Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μία λύση για τα SMILIES!


αγάπη17

Recommended Posts

Κορίτσια μου γεια σας!!!

Θα έχετε παρατηρήσει ότι τον τελευταίο καιρό υπάρχει πρόβλημα όταν πατάς πολλές φορές το ίδιο smily. Εμφανίζεται κάπως έτσι:

:) :) :)

Δοκίμασα κάτι εχθές και πέτυχε για να εμφανίζεται κανονικά όπως παλιά:

:):):)

Αν κι εσάς σας ενοχλεί όπως βγαίνει τώρα, πατήστε το πλήκτρο space μετά από κάθε κλικ στο ίδιο εικονίδιο smily!!!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

hope_89 έγραψε:

Αγάπη και εγώ το έιχα αυτό το πρόβλημα στις δημοσιεύσεις μου και μια μέρα άφησα...κατα λάθος κενά :whistle:

hope_89 μου να σε ρωτησω κατι?

:whistle: αυτο το εικονιδιο που το βρισκεις και το βαζεις γιατι σε εμανα δεξια εκει που ειναι οι εικονες δεν εχει τετοιοι και καποια αλλα που βλεπω κατα καιρους να βαζουν αλλες κοπελες..

θελω και εγω...HELP ME!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγάπη17 έγραψε:

Κορίτσια μου γεια σας!!!

Θα έχετε παρατηρήσει ότι τον τελευταίο καιρό υπάρχει πρόβλημα όταν πατάς πολλές φορές το ίδιο smily. Εμφανίζεται κάπως έτσι:

:) :) :)

Δοκίμασα κάτι εχθές και πέτυχε για να εμφανίζεται κανονικά όπως παλιά:

:):):)

Αν κι εσάς σας ενοχλεί όπως βγαίνει τώρα, πατήστε το πλήκτρο space μετά από κάθε κλικ στο ίδιο εικονίδιο smily!!!

:kiss::kiss::kiss:

Αυτό το κάνω εδώ και πολύ καιρό!!!! :laugh: :laugh: αλλά δεν σκέφτηκα να το προτείνω, ;) καλά έκανες που το σκέφτηκες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • @Elli13 κοριτσιιιιιι μμμ τι καλααα!!!! Ήμουν σίγουρη ότι θ ήταν όλα καλά! Το σώμα σου θυμάται και ξέρει ακριβώς τι πρέπει ν κάνει!!!! Αχχχχ ακούσαμε την πρώτη καρδούλα !!!❤️❤️❤️ ποσό είσαι τώρα;;;  Εγώ η θ πάω τη Παρασκευή η από βδομάδα! Μ είπε ο γιατρός καλυτερα από βδομάδα γ ν ακούσουμε σίγουρα καρδούλα αλλά εμένα ο άντρας θ λείπει σε ταξίδι! Όποτε λέω ν πάω τη Παρασκευή κ αν δν ακούσουμε δν θ αγχωθώ ΔΕΝ ΘΑ ΑΓΧΩΘΩ ΔΕΝ ΘΑ ΑΓΧΩΘΩ και θ ξαναπάω από βδομάδα που θ γυρίσει ο συζυγος! Πιστεύω πως όλα είναι καλά , έδωσε το σήμα του το μικρακι μ με τις ναυτίες π έχω!  @Naty @Θέτις Κ. @Girly είμαστε οι επόμενες ❤️❤️
    • Έλα ντε ; Και εγω αυτό αναρωτιέμαι ήπια 600ml ζαχαρονερό είναι δυνατόν να είναι τα ίδια όρια ;
    • Κορίτσια δεν θα παρω τηλ θα περιμένω και την άλλη φορα τα ίδια έγινε με τον θυρεοειδή και ειχα πανικοβληθεί δεν μου απάντησε ποτε στο μήνυμα μου άσε που ντράπηκα κιολας που του εστειλα μνμ στο κινητό του χωρις μου το δώσει ο ιδιος.. έτρεχα από μόνη μου σε ενδοκρινολόγο μεγάλη βδομαδα τελευταία στιγμή να βρω γιατρό να με δεχτεί  και αποτελέσματα ήταν να μην δώσει καν σημασία στην τιμή του θυρεοειδή  Δεν μου είπε ποτε να του στέλνω αποτελέσματα από εξετάσεις και απο την μια το καταλαβαίνω δεν είναι ιδιώτης να το εχω όποτε θέλω στο τηλέφωνο.. το ήξερα ότι θα γίνει αυτό από την στιγμή που πήγα σε δημόσιο νοσοκομείο 🤷‍♀️
    • Όμως αυτά είναι τα όρια της καμπύλης των 75! Πώς γίνεται να είναι ίδια και για τα 100? Νομίζω κι εγώ να πάρεις να ρωτήσεις, εγώ τουλάχιστον θα ρώταγα και μη σε νοιάζει τι σου είπανε για επείγοντα! 
    • Έλα μπράβο κορίτσι μου όλα καλά πηγαίνουν με το μωρακι σου ήθελε λίγο το χρόνο του η καρδούλα ήταν νωρίς για αυτό 🥰 εγω είμαι με τον αντρα σου 100% τώρα να σου την αλήθεια έχει δίκιο επειδή πάνω κάτω ήμουν στην ίδια κατάσταση με εσενα θέλεις βοηθεια έστω να περάσεις ο πρώτο τρίμηνο σίγουρα θα πάρεις το παιδάκι σου αγκαλιά και εγω την επαιρνα και την παίρνω ακόμα που έχει πάει 12 κιλά αλλά στην αρχή τουλάχιστον προσπαθούσα να μην την παίρνω με το παραμικρό αγκαλιά συνήθως καθόμουν στον καναπε και μου την έδινε η μαμα μου όποτε με χρειαζόταν  Με το καλοοοοο 🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...