Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μια κοιλιά... μα τι κοιλιά!


Recommended Posts

Αυτή είναι η δικιά μου, στην 23η εβδομάδα! Νομίζω ότι είναι μεγαλούτσικη! Από τον 3ο μήνα είχα αρχίσει να κάνω κοιλίτσα κι όλοι με ρώταγαν αν έχω δίδυμα! Τι λέτε; Καλή είναι; Δεν μπορώ να σκύψω να δέσω τα κορδόνια μου!Έχω πάρει μέχρι στιγμής 10 κιλά! Σκέψου τι έχω να πάθω από δω και πέρα.. :laugh: Αλλά χαλάλι του Δημητράκη μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 397
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια θα τρελαθώ! Τι μεγάλες κοιλίτσες είναι αυτές που έχετε???? Καλέ που χώραγε η κόρη μου???? Η φώτο που θα ανεβάσω είναι απο την ημέρα που πηγαίναμε στο μαιευτήριο 40 εβδ ακριβώς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φτου σας, φτού σας τι κοιλίτσες είναι αυτές? "καλή λευτεριά". Να είσαστε καλά να χαίρεστε τα μωράκια σας που σύντομα θα έχετε στην αγκαλιά σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ωραιες που ειστε βρε κοριτσιαααααα!Αλλες μικροτερες κ αλλες μεγαλυτερες κοιλιτσες!!!!!Τελεια!!!Δεν υπαρχει περιπτωση να δεις εγκυο κ να μη σου φανει κουκλα!!!!

Βρε εγω τι εβαλα την κοιλια μου εκει????(η μικρουλαχρηστος φταιει που με επεισε!!)Βρε εδω μιλαμε για αλλη κατηγορια!!!!Εγω ειμαι στην κατηγορια φτερου ακομα!!!!!!!χαχαχαχαχαχα!Θα σας δειξω ομως σε λιγους μηνες!!!!!!!!!!!! Φιλακιαααα στα μωρακια κ τις κοιλιτσες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dallia έγραψε:

Αυτή είναι η δικιά μου, στην 23η εβδομάδα! Νομίζω ότι είναι μεγαλούτσικη! Από τον 3ο μήνα είχα αρχίσει να κάνω κοιλίτσα κι όλοι με ρώταγαν αν έχω δίδυμα! Τι λέτε; Καλή είναι; Δεν μπορώ να σκύψω να δέσω τα κορδόνια μου!Έχω πάρει μέχρι στιγμής 10 κιλά! Σκέψου τι έχω να πάθω από δω και πέρα.. :laugh: Αλλά χαλάλι του Δημητράκη μου!! koilia-786f29cad08dc1284abe114a12833ccd.jpg

Dalia μου μια χαρά είναι η κοιλίτσα σου, τέλέια!:laugh: Το κάθε μπεμπάκι είναι διαφορετικό αρα και η καθε κοιλίτσα είναι αλλιώς :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jovanna έγραψε:

ayth einai i dikia mou 17 meres prin gennisw!!!!!!kai san sinolo pira 14 kila 054.JPG

Αχ jovannaki, τέλεια η πρώην κοιλίτσα σου! Και θα συμφωνήσω ότι και το περιεχόμενο ήταν ακόμα τελειότερο!:laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Jovanna kai eleni είναι τέλειες οι κοιλίτσες σας!

Πολύ μικρές για ετοιμόγεννες!

Ιφιγένεια μου, το σαμιαμιδάκι σου είναι 1 κουκλί!!!

Είναι πανέμορφο μωρό, φτου φτου!!!

Τι χειλάκια είναι εκείνα;

Να τη χαίρεσαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MamaToBe σ'ευχαριστώ κουκλίτσα μου! Κι η δικιά σου κοιλίτσα είναι τέλεια! Φτάνει η στιγμή που θα πιάσεις τον πρίγκηπα σου αγκαλίτσα!! Μ'έναν πόνο .. εύχομαι !! Και φυσικά περιμένουμε με το καλό λεπτομέρειες εμπειρίας και φωτογραφιές από το κουκλάκι σου!! Με τέτοια μαμά, σίγουρα θα είναι παίδαρος!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MarinaL έγραψε:

DSC04356.jpg

oles eiste yperoxes !!! :)

aytes tis meres tis evgala!!!den exo kai poli megali kilia e??? :)

dev158bb___.png

εισαι πολυ ομορφη κ πολυ μικρη,,σωστά ????????? ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ...ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MarinaL έγραψε:

DSC04356.jpg

oles eiste yperoxes !!! :)

aytes tis meres tis evgala!!!den exo kai poli megali kilia e??? :)

dev158bb___.png

Μαρινάκι τέλεια και μικρούλα και τόσο χαριτωμένη η κοιλίτσα σου!!! Με το καλό το μπεμπάκι σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kουκλιστικες ειναι ολες οι κοιλιτσες!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Φτου σας!!! Αχ!!! Αυτο το ονειρο ποτε θα το ζησω???? Γιατι να ειμαι αναγκασμενη να βαζω μαξιλαρια???:blink: :laugh: :laugh: :laugh:

