι σίγουρη οτι ο Θεός θα σου στείλει το μωράκι σου...φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

giolanda mou, lipame para poli gia auto p sou sinevike!to epatha ki egw prin 2 mines k xerw akrivws ti simainei!xalia empeiria sigoura kai kaneis den to amfisvitei auto alla....i zwi sinexizetai kai einai oli mprosta mas!emeis tha dwsoume ti thetiki mas skepsi kai energeia gia na pane ola teleia tin epomeni fora!

kai tha s pw kai kati p m pe o giatros m giati k egw exw tous fovous m gia tin epomeni m egkimosini!otan loipon t eipa tis anasfaleies m me rwtise an ekana pote atixima me autokinito!t apantisa nai!me rwtaei xanampikes meta se autokinito?tou lew nai!m leei eides?riskares, swsta?meta ap auto p m eipe katalava akoma kai gw i idia oti prepei na skeftomaste thetika kai O THEOS xerei kapoia pragmata kalitera apo mas!ithele ta aggelakia mas konta tou kai tha mas steilei ta adelfakia tous sintoma k ugiestata!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΥΣΑΡΕΣΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ! ΑΛΛΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ Κ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ...!!!:) ΜΗΝ ΧΑΝΕΙΣ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ Κ ΤΗΝ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΣΟΥ!

ΝΕ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΚΑΛΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΑΓΙΕΣ ΜΕΡΕΣ !ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ας σκεφτόμαστε θετικά πλέον

και ο Θεός σύντομα θα σου στείλει ένα υγειέστατο μωράκι......

....θα δεις!

Η Παναγιά μαζί σου και ...μην πάψεις να χαμογελάς........

.................θα τα καταφέρεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι σε όλες σας, τις πιο γλυκές φίλες που έτυχε να γνωρίσω (έστω και μέσω του computer) σε αυτή την δύσκολη στιγμή που περνάω, Καλό Πάσχα και ο Θεός να δώσει σε κάθε μια από εσάς ξεχωριστά αυτό που ποθεί πραγματικά η καρδούλα της. Σας ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον και για τα συγκινητικά σας λόγια καθώς και για την πολύτιμη συμπαράσταση. Σίγουρα μετά από όλα αυτά άρχισα να πιστεύω πως δεν χάθηκαν όλα.... Ευχαριστώ και πάλι για το κουράγιο που μου δώσατε... Όσα κορίτσια έχετε παιδάκια να τα χαίρεστε και να τα προσέχετε πολύ πολύ πολύ ... Όσο για τα υπόλοιπα κορίτσια που περιμένουν όπως και εγώ, εύχομαι σε δύο μήνες να έχουμε το σημάδι της ελπίδας πάλι στην κοιλίτσα μας ! Σας φιλώ όλες με πολύ σεβασμό και αγάπη !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπάμαι πολυ για την απωλεια που ειχες συγουρα δεν ειναι ότι καλυτερο για το ξεκινημα οταν εναζευγαρι θελαι να αποκτησει παιδι , ομως αυτο πρεπει να σου διει δυναμη και να εισαι πιο αισιδοξη απο τη στιγμη που τα καταφερες μια φορα σιγουρα θα τα ξανακαταφερεις .Επισης κοιτα να ηρεμησεις και θα ερθει και το μωρακι η φυση ξερει καλυτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι γλυκό τώρα που ηρέμισα κάπως σου γράφω γιατί τώρα διάβασα αυτό που μου είχες γράψει με προσοχή. Λυπάμαι πραγματικά για το "χαμένο αγγελάκι" και παράλληλα χαίρομαι αφάνταστα για το ζουζουνάκι που έρχεται στον κόσμο ! Να προσέχεις γλυκειά μου πολύ ! Σου εύχομαι να έχεις την καλύτερη συνέχεια στην εγκυμοσύνη σου όπως και έναν εύκολο τοκετό "Με έναν πόνο" που λέει και η μαμά μου !

Σε ευχαριστώ που μοιράστηκες μαζί μου το δικό σου πρόβλημα !

Καλό Πάσχα και πολλά πολλά φιλάκια...

ΛΕΝΑΚΙ έγραψε:

κοριτσακι μου γλυκο μην στεναχωριεσαι και προπαντως μην σε παρει απο κατω με τιποτα. δυστυχως συμβαινουν και αυτα και ειναι μεσα στην ζωη, ειμαι παθουσα και εγω. περσι το καλοκαιρι ειχα μια αποβολη στην 11η εβδομαδα. περασα το λουκι μου και ξανασηκωθηκα και πηγα μπροστα. βεβαια το αγγελακι μου θα το θυμαμαι παντα, γιατι αγγελακι ειναι οπως και το δικο σου μωρακι τωρα.

