Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΝΕΙΡΟ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΠΑΕΙ....


Recommended Posts

Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ...

ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΣΑΝ ΟΝΕΙΡΟ ΤΕΛΕΙΩΣΕ....ΞΥΠΝΗΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΑΡΚΩΣΗ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ...

ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΗ ΚΥΗΣΗ....

ΕΥΧΟΜΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΔΙΝΕΙ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΘΑ ΞΑΝΑΠΟΚΤΗΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 64
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εφακι μου!!!!!!!!:( σε ειχα συνεχεια στο νου μου αυτες τις μερες κοριτσακι μου.......να σου πω την αληθεια το φανταστηκα γιατι ειχες μερες να μπεις!!!!!!κριμα κοριτσακι μου.....κριμα....:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Εφούλα μου... :( :(

Λυπάμαι πάρα πολύ γι'αυτό που έγινε.. και γι'αυτό που περνάς.. Το'χω περάσει κι εγώ κοριτσάκι μου.. ξέρω πως είναι από πρώτο χέρι..

Αγάπη μου, μην το βάλεις κάτω, όπως λες κι εσύ, θα ξανάρθει σποράκι...

Είμαστε εδώ για σένα, για ότι χρειαστείς..

Φιλάκια πολλά και μια μεγάλη αγκαλιά... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφακι μου....:( :( :( :(

Ποτε εγινε αυτο????

Εχουμε να τα πουμε μερες.... και δεν ξερω κατι....

Πες μου λεπτομερειες κουκλιτσα μου.....

Μ'εκανες χαλια τωρα!!!:( :( :( :( :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΦΟΥΛΑ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ.ΠΕΡΥΣΙ ΠΕΡΑΣΑ ΤΑ ΙΔΙΑ.ΜΗΝ ΤΟ ΑΦΗΣΕΙΣ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΓΡΗΓΟΡΑ ΘΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΘΑ ΔΕΙΣ.ΜΗ ΤΟ ΑΦΗΣΕΙΣ ΟΜΩΣ ΕΤΣΙ ΨΑΞΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑ.ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΑΡΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΕΣΥ ΚΑΙ Ο ΚΑΛΟΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΣΡΕΝΑΧΩΡΗΘΕΙΣ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ.ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφη μου, λυπαμαι παρα πολυ....:( :( :(

κοριτσακι μου, κανε κουραγιο!!!

ευχομαι συντομα ο Θεουλης να σου χαρισει ενα υγιεστατο μωρακι!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφη αγαπη μου λυπαμαι πολυ:( η αληθεια ειναι πως ειχα μερες να δω νεα σου αλλα δεν πηγε το μυαλο μου πως κατι μπορει να πηγε στραβα :( προσπαθησε αγαπη μου να μη σε παρει απο κατω κ σιγουρα η επομενη σου εγκυμοσηνη θα κρατησει 9 μηνες;) αγαπη μου εγω δεν ξερω απο ανολογες περιπτωσεις, αλλα πιστευω πως τα κοριτσια που εχουν περασει κατι τετοιο θα σου πουνε τι πρεπει να κανεις παρακατω,εξετασεις,κ.τ.λ

......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eφη μου σε παρακαλω να μην στεναχωρισαι αλλο.Εκ πειρας θα σου πω οτι αν προσπαθησεις θα τα καταφερεις ειμαι σιγουρη.Παλεψε το οσο μπορεις.Τουλαχιστον υπαρχει και ενα θετικο.Ειστε γονιμοι.Για σκεψου.Ηταν η πρωτη σου εγκυμοσυνη?Συνηθως οι πρωτες ειναι καπως...Ετσι και εγω.Τελικα ομως τα καταφερα.Θα δεις οτι ολα θα πανε καλα...στο ευχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΚΟΥΡΑΓΙΟ. ΘΑ ΡΘΕΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΟΝΕΙΡΟ, ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΛΟΙΠΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ΠΙΑ...ΜΗΝ ΑΠΕΛΠΙΖΕΣΕ. ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΔΥΣΤΥΧΩΣ. ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΙ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφούλα μου λυπάμαι πολύ για την εγκυμοσύνη σου...όμως μην το βάζεις κάτω κοριτσάκι μου..Μια ατυχία ήταν και πάει..Πέρασε! Σύντομα θα αποκτήσεις ένα καινούριο "σποράκι" και όλα θα πάνε τέλεια...Μην απογοητεύεσαι!

Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΕ... ΕΙΣΤΕ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ!!!

ΗΤΑΝ ΝΑ ΓΙΝΕΙ..ΤΙ ΝΑΠΩ...Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΠΟ ΙΟΥΛΙΟ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΠΑΛΙ ΕΓΚΥΟΣ..ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΑΙΔΙΑ!!!

ΣΑΝ Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΝΑ ΔΙΝΕΙ ΕΝΤΟΛΗ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΜΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΙ ΛΑΘΟΣ..

ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ...

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εννοειτε οτι μπορεις να κανεις παιδακια!!!μια φορα εγκυος παντα εγκυος!!!!!ευχομαι τα καλυτερα του κοσμου να ερθουν στη κοιλιτσα σου συντομα!!!!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσι μου λυπαμαι πραγματικα:(

αλλα μη στεναχωριεσαι η ζωη εχει κ ανηφοριες κ κατηφοριες παιδακια θα κανεις μη σ'ανησυχει αυτο:)

να σαι αισιοδοξη κ να ελπιζεις..

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bourique1983 έγραψε:

εννοειτε οτι μπορεις να κανεις παιδακια!!!μια φορα εγκυος παντα εγκυος!!!!!ευχομαι τα καλυτερα του κοσμου να ερθουν στη κοιλιτσα σου συντομα!!!!!!!:)

Συμφωνω απολυτα με την bourique...μια φορα εγκυος..για παντα εγκυος!!!!αυτο μην το ξεχασεις ποτε!!!!πρωχοραμε...μπροστα,οσο δυσκολο κ αν φαινεται...ο γιατρος σου εχει δικιο...η φυση ξερει τι κανει!!!!Εισαι δυνατη κοπελα,φαινετε απο τον τροπο που μιλας...γερα με τσαμπουκα...δεςν κολωνουμαι κ προχωραμε....ετσι ειναι η ζωη...σου παιρνει κατι...σου δινει μετα πολλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:( :( :( ΑΧ ΒΡΕ ΕΦΟΥΛΑ ΜΟΥ-ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΑ ΤΟ ΜΥΝΗΜΑ ΣΟΥ-ΜΗ ΜΟΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ Ε??ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΚΑΛΙΑ-ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ-ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ---ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:( Λυπάμαι πολύ..

Η φύση όμως όταν κάνει κάποιο λάθος φροντίζει -συνήθως- να το "διορθώνει". Σίγουρα είναι πολύ λυπηρό αυτό που σας συνέβει, σκέψου όμως ότι ίσως τελικά και να ήτανε για το καλό σας..Καλή δύναμη, και την επόμενη φορά με την ευχή του Θεού, θα κάνετε το παιδάκι σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μη μου στενοχωριέσαι Έφη μου, μπόρα ήτανε και πάει πέρασε... ίσως να σου βγει και σε καλό που κατέληξε άσχημα αυτή η εγκυμοσύνη! "Η ελπίδα όμως πεθαίνει τελευταία", έτσι δεν είναι? Καλή συνέχεια και καλό κουράγιο σε σένα και στον αντρούλη σου, για την επόμενη σου εγκυμοσύνη, που θα γεμίσει τις αγκαλίτσες σας! Πολλά φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

efouli mou an kai ta eipame kai proswpika..............tetoio gliko koritsaki den tha to afisei etsi o Theos.......

tha sto dwsei ksana to dwraki sou poli poli aploxera:))))kati egine lathos kai frontise nwris na to diorthwsei.......

fili mou se agapaw poli.....kai tha proseuxomai gia sena:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε συ Εφάκι.... Οι υποψίες τελικά βγήκαν αληθινες...;

Τι να πω τωρα και' γω... Πολύ λυπάμαι...

Μην το βαλεις κάτω, θα ξαναμεινεις έγκυος. Καλή αναρρωση κουκλα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...