Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΝΕΙΡΟ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΠΑΕΙ....


Recommended Posts

Εφούλα μου τώρα το διάβασα και στενοχωρήθηκα πάρα πολύ κρίμα αλλά πάμε για άλλα σύντομα ο θεούλης θα σου στείλει ένα άλλο μωράκι και τότε όλα θα πάνε καλά. Προσπάθησε να μην το σκέφτεσαι αν και δεν γίνεται. Πήγαινε με τον αντρούλη σου κάπου για το Πάσχα να αλλάξεις παραστάσεις και να το ξεχάσετε όσο μπορείτε. Φιλάκια πολλά πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 64
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ, ΣΤΕΝΟΧΩΡΕΘΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΣΥΝΕΒΕΙ.. ΟΜΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΑΝΕΙΣ ΔΥΝΑΤΗ ΚΑΛΗ ΜΟΥ...

ΣΚΕΨΟΥ ΠΩΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΟΣ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΔΩΣΕ ΕΛΠΙΔΕΣ! ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΘΕΤΙΚΟ.. ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΤΙΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ, ΚΑΙ ΕΧΟΝΤΑΣ ΠΙΣΤΗ, ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ..

ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ ΘΑ ΣΑΣ ΕΡΘΕΙ ΕΝΑ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ ΚΑΙ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ!

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΔΥΝΑΤΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΣ ΚΑΙ Σ'ΑΓΑΠΟΥΝ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΔΑΚΡΥΣΑ...ποναει πολυ η απωλεια και δεν χωρανε λογια.Δεν μπορω να σου πω τιποτα παραπανω απο καλη δυναμη και κουραγιο...θα χαμογελασεις καποια στιγμη και η χαρα θα ξαμπει γρηγορα στην ζωη σου οταν θα ερθει το μωρακι και θα ειναι υγιές.Η ζωη ειναι σκληρη πολλες φορές αλλα καποια στιγμη μας χαμογελαει.Μην το βαλεις κατω...Σε σκεφτομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφη μου....πραγματικά λυπάμαι..ξερω οτι ότι και να σου πω δεν θα μπορεσω να σε κάνω να αισθανθείς καλύτερα..Το μονο που θα σου πω ειναι κουράγιο..πιστη και δυναμη..ο χρόνος ειναι ο καλύτερος γιατρός..το μωρακι σου δεν ηταν προορισμένο να έρθει στη ζωη..ολα ειναι για καλο..και γινονται για κάποιο λόγο..Πανω απ ολα υγεια όπως λες και συντομα με ενα γερο παιδακι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ.ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΚΑΛΟ!

ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΜΙΑ ΝΕΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΠΟΥ ΘΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΕΙ!ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ!ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΙΣΤΗ ΣΤΟ ΘΕΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ!!!

ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!

ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα κοριτσάκι,ότι και να σου πω εγώ,το ίδιο θ'ακουστεί...

Λυπάμαι πολύ γι'αυτό κοπέλα μου,ελπίζω κι εύχομαι σύντομα να έχεις ένα σποράκο στην κοιλίτσα σου αγάπη μου...

Τα φιλιά μου,και μη το βάζεις κάτω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφη μου ευχομαι να πανε ολα καλα απο εδω και πέρα.....Συμφωνώ με το γιατρό σου...η φύση σταμάτησε κάτι που ξεκίνησε λάθος.....

την επόμενη φορά θα δείς όλα θα πάνε καλά, μην απελπίζεσαι!οκ!

σύντομα στην κοιλίτσα σου θα έχεις ένα καινούργιο σποράκι που θα εξελιχτεί σε μωράκι....

πολλα φιλιά και με τις καλύτερες ευχές μου.

dev208pb___.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΦΟΥΛΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ, ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ...

ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ, ΣΗΜΕΡΑ ΕΜΑΘΑ ΤΑ ΑΣΧΗΜΑ ΝΕΑ ΚΑΙ ΕΠΑΘΑ ΣΟΚ... ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΗΓΟΡΗΣΩ, ΟΤΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙΣ...

ΤΟ ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΠΩΣ ΘΑ ΕΙΔΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΜΝΜ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑΝ, ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ Η ΠΡΩΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΞΕΛΙΧΘΗΚΕ ΑΣΧΗΜΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΡΑΤΗΣΑΝ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΤΟΥΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ. ΑΡΑ ΤΑ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΣΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ, ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΑΥΤΟ, ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΕΔΟΜΕΝΟ ΠΩΣ ΠΛΕΟΝ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ .

ΑΧ ΡΕ ΕΦΟΥΛΑ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΩ, ΑΠΛΑ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΟΠΟΤΕ ΜΕ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ.

ΣΕ ΦΙΛΩ ΠΟΛΥ, ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΣΧΗΜΟ ΟΝΕΙΡΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μωρέ!:( Γιαυτό είχες θέμα ''πότε ακούσατε την καρδούλα του μωρού;''Κι εγώ που δεν την είχα ακούσει την πρώτη φορά παλλίνδρομη φοβόμουν,αλλά τελικά την άκουσα την επόμενη φορά που πήγα. Λυπάμαι πολύ Εφούλα!:( :( :( Οπως λένε όμως και τα κορίτσια εδώ μέσα είσαι γόνιμη!Σύντομα θα αρχίσεις πάλι προσπάθειες και θα δεις που τότε όλα θα πάνε τέλεια!Μην το βάζεις κάτω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπέλα μου, ειλικρινά δεν υπάρχουν λόγια... :(

Λυπάμαι πραγματικά για αυτό που σου συνέβει... :(:(:(

Όντως οι γιατροί πάντα λένε ότι η φύση προνοεί και σίγουρα κάποιος σοβαρός λόγος θα υπήρχε που συνέβει αυτό.

Δεν ξέρω όμως κατά πόσο αυτό μπορεί πραγματικά να σε παρηγορήσει, εύχομαι να σου δίνει έστω μια διαφορετική σκοπιά από την οποία να το βλέπεις!

Είμαι σίγουρη πως θα φέρεις στον κόσμο υγιέστατα παιδάκια μετά από ήρεμες και χωρίς απρόοπτα εγκυμοσύνες!!!

Μην χάνεις τη δύναμή σου και την αισιοδοξία σου!!!

Όλα καλά να πάνε στη ζωή σου εύχομαι και με τη βοήθεια Του Θεού σύντομα να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!

Σε φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφη μου,

περυσι τον Μαρτη επρεπε να γεννησω το μωρο μου....ομως δεν τα καταφερα...παλλινδρομη κυηση....

Φετος ομως το Μαρτη γεννησα γλυκια μου και τωρα που σου γραφω εχω διπλα μου το γιο μου.

Ολα θα πανε καλα θα το δεις!

Υπομονη και κουραγιο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπάμαι τόσο πολύ που συμβαίνει τελικά σε αρκετές από εμάς αυτό το απαίσιο γεγονός. Παρόμοια περίπτωση και εγώ...

5η εβδομάδα κύησης ... ξαφνική αιμοραγία ... επανάληψη της Β' Χωριακής και από 476 που είχα πριν από μια εβδομάδα είχα 40,85.... Το έχασα το μωράκι μου ...

Πόσο άδικο είναι όλο αυτό...

Σου συμπαραστέκομαι και εγώ μαζί με όλα τα άλλα κορίτσια αν και δεν υπάρχουν λόγια παρηγοριάς. Μόνο μια ελπίδα στον Θεό να μας βοηθήσει να ζήσουμε το όνειρό μας !

Κουράγιο ματάκια μου !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...