Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Kalispera koritsia.Exw nea na sas pw!

Shmera ekana th B epipedoy k vgalame kai 3D ta proswpakia twn morwn:laugh: H photo sto profil mou einai apto koritsaki moy poy ithele na vgei fwtografia enw to agoraki de thelei th dimosiothta:laugh:

Eimai poly xaroymenh afoy o giatros mas eipe oti ola pane teleia!Megalwnoyn ta didyma les kai einai ena mwro..fandasteite dld to koritsaki einai 577 gr k to agoraki 512 gr xiixixi megala mwrakia kai akoma eimai 22 evdomadwn k 6 hm.To agori leei exei megalo kefali kai to koritsi makrya podia auto htan to sxolio toy:)

Exw kati ennoxliseis,ponakia apta mwra otan allazoun thesi alla ti na kanw...afhste moy me klotsaei to koritsi synexeia :laugh:

O giatros moy eipe na kopsw kai ta glyka kai exw kati lygoures:P kai terma oi doylies sto spiti!epiteloys.

A!Evgala kai tis 2 prwtes moy ragades:( mikres vevaia alla ragades,roz roz!tzampa toses kremes poy vazw kathe mera:P

Sas euxaristw poy kathe fora me akoyte kai me kanete akoma pio xaroymenh!!! Filakia koykles

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Me to kalo ta zouzounopaidakia sou!!!

Dipli xara , gia esas BRAVO SAS...!

Egw eimai stin 21 ebdomada kyisi

k exthes stin b'epipedou mou

OLA TELEIA!!!!!!!!!!!!!!!

Epomenws..... Me to kalo kai stis dyo mas

ta bebakia mas...........!!!

Oso gia tis ragades, ti na pw? Ypomoni...

Tyxera einai auta k tzampa oi kremes,

kala to eipes..... As einai!

Me ygeia.........!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!!!!

με το καλο τα μωρακια σου,τι ωραια που ειναι δυο!!!!!!!!!!

λοιπον εγω λεω το αγορι αφου εχει και μεγαλο κεφαλι

να γινει ποδοσφαιριστης να βαζει γκολ με κεφαλιες

και η μπουμπου με τα μεγαλα ποδια να γινει

μια υπεροχη μπαλαρινα:)

καλο υπολοιπο στην εγκυμοσυνη σου

και μεγαλη υπομονη γιατι τα καλυτερα ερχονται:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απίστευτο! Μια χαρά τα μωρούλια σου! Στο β' επιπέδου μας, 20w+6d ακριβώς, το Μαράκι μου ήταν 339 γρ. Από περιέργεια άνοιξα το φάκελό της και το είδα.

Όλα με το καλό να εξελιχθούν Ελένη μου, να κυοφορείς και να φέρεις στον κόσμο γερά τα υπέροχα αγγελουδάκια σου!

Πωπω Θέε μου, διπλή χαρά έστειλες στη φίλη μας! Τι καλά... :woohoo:

marimari κι εσείς όλα καλά... Τέτοια νέα να διαβάζω πάντα! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα μου πολύ χαίρομαι που τα μωράκια σου είναι καλά και τόσο μεγάλα...Τί τα ταϊζεις βρε θηρίο;;;;:laugh: :laugh: Με το καλό λοιπόν να γεννήσεις τις ψυχούλες σου και όλα να πάνε τέλεια μέχρι το τέλος..

Όσο για τις ραγάδες, τι να πω..Εγώ που δεν είχα ποτέ ούτε μια, τώρα έχω γεμίσει...:( :( Αρχικά είχα μόνο στο στήθος, αλλά από τον 8ο εβγαλα και στην κοιλίτσα μου...Δεν μπορείς να φανταστείς πόσες κρέμες έβαζα από την αρχή της εγκυμοσύνης...Πριν καν εμφανιστούν..όμως τελικά είναι θέμα δέρματος!

Ωστόσο, εγώ έχω συμβιβαστεί...Δε με ενοχλούν πλέον!Σημασία έχει να είμαστε καλά εμείς και τα μωράκια μας...:P :P

Marimari μου χαίρομαι που και το δικό σου μωράκι είναι υγιέστατο..Μπράβο κοριτσάκι μου!Καλό υπόλοιπο και με το καλό να κρατήσεις το νινί σου αγκαλίτσα..

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marimari μας φάγατε λάχανο! :laugh:

Ε και ποιο νινί δεν έφαγε λάχανο το πιτσιποπάκι μου? 2670 γεννηθήκαμε.. Και τώρα είμαστε ολόκληρες κοπέλες!!!

Μου αρέσει που κρατάτε το φύλο για έκπληξη!

Στο Μαράκι αν δεν ήταν ο άντρας μου και η επιτυχία που έκανε, κι εγώ δε θα το ήξερα, δεν ήθελα!

Στο δεύτερο μάλλον θα το δω πάλι, είμαι σίγουρη πως θα με φάει η αγωνία αν θα είναι αγοράκι.

Εεεε... πάνω από όλα γερά μωρά αλλά να μην τα κάνω σετάκι?;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marimari euxomai na exeis mia kataplhktikh egkymosynh!

