Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Πολυ συγκινηθηκα με τις φωτο και με την περγραφη σου!!!!!!

Αυτος ο μικρουλης ειναι μαχητης και γεννηθηκε για να κερδιζει παντα!!!!

Να μην το ξεχνας αυτο κουκλα μου!Σου ευχομαι να τον χαιρεσαι και να τον καμαρωσεις γερο και δυνατο αντρα!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγκινήθηκα πολύ με την περιπέτειά σας, γλυκιά μου. Σημασία έχει ότι είστε και οι 2 υγιείς! Να το χαίρεσαι το όμορφο το αντράκι σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΚΟΥΚΛΟΣ! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΣΤΡΑΠΑΤΣΟ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥ. ΠΟΛΥ ΨΗΛΟ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ... ΠΑΙΔΑΡΟΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω πολυ συγκινητικη ιστορια και οι φωτογραφιες επισης !!Μπραβο και στους δυο σαςπου βγηκατε νικητες απο αυτη τη περιπετεια!!Να τον χαιρεστε τον μπεμπουλη σας κοριτσακι μου!!

Ας ευχαριστουμε το Θεο που αξιωσε τον ανθρωπο να προχωρησει την επιστημη ετσι ωστε σε περιπτωσεις προωρων παιδιων να σωζει ζωες!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η πρώτη μου ανιψιά γεννήθηκε πρόωρη στον 8ο μήνα!Την έβαλαν στην εντατικη με πολλά σωληνάκια και έβλεπες ένα μωράκι τόσο αθώο, τόσο άκακο, να κοιμάται μέσα σε μια θερμοκητίδα με σωληνάκια στο στόμα, στην μύτη, παντου! Με συγκίνησε η ιστορία σου, γιατί μου ήρθαν όλες οι εικόνες στο μυαλό μου! Και με τις φωτογραφίες που είδα με το καμάρι σου!! Να σου ζήσει, να 'ναι γερός και δυνατός σ'όλη του την ζωή από δω και πέρα και πολύ πολύ καλή τύχη! Θα τα θυμάστε σε λίγα χρόνια και θα είναι μόνο μια πικρή ανάμνηση! ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΔΕΝ ΘΑ ΠΩ ΠΟΛΛΑ, ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΣΥΓΚΙΝΗΜΕΝΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ ΣΕ ΟΛΗ ΤΟΥ ΤΗ ΖΩΗ ΚΑΙ ΑΥΤΗ Η ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ.ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΟΝΟ ΧΑΡΕΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΑΣ!!!!!!1

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ ΚΟΥΚΛΟΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζησει μωρε ο μαχητης σου.μ εκανες και συγκινηθηκα!

να ειναι γερος ο μπεμπακος σου.(να ξερεις οτι του εχω και ιδιαιτερη αδυναμια στο mammy)

ειναι ενας γλυκας,να τον καμαρωνεις παντα.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι ειναι οι αγωνιστες!!!Να ειναι γερος και σιδερενιος!!!

Ποτε ξανα τετοιες φωτο!!! Μονο χαρουμενος και μακρια απο εντατικες!

Να το χαιρεσαι καλη μου!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με κατασυγκίνησες...

Δόξα το Θεό που είστε και οι δυο καλά!

Εύχομαι να μην ξαναζήσετε τέτοιου είδους καταστάσεις...

Υγεία καλή μου πάνω απ'όλα!!!

Να σου ζήσει ο κούκλος!!!

Καλή Ανάσταση να έχουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζησει κοπελα μου να τον χαιρεστε κ να τον δειτε οπως επιθυμειτε!!Ο Θεος να του δινει υγεια κ δυναμη...Αξιζε το κοπο η ταλαιπωρια σου καρδια μου ευχομαι ολα να σου πηγαινουν παντα καλα κ με αισιο τελος!!!

Καλη Ανασταση!!

Φιλακια:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:Τι να πω ; Και μετα λενε να μην πιστευεις στα θαυματα και να μην εχεις ελπιδα ; το ειδαμε ολες και αυτο το μωρο ειναι η πραγματικη εικονα οτι υπαρχει ελπιδα .Το ειδα ετσι αδυναμο στη θερμοκοιτιδα στη φωτογραφια και ομως εδειχνε ποσο πολυ παλεψε για το δικαιωμα να κρατηθει στη ζωη και τα καταφερε.Τον ειδα και απο κοντα τον πηρα αγκαλια και ειδα ποσο ζωηρος ειναι ενα τοσο δα μικρουλη πλασματακι να σε κανει να νιωθεις τοσο παραξενα .Φιλεναδα εγω το μονο που σου λεω ειναι οτι αυτος θα γινει πολυ κουκλος και θα ειναι γερος και ξερεις γιατι ; γιατι εχει μια μανα βραχο που βαζει πανω απο ολα τις προτεραιοτητες του παιδιου της .Να ειστε καλα εσυ και ο αντρας σου και νε το καμαρωσετε οπως θελετε.Σημειωση :laugh: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας ζησει κοπελα μου και χρονια του πολλα!!

κατα ενα πολυ μικρο μικρο ποσοστο καταλαβαινω τι περασες..τα περασε η καλυτερη μου φιλη και εζησα μαζι της της αγωνιες της τους φοβους τα αγχοι ολα..

αλλα οπως εχω πει και στην φιλη μου εγω τον γιο της δεν τον φοβαμαι εχει μαθει να αγωνιζεται απο πολυ μικρος και θα τα καταφερει τελεια στην ζωη του..ετσι και ο μπεμπουλης σου!!!

και παλι να σου ζησει!!!:):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...