Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΣΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ...


Recommended Posts

Καλημέρα και απο εμενα Δημητρουλα, βαλε τον αντρα σου κατω και χαρείτε το και να δεις που θα ερθει συντομα το νινι με τετοια ωραια ψυχολογια που εχεις.

Και να θυμασαι παντα τη μαγικη φραση που ειπες

ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ MAMMY ΕΧΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΔΙΚΙΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αυτο να το θυμούνται πάντα ολες οσες απογοητευονται!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 84
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

δημητρουλα κου γλυκεια καλημερα κι απο μενα. ετσι σε θελω αισιοδοξη ;) ολα καλα θα σου πανε θα δεις. να εισαι παντα ευτυχισμενη με τον αντρουλη σου και θα ερθει και το μπεμπε συντομα. φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρούλα μου... καλή σου ημέρα κοπέλα μου! Να δοξάζεις και να ευχαριστείς την Παναγιά μας, που "σου πήρε" το μπεμπάκι τόσο νωρίς, προφανώς υπήρχε σοβαρός λόγος και για να μην ταλαιπωρήσει την ψυχούλα σου, αλλά ούτε και το μπεμπάκι σου, έληξε έτσι η εγκυμοσύνη σου! Καλή συνέχεια... στο ξεζούμισμα του αντρούλη σου!!! Ψηλά το κεφάλι και πολύ-πολύ γρήγορα να μας ανακοινώσεις τα πλέον ευχάριστα νέα της ζωής σου! Συνέχισε να έχεις το ΑΠΟΛΥΤΟ ΧΙΟΥΜΟΡ και να "αμύνεσαι"! Φιλιά καλή μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

_Anna_ από την άλλη σκέφτομαι...τι να το κάνω το μωρό,αφού έχω ήδη ένα;Τον άντρα μου εννοώ.Αυτή τη στιγμή βλέπει καρτούν στην τηλεόραση και γελάει μόνος του.Εγώ πάλι γελάω μαζί του!

stalla είμαι σίγουρη ότι θα έρθει!Εδώ θα'μαστε,θα το δείτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIPITSAZOUZOUNA δε ξέρω αν θα τα κατάφερνα αν δεν διακομωδούσα τις καταστάσεις.Έτσι όμως είμαι φτιαγμένη.Ότι,μα ότι και να μου τύχει,πάντα θα βρω τρόπο να το κάνω πιο αστείο.

Πωπω κορίτσια,πονάω η έρμη.Έ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουράγιο καλή μου με τους πόνους! Είναι οι χειρότεροι... οι πόνοι της περιόδου! Συνέχισε έτσι με το χιουμοράκι σου! Άντε... και μόλις ξεμπερδέψεις, όρμα!!!!!!!!!!!!!!!111111Πολλά-πολλά φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δημητρα εισαι απαιχτη δε χανεις το χιουμορ σου μπραβοοοοοοο

δε πειραζει κοριτσαρα Next month για ολους εχει ο θεος..

εισαι μικρουλα δε χρειαζεται να αγχωνεσαι,χαλαρωσε κ βουρ για τον επομενο μηνα;)

κ οπως ειπε κ η λενα περιμενουμε πως κ πως να ακουσουμε το 'κοριτσια ειμαι εγκυος'

φιλακια:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:kiss: Dimitra kalimera

Den koimithikes agapi mou?

Pos eisai simera? Aaaaah koukla o dromos pros ti mitrotita einai kapoies fores duskolos ego kathe fora pou mou sumvainei kati leo:Tha to perasoume ki afto na kanoume.Na se ehei kala o Theos esena kai ton antra sou ka iola tha ginoun.

Sou stelno filakia:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ,ποιοί πόνοι περιόδου;Να γεννήσω μου'ρχεται της έρμης.

Από τις 6 είμαι ξύπνια.Ξάπλα δεν την πάλευα καθόλου.Μόνο όρθια περνούσε ο πόνος.Μαχαίρι όμως.Με το που σηκωνόμουν όρθια,ήταν σαν να μην είχα περίοδο.

