Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΘΕΞΙΝ ΑΠΟΒΟΛΕΣ


Recommended Posts

Κοριτσια σημερα η μενεγακη ειχε θεμα στην εκπομπη της για τις αποβολες

Μιλησε η διευθυντρια του τμηματος του Ιασω Χριστινα Αλαφανη η αποια εχει σπουδασει στην Αγγλια και ειπε οτι εκεινη προτεινει μετα την πρωτη αποβολη πρεπει να γινονται εξετασεις.Δεν χρειαζετε να υπαρξει 2η & 3η αποβολη για να γινουν.

Στην εποχη που ζουμε ολες μπορουμε να γινουμε μανες αρκει να βρουμε το προβλημα που εχουμε και να το αντιμετωπισουμε-πολεμησουμε.

Καλη επιτυχια σε ολα τα κοριτσια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aaah to provlima einai oti oi giatroi meta tin proti apovolli den sou grafoun exetaseis meta tin triti apovolli leei prepei na psahteis.

Fantasou oti ego hreiastike na diakopso ston pempto logo provlimatos tou morou meta apo ena hrono emeina egyos kai apevalla noris kai par'ola afta prepei na perimeno na perasei enas hronos gia na kano exetaseis giati : den thoroumai upogonimi me dyo sullipseis apla etuhe!

Kai edo stin ollandia an den sou tis grapsoun den mporeis na tis kaneis: :angry: :angry: :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εδω στην ελλαδα τα ιδια λενε οι περισσοτεροι γιατροι οτι ετυχε.

οκ την 1η ετυχε και μπορει να μην ξανασυμβει.

Αν ομως ξανατυχει για ποιο λογο πρεπει να το ξαναπερασει αυτο μια γυναικα ;;

Και με τι ψυχολογια να συνεχισει τις προσπαθειες;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ela nte...

Ego to apofasisa oti tha tous po psemmataki opote xekounitho na pao sto giatro oti kai kala prospatho pano apo hrono (pragma pou den ishuei giati 7 mines imoun ellada alla den to xeroun aftoi B) )gia na xemperdevo.

Na hairesai to paidaki sou:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό ακριβώς λέω σε όποια κοπέλα μου πει πως είχε αποβολή ή παλίνδρομη: ΚΑΝΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ. Κι ας βγουν καλές κι ας πεις μετά τζάμπα τις έκανα. Δεν πειράζει! Έχεις το κεφάλι σου ήσυχο!

Δεν καταλαβαίνω γιατί θα πρέπει να ρισκάρουμε μια δεύτερη ή ακόμα χειρότερα και μια τρίτη αποβολή μέχρι να πάμε για τις ειδικές εξετάσεις;;

Αν είχα κάνει τις εξετάσεις αυτές μετά την πρώτη μου αποβολή, ίσως να'χα γλιτώσει την παλίνδρομη μετά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια οτι και να σας πουνε οι γιατροι εσεις να ζητησετε εξεταση απαραιτητως,εμενα η γιατρος μου κατευθειαν μου ζητησε εξεταση και δεχτηκα φυσικα και ευτυχως γιατι δε θα μαθαινα οτι η περιπτωση μου ηταν μια στις 1200 και θα επρεπε να αποφυγω τυχον εγκυμοσυνη για ενα χρονο!!!μην αφηνετε τιποτα στην τυχη γιατι δεν ξερουμε ποτε τι μπορει να εχει φταιξει και ειναι κριμα να πεσουμε ξανα στα ιδια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα, δυστυχως ειμαι και εγω μια από τις ατυχες της παλινδρομης κυησης πριν 6 μηνες. Ειδα και εγω το πρωι την Μενεγακη και απο τοτε εχω αγχωθει γιατι και εμενα ο γιατρος μου ειπε οτι δεν χρειαζεται να κανω εξετασεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...