Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΕΓΑΛΟΣ ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ??????


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΠΗΓΑ ΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΗΝΙΑΙΟ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΕΝΩ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΜΟΥ ΑΡΧΕΣ ΜΑΡΤΗ ΗΤΑΝ 1.150gr ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ 2.300gr!!!!!!

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΣΧΟΛΙΑΣΕ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΤΟΥ ,ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΝΤΥΠΩΣΗ....

ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ ΜΟΛΙΣ ΣΤΙΣ 31 ΒΔΟΜΑΔΕΣ...ΕΧΟΥΜΕ ΔΗΛΑΔΗ ,ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ, ΑΛΛΕΣ 9...ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΩ Κ ΕΓΩ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ....ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡ ΤΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ...ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙΣ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ....

ΜΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ,ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΦΟΥ ΕΙΣΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ?????

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 1.75 ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ 1.78....

ΑΧ....ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΜΙΑ ΦΟΒΙΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝ ΤΗ ΜΕΡΑ...

Υ.Γ. ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ 15 ΩΡΑΙΟΤΑΤΑ ΚΙΛΑΚΙΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΡΩΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΠΤΡΩΓΑ ΠΡΙΝ....ΞΕΚΙΝΙΣΑ 64 ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ 78 ΠΡΟΣ 79 ....

ΣΝΙΦ!!!

ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΜΟΥ ,ΘΑ ΤΑ ΧΑΣΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΓΡΗΓΟΡΑ...

ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Boy mamma mou....

Ax ti megalo antraki exeis...

Min fwvasai tha se vlepei o giatros taxtika twra pou ftaneis sta teli sou...

Tha sou pei ekeinos sto ti tha prepei na kanetai agapi mou...

Min anxwnesai gia tipota...

An einai pano pou 4 kila to mwraki tote kanoune kaisariki...

Sou euxwme ola ta kalitera...

Egw tha paw na dw tin mikri mou stis 9.4.09,,,

twra na doume posa kalakia tha einai,,,

Epidi i kilia mou miazei me mpalitsa...

Filakia...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βοymamma, οντως μεγάλος ο μπεμπης σου..κ μενα βεβαια περιπου ετσι ειναι.Εγω πηγα για υπερηχο κ ηταν 2750γρ. ο γιατρος λεει οτι μπορει να φτασει κ 4κιλ. πηρε απο μενα μαλλον, που βγηκα 4150.

Κ γω στην αρχη ειχα αγχωθει, μου ειπε αν δουμε οτι συνεχιζει ετσι ν αναπτυσσεται να κανουμε προκληση στις 38εβδομαδες, για να μην ειναι πολυ μεγαλος κ δυσκολευτω στην γεννα.Κ μενα ο γιατρος μου ειναι κατα της καισαρικής.

Εγω θα σου προτεινα να μην αγχωνεσαι σημασια εχει να ειναι γερα μωρά κ επισης εχουν κ αποκλιση τα μηχανηματα, ας μην το δενουμε κ κομπο.Καλη συνεχεια στην εγκυμοσυνη σου...Φιλακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν υπήρχε κάτι το ανησυχητικό καλή μου θα σου το είχε πει κι ο γιατρός! Μη σκέφτεσαι από τώρα το πώς θα γεννήσεις κι αγχώνεσαι, έχεις ακόμη καιρό! Το μπεμπάκι σου είναι προφανές ότι καλοπερνάει!!! Φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΜ ΕΓΩ barbie ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΕ ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ!!!!! 4400?????!!!!!!

ΘΑ ΤΟ ΠΩ Κ ΕΓΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΑΡΧΕΣ ΜΑΙΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΠΑΛΙ,ΑΝ ΔΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΚΑΝΑ ΚΙΛΟ ΠΑΛΙ,ΘΑ ΤΟΥ ΠΩ ΓΙΑ ΠΡΟΚΛΗΣΗ....

ΤΖΟΑΝΝΑ ΜΟΥ Κ ΕΓΩ ΜΗ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ,ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΙΛΙΑ,ΜΙΑ ΜΠΑΛΙΤΣΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΕΧΩ...ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΟΥΛΑ!!!

PIPITSAZOUZOUNA ΜΟΥ ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΩ,ΟΝΤΩΣ,ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΛΕΓΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ .ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΣΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΛΕΩ ΑΗΔΙΕΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΖΑΛΗΣΑ,ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ:ΠΩΣ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΟΡΜΑΛ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΛΠ....

ΕΚΕΙΝΟΣ ΜΕ ΚΟΙΤΑΖΕ ΚΑΙ ΓΕΛΕΓΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ,ΣΙΓΑ,ΚΑΙ 5 ΚΙΛΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΑΜΕΣΩΣ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ....

ΤΟΥ ΛΕΩ ΤΙ ΛΕΣ ΓΙΑΤΡΕ?ΕΓΩ 5 ΚΙΛΑ ΠΑΙΔΙ ΔΕ ΤΟ ΓΕΝΝΑΩ...ΚΑΝΤΟ ΕΣΥ....

ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑ ΣΤΟ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟ...

ΑΜ,ΔΕ ΔΤΑΙΩ,ΝΑ ΜΗ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΕΙ ΟΤΙ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ....!!!ΑΜΑ ΠΙΑ!!!

ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΥΓΕΙΕΣ ΚΑΙ ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ...ΜΕ ΤΟΝ ΕΝΑ Η ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΤΡΟΠΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΘΑ ΒΓΕΙ ΤΟ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΚΙ ΜΟΥ!!!!

ΟΠΟΤΕ ,ΘΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΛΑΥΣΩ...ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο αδερφός μου γεννήθηκε 4.150 και εγώ 4.250 φυσιολογικά.. Μεγάλα παιδιά! Μην ανησυχείς! Να σκέφτεσαι θετικά κι ο γιατρός σου θα κάνει το καλύτερο και για τους δυο! Πάντως εγώ φοβάμαι πολύ τον φυσιολογικό τοκετό, επειδή δεν ξέρω τι θα βρω.. αλλά προτιμώ 1000 φορές από το να κάνω καισαρική!!!

Μην φοβάσαι! Να χαίρεσαι που παίρνει το φυσιολογικό βάρος, από το να βγει ελλιποβαρη και να πρέπει να μπει σε θερμοκητίδα μετά!

Καλή συνέχεια ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελα μου θα συμφωνισω με την νταλια καλυτερα να ειναι λιγο μεγαλυτερο παρα ελλειποβαρες για να σου δωσω μετρο συγκρισης εμενα ο δικος μου γεννηθηκε στις 31 εβδομαδες και ηταν 1250!!! και φυσικα μπηκε εντατικη 1 μηνα και απο τοτε παλευουμε να παιρνει βαρος μακαρι και εμενα να ηταν ετσι!!!!

μην μου αγχωνεσαι λοιπον ολα θα πανε καλα

φιλακια πολλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mη φοβασαι boymama εγω ημουν πολυ μικροκαμωμενη 1.62 υψος και 54 κιλα κι ο γυιος μου γεννηθηκε 4.150 φυσιολογικα και ευκολα!Μην ανησυχεις η φυση εχει προνοησει να μπορουμε να γενναμε τα παιδια που κυοφορουμε!!!!

ολα θα πανε καλα!!!!!Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ,ΚΑΙ ΛΕΩ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ!ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ,ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΙΝΗΤΙΚΟ!ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΚΙΟΛΑΣ!

DALLIA ΜΟΥ ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΩ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΠΡΟΤΙΜΩ ΜΠΟΥΛΟΥΚΙ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΠΟΒΑΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΘΕΡΜΟΚΙΤΙΔΑ...

ΥΒΟΝΝΗ ΜΟΥ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!

ΑΥΤΟ ΕΛΛΕΙΠΕ,ΑΦΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ 4 ΠΕΡΟΠΟΥ ΜΗΝΑ ΠΟΝΑΩ ΣΤΗ ΛΕΚΑΝΗ ΤΗ ΜΕΣΗ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΚΛΠ...Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΑΝΟΙΓΕΙ Η ΛΕΚΑΝΗ...ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΑΚΑΘΕΚΤΗ!!!!

ΛΕΣ ΜΕ ΤΟΣΟ ΠΟΝΟ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΑΝΟΙΓΜΑ ΝΑ ΒΓΕΙ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΜΟΥ ΜΕ ΕΝΑ "ΠΛΟΥΦ"????!!!!!!!!!

ΤΙ ΩΡΑΙΑ!!!ΜΑΚΑΡΙ!!!

ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΓΕΡΟ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ!!!ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΟΥΛΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΥΒΟΝΝΗ ΜΟΥ!ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΟΥ...

ΑΧ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΑΓΚΑΛΙΑ!!!!

ΤΙΣ ΠΗΡΕΣ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΒΔΟΜΑΔΕΣ?ΓΙΑΤΙ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΧΑΝΟΥΝ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 38 ΒΔΟΜΑΔΕΣ.....

ΜΥΘΟΣ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω πολυ κοπελα μου,χαχαχαχαχα το αγγελουδι μου ειναι μεγαλος αντρας 23 χρ :laugh: Αγαπη μου εγω τον εφαγα ολο το μηνα μου,παραλιγο στον 10 θαβγαινε ο γυιος μου:laugh:αλλα θυμαμαι την ανυπομονησια που με ειχε πιασει τον τελευταιο μηνα .....τι να σου λεω,ολες ομως ετσι παθαινουν,βιαζονται να εχουν τα μωρακια τους αγκαλια!Λιγη υπομονουλα ακομα και θα τον εχεις τον παιδαρο κι εσυ στην αγκαλιτσα σου!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΧΩ ΑΓΧΟΣ ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 28Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 1050 ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΘΑ ΦΤΑΣΕΙ 3900 ΜΕ 4 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΜΗΠΩΣ ΚΑΝΟΥΝ ΛΑΘΟΣ ΑΛΛΑ ΕΜΟΙΑΣΕ ΣΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΟ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝΑ ΜΙΚΡΟΥΛΑ 2020...ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΛΩ ΤΟΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΣΤΙΣ 15 ΜΕΡΕΣ ΜΟΛΙΣ ΜΠΩ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΖΟΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ..ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΓΕΝΝΗΣΩ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ..ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΩΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ?ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΑΥΤΟ ΑΠΟΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ?ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ 7 ΚΑΙ ΕΧΩ 8,5ΚΙΛΑ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΡΩΩ ΚΑΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΑΠΟ ΟΤΙ ΠΡΙΝ ΕΙΤΕ ΣΕ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΕΙΤΕ ΣΕ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...