το αποτελεσμα? ξαναεμεινα εγκυος και ηδη ειμαι 5,5 μηνων και περιμενω πως και πως να ερθει στον κοσμο η μπεμπουλα μας.

οτι χρειαστεις θα ειμαι εδω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ GIOLANDA ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΤΟ ΑΓΓΕΛΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΘΛΙΨΗ. ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ Η ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΣΕΙΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ. ΘΑ ΧΑΡΩ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΑΝ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ.....

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχομαι συντομα μια νεα εγκυμοσυνη να απαλυνει τον πονο σου καλη μου.Οπως θα χεις καταλαβει διαβαζοντας στο forum πολλες το χουμε περασει αυτο και οι περισσοτερες τελικα καταφεραμε και γιναμε μαμαδες.Με το καλο να γινεις κι εσυ μανουλα λοιπον.

Προσπαθησε να ηρεμησεις και να προχωρησεις μπροστα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ "stellisia". Πράγματι διαβάζοντας αυτό το forum διαπίστωσα ότι δεν είμαι η μόνη στον πλανήτη. Σου εύχομαι ολόψυχα να χαίρεσαι την οικογένεια σου και να έρθουν στην ζωή σου πολλά πολλά ακόμη όμορφα πράγματα. Ευχαριστώ για τα όμορφα λόγια ανθρωπιάς που μου έγραψες... Καλό Πάσχα κοριτσάκι μου !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το έπαθα κι εγώ πριν από 3 χρόνια και απογοητεύτηκα πολύ, δεν ξαναέκανα προσπάθεια για μωρό μέχρι πρόσφατα!! Όμως μην το βάλεις κάτω και φυσικά μην αργήσεις τόσο πολύ την επόμενη προσπάθεια. Τουλάχιστον έμεινες έγκυος, δεν πρόλαβες να δεθείς με το μωρό, πιστεύω ούτε άκουσες καρδιά- εγώ πάντως όχι- και δεν χρειάστηκε απόξεση, οδυνηρή εμπειρία!! Πάμε για άλλα! Σου το λέω εγώ που έχασα 3 χρόνια με ανώφελους φόβους και ανασφάλειες, μεγάλωσα αρκετά και τώρα φοβάμαι για άλλα! Χτες με εμψύχω ναν οι mammyland- φιλενάδες μου γι'αυτό το θέμα!! Προχώρα! Μια ατυχία ήταν, δεν μας πετυχαίνουν όλα με την πρώτη τι να κάνουμε! Μπορεί να το πει κανείς και τύχη γιατί ήταν ένα μη-υγιές κύημα που δεν θα επιβίωνε αργά ή γρήγορα. Φαντάσου να το έβλεπαν στον 3ο μήνα και να έπρεπε να κάνεις έκτρωση! Τότε θα ήταν πιο οδυνηρό συναισθηματικά! Καταλαβαίνω απόλυτα πως νιώθεις, κι εμένα μου έκοψε τα φτερά! Αλλά μην καθυστερείς, σε 1-2 μήνες προσπάθησε ξανά! Εύχομαι ότι καλύτερο! Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Giolanda

ηταν λυπηρο αυτο που συνεβη:ohmy: ...και δυσκολο αυτο που περνας:(

Χρειαζεσαι χρόνο και σιγα σιγα θα απαλυνουν τα πραγματα...

Περασα κι εγω απο αυτη τη φαση και σε νιωθω...:dry:

Οταν θα νιωσεις παλι ετοιμη θα ξεκινησετε και σιγουρα θα αποκτησετε το μωρακι που θελετε.:)

Σιγουρα παντως το να βλεπεις οτι δεν εισαι η μονη που περνας τετοιες εμπειριες βοηθαει.Μακαρι να ειχα ανακαλυψει κι εγω το Μαμμυ τοτε.

