Μετάβαση σε περιεχόμενο

ένα γράμμα για τις κοπέλες του Μάμμι....


Recommended Posts

XAMILOBLEPOYSA ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!

ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ, ΕΙΔΕΣ? ΜΕ 2 ΦΟΡΕΣ!!! ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΘΕΜΑ ΤΥΧΗΣ.....

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΗΜΗΤΡΑ 23, γεια κ απο μενα κ καλως γυρισες κ παλι στο μαμυ...Πολυ ωραια τα γραφεις κ συμφωνω οτι ετσι ειναι τα πράγματα!Κ μενα μου πηρε καποιους μηνες προσπαθειων μεχρι ο μπεμπης να μας χτυπησει την πορτα...

κ θα θελα απο την προσωπικη μου εμπειρια να πω οτι ειναι ψυχολιγκο το θεμα στο μεγαλυτερο ποσοστο...Κ γω τοειχα παρει ασχημα κ μου αλλαξαν τις σκεψεις καποιες κοπελες απ το μαμυ, που δυστυχως τωρα δεν ειναι εδω για να τις ευχαριστησω....

Ευχομαι σε σενα κ σε οσες κοπελες προσπαθουν, συντομα να αποκτησουν το μωρακι τους, κ σε οσες εγκυμονουν να εχουν μια υπεροχη γεννα....ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την ίδια άποψη με τις κοπέλες έχω και γω (όχι που δε θα'χα) .Το Φλεβάρη και το Μάρτη είπα "δε γ...ται,τα παρατάω" ,και έμεινα έγκυος (το ότι απέβαλα τελικά είναι άλλο θέμα).

Το ότι "λειτουργεί το σύστημα" όπως πολύ εύστοχα μου σχολίασε μια κοπέλα από δω,εμένα με κάνει ευτυχισμένη.Από τη μία λέω "μα γιατί να αποβάλω;" ,από την άλλη χαίρομαι που έχω τόσο δυνατό οργανισμό και κατάλαβε αμέσως ότι κάτι δεν πάει καλά.

Φχαρστώ οργανισμέ μου,φχαρστώ κορίτσια του mammy!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...