Γιαννα μου τι ομορφη που ησουν!!!!! Μια κουκλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MarinaL έγραψε:

DSC04356.jpg

oles eiste yperoxes !!! :)

aytes tis meres tis evgala!!!den exo kai poli megali kilia e??? :)

dev158bb___.png

Μαρινακι μπραβο σου, βλεπω οτι δεν εχεις παρει κιλα... με το καλο το μωρακι σου...!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανούκα μου το Μαράκι - σαμιαμιδάκι σε ευχαριστεί! ;)

MarinaL είσαι ότι πρέπει για φωτογράφιση για τη νέα έκδοση της Βίβλου της εγκυμοσύνης. Φτου σκόρδα! Κουκλίτσα, κι εσύ και η κοιλίτσα σου! :cheer:

Lenaki μια χαρά κοιλίτσα είχες για ετοιμόγεννη, εύκολη στο κουβάλημα, σαν τη δική μου! :)

jovanna η κοιλίτσα σου θαύμα ήταν.. ε πως να μην είναι.. αφού έκρυβε το μεγαλύτερο θαύμα, τον κούκλο σου! Φτου φτου... διακρίνω μικρή κοιλίτσα αλλά πρησμένο μαγουλάκι πάντως :lol:

dallia κορίτσι μου η δική σου που θα φτάσει? :ohmy: Μπέμπαρος ο Δημητράκης σου, με το καλό να γεννηθεί και ελπίζω να μη σε ταλαιπωρήσει κατά την έξοδο! :)

marga και IRENEKANTE νομίζω ότι οι δικές σας είναι οι πιο μεγάλες που έχω δει ποτέ! Ειρήνη η δική σου φαίνεται τεράστια σε σχέση με το υπόλοιπο αδυνατότατο κορμάκι σου. Marga τι μωρό κρύβεται εκεί μέσα?:unsure: Αλλά baby sm κι εσύ δεν πας πίσω! Θρεφτάρι η μπέμπα σου! ΦΑΝΗ26 μη στεναχωριέσαι και μη ζηλεύεις! Και οι ραγάδες και τα σπασμένα αγγεία γίνονται για καλό, για να μεγαλώσει η κοιλίτσα σου μαζί με το μωράκι σου και μέσα εκεί να αισθάνεται ευρύχωρα!

MamaToBe ο Φοίβος πρέπει να είναι ένας κούκλος, αν κρίνω από το πόσο ομορφαίνει την κοιλίτσα της μαμάς του, αλλά και την ίδια τη μαμά του! :woohoo:

Anastacia έχεις μέλλον κορίτσι μου! Ουουουουου... Αλλά από ότι φαίνεται δε θα φουσκώσει αρκετά το μπαλονάκι σου...:)

eleni_dms ευκολοφόρετη και η δικιά σου η κοιλίτσα ε??? :P

ioannouli τσουπωτή τσουπωτή και η δική σου!:P Με το καλόοοοοο!

Της sweetmammy τη λατρεύω, γιατί λατρεύω και το περιεχόμενό της! :woohoo: Τον γλυκύτατο μπεμπάκο της!

Elena333f στον 9ο πως θα είσαι άραγε? Να θυμηθείς να μας βάλεις φωτο. Δεν έχω δει ετοιμόγεννη διδυμομάνα! :S

Natural δε διακρίνω καλά την κοιλίτσα.. Διακρίνω καλά το πρόσωπό σου! Πεντακάθαρο και λαμπερότατο! Το Naturalaki σου πηγαινε στην κοιλιά!:lol:

hara επίσης κι εσένα... Σου πήγε πολύ οι εγκυμοσύνη! Πεντακάθαρο και γλυκύτατο προσωπάκι, φουσκωτούλα κοιλίτσα, τόσο όσο πρέπει για να μην αγκωμαχάς τις ζεστές μέρες του καλοκαιριού!

Ελπίζω να μην ξέχασα καμία!

Είστε όλες χάρμα οφθαλμών!:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άχου Σισσιώ... πως μου ξέφυγες εσύ? Μάλλον θα είχες μικρή κοιλιά και δε θα την πρόσεξα!

χχαχαχα... :woohoo: :woohoo:

Η δική σου είναι από τις πρώτες που είχα δει, σε ένα παλαιότερο θέμα με τις κοιλιές, και θυμάμαι περίπου και το σχόλιο της scarlet30! :blink:

Μου αρέσει το λουκ που είχες υιοθετήσει, έστω και μέσα στο σπίτι! Φόρα παρτίδα η κοιλιά, την έχουμε και την καμαρώνουμε!!! :laugh:

Φαντάζομαι γέννησες κατακαλόκαιρο ε? Κι εγώ κάπως έτσι κυκλοφορούσα, άντε, με λίγο πιο μακρύ μπλουζάκι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άστα Ιφιγένεια!! Αυτό λέω και εγώ!! Και με πιάνει κι όλο το καλοκαίρι!! :silly: :silly: :silly: Απορώ.. Αλλά είπαμε.. Άντρας θα είναι να γίνει παίδαρος!! :laugh: :laugh: :laugh: Από μικρός φαίνεται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...