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΟΛΑΝΤΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ! ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΜΕΛΟΣ, ΠΑΡΟΤΙ ΔΙΑΒΑΖΑ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΤΩΡΑ... ΜΕ ΛΕΝΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΥΤΗ ΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΔΙΑΣΚΕΔΑΖΟΥΝ ΕΓΩ ΠΟΝΑΩ... ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΡΚΕΤΕΣ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΕΙΣ, ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΟΥΜΕ ΣΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ, ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΥΟΥΜΕ, ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟ ΕΧΕΙ Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΜΟΥ. ΟΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΛΕΣ. ΟΛΟΙ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΑΙΣΙΟΔΟΞΟΙ. ΜΙΛΟΥΣΑΝ ΓΙΑ ΔΙΔΥΜΑ... (ΣΚΕΨΟΥ). ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ. ΕΛΕΓΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ...ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΟ ΕΝΑ ΕΜΒΡΥΑΚΙ ΜΟΥ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ. ΧΤΕΣ ΕΜΑΘΑ. ΕΚΑΝΑ ΤΗ ΧΟΡΙΑΚΗ. ΕΙΔΑΜΕ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΗΚΕ. ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΟΤΙ ΕΧΑΣΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ. Η ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ. ΚΑΙ ΝΟΙΩΘΩ ΑΔΕΙΑ... ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΗ. ΕΛΠΙΖΩ ΕΣΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΕΜΨΥΧΩΣΩ, ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ (ΑΥΤΟ ΚΑΝΩ ΠΑΝΤΑ, ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ)ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙ ΠΟΛΥ. ΕΙΜΑΙ ΟΜΩΣ ΣΙΓΟΥΡΗ, ΟΤΙ ΟΠΩΣ ΠΕΣΑΜΕ, ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΘΑ ΑΝΕΒΟΥΜΕ. ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ! ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ: ΚΑΝΕ ΟΠΩΣ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ. ΜΗΝ ΠΙΕΖΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ.:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Αλεξάνδρα μου , τι να απαντήσω και τι να πω ... Έχω μείνει άφωνη με όλες αυτές τις περιπτώσεις που διαβάζω. Αφού να φαντάστείς αισθάνομαι τελείως "βλάκας" ώρες ώρες γιατί διαβάζω πόσες δυσκολίες αντιμετωπίζει ο κόσμος... Κοριτσάκι μου γλυκό μην σταματάς να πιστεύεις στον Θεό. Είμαι σίγουρη ότι θα είναι δίπλα σου και σίγουρα αυτός ξέρει για πιο λόγο μας δίνει όλες αυτές τις δυσκολίες. Μην σταματήσεις να είσαι αισιόδοξη. Αυτό είναι ένα τεράστιο προσόν που πρέπει να συνεχίσεις να το προβάλεις (πρώτα στον εαυτό σου). Σου εύχομαι καλή δύναμη ματάκια μου και μην απογοητεύεσαι. Σε ευχαριστώ για όλα αυτά που μου γράφεις ... Πραγματικά πήρα κουράγιο και αισθάνομαι πολύ πιο δυνατή ... Σε ευχαριστώ ...

Θα προσεύχομαι καθημερινά για σένα... ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλύκα με το γλυκό όνομα σε ευχαριστώ και εσένα για τα όμορφά και "γλυκά" λόγια. Ελπίζω εσύ να έχεις τουλάχιστον αποκτήσει το δικό σου αγγελάκι..

Πράγματι με όλα αυτά που διαβάζω έχω αρχίσει να αισθάνομαι άσχημα. Πόσος πόνος κυκλοφορεί σε αυτό το forum. Τι να πω κοριτσάκι μου ελπίζω εσένα να σου έχει χαμογελάσει η ζωή...

Σε φιλώ πολύ και σε ευχαριστώ για την συμπαράσταση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άστα Βάνια μου. Μας κόπηκαν τα φτερά. Ελπίζω να συνέλθουμε και να προσπαθήσουμε πάλι.

Σε ευχαριστώ πολύ για τα όμορφα λόγια. Να προσέχεις αυτό το όμορφο μπουμπουκάκι που βλέπω στην φωτογραφία. Μάλλον είναι ο γιός σου. Είναι κούκλος να το χαίρεσαι...

Σε ευχαριστώ και πάλι πολύ !

Σε φιλώ και σου εύχομαι τα καλύτερα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Giolanda έγραψε:

Καλημέρα,

Να πω και εγώ την στεναχώρια μου να την βγάλω μιας και δεν έχω κουράγιο να το συζητήσω με κανέναν. Βρίσκομαι σε κατάσταση κατάθλιψης.

Χωριακή την περασμένη εβδομάδα 476 και το όνειρο έγινε πραγματικότητα. Το Σάββατο 11 Απριλίου ξαφνική αιμοραγία και χωριακή 40,85 ...

Πως γκρεμίζονται τα όνειρα ... έτσι ξαφνικά !!!

Ο γιατρός μου συνέστησε να ξεκινήσω αμέσως τις προσπάθειες αν θέλω και ίσως να μην χρειαστεί απόξηση αφού αύριο θα επαναλάβω την χοριακή. Θα πρέπει βέβαια η τιμή της να είναι μικρότερη από 5...