EFHKATERINA se euxaristw poly!nai kala einai alla ligo dyskola gia mena oso megalwnei h koilia.xaxaxa les na vazei gkol me kefalies :laugh: oso gia th korh exei kai kati xeilares zoymeres megalatsouka xeilakia h kouklara mou :woohoo:

Zouzou21 euxaristw poly kai esy na xairesai to mikroulh sou einai panemorfos sth photo!

Ifigeneia na eisai kala koritsi mou :)

Mpempoula ela nde ti ta taizw...kati tzatzikia teleutews kai ligo kautera lol.Se euxaristw apto stoma sou kai stou theou to auti!

De peirazei afou vgikan (oi ragades) ti na kanoume :(

Sou euxomai na exeis mia teleia genna ola na pane kala kai me to kalo na krathsete to ninaki sou agkalitsa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εlena333f, με το καλό τα μωράκια σου! Να περάσει ευχάριστα ο καιρός μέχρι να έρθει η στιγμή να τα πάρεις στην αγκαλίτσα σου και να τα καμαρώσεις υγιέστατα και με πολύ καλή τύχη!

Εγώ είμαι τέλος 22ης προς 23η εβδομάδα πλέον, και θα κάνω την β-επιπέδου την Παρασκευή 10 Απριλίου! Και περιμένω πως και πως να δω τον τζουτζούκο μου που τον νιώθω συνέχεια να σαλεύει μέσα μου!!

Καλή μας συνέχεια για όλες τις κοπέλες, κι οι κοπέλες που προσπαθούν σύντομα να έχουν ευχάριστα νέα να μας πουν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό χαρείτε τα υγιέστατα νινάκια σας κορίτσια!

Εμένα είναι μικρούλη ακόμη... είμαι 14+2...

Αύριο έχω ραντεβού κι ελπίζω να μάθω το φύλο!

Θα σκάσω... είμαι πολύ ανυπόμονη!

Διδιμάκια διαφορετικού φύλου έχει η κουνιάδα μου!

Είναι δύσκολο να μεγαλώνεις 2 μωρά ταυτόχρονα, αλλά σου δίνουν και διπλές χαρές!

Το κοριτσάκι κάνει τις χαριτωμενιές με κοριτσίστικο στυλ και το αγοράκι κάνει τα παλαβά τα αγορόστικα!!!

Είναι δύο γλύκες!

Έτσι θα είναι και τα δικά σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Euxaristw Dallia,na paei teleia h b epipedou sou,krataei kai arketa o yperhxos.tha to kataeuxaristitheis :woohoo: Alitheia pote exeis PHT?

Egw exw 6/8 alla to kovw arxes iouliou na gennaw:)

Nanouka elpizw to mikro sou na einai prothimo na sou deiksei to filo:)

Egw to ematha sthn 11h evdomada gia ta didyma:P

Sygoura einai dyskolo na megalwneis dyo mwrakia mazi alla an exeis kai voitheia apton androulh sou einai poly poio euxarista ta pragmata.

Egw skeutomai oti ena meion einai isws to oti an ekana to kathe ena mwro ksexwrista tha ta euxaristiomoun poio poly san mwra.Nomizw oti epeidh einai didyma tha megalwsoun poio grhgora xaxaxxa:blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα με το καλο τα διδυμακια σου!!

Να ειναι παντα γερα!!!

Εμεις εχουμε ραντεβού με τη γιατρο στις 23/04 και θα ειμαι ακριβως 21 εβδομαδων και μαλλον θα κανουμε και τη Β επιπεδου.

Ανυπομωνω!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elena sou euxomai kali leuteria k me to kalo na kratiseis ta aggeloudia sou agkalia!!! Anipomono k ego gia tin B epipedou (23/04). Pera tou oti euxomai na pane ola kala me tis metriseis thelo na do k ta moutrakia tou!!!! O giatros mou exei egxromo iperixo alla kathe fora pou prospathoume na to doume den mas kanei tin xari, xtes mas girise ligo profil.Aaaaaaaaaxxx pou na genithoun kiolas auta ta plasmatakia...idi mas exoun xazepsei!!!!! ti mas perimeneiiiiiii?????????:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό τα διδυμάκια αλλά και όλα τα μωράκια!!!! Όταν η αδερφή μου έκανε τα δίδυμα στο δωμάτιο της ήταν και άλλη μια κοπέλα και της είπα... καλά εσύ μόνο ένα έκανες?:woohoo: :lol::P:cheer: Και σκάσαμε στα γέλια!!! Εγώ θα την κάνω μετά το πάσχα την β επιπέδου! Υπομονή.... Οι ραγάδες σκάσανε μύτη κάτω από το στήθος:( παρά τα κιλά βαζελίνης και κρέμας που καταναλώνω!!!!!! Αλλά δεν πειράζει, μανούλες θα γίνουμε!!!!! Το πολύ πολύ να κάνουμε κανένα laser μετά!! :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα, είμαστε και συνονώματες!! Και εμένα Έλενα λοιπόν, και ΠΗΤ στις 06/08/2009 επίσης! Με το καλό.. ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΣΤΗΝ ΖΩΟΥΛΑ ΤΟΥΣ!!

