Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΛΛΟΝ ΔΕ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΓΙΝΩ ΠΟΤΕ ΜΑΜΑ...


Recommended Posts

Εγώ είμαι κατά 99% ότι είσαι έγκυος !!!!! εγώ προτείνω καλύτερα να κάνεις μια χοριακή .. ! αυτά τα τεστ δεν είναι πάντα αξιόπιστα !!

άντε .. να πας στο γιατρό και να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα !

Σου εύχομαι μέσα απο τη ψυχή μου ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 125
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ζουζούνα μου,

αποκλείεται να μην είσαι έγκυος!

όλες οι κοπέλες μας εδώ, σου είπαν για τα τεστ. κι εγώ όταν το έκανα ήμουν αμφίβολη, και όταν μου είπε ο γιατρός πως δε βλέπει κάτι στον υπέρηχο, κάπως μού ρθε... ο γιατρός μου έκανε ένα 2ο τεστ, τότε ησύχασα.

Γρήγορα για τη χοριακή!!

και δε θέλω απαισιοδοξίες!!!

τι λόγια είναι αυτά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΜΗ ΞΑΝΑΔΙΑΒΑΣΩ ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΟΤΙ ΔΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΠΟΤΕ ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΑΛΛΕΣ ΠΙΠΕΣ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ,ΜΗ ΤΑ ΣΠΑΣΩ ΟΛΑ..ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΡΙΖΕΙ ΜΟΝΟ Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ ΑΠ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΟ ΘΕΣ ΠΟΛΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΑΜΑ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕ.ΕΔΩ ΑΛΛΕΣ Κ ΑΛΛΕΣ ΠΟΥ ΔΕ ΤΑ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΣΚΟΤΩΝΟΥΝ Η ΤΑ ΓΕΝΝΑΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΝΟΥΝ, ΚΑΙ ΣΕ ΜΑΣ ΠΟΥ ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΔΕ ΘΑ ΕΡΘΕΙ??ΜΗ ΜΑΔΗΣΩ ΚΑΝΕΝΑ ΜΑΤΟΤΣΙΝΟΡΟ ΤΩΡΑ..

ΛΟΙΠΟΝ,ΕΙΤΕ ΤΟ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΤΕΣΤ ΤΟΥ ΚΩΛΟΥ ΕΙΤΕ ΟΧΙ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ..ΘΑ ΠΑΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΕΙ..ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΩΛΟΑΤΥΧΙΑ ΤΗΣ ΑΝΑΜΟΝΗΣ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΦΥΣΙΚΟ ΜΙΑ ΣΤΟ ΔΙΣΕΚΑΤΟΜΥΡΙΟ ΠΟΥ ΔΙΧΝΕΙ ΑΗΔΙΕΣ ΤΟ ΤΕΣΤ ΕΤΥΧΕ ΣΕ ΣΕΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ Γ...ΣΕΙ ΤΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ!

ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ..ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΖΕΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΨΩΝΙΑ....

ΟΥΦ..ΤΑ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΞΑΛΑΦΡΩΣΑ...

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΜΑΝΙΑΜΟΥΝΙΑΣ ΜΟΥ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗ ΓΛΩΣΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΥΦΟΣ ΑΛΛΑ ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΑ ΠΙΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΛΙΟΤΕΣΤ ΠΟΥ ΜΑΣ ΧΑΛΑΝΕ....

ΣΥΓΝΩΜΗ...ΕΕΕ..????

ΜΑΝΙΑΜΟΥΝΙΑΣ ΜΟΥ...ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ,ΘΑ ΔΕΙΣ....!!!!

ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΥΡΙΩΣ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΜΙΛΗΣΑ(ΕΓΡΑΨΑ ΜΑΛΛΟΝ) ΕΤΣΙ....

ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου ευχαριστώ ΠΟΛΥ για την υποστήριξη.

Έχετε χίλια δίκια.ΕΓΩ;ΠΟΙΑ,ΕΓΩ;Που δεν αφήνω ΤΙΠΟΤΑ να με πάρει από κάτω,να πάθω ψυχικό τσιμπουκοπλάκωμα μ'ένα ρημαδοτεστ;

ΟΧΙ.ΩΣ ΕΔΩ.

Αύριο θα πάω στο γιατρό και θα μου λυθούν όλες οι απορίες.

Και τώρα μια απορία που έχω εγώ.

