Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΑΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ;


Recommended Posts

Ιφιγενεια εγραψε:

οι άντρες μας έχουν το ίδιο όνομα (άσχετο )...

Κατερινακι...η γλυκια μας Ιφιγενεια παρελειψε να σου πει.... οτι εκτος απο το ονομα του αγαπουλινου μου....ξερει κι αλλα πολλα....και προσωπικα του....:dry::P

Οποτε....ευτυχως που λειπει ο αντρας σου...:laugh: :laugh: :laugh:

sisteroni....σε επεριμενω....!!! (δεν εχω στειλει στοιχεια γι αυτο που ζητησες...γιατι εχω πηξει αυτες τις μερες στη δουλεια -ενοψει Πασχα- και απο το Σαββατο και μετα που θα καθομαι...θα ασχοληθω με το θεμα σου....;) Βαλε στα στο επιτοπου φωτο Μαρακι να παρω τζουριτσα....γιατι σημερα ειμαι...κομματια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααα!!! Και ξεχασα να πω..... οτι καρμακι σου εχω ηδη ριξει και μολις σου εριξα κι αλλο.... Τι επειδη δε θελω δημοσιοτητα και να γνωστοποιω τις αγαθοεργιες μου...???:blink:

:laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καιρό 8α το μά8εις όπως λέει και η Ιφιγένεια.

Όχι δεν έμενα μέσα στη Λαμία, το σπίτι μου είναι στο στα8μό Λιανοκλαδίου αν έχεις ακουστά τη περιοχή, 7 χιλ. από Λαμία, στο δρόμο προς Καρπενήσι.

Εφόσον είσαι 1,5 χρόνο Κατερίνη μπορεί να χουμε συναντη8εί κάπου.

Σύχναζα Boga-Kartell και πήγαινα στο magic γυμναστήριο.

Τη 1η του Ιούνη 8α μαι 30 just!! (περιεργο μου φαίνεται αυτό):dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έεεεεεεεεετσι, έτσιιιιιιιιιιιιι, να ανεβαίνει το karmaki μου, να πλησιάσω εσάς τις άφταστες!!! (κι εγώ σου έχω ρίξει) :woohoo:

Άντε, σε ανταπόδωση ......

ΠΑΡΕ ΝΑ' ΧΕΙΣ!!!!

Μία μούρτζα (από σοκολάτα.. όχι, δεν έφαγε εννοείται, απλά την πασάλειψα :P βέβαια η κακομοίρα γλειφόταν αλλά δεν έφτανε χεχεε)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

scarlet γιατί είσαι κομμάτια πουλάκι μου? Τι σου κάνανε τα ζουζουνόπαιδα σήμερα?

Χμ... να σε πάρω να σε συναρμολογήσω... Έχω μάστερ στα παζλ! Πάνω από 5000κομμάτια αποκλείεται να είσαι! :P

Elenitsa cartell πήγαινα και πάω και γω πολύ, κι αν σου πω κι εγώ ότι κι εμένα μου φαινόσουν γνωστή?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΕΛΕΝΑ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΕΧΟΥΜΕ ΜΑΛΩΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΛΥΚΕΙΟ! ΕΓΩ ΕΜΕΝΑ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ. ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ ΗΤΑΝ Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΜΟΥ! ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΚΙ ΕΝΑΝ ΓΚΟΜΕΝΟ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑ...:P ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΤΟ Α' ΓΥΜΝΑΣΙΟ- ΛΥΚΕΙΟ.

ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ, ΑΝ ΘΕΣ ΣΤΕΙΛΕ ΤΟ ΠΑΛΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΟΥ. ΘΑ ΤΟ ΔΩ ΤΟ ΠΡΩΙ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ. ΔΕΝ ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ. ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ. ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΑ ΟΛΕΣ. ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ. ΦΙΛΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχαχαχαχαχαχα

τι το έκανες το μωρό καλέ, γιατί το βασανίζεις?

χαχαχαχαχχαχαχα

γνωστή ε???

ε, η αλήθεια είναι ότι είμαι σοκάκου...χαχαχαχα γυρίζω πολύ!!

στάνταρ μπορεί να χουμε βρε8εί!

το magic το γυμναστήριο το ξέρεις?

το cosmos το videoclub?

πλάκα κάνεις Κατερινάκι?

Εγώ πήγαινα στο 4ο γυμνάσιο και στο 1ο ΤΕΛ μετά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΒΩ ΦΛΕΒΑ ΤΩΡΑ!!!! (

παω να φερω μαχαιρι απ την κουζινα...:laugh: )

Ενα ευχαριστω ειναι λιγο...Μου εφτιαξε το κεφι η σοκολατιτσα σου!!!!

Περιττο να σου πω...πως ολες τις φωτο της, τις δειχνω και στον Κωνσταντινο....και πλεον εχει γινει η μασκωτ μας!!!!

Τωρα του λεω....:"Κοιτα Μαρακι-σοκολατακι" και του γυρναω την οθονη...

Εριξε ενα γελιο (του ηρθε και ξαφνικα εκει που εβλεπε μπαλα) και το γλυκουλακι μου.....ελαμψαν τα ματακια του!!! (αν δεις ποσο χαιρεται οταν βλεπει μωρακια....και ποσο λαχταραει για ενα δικο μας(!)...τελοσπαντων....)

