Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΑΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ;


Recommended Posts

ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΑΠΟ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΑ ΜΟΥ ΥΠΟΔΕΙΞΕΙ ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΧΩΡΙΑΚΗ; ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ. ΒΕΒΑΙΑ ΑΝ ΒΓΩ ΕΞΩ ΘΑ ΒΡΩ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟ, ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΩ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ. ΕΓΩ ΖΟΥΣΑ ΣΤΟ ΒΟΛΟ ΚΙ ΕΚΕΙ ΠΗΓΑΙΝΩ ΑΚΟΜΗ ΟΤΑΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΓΙΑΤΡΟ. ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΑΤΙΜΗ ΤΗ ΧΩΡΙΑΚΗ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς τη!

Ούτε γω είμαι από Κατερίνη, αλλά έμεινα 3,5 χρόνια εκεί.

Μικροβιολόγο γνωρίζω μια στη κεντρική πλατεία, πάνω από το γωνιακό τυροπιτάδικο στην ίδια πολυκατοικία που είναι το πολιτικό γραφείο του Κουκοδήμου.

Δε θυμάμαι το επώνυμό της, το μικρό της είναι Αγλαΐα.

Ελπίζω να σε κατατόπισα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KEFI81! Πως και από τα μέρη μας? :)

Είμαι από Κατερίνη, όπως και 2 άλλες κοπέλες εδώ στο φόρουμ.

Αν σε κάλυψε η Ελένη οκ, αλλιώς μπορώ να σου προτείνω κι άλλη μικροβιολόγο, πάρα μα πάρα πολύ καλή.

Σε φιλώ, θα χαρώ να τα λέμε!

:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ. ΤΟ ΚΟΥΚΛΑΚΙ ΔΙΚΟ ΣΟΥ; ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ. ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ. ΛΕΩ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ ΠΑΡΟΤΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΙΑΦΩΝΕΙ. ΦΟΒΑΤΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΡΩ ΚΡΥΑΔΑ ΠΑΛΙ. ΕΣΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ Ν ΠΑΩ; ΘΑ ΧΑΙΡΟΜΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΛΕΓΑΜΕ ΚΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι, δικό μου είναι το κουκλάκι!

Το γνωστό Μαράκι!

Δεν ξέρεις κανέναν στην πόλη???????????

Ξέρεις εμένα! Φτάνει! :P

Και μαζί θα γνωρίσουμε και την Άννα και την Κατερίνα με την σούπερ μπέμπα Αλεξάνδρα!

Σου στέλνω π.μ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιφιγενεια εγραψε:

Δεν ξέρεις κανέναν στην πόλη???????????

Ξέρεις εμένα! Φτάνει!

Καλη μου ΚEFI... αν ηξερες μονο τι κρυβεται κατω απο αυτη τη φραση....:ohmy:

Αν ηξερες ποια γνωρισες μολις.... :S

Θα σε ρωτησω κατι και να θες μου απαντας....

Ψυχιατρειακι:blink: εχεις κανει ποτε??? Θες να κανεις??? :unsure:

Αν ναι.... συνεχισε να κανεις παρεα με την τρελη!!!!! :P

Το "φτανει" ειδες πως το εγραψε....

Μολις την γνωρισεις....δε θα θες να γνωρισεις κανεναν αλλο....θα εχεις ηδη παθει σοκ!!! γι αυτο σου ειπε..."φτανει"...(ξερει αυτη)...

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Εγω σε προειδοποιησα παντως κι εχω ησυχη τη συνειδηση μου....:laugh:

Περα απ αυτα....ευχομαι να εχεις καλα αποτελεσματα απο την χοριακη... να εχει και το Μαρακι μας (η ανηψουλα μου) παρεουλα σε λιγους μηνες...!!!;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KEFI πες μας λίγα πράγματα για σένα..

Πόσων ετών είσαι, έχεις καθυστέρηση, πόση, έχεις άλλο παιδάκι, κτλ κτλ

Να σε γνωρίσουν και οι υπόλοιπες που δε θα έχουν την ευκαιρία να το κάνουν από κοντά!!! :P

Scarletoni, sisteroni τι έγινε? ;)

Πάλι με τον καλό λόγο στο στόμα είσαι γλυκιά μου ύπαρξη??? :lol:

Αυτά να τα λες και στον εαυτό σου, να τα εμπεδώσεις, περί ψυχιατρείου και τα σχετικά! Μην Ξεχνιέσαι! :P

Σε 1,5 μήνα σου' ρχομαι!!! :woohoo:

Ελενίτσα με την πρώτη ευκαιρία ελάτε καμιά βόλτα! Σε καμιά άδεια, κατηφορίζονταν προς Λαμία... ;)

Καλέ ΑΘηναίες και Σαλονικιές.... Κι εμείς οι Κατερινιώτισσες κανονίζουμε συνάντηση! :silly: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΚΙ ΕΓΩ Π.Μ. (ΕΝΑ ΤΕΤΑΡΤΟ ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ) ΑΛΛΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ. ΕΙΜΑΙ Η ΚΑΤΕΡΙΝΑ 28 ΕΤΩΝ. ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΕΔΩ ΚΙ 1.5 ΧΡΟΝΟ ΜΕ ΤΟ ΦΩΤΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΣ. ΠΑΙΔΑΚΙ ΟΧΙ ΑΚΟΜΗ ΑΛΛΑ ΕΛΠΙΖΩ ΣΥΝΤΟΜΑ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ. ΠΗΡΕ ΚΑΤΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΛΑΜΙΑ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειά σου Κατερινάκι!

Εγώ είμαι η Έλενα, Ελένη, όπως 8έλεις πές με.

