Μετάβαση σε περιεχόμενο

KLOTSAEI KORITSIAAAAAA


Recommended Posts

Kalispera sas koritsia, euxomai oles na eiste kala. Ego simera mporo na po oti eimai fantastikaaaaaa!!!!

Edo k 2-3 bdomades nomiza pos eixa arxisei na niotho ton mikro mou...eniotha san na kouniete, san na strifogirnaei alla poli amidra..se oses to elega mou apantousan pos einai noris akoma na to nioso. Stin proigoumeni episkepsi ston giatro mou ton rotisa pote tha arxiso na ton niotho k mou eipe mesa 5ou. Stamatisa na dino simasia k simera pou ton xanaepiskeftika me klotsouse, ton vlepame ston iperixo k to epiase k o giatros mou stin koilia mou.

foverooooo....elpizo otan erthei o sizigos mou apo tin douleia na einai pali zoiroulis gia na ton aisthanthei k autos!!!

Ax koritsia einai foveroooooooo, tora arxisa na katalaveno oti exo kati mesa mou!!!!:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Aaaaaa tha ithela na rotiso tis pio empires kati. H xaderfi mou mou eipe pos apo tin stigmi pou mallon exo agori (ap'oti mas eipe o ginaikologos tha to sigourepsoume ston megalo iperixo B epipedou) einai poli noris na me klotsisei, pio grigora klotsana ta koritsia k oti ta agoria sinithos argoun, oti oles oi mamades pou xerei me agoria ta katalavenan 5o me 6o mina. Ax den me noiazei katholou to fillo, gero paidaki mono na nai, apla apo periergia k mono, xerete apo tote pou to ematha koitao mono agoristika k sxediazo to paidiko tou domatio lete na mou ta allaxoun....????????

Sas filo olessssss:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

folympia, εγώ έχω αγοράκι και τον ένιωσα σχετικά την 18η με 19η εβδομάδα! Τώρα, στην 22η - 23η έχει τρελαθεί να κουνιέται! Είναι τέλειο συναίσθημα!! Όλα τα λεφτά!! Και μου έχουν πει ότι όσο περνάει ο καιρός και θα μεγαλώνει πιο πολύ θα είναι ακόμα πιο ωραίο συναίσθημα!

Καλή μας συνέχεια κοριτσάρα μου.. Και με πολλά χτυπηματάκια στις κοιλίτσες μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω αρχισα να την νιωθω απο την 14η εβδομαδα αραια και που

μετα καθημερινα απο τον πεμπτο μηνα

οσο για το φυλο αν και ο δικος μου γιατρος μου ειχε πει απο την αυχενικη οτι μαλλον ειναι κοριτσι και ωντος ειναι σιγουρα αποτελεσματα θα εχεις απο την αυχενικη β επιπεδου οποτε κοιτα τα παιδικα χρωματος μπλε αλλα μην αγορασεις τιποτα καλου κακου φανταζεσαι εστω και μια στις 1000 περιπτωσεις στον μεγαλο υπερυχο να σου πουν συγχαρητηρια κορη και να εχεις παρει ολα τα ρουχαλακια μπλε????:woohoo:

Πικρα:S !!!! Οποτε ασε στην ακρη του μυαλου σου και μια μικρη περιπτωση να ειναι κοριτσι που να σου ερθει πιο ευκολα η αλλαγη B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φαντάζομαι είναι φοβερή αίσθηση να νιώθεις τη νέα ζωούλα μέσα σου!!! :)

Αααχχ ζηλεύω....κι εγώ θέλω....;)

Οπως κατάλαβες δεν είχα ακόμα την τυχη να το ζήσω αλλά που θα πάει...:woohoo:

Εύχομαι να φέρεις στον κόσμο ένα υγιέστατο νινάκι ότι και να είναι είτε αγοράκι είτε κοριτσάκι...!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΛΕΙΟ ΕΕ??? ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΝΟΙΩΘΩ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΓΑΝ ΟΛΟΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΕΝΤΕΡΑΚΙΑ ΜΟΥ. ΑΛΛΑ... ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ ΜΟΥ!!! ΤΟ ΠΙΑΝΕΙ ΤΩΡΑ ΚΙ ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ. ΤΑ ΒΡΑΔΥΑ ΠΟΥ ΞΑΠΛΩΝΩ ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΝΕΤΕ ΜΑΧΗ. Η ΑΝ ΦΑΩ ΣΟΚΟΛΑΤΑ Η ΠΕΠΟΝΙ!!! ΑΣΤΑ. ΠΟΥ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝ ΚΙ ΑΛΛΟ. ;) :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια τωρα αγχωθηκα!!!!!!!!!!

εγω πότε θα το ακούσω???????????

εχω βεβαια κατι γουργουρίσματα αλλά μου φαίνεται απίθανο και αδυνατο ακόμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Chrysoula na min agxonese. K ego otan imoun stis bdomades pou eisai esi tora etsi eniotha, san gourgourisma. Den einai katholou apithano oute adinato na to nioseis tha deis...einai fantastiko. Simera apo tin ora pou xipnisa perimeno pote tha me klotsisei:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: exei poli plaka!!!!!:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Filympia mou agapi mou...

Teleio,,,

Einai teleio aisthima agapi mou...

Emena opote me klwtsaei vazw olo kai kapion na tin niwsei...

Oso gia sigourotata apotelesmata gia to fullo tou paidiou einai kalitera na perimeneis stin b epipedou agapi mou...

Ate sou euxwme mia teleia egkumwsini...

Ta filia mou...