Αν κάνω χοριακή απόγευμα,υπάρχει πρόβλημα;Πρέπει να είμαι νηστικιά,χωρίς νερό και τέτοια;

boymamma δε πειράζει κοριτσάκι μου,ΕΚΦΡΑΣΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΑ.Μπορώ να πω ότι το ύφος σου μου έδωσε ένα "χαστούκι" και μ'έφερε στα ίσα μου.Ευχαριστώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

boymamma έγραψε:

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΜΗ ΞΑΝΑΔΙΑΒΑΣΩ ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΟΤΙ ΔΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΠΟΤΕ ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΑΛΛΕΣ ΠΙΠΕΣ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ,ΜΗ ΤΑ ΣΠΑΣΩ ΟΛΑ..ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΡΙΖΕΙ ΜΟΝΟ Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ ΑΠ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΟ ΘΕΣ ΠΟΛΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΑΜΑ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕ.ΕΔΩ ΑΛΛΕΣ Κ ΑΛΛΕΣ ΠΟΥ ΔΕ ΤΑ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΣΚΟΤΩΝΟΥΝ Η ΤΑ ΓΕΝΝΑΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΝΟΥΝ, ΚΑΙ ΣΕ ΜΑΣ ΠΟΥ ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΔΕ ΘΑ ΕΡΘΕΙ??ΜΗ ΜΑΔΗΣΩ ΚΑΝΕΝΑ ΜΑΤΟΤΣΙΝΟΡΟ ΤΩΡΑ..

ΛΟΙΠΟΝ,ΕΙΤΕ ΤΟ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΤΕΣΤ ΤΟΥ ΚΩΛΟΥ ΕΙΤΕ ΟΧΙ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ..ΘΑ ΠΑΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΕΙ..ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΩΛΟΑΤΥΧΙΑ ΤΗΣ ΑΝΑΜΟΝΗΣ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΦΥΣΙΚΟ ΜΙΑ ΣΤΟ ΔΙΣΕΚΑΤΟΜΥΡΙΟ ΠΟΥ ΔΙΧΝΕΙ ΑΗΔΙΕΣ ΤΟ ΤΕΣΤ ΕΤΥΧΕ ΣΕ ΣΕΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ Γ...ΣΕΙ ΤΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ!

ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ..ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΖΕΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΨΩΝΙΑ....

ΟΥΦ..ΤΑ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΞΑΛΑΦΡΩΣΑ...

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΜΑΝΙΑΜΟΥΝΙΑΣ ΜΟΥ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗ ΓΛΩΣΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΥΦΟΣ ΑΛΛΑ ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΑ ΠΙΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΛΙΟΤΕΣΤ ΠΟΥ ΜΑΣ ΧΑΛΑΝΕ....

ΣΥΓΝΩΜΗ...ΕΕΕ..????

ΜΑΝΙΑΜΟΥΝΙΑΣ ΜΟΥ...ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ,ΘΑ ΔΕΙΣ....!!!!

ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΥΡΙΩΣ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΜΙΛΗΣΑ(ΕΓΡΑΨΑ ΜΑΛΛΟΝ) ΕΤΣΙ....

ΦΙΛΑΚΙΑ

Συμφωνωωωωωωωω!!!!!εχεις απολυτο δικιο και πολυ ωραια τα λες κ να σου πω κ κατι;;;;;λιγα μπινελικια εριξες!!!!!!!ετσι ειναι ρε κοριτσια,πανικοβαλομαστε απο μονες μας,ΚΑΤΩ ΤΑ ΚΟΛΟΤΕΣΤ!!!!οταν εχουμε καθυστερηση μια β χοριακη κ τερμα!!!αι στο καλο πια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζουμπι έγραψε:

boymamma έγραψε:

[/quote:le5s5588]

εμπαινε boymamma!!!!! ενα πραγμα πρεπει να χεις στο μυαλο σου.... οπως και να χει οι αρνητικες σκεψεις κοι η στεναχωρια κανει κακο. και εξηγουμαι

α) αν εισαι οντως εγκυος τοτε βλαπτεις το παιδι που επηρρεαζεται αρνητικα απο τα ασχημα συναισθηματα

β) αν δεν εισαι (που το απευχομαι) δρα ανασταλτικα στη διαδικασια συλληψης κατι που το γνωριζουμε ολες νομιζω!!!! οσο πιο πολυ αγχωνομαστε τοσο πιο πολυ ο οργανισμος λειτουργει αντιστροφα και δεν πιανεις παιδι τον πωπω σου κατω να βαρας!!!!! (που λεει και λαος μας)

γιαυτο ασε τις απαισιοδοξιες κατα μερους και κοιτα παντα να προχωρας με θετικες σκεψεις!!!! ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ να μνου ζησεις χρυσοστομη!!!! ειδες δημητρουλα?????? ξεμαλλιασμα ηθελες και μπινελικια!!! και εστρωσες!!! αντε τρελοκομειο!! χαμογελακια θελω!!!!!!!!!! κατρουλου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δημητρα με τετοια συμπτωματα μου φαινεται απιθανο να μη εισαι;)

μηπως εγινα λαθος??ο γιατρος σιγουρα θα σου λυσει την απορια.

