Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μια κοιλιά... μα τι κοιλιά!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 397
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ioannouli τελεια κι η δικη σου κοιλιτσα!!Δεν ειναι τεραστια!!τι εχει μεσα?? καποιοι λενε για την γραμμουλα οτι συμβαινει ....στα αγορια..ελληνικες παραδοσεις:) εγω παντως ειχα ..κ εχω αγορι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααααχ!!!Τέλειες κοιλίτσες!!!!!Κοριτσια σας ευχομαι καλή λευτεριά και με εναν πόνο!!!Εγω την κοιταζω καθε μέρα και περιμενω πως και πως να μεγαλωσει και να με κλωτσαει το μωρουλινι μου!!!!Αυτή την εδβομάδα ξεπεταχτηκε λίγο και εχει πολλη πλακα!!!!Την λατρευω!!!χιχιχιχιχι!!!!Εγω χάσει 5 κιλα μέχρι στιγμής απο τους εμετούς και εξεχει μια μπαλίτσα μικρή!!!!!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΩΡΑΙΕΕΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ...ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ?ΙΩΑΝΝΟΥΛΗ ΜΟΥ ΘΥΜΗΣΕΣ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ. ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ. ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΕΧΕΙΣ? ΡΩΤΑΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΥΣΧΙΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΗΜΑ ΤΗΣ ΚΟΙΛΙΑΣ. ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΕ ΣΑΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΜΩΡΑΚΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιοαννουλη τι κοιλιτσα ειναι αυτη?????? φτου φτου!!!! με το καλο κοπελα μου με ενα πονο! κουκλιτσα!!! και εσυ και η κοιλιτσα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτή η κοιλιά έχει μία μπέμπα γύρω στα 2.5 κιλά... Όλοι αυτό μου λένε ότι είναι μικρή η κοιλιά μου και ανησυχώ μήπως βγει κανένα κουτάβι από εκεί μέσα...

Τώρα δεν ξέρω τι να σας πω για τη γραμμή και το σχήμα... happy mom ελπίζω να βγει αληθινή η καντινου για το σχήμα και όχι αυτό που λες για τη γραμμή... Αν βγεις αληθινή και βγει μπέμπης, θα έχουμε πρόβλημα... BIG PROBLEM!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

ιοαννουλη τι κοιλιτσα ειναι αυτη?????? φτου φτου!!!! με το καλο κοπελα μου με ενα πονο! κουκλιτσα!!! και εσυ και η κοιλιτσα!!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ! Και να σου ευχηθώ κι εγώ να σε δούμε σύντομα με αντίστοιχη κοιλίτσα! Ή μάλλον κοιλάρα!!!

Άλλη μία ευχή από έγκυο! Άρχισε να μαζεύεις!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποπο!!!!!!! τι χαρα ειναι αυτη σημερα???? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ για την ευχη!!!!! λες να ειναι καλο σημαδι?????? παω αυριο για χοριακη!!! και με τις γλυκες και γουρλιδικες ευχουλες σας μου φαινεται θα σας πω οτι εχω 3διμα!!!!! μακαρι παναγιτσα μου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι ομορφες που εισαστε με τις κοιλιτσες σας κοριτσακια μου...

μου θυμησατε τα δικα μου..

και κυριως το τελος...που πια δεν εβλεπα τα ποδια μου κατω:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω πω πω πω κοιλάρες! Καλέ κορίτσια τι φάγατε?

με το καλό να έρ8ουν τα μωράκια σας. Οι γραμμούλες βλέπω έχουν σχηματιστεί!!

Με ένα πόνο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια θα προσπαθησω κι εγω να βαλω φωτογραφια αλλα παρακαλω πολυ να μην τρομαξετε!!!!