Kai o theoullis mazi sou...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα συνήθως όταν τρώω μακαρόνια με κιμά, ή οποιαδήποτε άλλη σάλτσα και σαλάτα μαρούλι με αγγούρι και λεμόνι! Party μέσα στην κοιλιά!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια είναι η πιο απίστευτη εμπείρια του κόσμου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

όλες μου έλεγαν ότι δεν το έχει νιώσει και θα έπρεπε κ.τ.λ. δεν έδινα σημασία γιατί είμουν άκόμα στον 4ο και έλεγα ότι είναι ακόμα νωρίς. ώσπου στα μέσα του 5ου μια Κυριακή μεσημέρι μου έδωσε μια κλωτσιά που πλέον είμουν σίγουρη. ΗΤΑΝ Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΜΟΥ.... τώρα κάθε τρεις και λίγο όλο κολοτούμπες και κλωτσιές είναι. :woohoo:

Εμένα μου είπαν ότι είναι αγόρι στην αυχενική διαφάνεια και στο Β επιπέδου το σιγουρέψαμε.

με το καλό να γεννηθούν τα μπουμπούκια σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια οντως ειναι υπεροχη αισθηση!!!!!!κ γω δεν το πιστευα μεχρι που ηρθε η στιγμη να το νιωσω!!!!Αλλα οσο περνα ο καιρος ειναι πιο συναρπαστικο...να βλεπεις την κοιλια ν αλλαζει σχημα κ να εξογκωνονται διαφορα κ να μαντευεις τι να ειναι αραγε!!!!

Οταν χαιδευω την κοιλια μου μαζευεται εκει που ειναι το χερι μου...αυτο το θεωρω οτι πιο συναρπαστικο εχω ζησει κ δεν περιγραφεται με λογια...ευχομαι σε ολες τις εγκυουλες με το καλο.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

apisteyto sinaisthima???????mprabo....

ego exo agori...k to niosa prin mpo sto 4...sigkekrimena 4 meres...

ego de ithela na matho to filo k oli me legan oti tha kano agori...

episis me legan..an to enioses proti fora aristera einai agori...k an deksia koritsi,,,emena aristera xtipise..

basika blakeies einai ayta alla na xame na legame...:woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΦΑΓΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΜΙΑ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΑΠΑΚΙ ΠΕΠΟΝΙ ΚΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΤΑΡΑΞΕΙ ΣΤΟ ΚΛΩΤΣΙΔΙ. ΚΑΘΕ ΤΟΣΟ ΤΟΥ ΛΕΩ "ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΣΟΥ ΡΕ ΠΑΛΙΟΠΑΙΔΟ"? ΧΑΧΑΧΑ:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gastroula έγραψε:

ΕΦΑΓΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΜΙΑ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΑΠΑΚΙ ΠΕΠΟΝΙ ΚΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΤΑΡΑΞΕΙ ΣΤΟ ΚΛΩΤΣΙΔΙ. ΚΑΘΕ ΤΟΣΟ ΤΟΥ ΛΕΩ "ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΣΟΥ ΡΕ ΠΑΛΙΟΠΑΙΔΟ"? ΧΑΧΑΧΑ:laugh:

Re si gastroula aporia to exo apo tin proti apantisi sou... pou to vrikes to peponi vre agapi mou??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΤΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΤΑ ΑΚΟΥΣ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ....ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΜΥΘΟΣ...

ΕΓΩ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΜΟΥ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ ΜΟΛΙΣ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΟ 3ο ΜΗΝΑ....ΣΑ ΓΟΥΡΓΟΥΡΗΤΟ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΑΛΛΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΣΑΛΕΥΕΙ,ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ,ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΠΑΡΤΥ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΤΗΣ ΜΑΝΟΥΛΑΣ ΜΕ ΚΛΩΤΣΙΕΣ,ΜΠΟΥΝΙΕΣ,ΚΟΥΤΟΥΛΙΕΣ,ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΕΣ ΚΛΠ....ΠΟΝΑΕΙ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕ ΤΟ ΧΟΡΤΑΙΝΩ....!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όταν ρώτησα τη γιατρό μου πότε θα το νιώσω, μου είπε στην 20η βδομάδα και απογοητεύτηκα πάρα πολύ!

Περιμένω πώς και πώς τη στιγμή που θα νιώσω την πρώτη κλωτσιά :)

Barbie τι φοβερό αυτό που είπες;

Δηλαδή αντιλαμβάνονται το χάδι και πηγαίνουν πιο κοντά;

Πολύ συγκινήθηκα τώρα...

Ρε gastroula... κι εγώ την ίδια απορία έχω...

Πού το βρήκες το πεπόνι τέτοια εποχη;

Φέρε και σε μας λίγο :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανούκα έγραψε:

Όταν ρώτησα τη γιατρό μου πότε θα το νιώσω, μου είπε στην 20η βδομάδα και απογοητεύτηκα πάρα πολύ!

Περιμένω πώς και πώς τη στιγμή που θα νιώσω την πρώτη κλωτσιά :)

Kai emena etsi mou eixe pei, mesa 5ou, en to metaxi ego tote imoun idi 3 1/2 k eixa arxisei na to niotho amidra, meta apo mia bdomada arxisan oi pio entones... Xte sigkekrimena to vradi pou etroga arxisa na gelao, me koitaei o antras mou me aporia... o gios sou tou leo, me xaidevei, epitelous mas ekane tin xari na xaidepsei k ton mpampaka tou!!!!!!

Ax Nanoukaaaa perimene k tha deis ti teleia pou einai!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...