Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΣΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ...


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 84
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Maniamounias έγραψε:

Από αγκαλίτσες;Άλλο τίποτα!Έχω λιώσει στα χάδια 2 μέρες τώρα!

Είδες και το θετικό της υπόθεσης;;; Ποια άλλη στιγμή θα έπαιρνες τόσες αγκαλιές και χάδια αδιαμαρτύρητα, ε;;; Πάρε δυνάμεις κοριτσάκι μου γιατί σε 10-15 μέρες θα πρέπει να ξεκινήσεις καινούργιο "μαραθώνιο" με τον άντρα σου... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maniamounia κοριτσακι μη στενοχωριεσαι ειμαι σιγουρη οτι πολυ συντομα το ονειρο σου θα γινει πραγματικοτητα.Εγω εχω αιμα β ρεζους - και οταν ημουν εγκυος με ρωτησε ο γιατρος αν εχω κανει καμια εκτρωση η αποβολη για να κανουμε coubs και του ειπα οχι αλλα με εβαλε να κανω εξεταση αιματος γιατι λεει καμια φορα οταν καθυστερει η περιοδος και μετα εχουμε πολυ αιμα μπορει να ειναι αποβολη σε πολυ ποωρο σταδιο εγκυμοσυνης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικα κοπελα μου..

ακριβως το ιδιο ειχα παθει..21 μερα του κυκλου εχω λιγο καφε..αλλα διαισθανθηκα(οσο περιεργο και να ακουγεται)οτι δεν ειναι μια ανωμαλια του κυκλου..

κανω χωριακη 15 μοναδες..ξαπλα στο κρεβατι μεχρι να παω στο γιατρο με ολες τις προσευχες να πανε ολα καλα..και μετα απο 2 μερες κανω παλι χωριακη και ηταν 1..

νοιωθω την απογοητευση σου..ξερω πως πονας και θυμαμαι οτι ειχα πολυ αιμα..

αλλα και συναισθηματικα..μου κοστισε παρα πολυ..

βεβαια δεν συγκρινω τον ευατο μου με γυναικες που εχουν αποβαλει με μεγαλυτερο μωρακι αλλα κοριτσια ποναει η ολη η διαδικασια και πληγωνει πολυ..για μενα ηταν μια αποβολη..

θα σου πω ομως κατι και θα σε φτιαξω Maniamounia..:cheer:

μετα απο λιγο καιρο που πηρα τα πανω μου.....επιασα την κορακλα μου....ειμαι σιγουρη οτι το ιδιο θα συμβει και σε σενα..φιλακια πολλα και περαστικα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περίμενα πως και πως τα νέα σου να χαρεί λίγο και το δικό μου χειλάκι και με στενοχωρούσε το γεγονός που δεν μπορούσα να μπω αυτές τις μέρες να δω τι έγινε.

Λυπάμαι για το αποτέλεσμα αλλά όπως βλέπεις Δήμητρα έμεινες εν μέρει έγκυος που σημαίνει ότι μπορείς να μείνεις έγκυος.

Και αυτό θα γίνει πολύ σύντομα, σε γυροφέρνει παιδί μου.

Πάντως μην στενοχωριέσαι γιατί όπως λέει και ο σοφός λαός κάθε εμπόδιο σε καλό.

Ξεκούραση και όλα θα πάνε καλά. Βούρ για την επόμενη φορά.

Πολλά φιλιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου είμαι σχεδόν σίγουρη ότι τον επόμενο μήνα θα σας γράφω τα ευχάριστα -αν και το έχω αφήσει στην τύχη του εδώ που τα λέμε...

Ευχαριστώ για τη συμπαράσταση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΤΩΡΑ ΜΟΝΟ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ............

ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...