Μετάβαση σε περιεχόμενο

που πήγε η περίοδος οεο?


Recommended Posts

ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ...ΞΕΡΩ ΟΜΩΣ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΟΤΙ ΣΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ..ΟΠΩΣ ΑΝΕΦΕΡΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΠΟΣΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 51
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Έτσι σε θέλω Χριστινάκι!!!

Ζήτω το σφουγγαρόπανο και το Viakal!!

ΑΥΤΟ ακριβώς έκανα κι εγώ μόλις πήρα την ΑΡΝΗΤΙΚΗ χωριακή μετά την έκχυση (πέρασα κι ένα μεσοδιάστημα δύο ημερών που έκλεγα συνέχεια, αλλά προσπαθώ να το ξεχάσω αυτό...)!! Επειδή μέχρι να πάρω αποτελέσματα μου είχε πει ο γιατρός να μην κάνω και πολλά και το σπίτι είχε ξεφύγει μόλις γύρισα από τη δουλειά έφερα το σπίτι τα πάνω κάτω!! Φαντάσου ότι ξυπνάω στις 6 κάθε μέρα λόγω δουλειάς (7 φεύγω - 5 γυρνάω στην καλύετρη περίπτωση), και για να μην σκέφτομαι το αποτέλεσμα καθάριζα σερι ΤΑ ΠΑΝΤΑ μέχρι 23.00 το βράδυ... Ο καημένος ο αντρας μου παρολίγο να πάθει οτίτιδα από το βουητο της ηλεκτρικής σκούπας...

Προσοχή λοιπόν μην γδάρουμε τα πατώματα... χι χι χι :silly:

Την επόμενη φορά θα είμαστε πιο τυχερές κοριτσάκι!!! Αν το πιστέψουμε θα τα καταφέρουμε!!

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...