Μετάβαση σε περιεχόμενο

αγωνια!!!


27BEBA

Recommended Posts

TIROGARIDAKI MOU SYGXARITIRIA AGAPI MOU...

Exei aniksi i lena nea enotita...

Anakinwse ta euxarista ekei mesa...

Ax sugxaritiria agapoulla mou...

Sou euxwme mia teleia egkumwsini...

Ta filia mou...

27BEBA mou kalimera...

Makari na eisai agapi mou,,,makari...

Tha perimenoume ta nea eee...

Filia...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 78
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

tyrogaridaki συγχαρητήρια!!!! Αχ πολύ χαίρομαι όταν ακούω για νέα μωράκια (ειδικά όταν υπάρχει ένα μικρούλη αδερφάκι στην οικογένεια, σαν εμάς!:P ) Εύχομαι όλα καλά να πάνε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τιογαριδακι συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου!!!με το καλο το 2ο μπεμπε σου.....ΒΕΒΕ27, πηγαινε κ συ για χοριακη κ περιμενουμε τα νεα σου,ευχομαι ν ακουσουμε κ απο σενα τα ευχαριστα!!!!ΦΙΛΙΑ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSIA...KATARXAS SYGXARHTHRIA KAI APO MENA STIS MELLOUSES MANOULES...KATA DEYTERO....

MIA ASXETH EROTHSH KAI NA ME SYGXOREITE POU ALLAZO TO THEMA- EPEIDH TO EXO KSANADIAVASEI EDO MESA- H METRHSH THS THERMOKRASIAS APO POTE PREPEI NA GINETAI, TI ORA, POSO YPSHLH PREPEI NA EINAI GIA NA DEIXNEI KATI...KAI EPISHS POSO KAIRO PRIN THN ANAMENOMENH PERIODO PREPEI NA EXEI ANEVEI?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!Συγχαρητηρια τυρογαριδακι μου!!Με το καλο να υποδεχθειτε το νεο μελος της οικογενεια σας!!Γιατι ειχες παρει χαπι επομενης μερας αληθεια?Δεν ηθελες να μεινεις εγκυος ακομα?Ποσο ειναι το μωρακι σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΥΡΟΓΑΡΙΔΑΚΙ,ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΝΑ ΕΧΕΙΣ!

ΒΕΒΑ27 ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσια σας ευχαριστώ πάρα πολύ κ σε εκείνες που προσπαθουν , και στα δικά σας!!Ευχομαι να ειναι γερο κ κατα προτιμηση κοριτσάκι!!Για να δουμε..8α μου φέρουν αυτο που παρηγγειλα;;;; Η αλήθεια είναι πως δεν ήθελα ακομη 2ο κ γι αυτο πήρα το χάπι, αλλά ο άντρας μου με τύλιξε βλέπετε!!το ήθελε πολυ!!!:))))) Οποτε...Τζοάννα ποιο είναι το τοπικ που άνοιξε η Λενα να το ανακοινωσω;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!!!ΜΟΛΙΣ ΠΗΡΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΧΟΡΙΑΚΗΣ!!ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ.28-35 ΗΜΕΡΩΝ ΜΕ 3300 ΜΟΝΑΔΕΣ!!!!!ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ.ΑΚΟΜΗ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΧΑΜΕΝΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ.ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΟΥΝ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΤΟΥΣ.ΗΡΕΜΙΑ ΚΑΙ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ.ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ.

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ...........ΤΟΥΡΛΙΤΣΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια συγχαρητήρια!!!! Τι ευχάριστα νέα είναι αυτά που διαβάζω πρωί πρωί, τέλεια!!!!!!!!!:laugh:

Για την θερμοκρασία που διάβασα παραπάνω μην δίνετε σημασία γιατί οδηγεί σε εσφαλμένες εντυπώσεις. Σε εμένα ανεβαίνει η θερμοκρασία μετά την ωορρηξία και παραμένει γύρω στα 37-37,2 μέχρι μια μέρα πριν μου έρθει περίοδος και νομίζω κάπως έτσι γίνεται σε όλες μας.. Αρα δεν έχει ουσία, μόνο αν περάσουν 16 ημέρες με ανεβασμένη θερμοκρασία σημαίνει εγκυμοσύνη. Συνήθως μετράμε την θερμικρασία για να βρούμε την ωορρηξία.

Με το καλό τα μωράκια σας, θα είναι και συνομήλικα!

:silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο Beba μου να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!Με το καλο!!

Τυρογαριδακι μου στην εκανε τη "δουλεια" ο αντρουλης σου και δε το πηρες μυρωδια ε?Σου ευχομαι να ειναι ενα υγειες κοριτσακι το μωρακι σου!Καλη αρχη και στις δυο σας!!Αντε θα γεννατε με το καινουριο χρονο!!ΦΙΛΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!! ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΠΟΛΛΗ ΠΟΛΛΗ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΥΝΗ!!! ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΥΣΚΩΜΕΝΕΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΟ SITE ΜΑΣ!!!! ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΦΕΡΕΤΕ ΓΟΥΡΙ ΚΑΙ ΜΑΣ!!ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! ΦΙΛΑΚΙΑ!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...