Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΥΤΗ Η ΑΝΑΜΟΝΗ....ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΤΑΙ!!!!!


Recommended Posts

Ζούμπι μου, αν το σκέφτεσαι έτσι κάθε φορά θα σε τρελάνει στο τέλος η σκέψη!! Η γνώμη μου είναι να χαλαρώσεις και να προσπαθήσεις να μην σε καταβάλλει η σκέψη! Έχεις ήδη ένα παιδάκι, να σου ζήσει κιόλας.. Επομένως δεν έχεις κάποιο πρόβλημα! Άρα.. όποτε σε πιάνει, απασχόλησε με άλλα πράγματα το μυαλό σου! Και εμείς εδώ είμαστε.. Να μας λες κάθε σου σκέψη για να βγαίνει από μέσα σου! Καλή επιτυχία εύχομαι . αυτή η φορά να'ναι η τυχερή!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα, το ιδιο περασα και εγω πριν 10 ημερες. Ειχα 1 ημερα καθυστερηση και ειχα τρελεθει από την αγωνια, τελικα αδιαθετησα (παντα η περιοδος μου ερχεται πιο νωρις). Οσο και να μην το θελεις το αγχος ερχεται απο μονο του, ιδιως αν εχεις ηδη μια αποτυχημενη εγκυμοσυνη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα σε όλες!

Εγώ , αυτό που θέλω να καταθέσω (από προσωπική εμπειρία) είναι ότι το άγχος που μου προκαλέιται κατά την αναμονή της περιόδου, μου δημιουργεί καθυστέρηση στον κύκλο μου ... ενώ μέχρι πρότινος είχα σταθερό κύκλο...

νομίζω ότι πρέπει τις μέρες εκείνες να έχουμε φουλ πρόγραμμα ώστε να μην προλαβαίνουμε να το σκεφτούμε ...δεν λέει διαφορετικά ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια καλησπέρα κ απο μένα!

ζούμπι σε καταλαβαίνω απόλυτα. ακριβώς έτσι νιώθω κ εγώ όταν πλησιάζει η μέρα της ακατανόμαστης.. μακάρι κ εγώ να μπορούσα να μάθω την ίδια μέρα της επαφής τι έγινε!!!!

εύχομαι κ σε σένα να πάνε όλα καλά, κ σε όλες μας.. κ εγώ υπομονή κάνω μέχρι 14/04.. αν κ να σας πω την αλήθεια αυτή τη φορά δεν με βλέπω να αντέχω κ να πηγαίνω για καμιά χοριακή την παρασκεύη.. έχω κ ταξίδι κυριακάτικο, που πιθανότατα να μου προκαλέσει καθυστέρηση, και θα σκάσω απο αγωνία!!!!!!!!!!

φιλάκια κ εύχομαι σε όλες μας το καλύτερο!!!!

ζούμπι περιμένουμε τα καλύτερα νεα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζω ότι σε νιώθουν όλες οι κοπέλες που προσπαθούν να αποκτήσουν ένα παιδάκι. Κι έγώ σ' αυτές ανήκω.

Το θέλω όσο τίποτα άλλο και μου έχει γίνει έμμονη ιδέα. Σήμερα έχασα κι εγώ την ελπίδα μου γιατί τελικά ήρθε η σιχαμένη. Τι να γίνει? Υπομονή πρέπει να κάνουμε και να ελπίζουμε.

Ώρες ώρες κι εγώ χάνω το κουράγιο μου, αλλά μόνη μου πάλι το βρίσκω και συνεχίζω. Κουράγιο λοιπόν και ελπίδα. Και βρε κορίτσια, το τσιγάρο σίγουρα δεν βοηθά. Το καταλαβαίνετε κι εσείς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSIA KALHMERA!!!!!!

EINAI APISTEYTO POSO MOIAZOUN TA SYNAISTHIMATA MAS OTAN EIMASTE SE ANAMONH....

EGW KATHE FORA POU PERIMENV THN AKATANOMASTH NA MHN ERTHEI,PHGENO DIARKOS STHN TOUALETA KAI SKOUPIZOMAI PARAKALONTAS NA MHN EXEI ERTHEI..SYNITHOS MIA MIKRH KATHYSTERHSH PLEON EXO KATHE MHNA,OPOTE OI SYXNES EPISKEPSEIS STHN TOUALETA KRATANE 2-3 MERES, EPEITA ERXETAI KAI LEO ANTE NA EXO SYNTOMA OORIKSIA, ANTE PALI PROSPATHEIA, AGXOS, ANAMONH..APOGOHTEFSH...KAI PALI APO THN ARXH...

AX KATI MOU LEEI OMOS OTI THA ME THYMITHEI KAI MENA O PELARGOS...POU THA MOU PAEI?

KORITSIA EFXOMAI SE OLES SAS NA EXETE MIA YPEROXH MERA KAI SYNTOMA POLY SYNTOMA OLES MAS ME ENA THETIKO TEST STA XERIA MAS!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...