Αυτό πρώτη φορά το παθαίνω.Φανταστείται πως μέχρι και ΠΑΥΣΙΠΟΝΟ πήρα.Ποιά;ΕΓΩ.Που για να χαπακωθώ,πρέπει να βλέπω παραίσθηση το Χάρο να παίζει τάβλι με τον Άγιο Πέτρο (μεγάλη η χάρη του) και να περιμένουν πότε θα πεθάνω.

Ο γιατρός όμως μου το είπε ότι θα πάθω ένα τέτοιο κοκομπλόκο.

Θα ζήσω πιστεύω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Dimitroulla mou kalimera sou...

Lupame poli gia ayto pou perases...

Prwti fora akouw kai egw etsi periptwsei...

Agapoulla mou na se dunati,,,kai me auto to xioumor sou pou exeis, pistepse me ola tha sou erthoun teleia stin zwoulla sou...

Sou euxwme ta kalitera...

Filakia agapi mou...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρουλα καλημερα, λυπαμαι που τελικα ειχε τετοια εκβαση η αναμονη σου, σου ευχομαι αυτην να ειναι η τελευταια σου περιοδοσ για τουσ επομενουσ 9 μηνες -και θα ειναι, πιστεψε το-

μη χανεισ το χιουμορ σου, γιατι βοηθαει και τισ υπολοιπες μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα. Λυπάμαι πολυ για αυτο που σου ετυχε. Το ιδιο περασα και εγω πριν 6 μηνες. Ημουν ηδη 3 μηνων. Τι να πω; Τελικα σε ολες μας συμβαινει. Που θα παει ομως καποια στιγμη θα γινει και το θαυμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρούλα μου, Απίστευτο!!

Συμβαίνει τέτοιο πράγμα? Είναι πιθανόν?? Εχω πάθει πλάκα ............

Δεν πειράζει όμως ... όλα θα πάνε καλά ! αφού ήσουν έγκυος πολύ σύντομα θα ξαναμείνεις και εύχομαι να πάνε ΟΛΑ ΚΑΛΑ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δημητρουλα λυπαμαι για αυτο που σου συνεβει....το μονο σιγουρο ειναι οτι θα ξαναμεινεις εγκυος....οποτε κοιταμε μπροστα και με θετικη ενεργεια ολα καλα θα πανε....διατηρησε το χιουμορ σου γιατι αυτο βοηθαει πολυ.....φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και γω πρώτη φορά το άκουγα κάτι τέτοιο.Κουφάθηκα το ζωντανό!

Αλλά ελπίζω την επόμενη φορά να έχω μια ολοκληρωμένη εγκυμοσύνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρούλα μου καλημέρα και από εμένα, και θα σου έλεγα να μην στενοχωριέσαι ιδιαίτερα. Πρώτον, γιατί τώρα ξέρεις ότι είσαι γόνιμη και δεύτερον ότι όντως όλα γίνονται για κάποιο λόγο. Υπάρχουν πολλές περιπτώσεις που ύστερα μια αποβολή, επιτεύχθηκε άμεσα μια επιτυχημένη εγκυμοσύνη. Έτσι, κάνε τρέλες με τον αντρούλη σου :laugh: και που ξέρεις.... τον επόμενο μήνα, μπορεί να μας γράψεις ότι ο πελαργός έκανε καλά την δουλειά του αυτή την φορά....:silly:

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Δημητρα μου καθε φορα που διαβαζω τα ποστ σου με τρελαινεις εισαι απιθανη ...και το παιδακι σου θα ειναι το απιθανοπαιδο!!(ταινια οι απιθανοι!)