Είναι σωστό αυτό ?

Giolanda μην το βαζεις κατω. Εχω αποβαλλει και εγω και ξερω τι περνας, κλειστηκα στον εαυτο μου,και δεν ειχα ορεξη για τιποτα. Και προσπαθουσαμε συνεχεια χωρις αποτελεσμα. Μετα απο ενα 6μηνο και αφου αρχισα να βγαινω και να περναω καλα τοτε εμεινα εγγυος. Δεν εβρισκε ο γιατρος μου τον λογο της αποβολης,συμβαινει σε παρα πολλες γυναικες αλλα ειναι ταμπου και δεν το συζυτουν ...

Κοιτα να σαι εσυ καλα και θα γινουν ολα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bebadomama έγραψε:

Giolanda έγραψε:

Giolanda μην το βαζεις κατω. Εχω αποβαλλει και εγω και ξερω τι περνας, κλειστηκα στον εαυτο μου,και δεν ειχα ορεξη για τιποτα. Και προσπαθουσαμε συνεχεια χωρις αποτελεσμα. Μετα απο ενα 6μηνο και αφου αρχισα να βγαινω και να περναω καλα τοτε εμεινα εγγυος. Δεν εβρισκε ο γιατρος μου τον λογο της αποβολης,συμβαινει σε παρα πολλες γυναικες αλλα ειναι ταμπου και δεν το συζυτουν ...

Κοιτα να σαι εσυ καλα και θα γινουν ολα![/quote:941lg62w]

Κατά αρχάς να χαίρεσαι το μωράκι σου. Έχεις δίκαιο περί ταμπού διότι εγώ νόμιζα ότι είμαι η μόνη στον πλανήτη και μετά από την είσοδο μου στο forum άλλαξα άποψη. Τώρα είμαι πολύ καλύτερα. Σκέφτομαι να αρχίσω πάλι τις προσπάθειες. Για να δούμε θα γίνει κάτι? Προσπαθώ να μην έχω άγχος. Απλά ήταν μια απώλεια και όπως όλες οι απώλειες θέλει τον χρόνο της για να ξεχαστεί. Χαίρομαι πάρα πολύ που τελικά έγινες μανούλα. Σου εύχομαι ολόψυχα τα καλύτερα και να καμαρώσεις το μωράκι σου όπως επιθυμείς. Σε ευχαριστώ που επικοινώνησες μαζί μου. Να σας έχει όλους ο Θεός καλά !

Φιλιά !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GIOLANDA κοπέλα μου μην απογοητεύεσε το έχω περάσει και εγώ αυτό το λούκι και μάλιστα σε δίδυμα. Το πέρασα αμέσως μετά την γέννηση του γιού μου. Όμως με πείσμα και πολύ υπομονή και θέληση έκανα μετά δύο υπέροχα παιδάκια. Ότι χρειαστείς είμαι στην διαθεσή σου .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ!ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ!ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΕΜΑΘΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΚΤΡΩΣΗ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΜΕΘΥΣΜΕΝΟΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΤΙ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΕΙΧΑΝ 3 ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΤΕΡΤΟ ΤΟ ΣΚΟΤΩΣΑΝΕ.ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΠΑΛΕΥΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΑΚΟΥΜΕ ΜΗΝ ΑΝΧΩΝΕΣΤΕ ΚΑΙ ΣΙΓΑ ΝΕΟΙ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙΠΩΣ ΚΑΝΕΤΕ ΕΤΣΙ..ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΜΑΣ Ο ΠΕΛΑΡΓΟΣ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katerina kafira έγραψε:

GIOLANDA κοπέλα μου μην απογοητεύεσε το έχω περάσει και εγώ αυτό το λούκι και μάλιστα σε δίδυμα. Το πέρασα αμέσως μετά την γέννηση του γιού μου. Όμως με πείσμα και πολύ υπομονή και θέληση έκανα μετά δύο υπέροχα παιδάκια. Ότι χρειαστείς είμαι στην διαθεσή σου .

Κατερινάκι μου από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί. Μακάρι να έχω και εγώ το ίδιο αποτέλεσμα. Πράγματι οι περιπτώσεις με τεκνοποίηση μετά από την απώλεια είναι αρκετές. Ελπίζω να ανήκω σε αυτή την κατηγορία και να κάνω και εγώ πολλά πολλά μωρά.

Σου εύχομαι με όλη μου την καρδιά να χαίρεσαι την οικογένεια σου. Να είστε όλοι γεροί και τυχεροί.

Σου στέλνω την αγάπη μου και τα φιλιά μου στα 3 αγγελουδάκια σου !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...