χαχα

τώρα είμαι Ορεστιάδα απ τον Ιούλιο που μας πέρασε. μέχρι 20 Ιουλίου 2008 ήμουν Κατερίνη. Και ο δικός μου στρατιωτικός είναι.

Κοντά έμενα κι εγώ.

Δηλ. σχεδόν. Εγώ έμενα στο αδιέξοδο της Κολινδρού.

Πάει Κόσσοβο ο άντρας σου μήπως? (Αχ αυτό το Κόσσοβο)...

Με τη περιγραφή σου μου θύμησες τις δικές μου πρώτες μέρες που δεν ήξερα κανέναν, έπαιρνα το ποδήλατό μου και έκοβα βόλτες.

Μετά όμως... έκανα τρελές γνωριμίες!

Ιφιγένειά μου, 8α περάσω τη Μ. Παρασκευή, αλλά δε ξέρω για πόση ώρα...

έχω να πάω στο βαφτιστήρι μου τα δωράκια του...

Είδες Κατερινάκι, μέχρι βάφτιστήρι απέκτησα απο εκεί που δεν ήξερα κανέναν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα η Elenitsa αν θυμάμαι καλά είναι από Λαμία, γι'αυτό το έγραψα..

Πήρα το π.μ. σου, μια χαρά, έχεις το κινητό μου, αν θέλεις πάρε με αύριο το πρωί να σε κατατοπίσω ή και να βρεθούμε μιας και θα βγω για ψώνια (και μην ακούς τη scarlet30.. είναι μια τρελλή Κερκυραία αυτή.. που karmakia μόνο αλλού κι αλλού ρίχνει.. την "αδεφούλα" της στην ξεραϊλα την έχει... :P)

Κι εμένα ο άντρας μου στρατιωτικός είναι..

Κατερίνη δε βλέπω να ερχόμαστε όμως.. Κλείνει ο άντρας μου 6 χρόνια Αλεξανδρούπολη! Δε χαλιέμαι που θα πάω κι εγώ σε κάνα μήνα! Είναι φανταστική πόλη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕleNitSa έγραψε:

Scarletaki κι εσύ Κατερίνη μεριά γιαβρί μ?

Μακάρι να'ταν... Θα΄χα λύσει όλα μου τα ψυχοτεχνικά μου προβλήματα!!

:woohoo: :silly:

Κερκυραία είναι... Λεγόμαστε "αδεφούλες" γιατί κάπως κάπου κάποτε διαπιστώσαμε μέσα από τις φωτό μας ότι το Μαράκι της μοιάζει όταν ήταν μικρή, ότι στις λεπτομέρειες μοιάζουμε κι εμείς, οι άντρες μας έχουν το ίδιο όνομα (άσχετο :huh: )...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΗ ΜΟΥ, ΧΑΡΗΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΝΩΡΙΜΙΑ. ΟΧΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΚΟΣΟΒΟ. ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΥ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ. 1,5 ΧΡΟΝΙΑ ΕΧΩ ΕΔΩ. ΑΠΛΑ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΗ ΣΤΙΣ ΓΝΩΡΙΜΙΕΣ. ΓΝΩΡΙΣΑ ΑΡΚΕΤΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΩΝ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΔΥΟ ΠΟΥ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΑΡΕΑ ΕΚ ΤΩΝ ΟΠΟΙΩΝ Η ΜΙΑ ΠΗΓΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΕΞΑΜΗΝΟ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΧΑΣΑ ΚΑΙ Η ΑΛΛΗ ΠΗΓΕ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΤΗΣ ΛΟΓΩ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ. ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΤΑ ΒΡΗΣΚΟΥΜΕ! ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ. ΜΕΝΑΝΕ ΚΙ ΟΙ ΔΥΟ ΣΤΟ ΛΙΤΟΧΩΡΟ ΚΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΗ ΕΠΑΦΗ ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΩΣ. ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΦΥΓΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΕΚΕΙ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα αν έχεις καθυστέρηση ναι, να κάνεις μία χοριακή. Αν είσαι έγκυος, καλό θα ήταν να το ξέρεις όσο το δυνατόν πιο νωρίς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι παράλλειψή μου από Λαμία είμαι.

Ιφιγένεια την επόμενη φορά που 8α ρ8ω ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ 8α σου πω που 8α μαστε μήπως και βρε8ούμε. να σου γνωρίσω και την άλλη τρελοκατερινιώτισσα.

Κατερινάκι δε πάει που8ενά ο άντρας μου, ΕΥΤΥΧΩΣ!!

τα δυο 6μηνα όμως που έλλειπε Κόσσοβο μόνη μου ήμουν Κατερίνη. Το πρώτο εξάμηνο ζορίστηκα, το δεύτερο όμως πέρασα πολύ ωραία με τις φίλες μου.

Εγώ με γυναίκες συναδέλφων δεν έκανα παρέα, γιατί όλοι ήταν ελεύθεροι κι ωραίοι. Μόνο ένα χρόνο πριν φύγουμε έκανα παρέα με μια κοπέλα,που αρραβωνιάστηκε με ένα φίλο και συνάδελφο του άντρα μου (αυτή που αναφέρω παραπάνω, που μένει κι εκείνη Αλεξ/πολη με μετάθεση)και τα πηγαίναμε και τα πάμε τέλεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΓΝΩΣΤΗ Η ΦΥΣΙΟΓΝΩΜΙΑ ΣΟΥ ΕΛΕΝΗ. ΠΟΣΟ ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΣΑΙ; ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΛΑΜΙΑ ΖΟΥΣΕΣ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KEFI θα το συνηθίσεις το περιβάλλον και θα το παίζεις στα δάχτυλα! :)

Σου έστειλα το κινητό μου στο προσωπικό μήνυμα για να με πάρεις αύριο το πρωί αν θέλεις..

Δεν το πήρες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...