Ολα δειχνουν πως πλησιαζει η μερα που θα μεινεις εγκυος κοριτσακι μου...Αλλωστε με τετοια θετικη ενεργεια που εχεις μη φοβασαι τιποτα!!Πολλα φιλακια και σκεψου οτι τον αλλο αντε το πολυ τον επομενο μηνα θα εχεις στα χερια σου μια θετικη χοριακη(μη ξανακανεις τεστ !!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera dimitroula.

opos leei kai o sofos laos "kathe empodio gia kalo". isos itan kalutera pou egine tora, para na ginotan se megalutero mina. katalavaino pos mporei na niotheis, giati etsi niothoume polles kopeles tin ora pou kanei tin emfanisi tis auti i roufiana...!!

kapoies fores mas pianei thlipsi, kapoies alles leme "ok more, ton allo mina", alles stenaxoriomaste kai alles to paizoume cool..

ti na po...

iremia kai pisti..

nomizo etsi tha kratame ki emeis ena gero zoumpourloudikaki sta xeria mas se ligo kairo...

na sai kala dimitroula..

filakia.. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κ από μένα Δημητρούλα!

Σε σκεφτόμουν χθές που θα πήγαινες στο γιατρό...ήμουν

σίγουρη οτι είσαι έγκυος με όλα αυτά τα συμπτώματα....

μη σε παίρνει από κάτω, τώρα θα φορτσάρεις κ όλα θα πάνε

καλά!!! με τον επόμενο μήνα!!!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Δήμητρα!!

Είναι σημαντικό ότι δεν υπάρχει θέμα ούτε γονιμοτητας ούτε σύλληψης!!!

Και ο ίδιος σου ο οργανισμός σε προστάτευσε από τον καθαρισμό αργοτερα...

Σίγουρα τους επόμενους μήνες θα μείνεις έγκυος!!!

Σκέψου θετικά όπως φαίνεται ότι κάνεις...

Φιλιά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ!

ΔΕ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΡΕ Π...Η ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ!

ΤΡΑΒΑΓΑ ΤΙΣ ΒΛΕΦΑΡΙΔΕΣ ΜΟΥ!

ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ?ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΟΤΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ -ΠΑΛΙ!!!- ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙΣ ΓΙΑ 9 ΜΗΝΕΣ!

ΑΥΤΟ ΠΑΡΤΟ ΣΑ ΣΗΜΑΔΙ ΑΠ ΤΟ ΘΕΟ ΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ!

ΙΣΩΣ Η ΜΗΤΡΑ ΣΟΥ ΝΑ ΕΚΑΝΕ PRACTISE ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΥΠΟΔΕΧΤΕΙ ΤΟ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΣΟΥ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ!!!!!!!!

ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΖΟΥΖΟΥΝΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!

ΘΑ ΣΗΜΕΙΩΣΩ ΤΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ ΣΕ 27-28 ΜΕΡΕΣ ΠΑΛΙ!!!!

ΠΟΥ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΣ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ!!!

ΕΤΣΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ?

ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ!!ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΩΡΟ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΓΙΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ!!

ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΟ ΠΡΟΤΙΜΑΣ ΑΠΟ ΜΙΑ ΛΑΜΠΑΔΑ Η ΕΝΑ ΤΡΟΦΑΝΤΟ ΑΡΝΙ ΣΤΗ ΣΟΥΒΛΑ!ΕΤΣΙ??

ΧΙΧΙ!!!ΝΑ ΜΗ ΜΟΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ!!!

ΤΟ ΒΡΩΜΟΠΟΥΛΟ ΠΗΡΕ ΦΑΙΝΕΤΑΙ GPS ΚΑΙ ΣΟΥ ΡΧΕΤΑΙ!!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρούλα μου ξεκουράσου όπως σου είπε και ο γιατρός σου. Σου ευχομαι να φύγουν σύντομα οι βρωμόπονοι και μετά με τον γνωστό σου τσαμπουκά να προχωρήσεις. Η επόμενη φορά θα είναι και η καλύτερη. Να προσέχεις τον ευατό σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ!!! ΣΕ ΓΥΡΟΦΕΡΝΕΙ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ! Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΦΑΡΜΑΚΕΡΗ ΤΟΥ ΠΑΛΙΟΠΕΛΑΡΓΟΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...