αλλα ακομη κ αν δεν εισαι δε χαθηκε ο κοσμος..εισαι μικρη ακομα αν σε καταβαλλει το αγχος απο τωρα την εβαψες.ισως μιλαω σκληρα αλλα δε μαρεσει να χαισευω τα αυτια.

ευχομαι να εχεις σπορακι στην κοιλιτσα σου αλλα αν δεν...

dont worry ο θεος εχει γαι ολους.

να σαι καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ!!ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ...

ΑΝΤΕ ΠΑΡΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΤΕΣΤ, ΣΥΝΙΣΤΩ ΤΟ CLEAR BLUE,ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΤΟ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕΤΑΞΥ ΑΝΑΓΟΥΛΑΣ ΚΑΙ ΕΜΕΤΟΥ!!!

ΔΗΛΑΔΗ ΜΟΛΙΣ ΣΗΚΩΘΕΙΣ ΑΠ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ...

ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΜΕ ΤΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΘΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙ ΧΑΡΑ ΘΑ ΠΑΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!!

ΑΝΤΕ ΒΡΕΣ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΚΑΙ ΜΗ ΣΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΩ ΝΑ ΚΛΑΙΓΕΣΑΙ.....!!!!!

ΚΑΤΡΟΥΛΟΥ!!!!!ΥΕΣ ΚΑΙ ΤΕΣΤ ΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΝΥΧΤΕΣ...

ΧΙΧΙΧΙΧΙ!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Loipon maniamounias paidi mou akouse na deis

allaxe ton titlo tou post giati ego piga na kapso to fai.Leo paei pige gia yperiho kai tis eipan oti den yparhoun organa mesa!!

ALITHEIA SOU LEO!

Avrio pigaine moro mou kane mia horiaki .Oraia an den eisai egyos DEN IRTHE KAI TO TELOS TOU KOSMOU.

XEKOLLA!

Avrio tha paramonevo kanonise!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μπραβο quinta μου!!!!!καλα της λες της τρελης!!!μας επιασε η ψυχη μας με τον τιτλο!!!!

προσεχε καλα κακομοιρα μου θα παραμονευω και εγω!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΙΑΜΟUNIA ΜΟΥ ΑΝΟΙΞΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ FORUM ΑΜΕΣΩΣ ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΓΙΑΤΙ ΗΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΧΕΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ. ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΧΑΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ. ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ, ΓΙ΄ ΑΥΤΟ ΜΗΝ ΧΑΝΕΙΣ ΤΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΟΥ. ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΣΟΥ ΓΡΑΨΩ, ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΕΔΩ Η ΑΓΩΝΙΑ ΣΟΥ. ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΙ ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΑΠΕΙΡΕΣ ΦΟΡΕΣ. ΤΟ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΙΝΟ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΜΥΘΟΠΟΙΗΣΟΥΜΕ ΛΙΓΟ. ΚΙ ΕΓΩ ΟΚ ΕΙΜΑΙ ΑΠΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΥΣΗ ΜΟΥ, ΑΛΛΑ ΝΑ ΤΑ ΛΕΣ ΚΙ ΕΣΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΗ ΧΑΡΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ. ΑΝΑΣΚΟΥΜΠΩΣΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δήμητρα, τι είναι αυτά που λες κορίτσι μου??? ΕΣΥ??? Ε, Όχι!!

Λοιπόν, η κουμπάρα μου, έκανε 2 από τα τεστ του φαρμακείου κι ήταν και τα 2 αρνητικά! Και έκανε χοριακή κι είναι έγκυος όσο είμαι και εγώ! Μαζί γεννάμε!

Δεν πιστεύω το τεστ ότι έβγαλε έγκυρο αποτέλεσμα! Γνώμη μου, να ξανακάνεις 1 το πρώι ή ακόμα καλύτερα να κάνεις β-χοριακή! Δεν υπάρχει πρόβλημα όποια στιγμή της ημέρας κι αν το κάνεις! Εγώ την έκανα απόγευμα και μια χαρά ποτελέσματα μου έβγαλε!

Μην στενοχωριέσαι! Γιατί ακόμα οι πιθαν΄λοτητες για μια εγκυμοσύνη είναι πολύ μεγάλες! Μην χάνεις τώρα τις ελπίδες σου! ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ!!! ΚΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!! Αφού έχω θετικό προαίσθημα από τότε που ξεκινήσαν οι συζητήσεις μας!! Κι όχι μόνο εγώ! Σχεδόν όλες μας εδώ μέσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα συμφωνήσω με όόόόόόόόόόόλες τις προηγούμενες "συναδέλφισες" (νυν και μέλλουσες!!!). Αντί να πας σαν κυρία να κάνεις μια χωριακή, αποφασίζεις να κάνεις βραδυάτικα τεστ στο σπίτι;;; Μα είναι δυνατόν; Και πως είσαι σίγουρη ότι κατούρησες εκεί που έπρεπε μέσα στη νύχτα; Ε;;;;;;;

Τέλος πάντων έτσι όπως μας τα έκανες πρέπει να περιμένουμε μέχρι αύριο το βράδυ... Κοίτα μη μας ξεχάσεις κακομοίρα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά ο τίτλος του post ήταν όντως άστοχος!!