Αν και κοιμαμαι ορθια (και δεν ξερω καν πως γραφω τις λεξεις -ολοκληρες ή μισες...) και ειμαι "πτωμα"....με αναζωογωνησε!!!!!!!!!

Παω για υπνο με την ΠΑΝΕΜΟΡΦΟΥΪΤΑΣ "αγκαλιτσα".....:)

Φιλακια σε ολες σας.... Καληνυχτα!!!

Υ.Γ: Αυριο θα εχεις κι αλλο καρμακι....(μονο και μονο γι αυτη τη φωτο);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elenitsa galaxy πάω εγώ, στον Ευκαρπίδη, το magic θύμισέ μου ποιο είναι... Κι εγώ με τη γυμναστική μακριά κι αγαπημένες, απλά πάω που και που να ξεδώσω και να φιλοτιμηθεί ο σκεμπές να πέσει (πάει η γεματούλα σφιχτή σφιχτή κοιλιά μου μετά τη γέννα, σαν να έχει χαλαρώσει λίγο :huh: )

scarletoni να'σαι καλά βρε ψυχούλα... Φιλάκια από το Μαράκι και στους 2 σας! .... τον μπελά μου η περίπτωσή σου θα με σκάσει! Πόσο σας αξίζουν όχι 1 αλλά 2 και 3 και 4 παιδιά (της Κέρκυρας)... Άσε είσαι παζλ τώρα, πήγαινε για νανάκια, τα λέμε και αύριο...

Α! Αύριο έρχεται ο Νίνος... το παρών θα το δώσω, αλλά περιορισμένα! :P

Σας καληνυχτώ κι εγώ ομορφιές!!!

Σκουντουφλάω............................

Καληνύχτα Elenitsa! Α ρε να μην είχαμε γνωριστεί όταν ήσουν εδώ! :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια οοοοοουυυυυυυυ να μαι κ εγω:P

ημουν η πρωτη κοπελα απο κατερινη στο site ζηλευα που οι υπολοιπες ειχανε παρεα,να λοιπον που ηρθε η ωρα να παρω το αιμα μου πισω:P :P

εγω καρτελ κ μποκα σπανια παω πολλη φασαρια μωρε κ εγω ειμαι γιαγιουλα δεν τα μπορω αυτα:laugh:

ιμερο κ κουινς πηγαινω;)

ιφιγενεια συνηλθες??θα τον πιουμε καλε τον καφε?:ohmy:

φιλια σε ολες:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως το annaki!!! :kiss:

το magic είναι στο σουπερ μάρκετ τον Πασχαλίδη στη πλατεία Δημαρχείου...

πάνω απο ένα μαγαζί με γυαλικά.

αχχ δε πειράζει

μπορούμε να γνωριστούμε και τώρα...

και πάλι κοντά είμαστε!

ΝΙΝΟΣ? ΠΟΙΟΣ ΝΙΝΟΣ?

ΚΑΙ ΓΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΤΟΝ ΑΠΟΚΑΛΩ!

ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΧΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΤΟΥ ΑΠΟ ΜΩΡΟ!!!

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α να γεια σου!!! Πωπω, θα μου μάθεις εσύ Έλενα την πόλη μου! Καλόοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!! :)

Ο Νίνος είναι ο άντρας μου ο πολυαγαπημένος, ο Κωνσταντίνος μου!

Ε κουφό! Τον φωνάζω Κωνσταντινούλη, μου λέει η scarlet ότι έτσι τον αποκαλεί κι αυτή. Τον φωνάζω Νίνο, το ίδιο κάνεις κι εσύ...

Χαχαχαχαχαχα....

annaki μου γλυκό δεν πολυσυνήλθα αλλά και τι να κάνω? Πρέπει να βγω αύριο για ψώνια, βασικά να ψάξω για παπούτσι. Αν με πάρει τηλ η Κατερίνα θα βρεθούμε. 13.00 σχολάς εσύ? Θα έχω και το Μαράκι μαζί μου, δεν ξέρω αν θα μπορέσω να κάτσω πολύ μετά τις 13.00 Θα μιλήσουμε οκ? Αν ξεχαστώ εγώ, πάρε με ένα τηλ.

Ναι πουλάκι μου?

Άντε, σας καληνυχτώ... Το λέω τόση ώρα κι έχω κολλήσει εδώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ναι ναι αχαχαχαχα

Νίνο τον φωνάζει η πεθερά μου, και το κόλλησα κι εγώ. Κωνσταντίνος και ο δικός μου!

χαχαχα

να σου μάθω ότι 8έλεις

!!!

χαχαχα

καληνύχτα Ιφιγένειά μου, εγώ παλεύω να ανεβάσω μια φώτο μου σε ένα τόπικ...

ΔΕ ΜΟΥ ΚΑΘΕΤΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

"Φοβου τους Ιφενειους και Μαρακια φεροντας...." :laugh: :laugh: :laugh:

Ελενιτσα....δεν ειναι μονο ο δικος μου αντρας θυμα της "μαυρης αραχνης" εδω μεσα.... :laugh: :laugh: :laugh: Τον νου σου στον Νινο σου.... γιατι αυτη δεν εχει ορια...:P :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...