Είναι λίγο ζόρι τα 2 μωρά μαζί, αλλά μέσα σε 3-4 χρόνια έχεις ξεμπερδέψει! Η νύφη μου τις έκανε με σχεδόν 1 χρόνο διαφορά!Γέννησε Νοέμβριο και Μάρτιο ήταν πάλι έγκυος! Εγώ σκέφτομαι μόλις φτάσει ο μπέμπης 8-9 μηνών να βάλω και για το 2ο! Είναι και πιο ωραίο να μην έχουν πολύ διαφορά τα αδέρφια μεταξύ τους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΈΛΕΝΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΟΥΝ ΤΑ ΔΙΔΜΑΚΙΑ ΣΟΥ!!!

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΗ Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΔΥΟ ΜΩΡΑΚΙΑ!

ΕΓΩ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ Β΄ΕΠΙΠΕΔΟΥ!

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΙ ΚΡΕΜΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΡΑΓΑΔΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΙΝΔΥΝΗ,ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΟΤΙ ΝΑ 'ΝΑΙ ΣΩΣΤΑ?

ΕΣΕΙΣ ΠΟΙΕΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΕ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΠΟΤΕ ΤΙΣ ΒΑΖΕΤΕ?ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΡΕΠΕΙ?

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!!!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

S'euxaristw mpoulitsa mou einai ontws ksexwristh empeeiria me klotsane dipla xaxaxa.

Molis mpika ston 3o mhna evaza th Mamma Donna ths chicho pou th phra apto lhtw. k th Salba Mamma Uno (autes oi dyo einai gia th koilitsa)

Vazw kai ena ladaki ths ths Bubchen pou epishs phra apto lhtw.Auto to ladaki to vazeis meta th kremoula sth koilitsa kai kanei kai gia to stithos kata thn egkymoshnh kai gia ton thilasmo!

Ta vazw 2 fores thn hmera prwi-vrady!Alla eksartatai kai apto to derma sou an kaneis ragades h oxi,emena mou vgikan 2 mikres.Twra tha arxisw na vazw kai vazelinh th mple pou einai paidikh,mou eipe o giatros oti einai poly kalytero!Rwta to giatro sou kai to farmakeio ths geitonia sou.filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sou vre synonwmath pou exoume kai mazi PHT :D

Panw apo ola ygeia!!to mono sygouro ondws.

Nai mwre telos oti ekana egw kai o androulhs mou htan arketo meta tha katsoume na ta apolausoume xiixixi :) Afou o giatros mas paraponiotan egw kai na prospathousa de tha mporousa na to kanw auto Didyma ena ki ena :P Valame leei magiko meigma..lol

Kai h kouniadoula mou exei ena mpempako 6 mhnwn kai twra thelei kai th KORH!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάπως έτσι κι εγώ... Είναι τέλειο το γεγονός που τα πετύχατε ένα κι ένα! Το ιδανικότερο! Να είναι γερά πάνω απ'όλα και καλότυχα! Να σου πω.. εύχομαι το 2ο δικό μου αν με το καλό μ'ευλογήσει ο Θεούλης και γι΄άλλο ένα παιδάκι να'ναι κοριτσάκι! Τώρα αν μου βγει κι ο άλλος αντράκος.. δεν πειράζει! Γερός να΄ναι!!

Έκανα επιτέλους σήμερα την β-επιπέδου! Είχες δίκιο! Φοβερή εξέταση! Μας το έβγαλε κι έγχρωμη 3D με την μουρίτσα του! Αφασία! Μας είπε οι μετρήσεις όλα πολύ καλά! Μεγαλώνει φυσιολογικά! Όλα τέλεια! Μαμά και γιός χαίρουν άκρας υγείας!! Τώρα πάλι 11 Μαΐου στο γιατρό για υπέρηχο..

Εύχομαι όλες οι μαμάδες να χαίρονται τα παιδάκια τους, εμείς οι μέλλουσες με το καλό να τα πάρουμε στην αγκαλίτσα μας και οι κοπέλες που προσπάθουν.. σύντομα να φουσκώσει η κοιλίτσα τους... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο τα διδυμάκια!!!!Οντως ειναι πολύ καλα το βάρος!!!Εμενα στην β επιπέδου ηταν 417 γραμμάρια..στις 21 εβδομαδες αν θυμαμαι καλα και γεννηθηκε 3320 γραμμάρια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΟΥ!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΧΑΡΙΖΟΥΝ ΧΑΡΕΣ ΓΙΑ ΟΛΗ ΣΟΥ ΤΗ ΖΩΗ!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΡΑΓΑΔΕΣ ΜΗ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ...ΣΚΕΨΟΥ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ 2 ΘΑΥΜΑΤΑΚΙΑ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!ΚΑΛΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!ΜΑΡΙΜΑΡΙ ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ, ΠΟΥ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΕΙΣΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΟΥΛΑ!ΚΑΛΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!:):kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...