Σας λεω απο τωρα οτι το εμβρυο ειναι κοριτσακι και πριν μια βδομαδα ηταν 2246...κι ομως η κοιλια ειναι τεραστια. και εχω βαλει 14 κιλα. δεν ειναι τραγικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε τι κοιλια ειναι αυτη; φτου σου κοπελα μου... με το καλο το μωρακι σου... πω πω δυσκολη θα ειναι η ζωη για σενα τον τελευταιο καιρο εεε; εγω ειχα πολυ πιο μικρη και δεν μπορουσα καθολου... υπομονη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά είναι φανταστικές οι κοιλ-ίτσες/άρες μας! Έχουμε από μικρές και χαριτωμένες μέχρι μεγάλες και επιβλητικές :P . Που να 'ρθει και το περιεχόμενο!!! Ο δικός μου ο ξενυχτάκος, όταν κάτσω το βράδυ να χαλαρώσω στον καναπέ, την κάνει τετράγωνη την κοιλιά. Έχει τον ποπό αριστερά και τα πατουσάκια δεξιά. Οπότε, όταν τεντώνεται, βγαίνουν δυο γωνίες προς τα πάνω. Αχ, χίλιες ευχές στα κορίτσια που προσπαθούν να δουν σύντομα τις κοιλίτσες τους να φουσκώνουν, σε μας που κοντεύουμε να λευτερωθούμε όσο πιο εύκολα γίνεται (και να μαζέψει και η κοιλιά γρήγορα :P) και σε 'κείνες που έχουν τα μπεμπέκια αγκαλιά, να τα χαίρονται και σύντομα κι ένα δεύτερο/τρίτο μπουμπουκάκι!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αστα sweetmammy...παρ ολα αυτα της λεω καθε μερα να μη βγει. Να περιμενει να φτασει τις μερες της! Εχω 6 μερες που μπηκα στον μηνα μου. Με ρωτανε ολοι αμα εχω ενα ή δυο παιδακια! Τουλαχιστον δεν εχω βαλει αλλου...εχω να φαω πολλους κοιλιακους μετα...

με τον υπνο εχω ενα προβλημα και βεβαια οταν γυριζω πλευρα απο δω και απο κει και οταν σηκωνομαι αλλα εννοειται και οταν περπαταω. Καλα, τα πλευρακια μου η μεση και τα γονατα μου ειναι στα ορια τους βεβαια...κανω υπομονη ομως...!

εγω παντως σας προειδοποιησα να μην τρομαξετε!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mamatobe και μενα η δικια μου μια απο τα ιδια.

Το κεφαλι της ειναι προς τα κατω εδω και πολυ πολυ καιρο και οι γνωστες κινησεις που κανει ειναι να στρεφεται αριστερα ή δεξια με αποτελεσμα καθε μερα να δεχομαι και απο διαφορετικη πλευρα τις κλωτσιες της... εξογκωμα συνηθως βλεπουμε με τα ποδαρακια της και την πλατη που γυριζει...ειναι φοβερα τα συναισθηματα...οτι και να πεις πως να τα περιγραψεις...εμενα σημερα με πονεσε κιολας γιατι παρατεντωνεται...ελπιζω να αντεξω!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!! babysm πωπω κοιλιαααα!!!!Και εχεις κοριτσακι εε? Φτου φτου!

Αντε κοριτσια θελω να δω κι αλλες τετοιες κοιλιτσες-κοιλαρες!!!!!! :laugh: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastacia ναι κοριτσακι εχω και μαλιστα σχετικα μινιον για να δικαιολογει τετοια κοιλια. Τα κιλα μου ειναι 14 που εχω παρει και ειναι ολα εκει, στην κοιλια. Ελπιζω να τα χασω γρηγορα. Για την ωρα κανω κουραγιο για να κουβαλαω τη μικρη!:laugh:

Τι τραβαμε κι εμεις οι χοερευτριες ε!!! :laugh: τροπος του λεγειν!!!:laugh: :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπομονη αγαπητη χορευτρια!!!!!!!Μια χαρα ειναι τα κιλα που πηρες!Να σε ρωτησω κατι ακομα?Απο την αρχη ειχες μεγαλη κοιλιτσα?Δηλαδη στον 5ο που ειμαι εγω ειχες πχ σαν τη δικια μου ή μεγαλυτερη?(δες αν θες στη σελ 2 τη φωτο μου)

Ξερωπως καθε ανθρωπος κ εγκυμοσυνη ειναι διαφορετικη...Απλα μια φιλη μου που ειχε κοιλια μεγαλη σαν τη δικια σου 2 μηνων εγκυος ηταν οπως εγω τωρα!Θελω να παρω μια γευση καταλαβες?>???? ;):P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου, οι κοιλιές σας είναι τέλειες!!!

Η δική μου είναι σαν της Αναστασίας, με τη μόνη διαφορά οτι εγώ είμαι στον 4ο!!!

Με το καλό να έρθουν τα ζουζουνάκια μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φοβερές κοιλίτσες όμως!!!

Ο άντρας μου χθες με δούλευε που τον έβαλα στα καλά καθούμενα να με τραβάαει φωτογραφίες χωρίς να του εξηγώ το λόγο... :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραίες κοιλίτσες !!!

Ιοαννουλί έχουμε σχεδόν ίδιο μέγεθος κοιλιάς ... εμένα όλοι μου λένε να σου ζήσει ο γιος ... :P

αλλά εγώ έχω κόρη!!!!!

Η κοιλιά είναι πολύ πεταχτή και τους μπερδεύει ....

Με το καλό να μας έρθουν τα μωράκια μας ... λες να είναι Πασχαλιάτικα ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...