τον δικαιολογουμε λόγω απογοητευσης και τον παραβλέπουμε...

Και εγω σου λέω 'οτι αν δεν πας στον γιατρό σου δεν μπορείς να είσαι σίγουρη!! Κάνε τη χοριακή σου γιατι η καθυστερηση είναι αδικαιολογητη!!

Σε τελική αναλυση η απελπισία, η απογοητευση και το άγχος είναι τα τελευταία που σου χρειάζονται για να γίνεις μαμα...

Σκέψου μόνο θετικά και απόβαλε το καταραμένο άγχος σου!!!

Μπορείς να μην το σκέφτεσαι καν? Μπορείς να μη σε νοιάζει αν θα μείνεις έγκυος?

Σου μιλάω καθαρα από την εμπειρία μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΑΠΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ---ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ---ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ-ΘΑ ΔΕΙΣ--ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΜΜΙΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ---ΠΑΣ ΔΙΝΕΙΣ ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΣΕ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΩΡΕΣ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ-ΠΑΝΩ ΑΠΟ 5 ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ---ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΟΣΟ ΕΝΑ ΤΕΣΤ 17 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΡΗ-ΜΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΑ ΤΕΣΤ--ΚΑΙ ΜΗΝ ΜΟΥ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ Ε???-ΜΗ ΣΤΕΑΧΩΡΙΕΣΑΙ--ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ -ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΙ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ... ΕΚΑΝΑ 2 ΡΗΜΑΔΟΤΕΣΤ ΚΑΙ ΜΟΥ ΒΓΗΚΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΟΥ ΒΓΕΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΘΕΤΙΚΟ!!! ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΕ. ΨΗΛΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα Δημητρουλα!!! δεν αρμοζει τετοια απογοητευση σε ατομακια σαν κι εσενα!!! δεν επιτρεπεται!!!!:P

περιμενουμε με αγωνια τα αυριανα νεα απο το γιατρο!!!

με το που θα γυρισεις, ε????;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχουν δικιο ολα τα κοριτσια!ψηλα το κεφαλι , ηθικον ακμαιοτατον!!! ολα θα πανε καλα... μεγαλη κουβεντα το δε θα γινω ποτε μαμα... αλλα ολες καποια στιγμη το χουμε πει.μην στενοχωριεσε... οσο κι αν ειναι δυσκολο προσπαθησετο τουλαχιστον!!!!!! κι οτι επιθυμεις στην αγκαλια σου ,μετα της κοιλιτσας σου ,να το βρεις!!!!!!!!!! φιλακια!! καλα νεα σου ευχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρουλα τι τιτλος ειναι αυτος αγαπη μου; εγω αλλα περιμενα να μαθω σημερα... αγαπη μου κανε μια χοριακη κ πηγενε στο γιατρο σου να δεις τι συμβενει κουκλα μου,τοσες μερες καθυστερησης δεν μπορει καποιο λαθος θα εγινε....αν κ μεταξυ μας ειχα φτασει κ εγω στο σημειο να λεω πως δε θα γινω ποτε μανα,βλεπεις δεν περασα κ λιγα..αλλα τελος παντων τελος καλο ολα καλα ελπιζω γιατι εχω ακομη μελον....κ να μην ξεχνας πως ποτε δεν πρεπει να παραιτουμαστε απο το ονειρο φιλακια:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου μη στενοχωριέσαι...Κάνε και μια χοριακή για να είσαι σίγουρη...Εγώ τα τεστ εγκυμοσύνης δεν τα εμπιστεύομαι καθόλου..Και ειδικά της συγκεκριμένης εταιρίας..Κι εμένα αρχικά το τεστ που είχα κάνει την 1η ημέρα καθυστέρησης είχε βγει αρνητικό και μετά από 2 μέρες βγηκε θετικό...Και ναι...ήμουν έγκυος!Απλώς με τη χοριακή το επιβεβαίωσα...

Πάντως, ακόμα και αν δεν είσαι έγκυος, μην απογοητεύεσαι...Θα μείνεις τον επόμενο μήνα...Το σποράκι πάντως σε γυροφέρνει...:laugh: :laugh: Είναι η σειρά σου!

Φιλιά πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...